BeYu, Cienie do powiek pojedyncze

BeYu, Cienie do powiek pojedyncze

Pojedyncze cienie do powiek z dużą ilością perły. Zamknięte w eleganckie, zakręcane, okrągłe srebrne pudełeczka.

Cena: 29 zł

Jest ok

Jako, że jestem osobą, która maluje się bardzo delikatnie i na co dzień nie używa cieni, w/w produkt stosuję tylko "od święta". Cienie dobrała mi Pani w Perfumeri Douglas, z racji tego, że szukałam czegość w przystępnej cenie i dobrej jakości. Nie narzekam, cienie mi odpowiadają, może dlatego, że nie jestem zbyt wymagająca w tej kwestii. Jedynym minusem jest w nich to, że zepsuło mi się opakowanie i cała zawartość podczas podróży wysypała mi się do kosmetyczki... Poza tym nie mam zarzutów.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania( 2 kolory) w trakcie

Bardzo fajny

Mam kolor nr 227. Jest świetny - fantastyczny, głęboki kolor, cień jest dobrze napigmentowany, trwały, nie osypuje się. Do tego ma dobrą cenę.
W zasadzie nie mam zastrzeżeń - może tylko to, że nie ma zbyt wielu kolorów do wyboru. I jeszcze - że jest dostępny tylko w Douglasie (chyba, że się mylę? ale nigdzie indziej go nie widziałam).

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Śliczne

Będąc ostatnio w Douglasie skusiłam się na dwa odcienie: 127 i 219, które razem tworzą bardzo zgrany duet.

Cienie są zapakowane w ładne, eleganckie pudełeczko.

Plusy:
- bardzo ładne kolory,
- bardzo dobrze się rozprowadzają,
- nie osypują się w ciągu dnia i nie ścierają,
- z bazą trzymają się naprawdę długo.

Jak na razie minusów nie wiedzę. Zapewne niedługo skuszę się na inne kolorki.

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

super!!!!!

Sięgałam po te cienie z lekką obawą, nie znałam wcześniej firmy ani też osób które by je używały. Skusił mnie przepiękny kolor i nie pożałowałam tej decyzji.
plusy:
-pięknie napigmentowane
-intensywne kolory na powiekach
-dobrze i równo się rozprowadzają
-nie osadzają się w załamaniach
-nie rozmazują i nie osypują się
-są długotrwałe
Dodam, że stosowałam je bez bazy pod cienie jak do tej pory, bo teraz testuje bazę artdeco i zobaczymy czy będą jeszcze trwalsze i lepsze. Ja zapłaciłam w douglasie za nie 24zl a nie 29zl

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego nie ostatniego:)

bardzo przyjemne cienie!

kupilam sobie czarny i oliwkowy pojedynczy cien BeYu i jestem z obydwu bardzo zadowolona. fajna konsystencja cienia, bardzo latwo sie go rozprowadza zarowno aplikatorem jak i pedzelkiem, nie osypuje sie. wydajny i na dlugo mi starcza takie pudeleczko, poza tym jest bardzo trwaly na powiekach, nie warzy sie ani nie wciska pomiedzy zalamania na powiekach... jeszcze fajniesze sa cienie BeYu w paletkach, mam paletke w tonacji blekitnej (cztery cienie ktore koresponduja odcieniami, mozna bajecznie sie umalowac, ladnie przenika sie kolorystycznie). na wielki plus!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

cudne

Na początku nadmienię, że oceniam cienie BeYu Star Lights w opakowaniu w kształcie gwiazdki, nie ma ich osobno na KWC więc domyślam się, że była to jakaś świateczna seria w zmienionym opakowaniu..

Z cienia jestem bardzo zadowolona, mam różowy mocno błyszczący kolor, ładnie rozświetla oko, jest trwały, nie zauwazyłam, żeby zbijał się na powiekach. Sprawdza się też jako rozświetlacz do policzków.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dobre

Cienie sa w porządku, ale niezbyt trwałe, warto nałozyc wczesniej baze na powieki. Wybrałm je, bo spodobał mi sie kolor szaro-zielony 119, który bardzo fajnie koresponduje z grubiej nałozoną kredką, przy brazowych oczach tworzy fajny efekt smoky eyes. Jak za tą cenę naprawde ok.

Używam tego produktu od:3miesiecy

średniak

Rzadko używam cieni do powiek, a już najrzadziej sypkich - wolę coś gęstszego.
Ten (aczkolwiek w pudełku otwierającym się jak puder, nie jak krem) kupiłam, bo potrzebowałam pilnie biały cień. Białęgo nie było, kupiłam odcień 102 (taki srebrzysty) i jest bardzo kiepski. Trzeba go dużo zużyć żeby był efekt i znika ekspresowo. Plus za to, że paradoksalnie mimo tego ile trzeba zużyć na jedną aplikację - końca nie widać.
Generalnie nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

świetne

świetne cienie,ja swoj kolorek kupilam w niemczech jak w polsce jeszcze nikt nie slyszal o beyu.odpowiednio mieciutkie,dobrze trzymaja sie powieki nawet bez bazy.naprawde dobra jakosc,minus za maly wybor odcieni.daje 4,5 gwiazdki

bardzo dobre cienie

Bardzo dobre cienie, jakosc podobna do Bi-Koru czy Art Deco. Mam bardzo jaśniutki perłowy zielony 262 swietrnie nadaje sie do rozswietlania łuku brwiowego. Zawiera bardzo duzo mieniacego sie pigmentu. Praktyczne opakowanie. Polecam.
ilość zużytych opakowań: 1

Godne polecenia

Mam dwa kolory-niebieski (nr 265) oraz biały (nr 252).
Oba perłowe.Trzeba przyznać, że sprawdzają się znakomicie. Dobrze sie trzymają na powiece,są niezwykle trwałe, nie osypują się, daja ładny efekt. Jest dosyć duzy wybór kolorów.Cena też jest zadowalająca.