Rimmel, Lasting Finish Foundation (Długotrwały podkład we fluidzie)

Rimmel, Lasting Finish Foundation (Długotrwały podkład we fluidzie)

Marzysz o makijażu trwałym od rana do wieczora, bez konieczności ciągłych poprawek? Użyj nowego podkładu Lasting Finish marki Rimmel. Podkład dostosowuje się do skóry i pozostaje na niej cały dzień. Twarz jest gładka i nawilżona.
Kosmetyk ma trzywarstwową formułę. Pierwsza pozwala skórze oddychać, chroni przed utratą wilgoci. Druga tworzy elastyczny i trwały film chroniący kolor. Trzecia zapewnia utrzymywanie się podkładu na skórze.
Podkład łatwo rozprowadza się na skórze i nie tworzy smug.
Produkt dostępny jest w pięciu kolorach, m.in.: kość słoniowa, delikatny beż, ciemniejszy beż.

pomyłka

hmmm... ten produkt to raczej krem koloryzujący niż podkład...
zapach jak z Nivea Soft...
delikatne pseudokrycie, a mimo to efekt tapeki..
podrażnia, uczula...

zatem lepsze są podkłady Maybelline:)

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1ml

KWC gdyby nie trochę za tłusty

Z plusów podkładu:
+ trwały;
+ wyrównuje koloryt, ale nie tworzy tapety;
+ wystarczająco kryjący;
+ wygląda naturalnie, ładnie rozświetla twarz;
+ dobrze się rozprowadza;
+ chwilę po nałożeniu stapia się ze skórą.
Zapach znośny. Jedyny minus – jest trochę zbyt tłusty, świetnie jest skorzystać z czegoś matującego. Przez to jest trochę za ciężki na lato, na inne pory roku sprawdza się musi doskonale. Cena kusząca, fajna propozycja.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

najlepszy z najlepszych

Był to mój pierwszy podkład jaki kupiłam i trafiłam wtedy w 10! nie miałam do niego zadnych zastrzezen pieknie upiekszał twarz kolor 100 był przecudny taki jasny beżyk, lekko matował , wygladał przenaturalnie z odrobina pudru sypkiego dawał spektakularny efekt niestety wycofali go a na jego miejsce dali
niby ulepszony mineralny- dla mnie to jedna wielka pomyłka jest tłusty i cięzki szkoda ze wycofali tak świetny produkt..Używam tego produktu od:1rok

Był dobry

Dla mnie w tej wersji podkład był idealny. Super nawilżał moja skórę. Obecnie uzywam nowej wesji. Jednak nie jestem z niego juz zadowolona. Dosyc mocno wysusza mi skóre. Po nałożeniu widać odstajace skórki na nosie.Mimo stosowania peelingów. W sarej wersji uzywałam koloru Pale Biscui 201. W nowej nie ma takiego odcienia. Musiałam wybrac inny i różni się od tamtego.Widziałam ostatnio w małym sklepiku ta starą wersję.Pewnie stare zapasy. Był o wiele droższy niz w Roosmanie czy Naturze ale może się skuszę.

Używam tego produktu od:3 lata

fajny był...

Ehhhh... Był fajny dla osób które chodzą na solarium. Miał solaryczne -dość ciemne kolory. Nie nadające się dla naturalnej skóry, chociaż nie wiem jak te jasne.
Używałam go z 2 lata temu... szkoda, że producent go wycofał.
To był PIERWSZY podkład który nie brudził ubrań.
Nie ścierał się.
Bardzo dobrze się rozprowadzał.
Nie koniecznie matował skórę, chyba że od razu po nałożeniu.

Po wycofaniu skusiłam się na wersję mineralną. Ale jest bez porównania. i te ohydne 3 kolory ...czerwone lub blade jak kreda.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 3-4

The best of the best!!!

Nigdy nie miałam lepszego podkładu, a miałam ich naprawdę wiele - również tych z górnej półki.
Zalety:
+ przyjemna konsystencja (jest dość gęsty, łatwo się rozprowadza)
+ znakomite kolory (używam 200 Soft beige, który trudno dostać nawet na Allegro; najbardziej odpowiada mi to, że podkład nie zawiera znienawidzonego przede mnie pigmentu różowego, ale jest czystym beżem - idealnym dla lekko opalonej skóry)
+ efekt nawilżenia, pielęgnacji (brak jakichkolwiek podrażnień mojej wrażliwej skóry)
+ wytrzymałość (podkład nie rozciera się, nie zmazuje, nie znika)
+ miły, delikatny zapach
+ wydajność

Minusem jest jedynie to, że jest już w zasadzie nie do kupienia... Producent wycofał tę doskonałość i zastąpił wersją wzbogaconą o minerały, na którą mam uczulenie...

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego wiele osób wystawia temu cudeńku negatywne opinie. To dowodzi, że każda z nas mam inną cerę i lektura recenzji często na nic się zdaje.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele...

słabizna

Zdecydowanie kiepski do tłustej cery.Tworzył maske,nawet zapychał. Dziwne,mało naturalne kolory,słabo kamufluje niedoskonalosci/cienie pod oczami. O niebo lepsze sa już z maybelline!
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:2lata temu

Ilość zużytych opakowań:1/4pierwszego i do kosza

nawet dobry..

Zakupiłam fluid na allegro bo od dawna miałam na niego ochotę mimo iż mineralna nowsza wersja jest o niebo lepsza :P
Mam kolor 103 - true ivory i się zawiodłam bo jest ciemniejszy niż ten który miałam w mineralnym :/ ale nie odcina się mocno od szyi, dość dobrze się wtapia w moją skórę :) Wygładza, fajnie nawilża, kryje ładnie niedoskonałości, sprawdził się nawet na całonocnej imprezie sylwestrowej - a to można uznać za największy plus! Nie wymaga zbędnych poprawek w ciągu dnia lub nocy jak kto woli ;p Fajnie matuje i ogólnie mi odpowiada :) Nie zapycha, nie zauważyłam aby przez niego pogorszył mi się stan mojej skóry. Wydajny.

Szkoda jedynie że nie można go już dostać w żadnej drogerii :/ na szczęście pojawia się często na allegro :) Jednak nie wiem czy go kupię ponownie, zobaczę czy będzie jadniejszy kolor na all a jeżeli nie to zakupię mineralnego braciocha ;) Używam tego produktu od: lipca 2009
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze na przemian z innymi fluidami ;)

średni

Zastanawiałam się czy dać 2 czy 3*. Podkład jak każdy inny. Trochę wyrównuje koloryt cery, nie jest zbytnio kryjący (ja tego nie potrzebuje). nie spełnia obietnicy producenta - taki super długotrwały to on nie był. Dlatego też poprzestałam tylko na jednym opakowaniu. Co do opakowania to ta tubka była jakaś toporna przy wyciskaniu kosmetyku. Nie będę polecać ani zniechęcać do zakupu. Ten podkład jest mi zupełne obojętny.
Chyba nie ma go już w sklepach...?

Używam tego produktu od:jakiś czas temu (kilka lat?)

beznadziejny!

miałam po nim okropnie dużo wągrów! wysusza cerę! nie jest wcale długotrwały i po nałożeniu buzia wydaje się być pomarańczowa.
gdy jest gorąco wygląda OKROPNIE, dlatego zawsze nakładałam na niego sypki puder.

Używam tego produktu od: nie pamiętam.

OK

Bardzo sobie chwalę ten podkład, a raczej chwaliłam bo niestety producent wycofał mojego ulubieńca:( Jako posiadaczka mieszanej i problematycznej cery o śniadej karnacji mam duży problem z doborem odpowiedniego fluidu. Ten był PRAWIE doskonały.
Zalety
* ładne kolory, absolutnie nie różowe
* lekki
* fajna lepka konsystencja
* nie zapycha porów
* w miarę dobrze kryje
* naturalny look bez efektu maski
* cena
Wady
* szybko spływa z twarzy, która po pewnym czasie nieestetycznie się błyszczy w strefie T
* lekko ciemnieje na twarzy

Używam tego produktu od:4
Ilość zużytych opakowań:dużo, myślę, że powyżej 10

Dobre krycie :)

Podkład fantastycznie kryje wszystkie niedoskonałości skóry. Utrzymuje się cały dzień, nie wymaga poprawek. Kupiłam go po wizycie u kosmetyczki kiedy zostały mi straszne zaczerwienienia po oczyszczaniu i utrzymywały się z tydzień :( Dzięki niemu nie straszyłam pocharataną buzią ;)

Lasting Finish nie wysusza skóry, ale też nie matuje (co dla mnie nie było znowu aż takim problemem, bo używam zawsze pudru :D). Jest megawydajny, chociaż trochę trudno się rozprowadza na twarzy. Nie waży się i nie roluje. Trzeba go używać oszczędniej, bo łatwo można przesadzić i utworzyć na buzi słynną "tapetę" ;) Ale jest to w końcu podkład kryjący, więc to chyba normalne ;)

Ogółem polecam dziewczynom, które potrzebują dobrego i trwałego krycia :)

P.S. Bardzo dobrze sprawdza się w okresie zimowym!