Victoria's Secret, Dream Angels Heavenly EDP

Victoria's Secret, Dream Angels Heavenly EDP

Czysty, lekko pudrowo-kwiatowy zapach z delikatną ciepłą nutką wanilii. Na główne nuty składa się wanilia, piżmo, piwonia, drzewo sandałowe.

wody perfumowane

klasyk kobiecosci
piekny
cudownie sie rozwija
coz trudno opisac zapach
wiec napisze tylko ze calkowicie sie w nim zatapiam i kocham bezgranicznie

+ sliczne opakowanie butelka
+ dlugo sie utrzymuje
+ ladnie sie rozwija i nieco zmienia nutki
+ slodko gorzki moj ulubiony duet
+ zapach wielokrotnie chwalony
+ dobra cena
+zapach na podstawie anilii ale zupelnie przelamanej innymi nutami
+100% kobiecosci !

zapach mam z rynku usa !!! byc moze to wazne

- bardzo trudna dostepnosc w polsce i mnutswto podrobek na allegro :(

Polecam!

Ciepły, otulający, ale jednocześnie zadziorny zapach. Zdecydowanie w moim typie. Bardzo trwały. Nie jest to taka słodka ciastkowa wanilia, uważam że najbardziej czuć w tym zapachu white musk.
Z braku dostępu zawsze oszczędzana ,żeby nigdy zapachu nie zabrakło na mojej półce.

Ilość zużytych opakowań: 2 250 ml jedno w trakcie

Bardzo mi się podoba :)

Z tym zapachem miałam do czynienia jakiś czas temu, gdy kupiła go moja przyjaciółka. Za każdym razem gdy byłam u niej, musiałam spryskać się tym niebiańskim(:)) zapachem. Ja niestety go nie posiadałam, ale możliwość użycia go 2 razy w tygodniu i tak była lepsza niż nic:), poza tym przyjaciółka podarowała mi na pocieszenie balsam perfumowany o właśnie takiej woni.

Mam wrażenie, że jest wiele wód o podobnym zapachu, więc dlatego daję 4 gwiazdki, bo to nic nowego, zaskakującego, innowacyjnego. A co z tego wynika, cena jest także za wysoka na coś, co już było.

Natomiast jeżeli chodzi o jego dobre strony, to jest ich wiele. Zapach Dream Angels pasuje zarówno nastolatce, jak i jej mamie, co oznacza, że będzie świetny jako prezent. Ma ładny flakonik, pachnie świeżo zerwanym bukietem białych kwiatów. Nadaje się raczej tylko na dzień, raczej na każdą porę roku. Wydajność- przyjaciółka używała go codziennie, a ja do spółki :) i miała go 3 miesiące, więc uważam wydajność za zadowalającą. Trwałość też jest niezła- pachnie na skórze 5-6 godzin, na ubraniu nieco dłużej.

Używam tego produktu od: Uzywałam kilka miesięcy temu, 2-3 razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: pewnie z 10 ml

Nie mój typ.

Ten zapach jak dla mnie po prostu śmierdzi.
Jak kulki na mole konkretniej.
Jest duszący, ciężki, przyprawiający o ból głowy, ja nie czuję w nim absolutnie nic innego, niż wspomniane już kulki na mole.
Trwałość za to niezła, co najmniej 3-4 godziny, to wystarczająco, żeby zadusić całe otoczenie.
Zapach absolutnie nie nadaje się na ciepłe dni.
W moim odczuciu na żadne się nie nadaje.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: miniaturka 7,5 ml

okropny

Na szczęście jestem "szczęśliwą" posiadaczką próbki - 10 ml. I bardzo się z tego cieszę.

Zapach jest okropny, duszący.
Pierwsze wrażenie było wręcz odrzucające. Drugie wcale nie było lepsze. Obezwładnił mi zapach piwonii w takim negatywnym znaczeniu tego słowa. Ten zapach nie jest ani świeży ani słodki, jest śmierdzielem.

Duszący !

Na mnie ten zapach jest koszmarny. Dusi mnie, przyprawia o ból głowy. Lubię ciepłe zapachy, ale ten niezbyt mi się podoba . Dostałam w prezencie, bo sama nigdy bym nie kupiła.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 (nieskończone) - 7 ml

to już było

Dla mnie ten zapach jest po prostu baaaardzo wierną kopią Emporio Armani (wersja złota), nic innego nie przychodzi mi do głowy, kiedy go wącham. Buteleczka przepiękna, trwałość średnia.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Śliczne!

Kolejny zapach VS, który mnie zachwycił. Już sama buteleczka jest urocza.
Zapach jest trwały, długo utrzymuje się na skórze i pięknie rozwija. Jest o wiele ładniejszy od swojego kolegi VS Dream Angels Desire. Jest mniej nachalny oraz subtelniejszy.
Wracając do samego zapachu - jest delikatny, kwiatowy, wyczuwam w nim zapach lilii i mandarynki. DAH kojarzy mi się nico z zapachem kremowym (jak niektóre kremy do twarzy), ciepłym, przytulnym. Jest idealny do używania na dzień. Polecam, warto spróbować. :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

jesienne

kojarza mi sie z jesienia - zapachem lisci, zapachem ziemi po deszczu...
sa slodkie - dosc dobrze wyczuwalna wanilia, ktora siedzi na skorze przez caly czas. pozostale nuty sie zmieniaja - graja ze soba w berka - raz sa, raz ich nie ma - ale wanilia jest jakby baza - zawsze wyczuwalna.

perfumy jesienno-zimowe, otulaja mnie niewidzialna kolderka, sprawiaja, ze jest mi cieplej, przyjemniej, weselej.

po letnim odstawieniu wracam do nich z przyjemnsocia - jesienia pachnie sie slodki i kobieco. one takie sa - slodkie i kobiece. bardzo intymne, przyciagajace.

Używam tego produktu od: dwoch, trzech lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonu o pojemnsoci 75ml

Może być !

Bardzo odpowiedni na zimę - bo jest z gatunku dość intensywnych, ale nie ciężkich, zwłaszcza kiedy się trochę ulotni. Właściwiwe specjalnie się nie rozwija. Średnio trwały, właściwie nic specjalnego, ale całkiem przyjemny !...

ma cos w sobie

dostalam w prezencie i z poczatku srednio mi sie podobal, przez to, ze jakis pudrowy... i dosc ciezki, meczacy, mimo, ze ma tez nutke swiezosci. latwo przesadzic i przytloczyc otoczenie - nalezy uzywac oszczednie. w miare uzywania zaczal mi sie podobac. dobry na chlodne dni, milo otula. interesujacy, ciezko go opisac, ma wiele warstw i potrafi inaczej pachniec w inne dni;) opakowanie piekne, ze sliczna, fantazyjna nakretka. po zuzyciu pol opakowania (starczaja na bardzo dlugo i sa super trwale) oddalam kolezance, ktorej bardzo sie ten zapach spodobal. jak znowu dostane w prezencie to pouzywam, ale ogolnie to nie jest moj zapach. jednak zdecydowanie jest to zapach oryginalny, polecam kobitkom, ktore nie lubia pachniec jak wszyscy:)