Oriflame, Tea Tree, Purifying Oil (Olejek oczyszczający)

Oriflame, Tea Tree, Purifying Oil (Olejek oczyszczający)

Oczyszcza i odświeża skórę, działa przeciwbakteryjnie. Dzięki połączeniu olejku z drzewa herbacianego z olejkiem manuki doskonale koi podrażnienia. Najpierw umyj twarz żelem, potem nałóż olejek bezpośrednio na miejsca zmienione.

Zależy dla kogo

Używałam go kiedyś, to było może ze dwa lata temu i służył mi, nawet na całą twarz. Widziałam, że stan się polepszył. Ale dzisiaj, widząc tym bardziej jego skład i mając większe doświadczenie wiem, że już bym go nie kupiła. Tym bardziej, że moja skóra stała się jeszcze wrażliwsza na niektóre składniki niż kiedyś.

Więc jeśli ktoś nie ma aż tak wrażliwej skóry to jak najbardziej, może dużo pomóc. Jednak z parafiną lepiej uważać przy trądziku.

Plusy:
+ przy mało wrażliwej na niektóre składniki skórze może zdziałać cuda
+ przy stosowaniu kremu nawilżającego można go nakładać bez obaw nawet na całą twarz, a nie tylko miejscowo, czego przy stuprocentowym olejku bym nie poleciła.

Minusy:
- cena
- nie dla skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej itp.

Używam tego produktu od: raczej krótko używałam

nie wart swojej ceny

Wg mnie jest za drogi , bo jest bardzo maly i niewydajny. pieknie pachnie, moze i przysusza krostki, ale chyba bym zbankrutwowala jesli mialabym uzywac go 2 razy dziennie punktowo, mysle ze starczylby na 2 tygodnie.
Dodaje kilka kropel do maseczek, dzieki czemu pieknie pachna.

Używam tego produktu od: miesiaca

super

uwielbiam ten zapach, lubię dodawac do maseczek, smarować twarz jak tonikiem, wysusza ładnie pryszcze i do tego jest naturalny, bardzo przyjemny kosmetyk

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka zużytych, kolejne w trakcie

bardzo dobry kosmetyk

Produkt znam od bardzo dawna - kiedy byłam mała, mama smarowała mi tym olejkiem każde ugryzienie. Teraz smaruje nim wypryski i opryszczki. Idealnie wysusza, niedoskonałości szybko znikają. Genialny ;) Poradzi sobie nawet z podskórnymi grudkami.

Używam tego produktu od: dziesięciu lat
Ilość zużytych opakowań: dwa, całe

interesujący kosmetyk .

Olejek działa prawie jak inhalacja. Posiada intensywny,ale przyjemny zapach . Po nałożeniu go na pojedyncze wypryski odczuwamy lekkie mrowienie, co potwierdza nam jego \'zbawienne\' działanie . Co prawda wypryski nie znikają szybko, ale ten olejek jest pomocny w ich zwalczaniu .

Pomocny.

Daję olejkowi aż 4 pomimo, że nie pomaga mi wcale na pryszcze ;) Stosowałam go niedawno na opryszczkę i pomógł. Trochę to dziwne bo jest przeciwbakteryjny a opryszczkę powoduję wirus. Jednak faktem jest, że posmarowana nim "skwara" mniej bolała i szybciej się zagoiła. Dlatego na pewno jeszcze kupię i poszukam do czego by go jeszcze wykorzystać.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno (wydajny bardzo)

Idealny

Nie mam dużych problemów z wypryskami, ale od czasu do czasu cos mi wyskoczy, wtedy uzywam tylko tego olejku. Mam cere suchą i skłonną do alergii, dlatego bałam sie, że może ją wysuszać ale nie robi tego.

PLUSY:
-bardzo szybko radzi sobie z wypryskami
-przyjemny zapach
-nie wysusza skóry
-bardzo wydajny
-dodatkowym plusem dla mnie jest opakowanie

Ewentualnym minusem jest cena, ale kupuję go w promocji i kosztuje wtedy 22zl

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

niestety nie

Za co dostał jedynkę:
- za cenę(w aptekach są tańsze)olejki z drzewa herbacianego
-u mnie na początku trochę zmniejszał pryszcze ale później w tym samym miejscu za chwilę pojawiał się kolejny pryszcz i takie błędne koło(olejek nakładałam czystymi dłoniami na oczyszczoną skórę)
-robi się tłusty po nałożeniu na zmianę
-wydajny ale ja już go przestałam uzywac
+zapach ok

Podsumowując u mnie na początku walczył z pryszczami ale później jeszcze więcej ich miałam (wzmagał pojawianie się ich)

nie wiem po co jeszcze trzymam prawie puste opakowanie w szufladzie

Używam tego produktu od: uzywałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: została mi tylko odrobinka pierwszego opakowania 10 ml

Świetny produkt.

Plusy:
+ szybko radzi sobie z wypryskami,
+ radzi sobie także z wysypką.
+ do kąpieli stóp (jako profilaktyka przeciwgrzybicza zwłaszcza po basenie),
+ wydajny,

Minusy:
- pozostawia tłusty film w miejscu nałożenia.

Lubię ten produkt za jego wszechstronne zastosowanie i skuteczność działania. Na wypryski stosuję go wieczorem ze względu na jego oleistą konsystencję.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Olejek jest rewelacyjny.

Usuwa wypryski z dnia na dzień, błyskawicznie je wysusza, co tu wiecej mówic. Jest rewelacyjny.
Dobre jest również to że używa sie go punktowo i nawet przy codziennej aplikacji(chociaż moim zdaniem z tym olejkiem nie jest konieczna - dopiero przy powstaniu wyprysku, który i tak znika po jednej nocy - ja olejku uzywam na noc) opakowanie wystarcza na dosyc długo.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami

KWC

przylaczam sie do zwolenniczek, dla mnie produkt rewelacja, super oczyszcza, walczy z zaskornikami i pryszczami, uzywam od dawna nie zamierzam przestac

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

KWC

a ja probowalam innych olejkow - tych tanszych i zaden nie przy padl mi do gustu tak jak ten.
uzywam go jak mi cos okazjonalnie wyskoczy na twarzy, i fajnie przyspiesza mi gojenie sie takiej zmiany.
ale dla mnie najwazniejsza jest inna sprawa. mam bardzo delikatna skore na glowie - atopowa. dodaje zawsze ten olejek do szamponu - wylewam szampon na reke i dodaje pare kropel do tego i dopiero nakladam na glowe (nigdy nie dolewam do butelki, bo detergenty zabilyby dzialanie olejku). Dla mnie rewelacja - zadnych podraznien, zadnego swedzenia, zadnego lupiezu. Nie musze uzywac produktu z apteki, tylko praktycznie kazdego szamponu. Jak dla mnie to po prostu REWELACJA!

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie