Dermaglin, Zielona glinka kambryjska

Dermaglin, Zielona glinka kambryjska

Zielona glinka kambryjska to niezbędne dla zdrowej skóry minerały. Niezwykle skutecznie pielęgnuje odżywia i regeneruje skórę. Łagodzi i koi podrażnienia. Złuszcza stare komórki, wygładza zmarszczki. Wpływa na zmniejszenie wykwitów trądzikowych, krostkowych, hamuje powstawanie nowych zmian

Dla mnie rewelka

Mimo iż jest to glinka zielona, czy raczenie nie wskazana do cery suchej, a taką mam, skusiłam się na nią. Po zmieszaniu z olejkiem ze sładkich migdałów na prawdę zmniejsza pory a dodatek olejku sprawia ze skóra nie jest wysuszona, i nie powstaje na twarzy efekt sztywnej maski. Bardzo łatwo się zmywa. Stosuję przynajmniej raz w tygdoniu. Saszetka wystarcza mi na 2-3 maseczki. Polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4-5 saszetek

Różnie

Czasami maseczka działa cuda- wysusza pryszcze, ujednolica cerę.
Niekiedy zupełnie nic z nimi nie robi, a podrażnia całą twarz.
Posiada świetny skład, żadnych uzupełniaczy.
Niestety jest droga. Trzeba ją specjalnie usypywać, żeby starczała chociaż na dwa razy.

Mimo wad wracam do niej, podobnie jak do innych maseczek firmy Dermaglin.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

nic dodać , nic ująć kochane :)

otóż , maseczka jak dla mnie idealna , z jednym maluteńkim manktamentem którym mianowicie jest niwygodna aplikacja. chociaż producent wynagrodził mi to działaniem i wszechstronnością tego cudeńka.
otóż : skóra jest po niej matowa na jakiś czas , idealnie oczyszczona z nadmiaru sebum , lekko rozjaśniona ( wręcz promienna) , zaczerwienienia zmniejszone , wydajna - jedna saszetka starcza mi na dwa zastosowania. cenę przeboleję ze względu na skuteczność
czego więcej od maseczki chcieć. jak narazie o lepszej nawet nie marzę :) w pełni naturalny , działający , dobry glinkowy produkt dermaglinu.

+ dodam , że maseczkę rozrobiłam z kilkoma łyżkami mleka i efekt był zniewalający :) polecam wypróbować.

No ideał !

Nie przeszkadza mi że śmierdzi i po nałożeniu jej wyglądam jak straszydło ;)

Ważny jest jej skład bez zbędnych chemikaliów i działanie !
Skóra po zmyciu tej zielonkawej zaschniętej skorupy (albo błotka jak kto woli ) jest tak oczyszczona i gładziutka aż przyjemnie spojrzeć w lustro :)

Zmniejsza podrażnienia, zamyka pory,cera przez kilka następnych dni jest wspaniale matowa ,nawet nie potrzebuję pudru na twarz !
Za tak dobre działanie maska glinkowa zasłużyła na 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: klika miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6 saszetek

Działa i to jak !!!

Od czasu do czasu używam masek glinkowych dla spektakularnego oczyszczenia i odświeżenia cery a ta glinka w skromnym opakowaniu bardzo mi przypadła do gustu :)

Zapach w glinkach jest naprawdę nieistotny,pierwszorzędną sprawą jest to jak glinka DZIAŁA.
A ta działa doskonale do tego stopnia że skuszę się na inne maski z dermaglinu,choćby dla porównania z tą.

A teraz konkrety:
dobrze oczyszcza skórę z sebum, nie widać zanieczyszczeń, przez to od razu skóra staje się taka rozjaśniona i promienna.
Zmniejsza pory, nie wywołuje podrażnień, a wręcz przeciwnie - leczy.

Można tez stosować punktowo na wszelkie krosty i wypryski - wyraźnie bledną i zmniejszają się.

Ja lubię po tej maseczce nałożyć grubo krem nawilżający – wtedy czuję, jak skóra wręcz "pije" taki krem.
Maseczka jest całkiem bezzapachowa, nieperfumowana i tak ma być - produkt nie ma w sobie chemii.

Ta maska to dla mnie peeling i maseczka w jednym, bo zawsze moja skóra po niej jest aksamitnie gładka, ba, nawet gładsza, niż po niejednym peelingu.
Dodam,że łatwo da się ją usunąć z twarzy ciepłą wodą.

Super maska! Polecam :)

Używam tego produktu od: maja 2011
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Bardzo dobra ta glinka

Przyznam ,że kupiłam ją ze względu na skład bo niełatwo jest dostać maseczkę z samą glinką - produkt nie ma w sobie chemii. Za "czysty" skład wielki plus oczywiście :)
Mnie ani troche nie podrazniła.
Kosmetyk łatwo się rozprowadza, napina skórę, podczas nakładania czuć jak ją lekko ściąga. Maseczka bardzo łatwo się zmywa przy użyciu ciepłej wody.
Po użyciu pory skóry są mocno zwężone, cera jest gładka, nawilżona (maseczka nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek), czuje się miłą, gładką oczyszczoną twarz -jednym słowem produkt uniwersalny :)

Używam tego produktu od: tydzień temu
Ilość zużytych opakowań: saszetka

bardzo dobra

Podoba mi się dogłębne oczyszczenie skóry jakie daje ta maseczka :)
I wszelki krem który nałożymy po niej wchłonie się bez problemu.

Ważne jest że to czysta glinka bez jakichśtam domieszek,konserwantów i nie wiadomo czego.
Odsłania świeża gładką cerę i porządnie ją oczyszcza.
Trzeba się pogodzić z tym że nie ma perfumowanego zapachu tylko taki...eee...bagienny że tak powiem :D
A le to nieważne bo działa !!!
A cera po zmyciu jej oddycha z ulgą i wygląda tak czyściutko.
Mnie akurat nie podrażniła choć ściąga skórę gdy zasycha.Generalnie : warto było.Wydajność świetna :starcza na solidne dwa razy: nakładałam grubaśną warstwę ;)
Jestem na tak !

Używam tego produktu od: grudzień
Ilość zużytych opakowań: saszetka

zobaczymy...

Ja również polecam tą maseczkę, to fakt że bardzo ściąga ale można to przeżyć:)

Czytałam że bardzo dobrze działa w przypadku blizn po trądziku, w tym też celu jej używałam ale bardzo krótko więc nie z własnego doświadczenia mówię o tym rezultacie:)Ale myślę że można spróbować.

Dla mnie minusem jest fakt że jeśli się jej nie wykorzysta w przeciągu kilku dni od otwarcia to zastyga na kamień...i jest już tylko do wyrzucenia.
Poza tym wystarcza faktycznie tylko na dwa użycia a nie jest tania, bo dodam że mi nie udało się jej zakupić jedynie za 5zł.....

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Najgorsza

Najgorsza maseczka z dermaglinu. Nie wiem co mnie skusiło, aby nie wziąć przeciwtrądzikowej również z dermaglinu ale nie do ,,rozrabiania". Dałam 2 gwiazdki, bo jest w miare okej, jeżeli chodzi o cene. Ale nie matuje skóry i nie widzę wogóle żadnego działania. Szkoda... Zawiodłam się na tej firmie.

Używam tego produktu od: 1 ms

Dobra i naturalna

Przez pół roku używałam do mycia twarzy naturalnego mydła biały jeleń i dzięki niemu pozbyłam się pryszczy, niestety ostatnio po złym podkładzie wyszło mi kilka więc musiałam szybko działać. Chciałam zrobić generalne czyszczenie twarzy.

Kupiłam tę glinkę bo jest naturalna, nałożyłam na twarz po 20 min zmyłam. Efekt jest taki jak po umyciu twarzy moim ulubionym mydełkiem więc nie zaskoczył mnie jakoś super pozytywnie ;] Ale naprawdę ładie oczyszcza, ściąga ja,pory są mniej widoczne.

Glinka starcza a 2 razy, ale myślę że nie jest zbyt tania, i przynajmniej mi nieopłaca się jej kupywac ;]

Może czasem jej jeszcze spróbuję, mydło szare robi to samo a jest o wiele tasze ;]

Dla bardziej zanieczyszczonych cer jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Jest świetna!

Uwielbiam kosmetyki naturalne, uwielbiam też tą maseczkę, bo chociaż mam pewność, że nie szkodzą mi żadne konserwanty, ich tam po prostu nie ma.
Maseczka cudownie zwęża pory, oczyszcza je, łagodzi podrażnienia. Co prawda jak już mam jakiegoś pryszcza to raczej nie zauważyłam, żeby sobie z nim poradził w sesnie, żeby go powstrzymał, ale zdaje mi się, że hamuje powstawanie nowych zmian.
Uwielbiam jej kolor. :)
Jak zastygnie na twarzy to jest strasznie sztywna, że aż nie można mówić :), ale to przecież nie problem. Zmywa się nie najgorzej-ja zmywam mokrym płatkiem kosmetycznym i jest to sposób znacznie łatwiejszy, niż zwmywanie dłońmi.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej maseczki. :)

P.S. Kupiłam duże opakowanie 300 g, bo nie mogłam nigdzie dostać tych małych saszetek.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni (2 razy w tygodniu)

cudowna

wspaniała rzecz. skóra po zmyciu ma cudownie jednolity kolor, zwężone pory, jest matowa, gładziutka. uważam, że to jedna z tych rzeczy, z którymi nigdy się nie rozstanę. a do tego jest w 100% baj nejczyr :)

Używam tego produktu od: daaaawna
Ilość zużytych opakowań: dużo