Eva Natura, Len, Tonik odświeżająco - kojący z biokompleksem lnianym

Eva Natura, Len, Tonik odświeżająco - kojący z biokompleksem lnianym

Przeznaczony do przemywania twarzy i szyi po oczyszczeniu skóry lub dla jej odświeżenia. Przynosi uczucie świeżości, nawilża, wygładza i koi, przywracając skórze naturalną równowagę i przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. Odpowiedni dla każdego typu cery, w tym także skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Nie zawiera alkoholu. Polecany dla kobiet powyżej 25 roku życia.

Wart wypróbowania

Bardzo dobry tonik.ladnie oczyszcza resztki mleczka,uzywam również z tej samej serii.Zapach nie jest nachalny,delikatny.Łagodzi skórę,odświeżam nim twarz w ciągu dnia.
Dla mnie jest bardzo dobrą alternatywą dla drogich konkurentów

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

naprawdę dobry

Nie zostawia filmu na twarzy, nie szczypie - nawet oczu kiedy zmywam z nich tym tonikiem resztki maseczki pod oczy (a oczy mam wybitnie wrażliwe), nawilża i koi skórę. Zapach jak dla mnie nie jest nachalny - taki "ekologiczny" :) Odpowiada mi to, bo nie lubię przeperfumowanych toników.
Naprawdę dobry tonik za niewielkie pieniadze. Polecam.

normalny

Dobry tonik. Ja po tonikach sie cudow nie spodziewam. Maja sie ladnie rozprowadzac, pachniec slicznie, miec wygodne opakowanie, przystepna cene i oczyszczac. I ten produkt spelnia wszystkie te kryteria. Czego chciec wiecej?:)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

dobry

Zużyłam już 2 opakowania tego toniku, więc przyszedł czas na recenzję. Otóż kosmetyk ten jest: łagodny, koi zaczerwienioną skórę i dobrze doczyszcza. Zapach nie zachwyca mnie, ale jest do przejścia.
Nie podoba mi się opakowanie. Bezdyskusyjny plus należy się za to, że butelka jest zatrzaskiwana, a nie odkręcana, a dozowanie toniku ułatwia praktyczna końcówka na zamknięciu.

Kupiłam za 2,50, a tonik jest wyjątkowo wydajny. 1 wystarczył mi na ok. 2 miesiące.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące

sama przyjemność :)

Tonik kupiłam w promocji razem z mleczkiem z tej serii i jestem nim bardzo mile zaskoczona :)
Początkowo bałam się go używać bo wiele toników podrażnia moją atopową, suchą skórę. A tu niespodzianka! Jest naprawdę łagodny, nie powoduje zaczerwień, świetnie wygładza i, co ważne w moim przypadku, doskonale nawilża.
Ma przepiękny zapach co sprawia, że używam go z jeszcze większą przyjemnością :)
Jego jedynym minusem jest fatalne opakowanie, zwłaszcza "korek" - szybko się psuje i ma za duży otwór.

ilość zużytych opakowań: 2

delikatny :)

Kupiłam ten tonik właściwie przez przypadek, był w promocji za 4,99 a ja szukałam czegoś bezalkoholowego, i pomyślałam sobie: czemu nie? Okazał się to strzał w dziesiątkę. Tonik jest naprawdę łagodny, dobrze usuwa resztki makijażu, świetnie nadaje się do odświeżania twarzy w ciągu dnia. Z tuszem specjalnie sobie nie radzi, ale w końcu nie jest to preparat do demakijażu oczu. Za to nie podrażnia oczu ani tym bardziej skóry twarzy.

Jestem pod wrażeniem!

Jeden z moich tonikowych hitów, już przestępuje z nóżki na nóżkę niecierpliwie (i nadmiernie) zużywając inny, w oczekiwaniu na kolejny zakup "Lnu".

Studiowałam kiedyś w sklepie składy toników i rzuciło mi się w oczy, że przeważnie ich drugim wymienionym składnikiem jest glikol propylenowy, o którym swego czasu czytałam kontrowersyjne opinie. I zaparłam się, że chcę tonik bez niego. I oto znalazłam serię Polleny-Ewy, gdzie żaden (chyba) z toników glikolu nie zawiera!
Wybrałam "Len", bo jego skład -w miarę prosty i niedługi- zrobił na mnie wielkie i pozytywne wrażenie (woda, aloes, siemię lniane, gliceryna i pantenol na pierwszych miejscach, a nie jakieś tam zagęstniki czy inne odmrażacze!). Nie zawiodłam się: tonik jest delikatny, łagodny, bardzo przyjemnie odświeża i nawilża cerę. Zdarzało mi się już nic na niego nie kłaść (np. na wieczorny basen/aerobik, lub po nich - bloker zbędny, krem spłynie), a nie dokuczało mi nigdy uczucie ściągnięcia ani wysuszenia.
Przecierałam nim także okolice oczu (ne powoduje ich łzawienia, nawet jeśli przypadkiem dostanie się pod powieki) i stosowałam pod serum Flavo-C / Juvit.

Na pewno kupię kolejną butelkę, z przyjemnością wypróbuję też "Koniczynę".

ok

Jedno z moich ostatnich odkryć za małe pieniądze. Bardzo delikatny i skuteczny tonik, nie lepi się na skórze i nie zostawia dziwnego filtra, fajnie odświeża i nie śmierdzi co zdarza się wiekszości toników. Polecam

dość dobry

Dość dobry tonik. Cena koło 10 zł. Na pewno nie podrażnia, dobry dla alergików. Zapach taki sobie, dziurka rzeczywiście za duża, trzeba się "nauczyć" z niego wylewać zawartość;-) Zmywanie makijażu - nie za bardzo skuteczny, tuszu Volumissime x4 nie ruszył ani na jotę.

Zwyczajny

Przeciętny tonik. Dobrze pomaga zmyć resztki makijażu, ale jakoś szczególnego odświeżenia nie odczuwam (jednak wolę różę Daxa). Nie wiem czy łagodzi, nie wypowiadam sie w tej sprawie, bo nie cierpię na podrażnienia. Ma piękny zapach, jak zresztą cała linia lniana. Rzeczywiście korek do duszy - dziurka duża i trzeba uważać żeby nie chlustało.
W sumie przywoity produkt, ale bez ochów i achów.

nie bardzo

Na pewno odświeża i nie podrażnia, ma ładną butelkę, jest tani. Po prostu zwykły tonik, bez rewelacji. Natomiast kontrowersyjny jest zapach z kategorii: polubisz albo znienawidzisz. Początkowo wydawał mi się ciekawy, teraz bardzo mnie męczy, dlatego więcej go nie kupię.

Miły i delikatny

Bardzo przyjemny tonik. Pachnie przyjemnie, jakby zbożem . Dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia, wręcz czuję jak koi. Nie lepi się na skórze. Jedyny mankamnet to za duży otwór w butelce, przez co łatwo wylać za dużo na wacik.
Generalnie bardzo polecam.