Lierac, Autobronzant, Bronzage Parfait Sans Solei (Samoopalacz do twarzy)

Lierac, Autobronzant, Bronzage Parfait Sans Solei (Samoopalacz do twarzy)

Krem samoopalający do twarzy o bardzo szybkim działaniu, przeciwdziałający starzeniu skóry.
Nadaje skórze naturalny, złotawy kolor opalenizny, wyrównuje i przedłuża już istniejącą. Zawiera wyciągi roślinne chroniące przed zmarszczkami, nawilżające i wygładzające. Lekka konsystencja pozwala na natychmiastowe wchłonięcie. Przyjemny zapach.
Działanie opalające zapewniają: DHA, erytruloza, szafran oceaniczny, wanilia, cynamon. Regenerację skóry i nawilżanie zapewniają: wyciąg z opuncji figowej, planktonu i jojoby, wyciąg z sezamu i pszenicy, fukożel.

Zbyt delikatny

Ładnie pachnie, zapach przypomina mi mus gruszkowy. Dobrze się wchłania, nie robi smug. Nie wysusza skóry. Jednak jak dla mnie daje zbyt mały efekt.Brązuje BARDZO delikatnie, prawie nie widać różnicy. Używam co 3 dni, a i tak wyglądam blado. Nie takiego efektu oczekiwałam, niestety. To pierwszy samoopalacz, który jest dla mnie (jasnej blondynki) za słaby.
Zadziwiające.

Używam tego produktu od: 3mc

bardzo fajny

Bardzo przyjemny produkt. Faktycznie ma właściwości pielęgnujące i nie wysusza nawet suchej skóry. Kolor jaki uzyskujemy jest złoto-brązowy, w miarę naturalny. Schodzi równo i niezauważalnie.Nie wiem czy kiedyś jeszcze kupię, bo lubię testować nowości, ale ten produkt wart jest polecenia.

Używam tego produktu od:używałam ze 3 mce

Świetny samoopalacz

Kupuję ten samoopalacz regularnie od 2 lat i jestem bardzo z niego zadowolona.

Mam jasną karnację i trochę popękanych naczynek na policzkach. Lierac nadaje mojej buzi ładny złotawy kolor ( z pewnością tak uzyskana opalenizna nie jest pomarańczowa), dzięki czemu sprawia, że cera ma zdrowy koloryt, a naczynka stają się mniej widoczne. Oczywiście efekt opalenizny można pogłębiać, stosując go codziennie, aż do osiągnięcia stosunkowo ciemnej oliwki, co jednak przy jasnej cerze jest nienaturalne.

Mam suchą skórę i wspomnianego przez poprzedniczki przesuszenia nie zauważyłam, a używam tego samoopalacza regularnie co 2 dni ( mam wrażenie, że dzięki niemu skóra jest lepiej nawilżona). Zapach jest bardzo delikatny, przyjemny.

Używałam również samoopalacza Lieraca w żelu, który ma kolor toffi, co ułatwia trochę nakładanie, ale moim zdaniem efekt końcowy jest taki sam.

Wydajny - tubka 50 ml starcza mi na rok.
Polecam, bo naprawdę warto:)

Używam tego produktu od: 2 lata regularnie

sredni

pieknie opala na braz, opalenizna trzyma sie bardzo długo po 7 dniach jest tak intensywna jak na poczatku, schodzi od razu po prostu rano budzisz sie blada, nie ma smug ani łuszczenia, jedyny mankament to potworne przesuszenie skóry twarzy do ciaa jest rewelacyjny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

bez zachwytów

To mój pierwszy samoopalacz do twarzy,wcześniej używałam tych przeznaczonych do ciała ,także na buźkę ;) Konsystencja nieco gęstsza,bardziej kremowa,dosyć dobrze się rozprowadza na twarzy i szyji,ładnie i szybko wchłania,zapach początkowo śliczny waniliowy :p po godzince jednak wyczuwalny jest ten typowy zapaszek samoopalaczowy,chociaż nie jest on bardzo intensywny i można wytrzymać ;) Opalenizna naturalna,brązowo -złotawa,równomierna,bez smug,chociaż czasami lubi wchodzić nieco w pory skóry :( Co do działania nawilżającego to niestety nie zauważyłam, bardziej lekkie wysuszenie,napięcie skóry :(
Sama nie wiem czy takie rozgraniczenie na samoopalacz do twarzy i do ciała jest dobre,bynajmniej w moim przypadku,chyba wolę używać jednego produktu od razu do ciała i twarzy. Cena ponad 80 zł :(

Używam tego kosmetyku od: kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego