KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Manhattan Cień Mono Multi Effect Wet&Dry (stara wersja)

3,8 na 542 opinie

Odylena
    23 września 2011 o 22:39
    5 / 5
    Najczarniejsza czerń.
    Posiadam najbardziej czarny z możliwych odcieni - BLACK. Klasyczną czerń na oko zawsze warto mieć w kosmetyczce. Zalety: *świetnie napigmentowany, głęboki kolor *cień łatwo chwyta się powieki i nie osypuje podczas nakładania *po suchym nałożeniu - fajny, przydymiony mat *na mokro - głebooooka czerń *cień bardzo trwały i odporny na niepogodę *wydajny, wystarcza na bardzo długo Wady: *brzydkie opakowanie *cień łatwo się kruszy w pudełeczku zmieniając stan na \'cień w proszku\' Świetna jakość kosmetyku zachęca, by sięgać po niego przy każdym mocniejszym makijażu. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    spoteye
    5 marca 2015 o 15:07
    4 / 5
    Jak na cenę z drogerii internetowej są dobre i uniwersalne
    Ja posiadam cień w odcieniu 12N Pina Colada. Zakupiony został przez internet, a więc cena to ok 3 zł. Ten kolor po krótce jest biały z drobinkami odbijającymi światło. Bardzo mocno rozświetla kąciki wewnętrzne oka, ma satynowe wykończenie. Nie znika w ciągu dnia, nie ściera się. Ja używam go też czasami na szczyt kości policzkowych gdy chcę mocnego rozświetlenia i również sprawdza się dobrze. Reasumując biorąc pod uwagę cene za którą go kupiłam to jest boski :) Jednak jeśli miałabym kupić go w Rossmanie- to nie zdecydowałabym się. Używam tego produktu od: około 1 roku Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

asiaTM
    28 kwietnia 2014 o 11:26
    5 / 5
    super cień
    używam tych cienie już od dawna, kolory: czarny i brąz cienie małe ale dość wydajne, długo utrzymują się na powiece, fajne, wygodne opakowanie z aplikatorem, jak dla mnie to duży plus. cena jak za pojedńczy cień trochę średnia i zdażyło się, że od aplikatora po jakimś czasie odpada mi gąbeczka jednak większych zastrzeżeń nie mam i bardzo lubię te cienie. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: trzy
    Używa produktu od:rok lub dłużej

nelijah
    25 lutego 2013 o 18:04
    4 / 5
    Lubię, bo jestem sentymentalna.
    Pierwszy cień do powiek jaki kupiłam w swoim życiu parę lat temu. Odcień 95E SAND, beżowo-różowy naturalny kolor. Bardzo dobrze napigmentowany, bardzo trwały, lekko się osypuje, ale tak jest z wszystkimi błyszczącymi cieniami do powiek, zawsze gdzieś tam spadnie jakaś mieniąca się drobinka. I tak je uwielbiam z sentymentu i mimo, że są na wykończeniu ciężko będzie mi się z nimi rozstać :) Używam tego produktu od: nie pamiętam Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

BlackSanctum
    3 maja 2011 o 22:22
    Może być.
    Jestem fanką ciężkiego, czarnego makijażu i skusiłam się na ten cień z powodu niskiej ceny (11 zł). Kolor, który posiadam, to krucza czerń. Plusy: + łatwo się go nakłada, wystarczy niewielka ilość, by oko było mocno zaczernione + dość wydajny + intensywna barwa + nie podrażnia oka Minusy: - nietrwały, szybko "blednie" i zbiera się w załamaniu - nie jest to żaden multieffect, bo zarówno na mokro, jak i na sucho, wygląda tak samo (może z innymi kolorami jest inaczej). - słabe opakowanie, maleńki aplikator, którego nie da się używać, trzeba go zastąpić swoim - podczas nakładania mocno się obsypuje, trzeba potem wycierać policzki Mimo to jestem z niego całkiem zadowolona, bo wypada całkiem całkiem w porównaniu do miliona innych czarnych cieni, których używałam, ale jak skończy mi się aktualne opakowanie, to chcę przerzucić się na coś innego.