Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Krem wyszczuplający + ujędrniający antycellulit

Jest to trzystopniowa kuracja modelująca. Krem wysmukla sylwetkę: modeluje ramiona, uda, brzuch i pośladki. Efektywnie walczy z ''upartym''cellulitem, wygładza rozstępy, zapobiega nawrotom. Redukuje tkanke tłuszczowa. Zawiera w swoim składzie: Isocell Slim, Cantella Asiatica, kofeinę, mentol i wyciąg z bluszczu. Producent zapewnia, że już po 4 tygodniach stosowania nastąpi: redukcja cellulitu o 60%, zmniejszenie obwodu ud o 2,5cm i aksamitną, gładką, elastyczną i jedrną skórę. Krem jest odpowiedni do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

balsamy
antycellulitowe, wyszczuplające
w tubie
lekkie
z defektami, normalna

Ujędrnienie ciała

Po zastosowaniu kremu zauważyłam, że skóra stała się bardziej ujędrniona i napięta. Nie zauważyłam jednak wyszczuplenia i redukcji cellulitu. Fajny efekt chłodzenia

Fajny

Skóra po nim jest bardziej napięta i gładka. Daje przyjemne uczucie chłodzenia, przez co używam go latem. Najlepiej sprawdzi się w połączeniu z treningami i zdrową dietą. Produkt uważam za udany, tani i wydajny.

Nie oczekiwałam wiele, więc się nie zawiodłam

Do tego typu produktów zawsze podchodzę dosyć sceptycznie. Nie oczekuje, że wyszczuplą uda czy pozbędą się cellulitu, jeśli nie ćwiczymy i nie dbamy o dietę. Nie oczekiwałam cudów, więc też się nie zawiodłam. Oczywiście wyszczuplenia nie zauważyłam, cellulitu ogólnie nie mam, więc w tej kwestii ciężko powiedzieć. Co zaskoczyło mnie na plus to to, że przy regularnym stosowaniu skóra była miękka, elastyczna, bardzo miła w dotyku. Ogólnie produkt nie spełnia obietnic, ale i tak zostawia fajny efekt zdrowej skóry.

Jedwabiste 4 litery

Swietny produkt! Nie wiem, czy wyszczupla, ale przy codziennym uzytkowaniu skore na tylku mialam miekka, bez cellulitu, gladka, jak niemowle. Rewelacja.

Może być

Kiedy skończyło mi się serum z tej samej serii, postanowiłam przetestować krem. O ile w przypadku serum byłam zadowolona z efektów to już krem nie wywarł na mnie aż tak dobrego wrażenia. Podczas regularnego smarowania wieczorem i ćwiczeń 4 razy w tygodniu zauważyłam dalej postępujące efekty, skóra była bardziej napięta, a cellulit delikatnie zredukowany. Efekty przychodziły w o wiele dłuższym czasie niż kiedy używałam serum. z tej samej serii. Po wsmarowaniu kremu można odczuć silne uczucie chłodzenia. Mi się ono podobało, zwłaszcza w lato. Co do nawilżenia skóry to niespecjalnie je odczułam. Zapach produktu jest mocny, mentolowy, mi nie za bardzo pasował. Opakowanie to tubka, ale zatyczka nie jest zbyt solidna, bo się urywała. Za te pieniądze lepiej kupić sobie serum Eveline w srebrnej tubce niż ten krem, daje lepsze efekty.

Krem wyszczuplający dla mnie jest rewelacyjny. Przyniósł mi oczekiwany efekt. Używałam co bardzo długo i nigdy mnie nie zawiòdł. Wyszczyplił mój brzuch z nadmiernym cellulitem.

zaskakująco dobry

Używam go od miesiąca i tak serio to raczej dawałam mu marne szanse - no bo czego się spodziewać kremu, który kosztuje trochę ponad dychę? Używałem regularnie, dwa razy dziennie tak jak przykazano na opakowaniu. I jestem w szoku, bo już po miesiącu efekty są widoczne! Cellulit nie zniknął, ale jest znacznie mniejszy i widzę jak wygładził moje nogi. Na prawdę spoko budżetowa opcja na walkę z cellulitem!

nie polecam

Jak to możliwe, żeby krem "za grosze" jednocześnie ujędrniał i wyszczuplał?
No niemożliwe, na pewno nie po jednym opakowaniu. Reklama dźwignią handlu.
Kosmetyk jest okropny, ma brzydki zapach, okropną konsystencję. Dostałam go w prezencie, choć nie mogę narzekać na nadmiar tkanki tłuszczowej :)
Nie polecam.

Słabeusz

Zacznę od tego, że moje problemy z cellulitem (zwłaszcza, jak na mój wiek) są raczej niewielkie. Od kremu oczekuję więc, że sytuacja się co najmniej nie pogorszy. Dodatkowo przyda się silne nawilżenie i lekkie natłuszczenie, bo mam ekstremalnie suchą skórę.
Ten krem nie robi nic. Nie zmniejsza cellulitu, nie nawilża, nie natłuszcza, oczywiście nie wyszczupla. Za to chłodzi, czego nie cierpię w kosmetykach, bo czuję się wtedy traktowana przez producenta jak idiotka (no i jest zimno).
Zapach drogeryjny, mocny, przeciętny. Konsystencja średnio gęsta. Rozprowadzanie łatwe. Dostępność olbrzymia. Nie warto.

Świąd i krosty :(

Niestety produkt mnie uczulił, choć moja skóra nie była nigdy podatna na alergie. Jest coś w nim, czego nie mogę znieść... I ten zapach. Pierwsza aplikacja super, druga ok, ale po trzeciej już zaczynam się drapać d szaleństwa. Mimo tego miałam kilka podejść, bo chciałam efektu bez względu na drapanie :D Jednakże wolę 4 Pory Roku z bluszczem lub Perfectę również z efektem chłodu :)

ja go lubię

Kolejny krem wyszczuplający na mojej liście. Te kremy stosuje codziennie cały rok więc jest okazja żeby przetestować prawie wszystko co jest w sensownej cenie na rynku. Bardzo dobry krem , podobny do innych w działaniu. Pozostawia skórę bardzo przyjemna w dotyku. Oczywiście nie wyszczupla ale skóra po jego zastosowaniu wydaje się jakby gładsza a to się dla mnie liczy

polecam

Przy dłuższym i regularnym stosowaniu zauważyłam, że skóra na udach i pośladkach jest bardziej jędrna i zmniejszył się cellulit.
Myślę, że w połączeniu z ćwiczeniami da mega efekt.
Balsam dobrze się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Daje przyjemne uczucie chłodzenia, idealne na lato :)