L'Oreal Paris, Visible Results, Mleczko oczyszczające, odnawiające

L'Oreal Paris, Visible Results, Mleczko oczyszczające, odnawiające

Mleczko oczyszczające-odnawiające. Przywraca blask, wygładza. Połączenie formuły Hydra-Novil, nawilżającej i delikatnie złuszczającej skórę, z witaminą C , która przywraca jej blask i wygładza, sprawia, że mleczko:
-usuwa makijaż, zanieczyszczenia i toksyny
-delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka
-wygładza

KWC!!!

Mleczko jest rewelacyjne, super usuwa makijaz zarowno z oczu jak i z twarzy, jest wydajne, nie zapycha skory.
Zapach jest bardzo przyjemny, az chce sie go uzywac!
Ma lekka konsystencje i nie jest tluste, dlatego twarz sie nie swieci po nim jak po niektorych mleczkach.
nawet zauwazylam ze mam mniej zaskornikow i pryszczy podczas gdy zaczelam uzywac to mleczko, a kupilam go calkiem przypadkowo bo byla promocja...bylo warto

Używam tego produktu od:miesiaca

więcej niż bdb. może nawet KWC

To moje trzecie lub czwarte mleczko. poprzednie albo szczypały w oczy albo zapychaly, albo nie zmywały tuszu.

To mleczko:
- nie zapycha, a nawet likwiduje rózne nierownosci
- pięknie zmywa tusz (nie uzywam pudru, podkład, różu itp. wiec nie wiem, jak się sprawdza przy silnym makijażu)
- skóra po nim jest gładka, jasna i miękka
- nie szczypie w oczy
- jest bardzo wydajne, wiec wcale nie jest takie drogie

Ponieważ w składzie ma SLS(gdzieś na dalszym miejscu, ale zawsze) uzywam go jak mydła - nalożę na twarz, masuję, a po chwili zmywam letnią wodą. Do zmycia tuszu, nalezy jednak przetrzeć oczy płatkiem.
Oczy mam wrażliwe, a tu nic sie nie dzieje, zadne pieczenie ani lzawienie sie nigdy nie pojawilo.

fajna rzecz

bardzo fajne mleczko!!
plusy:
+konsystencja
+działanie, oczyszcza świetnie
+nawilża a jednocześnie nie obciąża skory dzięki temu przy mieszanej skórze nie błyszczy się po jego stosowaniu
+bardzo ładnie zmywa makijaż
+przyjemny zapach
+ładne opakowanie
+duża ilość witaminki C

minusy:
-cena , wydaje mi się ze mleczko wystarcza na 1, 5 miesiąca przy regularnym używaniu< ja często na wieczór używam tez żelów do mycia twarzy , wiec nie mogę powiedzieć na ile na prawdę wystarcza to mleczko

Używam tego produktu od:NIE WIEM
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Idealne

Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu. Mleczko idealne: świeży zapach, aksamitna, delikatna kosystencja, no i to działanie: skóra jest oczyszczona, wygładzona. Mam wrażenie, że odnowiona. Na mnie działa świetnie. Używanie to wwielka przyjmność i świetne rezultaty.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

celująco

Produkt,ktory doskonale nawilża i mogę darowac sobie wszelkie kremy, gdy mam go pod reka. Moj ulubiony demakijaz, jest delikatny i swietne zmywa. Poza tym waciki są kilka razy zmieniane i nadal widac kosmetyk. Kupilam teraz wersje rózowa,gdyz chce zobaczyc cos innego, przyzwyczailam sie do niego i mam jedna butelkę od trzech miesięcy, na długo starcza. Osobiscie uzywam pierwszą butelkę, wczesniej na spółkę z mamą,ktorej podkradalam go co jakis czas.

Używam tego produktu od:2,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

KWC

To jest mój KWC!!
A więc ostatnio mam bzika na punkcie kosmetyków z witaminą c. Dlatego widząc mleczko oczyszczające z zawartością tej witaminki.. od razu się skusiłam. Musze powiedziec ze naprawde jest to kosmetyk godny polecenia.. Dlaczego?
- idealnie oczyszcza skórę od zanieczyszczeń
- wygładza skórę z niedoskonałościami
- świetnie radzi sobie z drobnymi przebarwieniami
- pomaga w walce z trądzikiem
- pomaga w złuszczaniu naskórka (tak naprawde peeling jest już zbędny)
Nie wiem czemu tyle osób nie zauważylo większych zmian.. może nie każda tak reaguje. A wiec na samym poczatku stosowania.. była maleńka reakcja jakby alergiczna.. która chyba miała byc zalążkiem rozjaśniania mojej skory z bliznami potradzikowymi. Naprawde fantastycznie wygładziło moja skóre.. Jest to jeden z niewielu kosmetyków który mi bardzo służy!! POLECAM wszystkim z takimi problemami jak moje.(Moja cera jest mieszana w kierunku do tlustej, wrazliwa z tendencja do powstawania blizn)
Moje drogie panie- nie liczcie na to że nagle wszystkie niedoskonałości znikną a na pewno już nie.. kiedy jest się w trakcie okresu dojrzewania... uuhh

dobrze oczyszcza

Dobra konsystencja, nie za rzadka, mleczko rzeczywiscie dobrze zbiera makijaz, platek jest caly pomaranczowy od podkladu, mimo, ze wczesniej mylam twarz woda (np mleczko AA zbieralo znacznie mniej zanieczyszczen). pozostawia ladnie nawilzona gladka buzie. jest takie jak powinno byc.

Używam tego produktu od: pol roku

warty wypróbowania

* dobrze oczyszcza
* nawilża
* czy wygładza? ciężko stwierdzić
* delikatnie rozjaśnia i poprawia koloryt
* mleczko ma trochę rzadką konstystencję
* wydajny
* ładnie pachnie:)
Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:1/3

czemu nie :)

Byłam zadowolona z tego mleczka. Nieźle radzi sobie z usuwaniem makijażu (podkład, puder itp.) Co do demakijażu oczu to nie testowałam go z tuszem wodoodpornym ale zwykły zmywa ładnie. Podoba mi się konsystencja i zapach.Skóra pozostaje gładka i świeża. Efekty odnawiającego nie zauważyłam ale w końcu nie od tego są mleczka ;) Myślę że kiedyś do niego wrócę

Używam tego produktu od:pół roku temu

KWC!

Trafiłam na niego przypadkiem kiedy byłam w UK, bo tam nie było mojego ulubionego zielonego garnierka.
Mleczko jest strzałem w dziesiątkę!
Najlepiej zainwestowane 15 zł.
Świetne to wrażliwej cery, które uczula większość mleczek (nawet kiedy cera przyzwyczaii się do serii AA...).
Napewno wygładza napewno świetnie zmywa makijaż (w tym oczu), nie szczypie, nie gryzie, ślicznie pachnie, jest wydajne, nie powoduje podrażnień, wyprysków i problemów skórnych....
Co tu dużo pisać. Rewelacja....
POLECAM!!! Najlepsze jakie miałam..

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Bardzo dobre mleczko

Kupiłam je ponieważ przestano produkować mój ulubiony Yves Rocher o konsystencji żelu, na żelu Vipery się zawiodłam więc stwierdziłam, że może jednak przekonam się do czegoś nie-żelowego ;) No i to był strzał w dziesiątkę.
Kilka szczegółów:
- bardzo dobrze zmywa makijaż
- ma bardzo lekką, nietłustą konsystencję, nawet chyba fajniejszą od żelu ;)
- pozostawia twarz bardzo odświeżoną i nawilżoną
- bardzo ładnie pachnie.
Podsumowując: używa się go bardzo przyjemnie i pozostawia twarz bez makijażu, miłą w dotyku :)
Co do właściwości odnawiających to może trochę, ale jakoś szczególnie tego nie zauważyłam, dla mnie ważne jest żeby dobrze zmywało makijaż ;)
Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (jest bardzo wydajne)

Dobra robota.

Bardzo porzadne mleczko!
Poszlam do bliskiego sklepu zakupic jakis demakijazowy kosmetyk i nastawiona bylam na L'oreala Hydra - nawilzajacy (rozowy), kiedy ujrzalam ten i pomyslalam, ze moze bedzie mniej tlusty (bo nawilzajacy, z Hydra-Confort jest straaasznie gesty).
Przeczytalam w pierwszej chwili, ze dla cery dojrzalej i przeciw starzeniu, ale co tam, bzdury wypisuja na tych kosmetykach, przeczytalam sklad i niczego tam nie ma znowuz takiego, zeby go przydzielac do jakiejkolwiek kategorii wiekowej.

Przeczytalam, ze vitaminka C (na naczynka sie przyda - pomyslalam), oczyszcza, usuwa toksyny (pale - to dobrze, niech usuwa;)) i martwe komorki, poprawia jej koloryt i nadaje blasku, nawilza. To tyle z opakowania.

Sam rezultat jest bardzo przyjemny - mleczko tak jak sie spodziewalam, rzeczywiscie jest duzo mniej tlustawe i geste niz jego siostra Hydra-Confort, latwiej sie rozprowadza, jest dosc lejace sie, wiec trzeba uwazac przenoszac je z waciku na skore, ale przy tym bardzo ladnie zmywa, bez smug i wiekszego wysilku. (naprawde Hydra zaczela juz mi mocno ciazyc swoja tlustawoscia).

Zapach neutralny -pachnie tam jakos, zupelnie niepozornie. Nie drazni mnie, ani nie urzeka. Buzka jest b. dobrze oczyszczona i przede wszystkim uspokojona (ach, te naczynka), odzyskuje piekny, zdrowy, swiezy koloryt i, co mnie najbarziej zaskoczylo - jest tak samo dobrze nawilzona, jak po Hydra! Natomiast nie pozostawia zadnej tlustej powloczki, wsiaka calkowicie, pozwalajac prawie natychmiast na przyjecie kremu na noc.

Jestem zadowolona. Buzka naprawde odzyskuje blask i swiezosc. Bardzo porzadny kosmetyk!