AA, Care Kiss, Pomadka ochronna

AA, Care Kiss, Pomadka ochronna

Pojemność 4,2 g

Pomadka ochronna z kompleksem maxi-lip, masłem shea i witaminami C, E do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Zapewnia długotrwałą ochronę przed mrozem i wiatrem, zapobiega suchości i pękaniu ust, dba o pocałunki, nawilża, zwiększa objętość i poprawia kontur ust. Pomadka zawiera dermolipidy oraz witaminy Ci E skutecznie chroniące usta przed mrozem i wiatrem. Kompleks Maxi-lip poprawia nawilżenie ust do 60%, zmniejsza zmarszczki zwiększa objętość ust i uwidacznia ich kontur.

Dla mnie OKROPNOŚĆ :(

Zakupiłam tę pomadkę przez "przypadek". Pojechałam na uczelnie (3 dniowy zjazd) i zapomniałam zabrać ze sobą pomadkę ochronną (a muszę taka mieć ZAWSZE przy sobie bo jak mam nie posmarowane usta, to zaraz je "obgryzam" :D )
Wpadłam do pierwszego lepszego sklepu i kupiłam właśnie tę pomadkę AA.
Daje jej tylko jedną gwiazdkę bo dla mnie ta pomadka jest koszmarna! Przede wszystkim denerwuje mnie ten jej zapach, który wcale nie jest zbliżony do kokosu, jak tu niektórzy piszą (choć to kwestia gustu). Po drugie to powinna się nazywać wazeliną nie pomadką. Konsystencję ma strasznie tłustą i jest miękka, dużo nakłada się jej na usta.
a po nałożeniu jeszcze ten zapach pozostaje... :( fuj!
nie... ta pomadka jest nie dla mnie.
Zapomniałam jeszcze dodać, że efektu pełnych ust tez nie zauważyłam.
Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: pół

Dobra

Zalety:
- chroni usta przed mrozem,
- przynosi ulgę popękanym wargom,
- posiada witaminy C i E,
- cena,
- dostępność.

Wad nie dostrzegam. Na pewno zakupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1- 4,2 g

Jest w miarę.

Kupiłam ową pomadkę ochronną głównie na zimę bo zawsze od grudnia do marca moją zmorą są odwodnione, wysuszone, pękające usta pełne opryszczek:( Ogólnie firmą AA nigdy nie byłam w pełni zadowolona to nie spodziewałam się cudów od tej pomadki..
Plusy:
+ chroni przed mrozem, wiatrem,
+ LEKKO natłuszcza wargi,
+ ma neutralny, a może bardzo delikatny, nienachalny zapach,
+ dobre jakościowo opakowanie (nie pęka przy udpadku itp)
+ nabłyszcza lekko usta i wydają mi się być trochę bardziej pełne,

Minusy:
- nie nawilża ust a jedynie jak już pisałam natłuszcza je,
- dość szybko znika z warg i trzeba dawać kolejną warstwę pomadki,
- nie nadaję się na bazę pod błyszczyk rozświetlający czy broń Boże szminkę!
- nie "poprawia kontur ust" jak zapewniała mnie "miła" Pani z drogerii Natura gdzie ją kupowałam. (ale w sumie tego nawet nie oczekiwałam)

Podsumowując:
Taki średniak, w miarę pomadka. Nie wiem czy zakupię ponownie, chyba pokuszę się o coś innego:)

Ilość zużytych opakowań: 1, standardowe

Najlepsza

Najlepsza, na jaką udało mi się trafić. Chociażby cała seria pomadek Nivea się do niej nie umywa (a są droższe i bardziej sztuczne).
Bardzo żałuję, że zniknęła na rzecz nowej serii AA.
Naturalna i neutralna, dobrze nawilża, a dodatkowo ładnie nabłyszcza (bez sztucznego efektu).

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

ULUBIONA!

Uważam, że nie ma lepszej pomadki niż ta! Szczególnie zimą, gdy usta są wiecznie spierzchnięte! Bardzo dobrze nawilża, jednocześnie działając odżywczo i wygładzająco.

bardzo, ale to bardzo polecam :):)

Ilość zużytych opakowań: cztery

Najlepsza

Moja ulubiona, jedyna, najlepsza pomadka ochronna. Moim ustom zdarza się pierzchnąć, po czym zaczyna się nerwicowe skubanie..no, nie wygląda to najlepiej.

Ale jak mam pod ręką tę pomadkę, ulga jest natychmiastowa, a problemy znikają.

Nadaje też piękny połysk, taki 100% naturalny,ale bardzo atrakcyjny, i tak jakby spulchnia, wypełnia.. elekt jest bardzo kuszący:) i długo trzyma.

Zapach jest dla mnie całkiem neutralny, po prostu nie przytłumili go aromatem typu "soczysta malina".

Ale dlaczego jest w Zapomnianych Kosmetykach? Czyżby..? o nie....

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

tragiczna wręcz

Jestem bardzo negatywnie zaskoczona jeżeli chodzi o ten produkt. Kosmetyków AA używam od dawna i bardzo je cenię. Ta pomadka (zaraz po kremie BB tej firmy) jest totalnym niewypałem.
Po zetknięciu z wargami topi się i nie jest kremowa tylko wodnista. Nie trzeba nic jeść ani pić by zaraz nie było po niej śladu. Łamie się topi.
Nie chroni, nie nawilża...
Masakryczna.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacyjna !

Bardzo polecam zarówno na zimę, lato oraz podkład pod błyszczyk, szminkę itp. Super nawilża daje piękny połysk usta są miękkie osobiście jestem bardzo zadowolona ! :)

Używam tego produktu od: stycznia 2013

dobry produkt

Zalety:

+ cena
+ zapach
+ nawilżenie
+ trwałość na ustach
+ konsystencja
+ opakowanie
+ dostępność
+ wydajność

Wady:

- nie zauważyłam

Pomadka jest dobra. Świetnie sobie radzi w zimę jak i w lato. Polecam.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Niewypał

Kupiłam zimą, bo moje usta często wtedy bywają suche, spierzchnięte, a że firmę Oceanic lubię, to się nie wahałam.
Pomadka ma następujące zalety:
+ solidne opakowanie, które nie pęka, nie zacina się itp.
+ właściwą konsystencję, nie topi się, nie jest zbyt twarda
+ nie podrażnia
+ niska cena
+ wydajność

Minusy:
- nie chroni przed wiatrem i przed zimnem
- nie nawilża
- nie wygładza
- nie odżywia
- po jej użyciu usta błyskawicznie stawały się od nowa suche, tak jakbym ich zupełnie niczym nie posmarowała
- odstawały mi skórki :/
- po pewnym czasie niezbyt przyjemnie chemicznie pachniała.

Zapewnienia producenta o zwiększeniu objętości i poprawie konturu ust można między bajki włożyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, zaczęłam w zimie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tragedia- smalec w sztyfcie

Plusów niestety nie znalazłam.

- okropny, drażniący zapach (wanilia zmiksowana z olejkiem rycynowym)
- gorzki smak
- po posmarowaniu, na ustach jest śliska, tłusta warstwa, jednak usta nie są w ogóle nawilżone
- wysusza
- mało wydajna (chociaż w przypadku tego koszmaru, powinien to byc chyba plus ;))

Jednak nie!

Powiem szczerze - za pomadkę za 6 czy 7 zł oczekuję już czegoś, bo takiego nic nie robienia z pewnością jej nie wybaczę!

Plusy:
- wydajna
- solidne opakowanie
- przyjemny zapach
- po posmarowaniu ust te wyglądają jak muśnięte błyszczykiem

Minusy:
- niby ładny zapach ale ohydny posmak!
- nie jest na ustach dłużej niż 10 minut
- wysusza usta!!!
- w ciepłe dni ścieka z warg!

Używam tego produktu od: Marzec 2013
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Moja ulubiona

Jak dla mnie jedynym minusem tej pomadki jest fakt, że ciężko ją dostać. Czasem jest w każdym sklepie, potem znika, przez dłuższy czas nigdzie poza allegro jej nie ma, a potem znów się pojawia.

Nie mogę jej dać innej oceny niż 5 gwiazdek, bo to jedyna pomadka, która faktycznie nawilża moje usta, a nie wysusza (a wypróbowałam ich mnóstwo!).

Konsystencję ma faktycznie tłustą, nie każdemu może odpowiadać, widać, że jest na ustach (lekko się świecą). Mi to nie przeszkadza, bo przynajmniej czuję, że faktycznie działa. Usta są miękkie, dobrze nawilżone, trochę jakby pełniejsze (!!! naprawdę) niż normalnie, mają też nieco wyraźniejszy, bardziej czerwony kolor. Choćby nie wiem jak były spierzchnięte przez mróz czy skrzywdzone przez inną pomadkę (a zdarza mi się, że same z siebie pękają i mocno krwawią) - AA Care Kiss na noc i rano usta są jak nowe. Zapach - delikatny, chyba lekko waniliowy, ale trudno określić. Wadą może jest to, że łatwo się ściera, ale znów, to kwestia konsystencji - bardziej "trwałe" pomadki sprawiają, że moje usta się zwyczajnie łuszczą. Więc wolę już taką.

Podsumowując - moja ulubiona pomadka, chociaż może to po prostu kwestia kompatybilności z moim typem skóry. Jeśli ktoś ma bardzo suchą skórę, a do tego wiecznie spierzchnięte, łuszczące się usta - polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo