Bourjois, Happy Light SPF 15

Bourjois, Happy Light SPF 15

Lekki, beztłuszczowy podkład z drobinkami odbijającymi światło, nadający cerze naturalny wygląd, zawiera witaminę E oraz filtry przeciwsłoneczne SPF 15. Dostępny w 5 odcieniach.

Nieeeeeee

Wiem, że to podkład rozświetlający, ale miał być beztłuszczowy, a tymczasem po nałożeniu go moja skóra wyglada jak po nałożeniu tłustego kremu, który nakładam zimą na narty:)
Ogółem do bani, niepolecam, wylewa się, śmierdzi, brzydko wygląda na twarzy, Jestem w szoku, że tak dobra firma wypuszcza tani badziew, no chyba że trafiłam na jakąś przeterminowana sztukę...

Używam tego produktu od: użyłam kiedyś kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie zachwycił

Podkład nie jest najgorszy, ale do ideału sporo mu brakuje. Wcale nie jest taki lekki, konsystencję ma spoistą, choć lejącą (niestety wylewa się z tubki, o ile nie "stoi" nakrętką do góry. Dość mocno kryje, troszkę zapycha. Skóra po nim jest nawet ładna, lekko rozświetlona, podkład nie ściera się szybko. Niestety na lato za ciężki. Wydajny - jak się wreszcie skończy, pożegnam się z nim bez żalu.

Używam tego produktu od:prawie rok

Najlepszy

Bardzo dobrze się rozprowadza, pozostawia na skórze delikatną warstwę przyjemną dla skóry. Starcza na ponad 6 miesięcy przy codziennym używaniu (wiem co mówię, używam już 3 opakowanie). Skóra oddycha pod podkładem. Dla mnie nr 1.

Absolutnie idelany!

Używałam wielu podkładów, ale ten okazał się doskonały.
Lekki, nawilżający, rozświetlający, nie ma problemu z dobraniem koloru dla jasnej karnacji, łatwo się rozprowadza, wydajny, nie robi efektu maski, same plusy!!!

Nie wyobrażam sobie kosmetyczki bez tego podkładu!

Używam tego produktu od: 3 m-c

Warty wpróbowania

Podkład ten jest ciekawą propozycją dla kobiet które mają dość płaskiego, matowego i ciężkiego podkładu. Happy light rozświetla, ożywia i ładnie nawilża. Bardzo ładnie się przy tym rozprowadza. Minusem jednak jest fakt, iż stosunkowo krótko utrzymuje się na skórze i podkreśla rozszerzone pory. Dlatego świetnie nadaj się jako drugi podkład. Od pewnego czasu nakładam na całą twarz revlon color stay a następnie happy light pod oczy i na kości policzkowe. Efekt jest świetny i pomimo dwóch warstw nie ma efektu maski. Polecam!

Używam tego produktu od: trzech lat (jednak z roczną przerwą)

OK

Lubię delikatne, lekkie podklady i ten taki jest. Fantastycznie stapia sie ze skórą, trzeba jednak uważac,żeby nie uzyc za duzo kremu pod podkład, bo będzie spływał. Jedyne co mogę mu zarzucic, a co jednak troche mnie denerwowało to to,że bardzo uwydatnia rozszerzone pory...

Używam tego produktu od:6mcy

Ładnie rozświetla

Jest to bardzo sympatyczny kosmetyk. Łatwo się rozprowadza. Pozostawia buźkę rozświetloną ale nie zawiera chamskiego brokatu. NIestety nie kryje niedoskonałości typu krostki więc nadaje się dla osób o idealnej cerze lub normalnej/suchej. Na mojej mieszanej cerze po 2-3 godz świeci się troche za bardzo ale lubiłam go mimo to czasem nakładać gdyż ten efekt rozświetlenia nadaje cerze zdrowego wyglądu. Używałam go jako druga warstwa na podkład kryjący i matujący aby rozświetlić skórę - tak jakby zamiast pudru brązującego. Można nim fajnie rozświetlać wybrane miejsca - skronie , policzki. NIe wiem czy ponowie zakup bo na razie jeszcze jest go sporo. Bardzo płynna konsystencja - mimo że w tubce więc może się wylewać!

Używam tego produktu od:roku

No probs

Bardzo przyzwoity podkład, jak na średnią półkę to nawet bardzo. Krycie średnie, choć o niebo lepsze niż En Toute Legerete. W przeciwieństwie do niego jest bardzo wydajny i na twarz nie da się nałożyć jego dowolnej ilości:) Ładna gama kolorów, jasny odcień dobrałam bez problemu. Wcale nie przetłuszcza cery, a tego się obawiałam. Nie tworzy maski, cera jest ładnie wygładzona. Zalecam:)

Używam tego produktu od:oj długo ale na zmianę
Ilość zużytych opakowań:cały czas 1

lato

podklad bardzo lekki typowy na lato i dla osob ktore nie maja wiekszych problemow z cera,podklad nie kryje nie matuje,raczej rozslwietla.przeznaczony dla cery normalnej

Używam tego produktu od:6msc

Mój ulubiony

Wypróbowałam już multum różnych podkładów i z żadnego nie byłam w 100% zadowolona. Zapewne przyczyną jest moja sucha cera, która wygląda jakby się łuszczyła po użyciu większości podkładów... W końcu trafiłam na Boujouris :) używam numeru 11. Moja cera wygląda świeżo i promiennie. A co najważniejsze nie łuszczy się! Podkład świetnie, równomiernie się rozprowadza. I BARDZO DOBRZE KRYJE niedoskonałości! Jedyny minus to taki, że po około 2 godzinach zbyt się błyszczy. Dlatego odejmuję 1 gwiazdkę.

smalec

Kupiłam ten fluid jako zastępstwo za PURE LIGHT DIORA - uwielbiam ,,mokry,, , świetlisty makijaż, jednak HAPPY LIGHT nie spełnił moich oczekiwań. Zamiast efektu rozświetlenia - efekt posmarowania twarzy smalcem. Być może gdybym użyła puder efekt byłby lepszy - jednak nie lubie matowej twarzy i raczej nie używam pudru. Lubię efekt rozświetlenia przez sam fluid. Ogólnie nie polecam - uważam że cena 54 zł jest mocno przesadzona. Tysiąc razy lepszy jest rozświetlający fluid AA za 17 zł !!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Niesamowity!!!

Bardzo fajny lekki podkładzik. Wcześniej używałam loreala translucide też rozświetlającego i bourjois happy light świetnie jego zastępuje. Mam jasną karnację i nie lubię ciemnych podkładów. Mam kolor nr 10 beige clair i jest świetny wogóle niewidoczny, a zawsze miałam poroblem z doborem koloru. Mam suchą skórę i on świetnie się nadaje do mojej cery. Nie mam nic do ukrycia, więc dla mnie idealny bo bardzo lekki no i rozśwetlający, wcale nie wygląda jak jakiś tam brokat. A to że się błyszczy to właśnie efekt rozświetlenia jak komuś się to nie podoba to powinien poszukać podkładu matującego. Dla mnie super i polecam do suchej skóry.

Używam tego produktu od:miesiąca