KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Vichy Purete Thermale, Demaquillant Yeux Sensibles (Płyn do demakijażu oczu wrażliwych)

4,1 na 521 opinii

Kupi ponownie: 62% osób
    slonko206
    15 października 2013 o 19:04
    Dla wrażliwych oczu
    Pierwsza sprawa - cena. Ale to nie jedyna wada. Średnio rozpuszcza makijaż i wcale nie wodoodporny. Demakijaz robię tak jak przykazano: moczę wacik kosmetyczny, czekam do 10 sekund i ... owszem, wacik jest brudny, ewidentnie widać efekt rozpuszczenia makijazu, ale oczywiście nie całego. Zwykle powtarzam czynność z dwa-trzy razy, a i tak mam wrażenie, że nie do końca usunełam makijaż. Wtedy zaczyna sie w miare lekkie pocieranie, co generlanie nie jest wskazane na skórę pod oczami (jeśli się jednak na to decyduje, zawsze od zewnątrz do wewnątrz!). Może teraz o zaletach. Na pewno łagodny, nie drażniący, przyjemny zapach. Bardzo delikatny!Moje oczy nie swędzą, nie pieką i nie dają żadnych oznak niezadowolenia. Nie jest to jednak dla mnie hit i niestety taki sam efekt można otrzymać przy znacznie tańszych kosmetykach. Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Azulejos
    13 kwietnia 2012 o 8:14
    świetny
    Odkryłam go niedawno, gdy ulubiony dotąd La roche nie poradził sobie z moim nowym tuszem. I jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze zmywa makijaż, a jednocześnie nie podrażnia moich baaardzo wrażliwych oczu. Nie jest "tępy", łatwo się go stosuje. Cena mogłaby być trochę niższa. Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

martini1988
    12 marca 2012 o 17:03
    świetny płyn
    Zacznę od tego,że jest to napawde dobry produkt. zmywa nawet wodoodporny makijaż nie podrażniając przy tym oczu. Jest bardzo wydajny. Cena jest dość wysoka jak za tą pojemność 150ml. Ale nie ukrywajmy za dobrą jakość trzeba zapłacić. Jest to dobra firma, która produkuje świene kosmetyki do twarzy. Używam tego produktu od: od miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

gabi97
    6 lutego 2012 o 21:03
    4 / 5
    Doskonały, ale ta cena...
    Świetnie zmywa najmocniejszy makijaż, czy wodoodporny czy nie - bez znaczenia - radzi sobie równie dobrze. Nie podrażnia, nie pozostawia tłustego filmu. Przykładam wacik i po chwili cały makeup jest na nim. Bez żadnego tarcia! Zmywanie makijażu takim kosmetykiem jest czystą przyjemnością. Dostałam go w prezencie i niestety drugi raz go nie kupię ze względu na cenę i dość słabą wydajność. Właśnie za to odejmuję jedną gwiazdkę, poza tym jest perfekcyjny. Jeśli kogoś stać na mało wydajny płyn do makijażu za 50 złotych to polecam serdecznie. Ja tymczasem będę szukać tańszego zamiennika. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

elsanta
    2 stycznia 2012 o 21:04
    3 / 5
    niezły, ale nie za tą cenę
    Zmywacz bardzo przyzwoity - ciężko mi co prawda zmyć nim bardzo dokładnie makijaż, ale jest to trudna sztuka też dla innych produktów do demakijażu oczu, jeszcze na absolutnego wymiatacza się nie natknęłam. Natomiast za mniejszą cenę to samo osiągam L\'Orealem - a może nawet ciut lepiej. Moje oczy nie są też jakoś super wrażliwe, dlatego wracam do sprawdzonego dwufazowca. Używam tego produktu od: 2 mies. Ilość zużytych opakowań: 1 x 150

rock_and_roll_queen
    31 października 2011 o 0:17
    5 / 5
    Najlepszy płyn do demakijażu!
    Póki co jest to mój absolutny KWC. Rewelacyjnie ściąga tusz oraz cienie i inne specyfiki z powiek. Zwilżając wacik ponownie- widać jak kosmetyki się rozpuszczają pod wpływem płynu. Produkt nie zostawia filmu, nie podrażnia. Nie widzę minusów. No ...poza ceną, jest dość wysoka, ale o okolice oczu warto zadbać z racji, że skóra jest tam wyjątkowo cienka. Polecam :) Używam tego produktu od: jakiegoś czasu :) Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

SetItOff
    26 września 2011 o 18:12
    super
    Dostałam w prezencie 2 małe opakowania i liczę na kolejne (bo jednak jest to produkt dość drogi) ;) Mój ideał jeśli chodzi o demakijaż oczu- nie szczypie, nie podrażnia, wręcz nawilża! i rewelacyjnie zmywa wszystko (również wodoodporne tusze) bez konieczności mozolnego tarcia ;) jedyny minus = cena :( Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 małe (30ml)

saimiri
    18 lipca 2011 o 17:11
    bardzo dobry
    Moj pierwszy plyn do demakijazu! Do tej pory przez tyle lat jakos radzilam sobie bez nich. To przyjemnosc go uzywac. Pieknie pachnie, nie podraznia oczu, sprawia ze skora wokol oczu jest odzywiona i pieknie wyglada. A co najwazniejsze robi to, co do niego nalezy - doskonale zmywa makijaz. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

blondBaby
    14 lipca 2011 o 11:10
    może być
    Faktycznie bardzo delikatny płyn. Noszę soczewki kontaktowe i raz zapomniałam ich zdjąć do demakijażu i naprawdę ani przez chwilę nie poczułam żadnego pieczenia oczu! Dobrze zmywa tusz (nie wiem jak z wodoodpornym bo nie używam). Jednak troszkę za dużo wylewa się go na wacik, jest drogi i nie wydajny (mi starczył ledwie na miesiąc). Zapach przyjemny. Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu Ilość zużytych opakowań: dwa duże

natala_de
    9 lutego 2011 o 11:09
    Niezawodny !!!
    Jest świetny pod każdym względem : -nie drażni oczu -neutralny zapach -skutecznie zmywa make-up -nie wysusza okolic oczu Jedna mała wada to opakowanie. Rozlewa się przy nalewaniu na płatek kosmetyczny. Mógłby być "dziubek" pod nakrętka. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: ok.1 na kwartał

JaMajka*
    26 października 2010 o 10:02
    Nie podrażnia oczu
    Bardzo przyjemny płyn do demakijażu oczu . Wystarczył mi na 2 miesiące , jest bardzo wydajny . Delikatny i skuteczny . Oczy nie są podrażnione , powieki nie wysuszone . Lepszy niż kosmetyki dwu fazowe , które zostawiają tłustą warstwę na powiece . Nie korzystam z tuszy wodoodpornych , więc nie wiem jak sobie poradzi z takim makijażem . Kupię na pewno jeszcze nie raz Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań:2

maocudo
    10 maja 2010 o 22:49
    całkiem dobry
    Używałam tylko miniaturki ale starczyła na dość długo więc myślę, że mogę ocenić. Bardzo dobrze zmywa makijaż (nie używam wodoodpornego), łagodna dla oczu,żadnych podrażnień nie odnotowałam. Nie trzeba pocierać mocno. długo nie używałam płynów do demakijażu oczu bo miałam traumę po jakimś dawnym płynie ziaji. Ten jak najbardziej się sprawdził choć chyba nie jest bez wad. Użyłam go raz czy dwa do zmycia całej twarzy i skóra była mocno ściągnięta, obawiam się, że przy długim użytkowaniu może wysuszyć skórę wokół oczu. Bardzo przypomina mi płyn micelarny Vichy w swoim działaniu, tylko zapach ładniejszy.Używam tego produktu od:używałam niedawno Ilość zużytych opakowań:miniaturka 30ml Dokładam jedną gwiazdkę - kupiła duże opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Trzymam płyn w zimnym miejscu i po użyciu mam odczucie super odświeżonych oczu.

karolinkamalinka
    12 grudnia 2009 o 12:34
    b.dobry
    Płyn jest teraz w nowym opakowaniu, ale skład się nie zmieniła, więc myślę,że to ta sama wersja.Krótko: jest delikatny i bardzo skuteczny(nie zmywam nim makijażu wodoodpornego, bo takiego nie stosuję, więc nie wiem jak się sprawuje przy usuwaniu np.wodoodpornego tuszu).Nie podrażnia, nie szczypie w oczy, nie ściąga i nie wysusza skóry.Ma delikatny, przyjemny zapach.Polecam:) Używam tego produktu od:1,5 m-ca Ilość zużytych opakowań:1

agus79
    25 maja 2009 o 19:48
    2 / 5
    sredniak
    plyn jak plyn,faktycznie nie podraznia oczu ale nie moge zmyc tuszu dokladnie tylko tym specyfikiem!zawsze cos zostanie i mocno musze nagimnastykowac aby nie naciagac skory wokol oczu,do twarzy uzywam mleczka i pozniej musze poprawiac bo zawsze jakas resztka zoatanie przy powiece,ladny delikatny rozany zapach niestety nie jest wydajny;( Używam tego produktu od:1 mies Ilość zużytych opakowań:koncze 1 opakowanie posiadam ten plyn w troszke innej butelce niz na zdjeciu

Lisette
    17 stycznia 2009 o 2:18
    Doskonały !!!
    Wreszcie znalazłam preparat do demakijażu oczu który ich nie podrażnia (nawet kiedy dostanie się do oka). Jest bardzo delikatny (dosłownie jak woda), a zarazem bardzo skuteczny. Usuwa nawet wodoodporny tusz. Wcale nie trzeba przecierać nim powiek - wystarczy przyłożyć nasączony płatek i chwilę odczekać -tusz się rozpuszcza. Po jego użyciu skóra powiek jest przyjemnie nawilżona. Miły, subtelny zapach. Bardzo wydajny. Najlepszy kosmetyk z tego gatunku jaki do tej pory używałam. Używam tego produktu od: od roku Ilość zużytych opakowań: 2

frostis
    23 lutego 2008 o 10:13
    najlepszy
    Dla mnie to numer 1 wsrod produktow do demakijazu. I jedyny,ktory naprawde nie podraznia moich oczu. Zmywa makijaz oczu idealnie,nawet moj wodoodporny tusz. Jest lepszy niz np Bioderma,po ktorej mnie piekly i szczypaly oczy. Zmywam nim czasami makijaz z calej twarzy i tu tez sprawdza sie super.Nie podraznia i nie zapycha mojej tlustej cery. Jedyny minus to male opakowanie,ale i tak uwazam,ze warty kazdej ceny. Używam tego produktu od:dawna Ilość zużytych opakowań:kilka butelek

apollinka
    22 lutego 2008 o 21:02
    dobry, ale cena..
    Kosmetyk przypadł mi do gustu bo jako pierwszy z kosmetyków do demakijażu nie podrażniał mi oczu gdy kosmetyk dostał się do oczu. Makijaż zmywa dobrze choć troszkę trzeba popracować [ale to chyab przy każdym mleczku nalezy]. Wydajny. Z chęcia kupiłabym go znowu jednak cena mnie zniechęca. Używam tego produktu od: rok (?) Ilość zużytych opakowań:1

aaliyah83
    2 lutego 2006 o 14:43
    2 / 5
    duze rozczarowanie
    Porazka. W czasie gdy go kupilam uzywalam tuszu lancome hypnose niewodoodpornego. Po przetarciu nim oczu nic sie nie dzialo. Nawet neiwiele tego tuszu bylo na watce. Poslugujac sie tylko tym plynem ok 2 dni zajmowalo mi calkowite usuniecie tuszu z oczu. Wlasciwie to on jedynie rozmazywal oczy. Bardzo sie rozczarowalam bo wizalam z tym plynem duze nadzieje. jego skutecznbosc porownalabym z najgorszej jakosci plynem do demakijazu,