Iwostin, Elixine, Balsam ujędrniający do ciała

Iwostin, Elixine, Balsam ujędrniający do ciała

Balsam do pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej oraz wrażliwej ciała po 25 roku życia, uczulonej na większość kosmetyków.
Nawilża, delikatnie natłuszcza, ujędrnia i uelastycznia. Aktywnie przeciwdziała starzeniu się skóry. Po 28 - dniowej kuracji balsamem skóra staje się wyraźnie naprężona, gładsza i bardziej elastyczna.
- Zwiększa jędrność, sprężystość i napięcie skóry (Vexel).
- Wzmacnia i uelastycznia (witamina A).
- Nawilża i delikatnie natłuszcza (fucogel, masło shea, olej macadamia, olej winogronowy).
- Zwiększa zawartość wody w naskórku (Aquaxyl).
- Chroni i wzmacnia barierę lipidową naskórka.
- Działa przeciwrodnikowo oraz pobudza syntezę kolagenu i elastyny (witamina A).
- Łagodzi i osłabia reakcje alergiczne skóry oraz daje skórze uczucie komfortu i ukojenia (Woda termalna z Iwonicza Zdroju).
- Spowalnia proces starzenia się skóry.
- Pozostawia na skórze delikatny, nietłusty film.

przeciętny

Nic specjalnego nie robi
Plusy
+zapach
+świetnie się wchłania
minusy
-średnio nawilża
-niewydajny
-nie ujędrnia

Kupiłabym go jeszcze,gdyby kosztował 10 zł. Za taka cenę nie

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

nie ujędrnia i nie nawilża :(

Kupując ten balsam oczekiwałam tylko jednego - UJĘDRNIENIA. Jakiś czas temu bardzo szybko schudłam i na moja skóra nie jest tak jędrna i sprężysta jak bym chciała. wyczaiłam w necie promocje na ten balsam i zaopatrzyłam się w 6 sztuk Elixine. Niestety- zawiodłam się. Ten zakup oduczył mnie hurtowego kupowania niesprawdzonych kosmetyków. Owszem, natychmiast po użyciu skóra robi się bardziej sprężysta (ale takie odczucie mam po użyciu jakiegokolwiek balsamu do ciała). Jednak po paru miesięcznym regularnego stosowania (przynajmniej raz dziennie) nie zauważyłam żadnych zmian jeśli chodzi o jędrność skóry. Za to mogęwymienić wady, które sprawiają, że na pewno nie sięgnę po ten balsam:
- elixine przeznaczone jest do skóry suchej i bardzo suchej a tymczasem niedostatecznie nawilża i by pozbyć sie uczucia ściągnięcia musiałam stosować dodatkowy balsam. Podobne odczucia miała moja mama.
- użyty w większej ilości zamiast wsiąknąć w skórę tworzy taką satynowo-pudrowa powłoczkę, która podczas ubierania niestety zostaje na ciuchach
-ma skłonności do wałkowania się
- rzadka konsystencja przez co balsam zużywa się w błyskawicznym tempie( co akurat aż tak bardzo mi nie przeszkadzało) oraz niedokładnie zakręcony wycieka z tuby

W sumie seria Elixine przeznaczona jest do skóry dojrzałej, której brakuje i jędrności i nawilżenia, a raczej ściąga skórę. Nie ujędrnia. Ogólnie nie polecam, a jeśli już to na lato, kiedy skóra nie lubi ciężkich konsystencji i z radością przyjmuje leciutkie kosmetyki.

Używam tego produktu od:parę miesięcy

Świetny balsam

Elixine spełnia wszystkie moje wymagania względem balsamów! Ma delikatny, nie drażniący zapach, przy nałożeniu normalnej ilości wchłania się ekspresowo nie zostawiając żadnej denerwującej warstwy na skórze. Nawilża szybko i trwale, skóra jest miękka, gładka, bardziej zwarta i jędrniejsza. Wspomaga moją walkę ze świeżymi rozstępami. Mam do niego tylko dwa zarzuty: tuba jest zakręcana (wolałabym zatrzaskiwaną) i balsam jest średnio wydajny: przy codziennym używaniu raz dziennie starcza na 3 tygodnie. Mimo to wrócę do niego jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:3tyg

CUDO dla suchej skóry!

Serdecznie polecam ten balsam! Mam bardzo suchą skórę, ten balsam to kosmetyk jakiego szukałam!
-świetnie nawiliża,
-doskonale się wchłania,
-pozostawia delikatny filtr na skórze o przyjemnym, delikatnym zapachu,
-doskonałe efekty ujędrniające.

Cena rzeczywiście dość wysoka, choć udało mi się go kupić we Wrocławiu za 32zł. POlecam "wysuszonym i nieco nieelestycznym" kobitkom :)

Używam tego produktu od:3tyg
Ilość zużytych opakowań:1/2

REWELACJA!

Kupiłam go przypadkiem, a już się zakochałam w tym balsamie. Pięknie i delikatnie pachnie, świetnie nawilża, a efekt nawilżenia utrzymuje się bardzo długo, bardzo dobrze się wchłania, ma idealną konsystencję, nie jest tłusty.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 ale na pewno nie ostatnie

Luksusowy

Bardzo udany produkt, szkoda tylko że taki drogi (w aptekach widziałam go nawet za 43 zł). Pozwoliłam sobie go ocenić bo dostałam go w prezencie i już wyciskam końcówki balsamu. Ma bardzo ładny taki "kremowy", delikatny zapach, szybko sie wchłania i dobrze rozprowadza po skórze. Najbardziej podoba mi sie jego efekt nawilżajacy, który działa baaardzo długo. Nie wiem jak w kwestii ujedrniania bo jeszcze mam sprężysta skórę ale na pewno pozostawia jedwabista skórę....(dove silk body lotion jest przy nim malutki:). Z niecierpliwością czekam na kolejny prezent w formie tego balsamu od tej firmy.....