Maybelline New York, Water Shine Gloss (błyszczyk do ust "Lustrzany blask")

Maybelline New York, Water Shine Gloss (błyszczyk do ust "Lustrzany blask")

Błyszczyk Water Shine jest kolejnym produktem uzupełniajacym linię Maybelline. Mały błyszczyk w ładnym, zgrabnym opakowanku w sam raz do kieszeni czy torebki, w kilku bardzo ciekawych odcieniach począwszy od miętowej, pastelowej zieleni przez lekkie lawendy, róże, beżyki do nasyconego różo-beżu :) Pomadka delikatnie opalizuje ale właściwie jest transparentna i nadaje połysk tafli wody, nie zawiera dużych drobin, daje rzeczywiście efekt mokrych, seksownych i naturalnych ust, pielęgnuje.

Cena: ok. 15 zł / 5 ml

wystarczający

Błyszczyk nie jest mi niezbędny, jednak lubię czasami nadać połysku moim ustom, a ten nadaje się do tego wyśmienicie. Jest bardzo wydajny, mimo, że używam go sporadycznie, to przez pół roku nie wykorzystałam całego opakowania;

Plusy:

+ ładnie nabłyszcza usta, nie wysuszając ich nadmiernie;

+ naturalny; usta nie wyglądają sztucznie; są tylko delikatnie podkreślone, tak jak lubię;

+ dobry, wygodny aplikator ułatwia smarowanie;

+ niska cena

+ ogólnodostępny

Minusem jest to, że szybko się ściera i jest nietrwały; czasami zostaje mi również w kącikach ust, gdy są słabo nawilżone;

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Jest OK

Posiadam kolor koralowo/ pomarańczowy

Błyszczyk nadaje ustą świetny wygląd, ale mokre wargi, jak po wyjściu z wody.
Dla mnie istotne jest aby kosmetyk kładziony na usta był dobry w smaku. Ten produkt nie rozczarowuje pod tym względem. Odejmuje gwiazdkę za rolowanie się. Niestety po pewnym czasie tworzyły mi się na wargach grudki.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fantastyczny :)

Mam go w odcieniu delikatny róż, taki prawie bezbarwny.

Błyszczyk nie nawilża jakoś rewelacyjnie, szybko schodzi, ale za to usta pomalowane tym błyszczykiem wyglądają rewelacyjnie. Błyszczy genialnie, bez tandetnego "grubego" brokatu.

Fajna konsystencja- dosyć gęsta. Nie lubię "spływających" kosmetyków.

Zapach rownież bardzo przyjemny.

Jeżeli chodzi o błyszczyki z połyskiem- to aktualnie mój numer 1 :)

Używam tego produktu od: pewnie od 2 lat, nie pamiętam dokładnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

Całkiem ok

Fajny mały, poręczny błyszczyk w sam raz do torebki czy kieszeni. Nadaje ładny blask, trochę powiększa usta, niestety jest nietrwały, trzyma się na ustach około godziny.

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Niezbyt trwały.

Kupiłam go w Niemczech. Wybrałam taki odcień pomarańczy, ale na ustach był prawie transparentny. Faktycznie efekt lśnienia był fajny, ale błyszczyk nie był zbyt trwały. Poza tym opakowanie małe, poręczne.

Używam tego produktu od: dawna

Nietrwały

Na pewno atutem tychże błyszczyków są bardzo ładne, subtelne odcienie. Ja swego czasu miałam jakiś w kolorze jasnego beżu.
Wszystko byłoby świetnie gdyby nie jego znikoma trwałość na ustach i ,,migrowanie", osadzanie się mazi w zagłębieniach, naturalnych zmarszczkach na ustach.
Wiadomo, że wszystkie specyfiki, które mamy na wargach, albo się ścierają albo je ,,zjadamy":) W przypadku mimowolnego zjadania tego gorzkiego błyszczyka- podrażnienie gardła zapewnione.
Woń też nie zachwyca.

pierwszy błyszczyk do którego się przekonałam.

plusy:
- nie "skleja" warg
- ma przyjemną, delikatną konsystencję, usta wciąż pozostają dzięki niej miękkie
- ładne, poręczne opakowanie
- nie wysusza
- duża gama kolorów - każda dziewczyna znajdzie ten, który jej odpowiada

minusy:
- cena, ewentualnie ilość produktu. uważam, że za takie małe opakowanie troszkę przepłaciłam(23 zł).

Używam tego produktu od: wczoraj. ;)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Polecam dla tych, ktorzy maja dosc błyszczyków z drobinkami

Polecam ten błyszczyk z kilku powodów.
Cena naprawde niezla.Błyszczyk nie ma połyskujach drobinek, ktore zaczynaja mnie denerwowac.Błyszczyk daje efekt mokrych, tlustych ust.Mam kolor baby pink, lecz zdecydowanie zaopatrze sie tez w inne odcienie.
Nie klei sie, trzyma sie dosc dobrze.Ma delikatny zapach.Dobrze sie go nosi..:-)Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Ogółem - jest fajnie!

Ten błyszczyk z Meybelline jest fajnym gadżetem. Tak jak wiele dziewczyn, dostałm go w promocji ( kolor frosted melon) z tuszem do rzęs i promocja podziała, kupiłam kolejny kolor. Przyjemny zapach, ładnie wygląda na ustach, nie rozmazuje się i nie barwi skóry wokół ust. Bardzo podoba mi się pojemność ( 5ml) i kształt opakowania. Mały, poręczny , prosty, nie brudzi się i wejdzie nawet do najmniejszej kieszonki czy torebeczki. Te 5 ml daje mi pewność , że za jakiś czas nie bedę smarować ust przeterminowanym produktem tylko wiem, że szybko go skończę i mogę kupić nowy.Jedną gwiazdkę odejmuję za to że jak na moje potrzeby nie jest zbyt trawały, pół gwiazdki za to że się klei ( a przy długich włosach to koszmar) a drugie pół za to, że bardzo ładny kolorek APRICOT FREZE nie daje prawie żadnej barwy ustom. Ale ogółem - jest fajnie! Polecam cierpliwym, lubiącym makijażowe gadżety.

Przyjemny

Błyszczyk dostałam jako gratis do zakupionego tuszu do rzęs.
Kosmetyk okazał się być w porządku.
Ładnie się błyszczy, jest dość trwały.
Opakowanie jest wygodne i poręczne.
Minusik za to, że był problem z wydobyciem błyszczyka do końca.
Niestety trochę się klei. Lepiej mieć związane włosy, kiedy ma się go na ustach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

nice

Dostałam go gratis przy okazji kupowania tuszu. Mały, uroczy, podręczny. Ładnie się błyszczy, a to, że się klei mi zupełnie nie przeszkadza, wole mieć takie usta niż suche jak wiór, które cały czas będę przygryzać ;) Mam kolor \'frosted melon\'. Zobaczę jeszcze, jak z wytrzymałością, ale własnie piłam kawę i po opróżnieniu kubka wciąż czułam go na ustach.. więc nie jest zły :) Ładnie się mieni. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 dnia
Ilość zużytych opakowań: korzystam z pierwszego

Był fantastyczny!

Kiedyś miałam ten błyszczyk w tym jaśniutkim odcieniu i był rewelacyjny! Uwielbiałam go! Nie jestem w stanie napisać, czy jeszcze Maybelline je produkuje, ale cena była warta produktu.
Jeśli są jeszcze produkowane, to może sama się skuszę. Pamiętam, że miałam go bardzo długo, ładnie pachniał.

Używam tego produktu od: używałam go kilka miesięcy