Eveline Cosmetics, Ice Glow Cool & Shine Lipgloss

Eveline Cosmetics, Ice Glow Cool & Shine Lipgloss

Błyszczyk zapewniający efekt ust skąpanych w chłodnej mineralnej wodzie. Jego zadaniem jest chłodzenie ust i powiększenie ich. Delikatna konsystencja i zapach umilają użytkowanie.

Cena: ok. 10zł / 5ml

/bw/

Ok, dla mrowienia może być.

Kupiłam go za prawie 10 zł. Miałam odcień taki nieco pomarańczowy z drobinkami, nie pamiętam numeru. Uwielbiałam to uczucie mrowienia po jego nałożeniu. Efekt na ustach był taki sobie. Opakowanie nawet ciekawie zrobione, tylko błyszczyku było w nim mało, ale w moim przypadku to byłby nawet plus, bo jako \'błyszczykomaniaczka\' miałam jeszcze sporo do wykorzystania :D .

Używam tego produktu od: dawna

Let it ONLY shine.

Błyszczyk ten tylko i wyłącznie w miarę dobrze prezentuje się na ustach, innych funkcji nie pełni. Nie ochrania ust, nie powiększa, mimo wszystko po jego użyciu występuje uczucie delikatnego mrowienia. Niestety zapach jest ostry i błyszczyk nie pachnie przyjemnie.

Plus za wygodny aplikator i bardzo ładne opakowanie, świetny wygląd na ustach, minus także za to, iż pod wpływem używania błyszczyka ścierają się wszelkie napisy na opakowaniu.

Warto dodać, iż miałam do czynienia z odcieniem nr 514 - świetny, delikatny, z drobinkami brokatu.

Używam tego produktu od: Styczeń 2009

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie.

Zwykły błyszczyk

Podoba mi się, że ma małą pojemność, bo z większym prawdopodobieństwem zużyję go do końca. Ma gęstą konsystencję, nie klei się, lecz niestety dość szybko ściera. Nie zauważyłam również, żeby mój egzemplarz chłodził lub powodował mrownienie ust... Firma ta sama, nazwa ta sama... Aż mi się wierzyć nie chce. Może trafiłam na jakąś felerną partię? Nie mam pojęcia. Pachnie słodko, cukierkowo, ale niezbyt intensywnie. Taki zwykły sobie błyszczyk.

Słaby

Ten błyszczyk jest bardzo słaby.

Zalety:
+opakowanie
+zapach
+daje ładny efekt

Wady:
-wydajność
-nie pielęgnuje warg
-nie chroni ust na dworze
-trwałość

Zawiera fajne drobinki, ładnie lśni na wargach, ale tylko przez chwilę. Bardzo szybko się kończy.

Oceniam błyszczyki w kolorach "516" (różowy) oraz "517" (bezbarwny).

Używam tego produktu od: 3miesiące

Polubiłam go, a potem...

Bardzo podobał mi się jego subtelny kolor, brokatowe drobinki i cytrusowy zapach. Używałam go bardzo często zimą i dodatkowo nawilżał mi usta. Dwoma opakowaniami byłam zachwycona, a potem... A potem coś zmieniło się w formule, bo nie miał już tego cytrusowego smaku i zapachu, za zaczął mrowić mnie w usta, w taki sposób, że po 10 minutach musiałam go ścierać, bo nie mogłam wytrzymać. Wcale nie miałam odczucia chłodu, a raczej dziwnego gorąca. Błyszczyk oddałam Mamie - jej widocznie nie drażniło to mrowienie, bo skończyła go, a potem kupiła sobie kolejny - który też źle działał na mnie.
Polubiłam go, a potem się zawiodłam.

Używam tego produktu od: całą poprzednią zimę
Ilość zużytych opakowań: 2 i trochę trzeciego

czemu nie:) polecam

Dostałam go jako nagrodę w konkursie... Odcień brązowy(ma złote drobinki)

Po 1. koloru na ustach nie widać. ten błyszczyk nie jest kryjący. jest transparentny..więc ustom nadaje tylko odpowiedni odcień (choć też jaśniutki) no i drobinki. Drobinki są jak pyłek..nic z brokatu.
po2. chłodzenie.. przyjemnie i rzeczywiście chłodzi..Polubiłam to!
Błyszczyk oczywiście pięknie pachnie , jak wszystkie tej firmy, nie spływa, ładnie na ustach wygląda.. tylko trzeba uważać na causy..bo nasz mężczyzna i my będziemy całe w brokacie;)

Pojemność mała..za mała..bo polubiłam ten błyszczyk. Nie jest jakimś cudem świata ale miło się go używało i dobrze go wspominam. Wart jest wydania na niego pieniędzy i wypróbowania.

Używam tego produktu od:pół roku był (mam wiele mazideł)

Ot- bardzo zwyczajny

Mnie ten błyszczyk niczym nie ujął- ani kolorem, ani trwałością, ani efektem.. Mam odcień 515- jest dosyć delikatny, ale bardzo nie podobają mi się dosyć spore drobinki brokatu, które są widoczne na ustach- jak dla mnie, mało estetycznie i z lekka bazarkowo. Trwałość- przeciętna- czyli schodzi z ust po pierwszym jedzeniu, piciu, a i bez tego- u mnie ulatnia się po ok. godzinie. Dodatkowo gromadzi się w kącikach ust, tworząc tą okropną białą powłoczkę :/ No i efekt chłodzenia.. Owszem jest, ale po co? To chyba dla fanek takich efektów. Podsumowując- typowy błyszczyk za 10 zł. Bez rewelacji.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy- i zużyć nie moge ;P

Godny polecenia

To b. dobry błyszczyk, który długo utrzymuje się na ustach i sprawia, że usta kusząco wyglądają. Zapewnia dawkę mrowienia, które jest przyjemne a zarazem świetnie chłodzi. Błyszczyk rewelacyjny na lato.

Używam tego produktu od: wakacji 2008

Polecam !

Pierwszy błyszczyk kupiłam przypadkiem, szukałam innego i nie mogłam znaleźć, z powodu przystępnej ceny skusiłam się i... Jestem bardzo zadowolona!!!

Błyszczyk sprawia, że usta są pełne i błyszczące, do tego wywołuje przyjemne mrowienie ;) Ma ładny zapach i jest bardzo trwały. W tych granicach cenowych to prawdziwa rewelacja!
Ponieważ jestem zwolenniczką naturalnego make-upu używałam koloru 513 i 516 - dały pożądany efekt. Teraz łatwo nie przerzucę się na inny ;)

Rewelacja!!!

Jest to najlepszy błyszczyk jaki kiedykolwiek miałam. Chociaż kupiłam go ze sceptycznym nastawieniem, ze względu na jego niską cenę (9,90 zł.) - stwierdziłam po prostu, że błyszczyk, który tak mało kosztuje, nie może być dobry. A tu miłe zaskoczenie :). Bardzo długo utrzymuje się na ustach, ma fajne kolory (ja używam 516), opakowanie jest bardzo estetyczne i dzięki temu błyszczyk łatwo się nakłada. A największą zaletą jest dla mnie to, że po użyciu na ustach ma się uczucie zimna, mrowienia :) - rewelacja. Szczerze polecam - rewelacyjny błyszczyk za niską cenę :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2-go

dla mnie bomba :)

Jestem za. A dlaczego?
1. długo trzyma się na ustach,
2. jest bardzo wydajny,
3. ma przyjemny zapach (delikatny i nie drażniący)
4. nie mam problemu z aplikacją, zanurzam aplikator tylko raz,
5. lekko mrowi i chłodzi usta.

Podobają mi się jeszcze delikatne kolory, mógłby być tylko troszkę większy wybór.

Cena - kolejna zaleta tego błyszczyka.

Polecam.

więcej plusów niz minusów:)

Ma i plusy, i miunusy:

- faktycznie klei się i troche wałkuje na ustach, więc trzeba nakładać niewielką ilość
- mały wybór kolorów - wszystkie są transparentne, a ja wolę bardziej zdecydowane odcienie (ale poradziłam sobie z tym - nakładam go na szminkę)

+ fajny, niedenerwujący efekt chłodzenia
+ ładne, niezbyt duże drobinki, które pięknie się mienią
+ dosyć trwały
+ mi bardzo spodobało się opakowanie :D

Moim zdaniem warto kupić:)

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca