Maybelline New York, Expert Wear Blush

Maybelline New York, Expert Wear Blush

Długotrwały róż do policzków. Jedwabiście gładka formuła sprawia, że cera wygląda świeżo. Łatwo się rozprowadza, dając efekt naturalnych rumieńców. Nie tworzy smug ani plam. Do opakowania dołączony jest pędzelek. 4 kolory.

Cena: 20 zł

Delikatny efekt, dobry do nauki różowienia

Szczerze mówiąc, to na różach i różowieniu się znam się słabo. Ten róż był pierwszym produktem tego typu, więc posłużył do zbadania i rozeznania terenu.

Miałam odcień 30 Gentel Rose - bardzo delikatny, raczej zimny odcień różu. Jako że nie używałam wcześniej różu, to z radością przyjęłam fakt, że jest raczej słabo napigmentowany, transparentny, łatwo się rozprowadza, trzeba/można nakładać kilka warstw, aby wystopniować efekt. Domyślam się, że nie dla wszystkich będą to zalety.

Róż nie zawierał brokatu, więc efekt był naprawdę naturalny. Nauczyłam się jak go nakładać, w jakiej ilości i gdzie, aby nie wyglądać jak klaun.
Podkreślę jeszcze raz, że do nauki był dobry, ale teraz wybiorę coś innego.

Jak dla początkującego, to i pędzelek był nawet dobry: nie zrobił krzywdy, niezbyt wielki, miękki, miły w dotyku.

Opakowanie zwykłe, bez szału, ale czego można się spodziewać?

Będę szukać dalej różu idealnego.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Naturalny efekt

Posiadam dwa kolory: Sweetheart Rose i Peach.

Plusy:
- delikatny efekt, policzki wyglądają naturalnie
- wydajny
- ładne kolory
- zero drobinek
- nie uczula
- niska cena

Minusy:
- twardy pędzelek, najlepiej się go pozbyć
- średnio trwały

Jeśli ktoś lubi naturalne rumieńce to ten róż się nada, osobom lubiącym wyraźniejszy i mocniejszy efekt nie polecam

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

do nieczego nie nie robi slabyyyy

zgadzam sie z poprzednio opinia
roz bubel
ile bym go nie smarowala efektow nie widac
bardzo slabo napigmentowany
mam odcien slonecznej brzoskiwi nie pamietam nawet nazwey
nie warto bylo soebie nim zaprzatac glowy
kolor w opakowaniu wydawal sie sliczny brzoskiniowy mieniacy sie malusimi drobinkami
do cery cieplej
i tu na tyle bo
pudelko tandetne kiepskie ma sie wrazenie ze zaraz sie rozleci
pedzlik oczywiscie do niczego
jakis tepy szorstki
no dno
roz
nienapigmentowany
przezroczysty
nie widac go po 5 nalozeniach
smaruje smaruje i nic
tak naturalny ze go brak na twarzy
wyszly mi male krostki
hm
nic nie napisze bo nawet nie jest wart wyprubowania
jest taniutki
moze moj kolor jest taki blee
zle trafilam lezy i nie wiem co z nim zrobic
moge komus dac !

BUBEL

Posiadam odcień 77 Rose. Mam bladą, nieopaloną cerę, jestem naturalną blondynką. Kupiłam ten róż, ponieważ od dawna marzę o jasnoróżowym blushu, który nadałby moim policzkom odcień płatków jasnoróżowej róży.

No cóż.

Wada 1: kosmetyku w ogóle nie widać na mojej twarzy. Mogę nałożyć tonę (naprawdę, nieraz dosłownie tapetuję nim buzię), a efektu nie ma. Dlatego zaczynam go używać jako puder do twarzy, ale ponieważ ma różowy odcień, stosuję go tylko na policzki i brodę.

Wada 2: gdyby dało się go zużyć tylko jako puder, nie czepiałabym się. Problem polega na tym, że ten róż jest twardy i nie nabiera się na pędzel. Ja robię tak, że dosłownie zdzieram go z opakowania trzonkiem od pędzla, a dopiero potem nakładam wielką ilośc na buzię.

Wada 3: kiedyś się zużyje... szkoda tylko, że nie był tani. Jest wart kilka złotych, nie kilkanaście ani tym bardziej kilkadziesiąt.

Wada 4: obrzydliwie tandetne i brzydkie opakowanie (normalnie nie zwracałabym na to uwagi, jednak w zestawieniu z brakiem jakości i ceną muszę się przyczepić). Nie ma lusterka, pędzelek jest sztuczny, sztywny i niefunkcjonalny (daje radę nabrać róż, ale nie rozprowadza go na twarzy).

Wada 5: brak zapachu. Ewentualnie, przy odrobinie wysiłku, da się wyczuć leciutko pudrowy zapach. Ale nie jest to nic owocowego lub kwiatowego, choć za tę cenę mogłoby być.

Teraz czas na jedyną zaletę:
Mimo wszystko doceniam ten kosmetyk za to, że nie uczula i nie powoduje wyprysków. Powiedzmy sobie szczerze: jego nie widać ani nie czuć, jest obojętny. Gdybym dostała go za darmo, nawet nie pisałabym tej recenzji. Ale wydałam na niego własne, ciężko zarobione pieniądze, i mam żal, że wypuszczono na rynek taki bubel.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie, nigdy więcej tego nie kupię. NIGDY.

Dobry dla początkujących

+ delikatny efekt
+ pasujący do mnie kolor (57 peach)
+ ładne wykończenie (lekko się mieni, ale nie posiada dużych drobinek ani brokatu)
+ wydajny
+ wytrzymały (nie kruszył się, opakowanie i pędzelek też wytrzymały długo)
+ bardzo delikatny zapach, wręcz niewyczuwalny

- krótko się utrzymuje

byłabym skłonna kupić go znowu, ale chce przetestować inne kosmetyki

Używam tego produktu od: 2 lata

nadaje się tylko do wyrzucenia

Pieniądze, na szczęście niewielkie, wyrzucone w błoto a róż po miesiącu do śmietnika. Kosmetyk bardzo niskiej jakości. Jedyny plus to ładne odcienie i bardzo delikatny efekt jaki daje na skórze. Niestety efekt nietrwały, znikający po ok.3 godzinach. Sam róż bardzo szybko stwardniał i po około trzech tygodniach już trudno było go "nabrać" na pędzel.Opakowanie tandetne, załączony pędzelek do niczego się nie nadaje,a już najmniej do aplikacji różu;) Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

NIETRWAŁY!

Miałam go dawno temu,nie pamietam nazwy odcienia ale to był jasny matowy róż bez drobinek
Zapach przyjemny
Opakowanie pospuło się przy upadku
Pędzelek dołączony do różu-jak to z tymi pędzelkami bywa mało przydatny chociaż dało radę sie nim umalować w awaryjnych sytuacjach
Na mojej mieszanej cerze wytrzymał max 2-3godz i znikał
Konsystencja miękka .troszke pylił-ale to akurat da się przeżyć bo w porównaniu z różem ASTOR VIP trójkolorowym który brudził wszystki dookoła MAYBELLINE nie jest zły:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Rewelacja

Zaczęłam używać go przez przypadek, gdyż dostałam w spadku ;) Przeleżał swoje, aż w końcu mój podstawowy róż się skończył i sięgnęłam po ten. Miłe zaskoczenie. Miałam odcień 52 Sierra Sand. Świetny kolor, nic się nie ściera, pędzel jest rewelacyjny! Szczerze polecam

taki sobie

ładny kolor i zapach a po za tym jest nie trwały szybko się ściera, znika, nadaje naturalny efekt, pędzelek w opakowaniu bez sensu.
konsystencja jest twarda więc trudno z nim przesadzić, matowe wykończenie, wszystko fajnie tylko ta trwałość jest wątpliwa(co kilka godzin można go oczywiście aplikować , u mnie trzyma się na 3 godziny)
cena ok

Używam tego produktu od: już nie używam

bardzo fajny

bardzo przyjemny róż, mam odcień 62-rosewood, jest bardzo delikatny, ładnie pachnie, trudno z nim przesadzić. nie ma w nim błyszczących drobinek, jest matowy.

Dobry na dobry początek

Długo myślałam, że jak tylko skończę jedno opakowanie to kupię następne. Róż jest wydajny, z delikatnym pudrowym zapachem, bez drobinek. Łatwo się rozprowadza i nie sposób go "przedawkować" na twarzy.
I wtedy poznałam jego przyrodniego brata w kremie. I zakochałam się. Dziś on jest moim KWC, mimo iż tego nie wyrzuciłam tak do końca ani z serca, ani z kosmetyczki ;)
Jego następca ma po prostu lepszą pigmentację i dłużej trzyma się na twarzy.
Dziś muszę jednak przyznać, że był to dobry wybór na początek, kiedy uczymy się współpracować z różem. Polecam dla zwolenniczek bardzo naturalnego makijażu, albo młodych dziewczyn, które potrzebują tak niewiele aby podkreślić świeżą urodę.

Używam tego produktu od: Od ok. roku
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1.

w porządku

Jest świeży, naturalny i przede wszystkim bardzo trwały. Dosyć wydajny. Jedynym minusem jest beznadziejny pędzelek, za mały, za sztywny i o niewygodnym kształcie.
Mimo to jest to chyba najlepszy róż jaki miałam do tej pory.

Zdecydowanie polecam ;)