Wibo, Automatic Liner (Automatyczna konturówka do oczu)

Wibo, Automatic Liner (Automatyczna konturówka do oczu)

Marka
Pojemność 0,2 g

Automatyczna, wodoodporna kredka konturowa do oczu. Zapewnia długotrwały efekt, wygodna w użytkowaniu - nie wymaga temperowania. Występuje w wielu kolorach

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości

Słaba..

Mam kolor brązowy tej kredki. Kupiłam na promce w Rossmanie za ok. 5pln. Fajnie, że jest automatyczna i nie trzeba jej temperować (to jej jedyny atut). Niestety jest słabo napigmentowana i trzeba dużo poprawiać kreskę dla efektu, przez co nie jest tak precyzyjna i się pogrubia. Przy wysokich temp. latem nie najgorzej szła po powiece z cieniami, ale jak jest chłodniej robi się twarda i trudniej się ją aplikuje. W ciągu dnia blednie/zanika. Wolę jednak sprawdzone i droższe kredki dla łatwiejszej aplikacji i lepszego, dłuższego efektu.

Kredka jest nietrwała, po kilku godzinach znika z powieki.

Kredkę kupiłam w Rossmanie na promocji, bodajże 5 zł mnie kosztowała. Mam odcień brązowy i używałam jej do rysowania kresek na górnej powiece (zawsze używam do tego kredek, nie umiem posługiwać się eyelinerem :D). Na plus duży wybór kolorów, widziałam brązowa, czarna, niebieska i chyba fioletowa. Można kupić w drogerii Rossmann jak i w sklepach internetowych więc myślę że problemu z dostępnością nie ma. Kredka jest automatyczna co jest dość wygodne, na końcu opakowania posiada mini temperówkę do naostrzenie końcówki. Jest dość miękka i łatwo namalować nią kreskę. Wszystko było by fajnie gdyby nie trwałość. Nie mam dużych problemów z tłustymi powiekami, cienie zazwyczaj trzymają mi się bez problemu nawet bez bazy, dlatego też nie sądziłam że trwałość kredki tak negatywnie mnie zaskoczy. Fakt że używałam produktu w duże upały może mieć znaczenie ALE kredka kilka godzin po nałożeniu albo prawie całkowicie znika z powieki albo się rozmazuje i wygląda nieestetycznie. U mnie 2 poprawki kredki w ciągu dnia to był mus by makijaż jako tako wyglądał, więc nie kupię ponownie bo uważam że nawet za tak niską cenę nie warto, są lepsze i przede wszystkim trwalsze propozycje

Dla mnie bubel

Kredka poza ładnym kolorem nie ma żadnych zalet. Recenzuje odcień szarości. Produkt wysywany z załączoną temperówką. Tani, na promocji jest nawet za 6 zł. Niestety kredka jest miękka, już przy aplikacji da się ją rozmazać palcem. Nie zastyga, odbija się na powiece. Po kilku godzinach znika... Bubel.

duze NIE

Kredkę kupiłam przy okazji - stwierdzilam, ze ma ladny niebieski kolor i chce sprobowac kresek w tym odcieniu. Obecnie cena w rrossmannie bez promocji to ok 8zł.
Niestety kredka nie jest warta nawet taich pieniedzy. Owszem, ma swoje plusy, ale - niestety - jej najwieksyzm minusem jest działanie - czyli podstawowa rzecz, jakiej wymagamy od kredek.

PLUSY:
+ automatyczna - a ja bardzo nie lubie temperować kredek i się brudzić.
+ dla efektu idealnie cienkich kresek załaczona jest mini temperóweczka, która mozna naostrzyc "dziubek" kredki, gdyby chcialo sie miec maksymalnie cienka kreske
+ duży wybor kolorow
+cena
+dosc miękka

MINUSY:
- trwalosc!! Kredka rozmazuje sie, wytrzymuje na oku kilka godzin, przy moich gleboko osadzonych oczach kredka "odbija się" na drygiej czesci powieki
-wbrew zapewneniom producenta nie jest wodoodporna
-słabe napigmentowanie - trzeba kilka razy przejezdzac zeby bylo widac wyrazny kolor, co z kolei przeklada sie na grubosc kreski - ciezko jest wiec zrobic ladna cienka linie

Ja na pewno po te kredke nie siegne gdyż nie spelnia podstawowego zadania. Cena jest jednak nisko, wiec jesli ktos chce sprobowac - prosze bardzo. Ja odradzam

Gorsza od innych tanich

Posiadam konturówkę do oczu w kolorze brązowym oraz czarnym. Zdecydowałam się je kupić, ponieważ kredka jest wykręcana automatycznie i nie trzeba jej temperować. Można je łatwo dostać na stoiskach WiBO w drogeriach Rossman, cena jest przystępna, wybór kolorów duży.
I tutaj kończą się atuty tego produktu.

Kreskę na oku robię prawie codziennie, lubię delikatnie podkreślić górną powiekę, więc można powiedzieć jestem weteranką robienia kresek. W przypadku kredki Wibo trudno wykonać tą sztukę. Kredka wydaje się dość twarda, chociaż precyzyjna, ale po czasie mocno się rozmazuje na oku. Trzeba też uważać, żeby samemu nie zetrzeć jej przypadkiem przecierając oko - a tak mi się zdarzyło.
Niestety kreska nie jest trwała, ani wodoodporna, po całym dniu wydaje się być rozmazana. Dlatego też nie kupię tego produktu ponownie.

Nie polecam

Mój odcień to nr 11 brąz. Kredka jest miękka i da się ją rozcierać. Po mimo cienkiej końcówki nie należy do zbyt precyzyjnych. Kupiłam ją głównie do stosowania na linię wodną, ale niestety jest na niej kompletnie niewidoczna. Postanowiłam, że dam jej jeszcze szansę i będę stosować jako zagęszczenie linii rzęs i tu niby się sprawdza, aczkolwiek szybko się rozmazuje, a dodatkowo nie da się wyrysować precyzyjnie cienkiej linii. Koniec końców nie zużyłam jej do końca, ale nie mam zamiaru się z nią dłużej męczyć. Nie polecam.

wersja niewodoodporna

+ wygodna aplikacja i opakowanie
+ miękka, nie rani oka

- słaba trwałość, rozmywa się od byle czego, konturówka po nałożeniu na oczy całkowicie zniknęła (!) po około 4 godzinach
- przez następne kilka dni utrzymuje się na rzęsach (?)
- po jakimś czasie rysuje coraz grubsze linie, konturówka aż się prosi o natemperowanie…
- połowa konturówki poszła do śmieci, bo złamała się w kilku miejscach i zwyczajnie wypadła…

Jaka cena, taka jakość.

Fajny tanioszek

Jest to produkt fajny i przede wszystkim tani.Używam konturówki od tygodnia i ani razu mi się nie połamała,mimo że jest miękka.Tu już ogromny plus. Mam kolor brązowy który jest ładny i nie posiada rudawych tonów. Produktu używam codziennie nie tylko na powieki ale również na brwi i widzę że zużycie jest raczej znikome i tu kolejny duży plus. Konturówka jest raczej trwała i nic nie trzeba poprawiać w ciagu dnia. Myślę że ten produkt na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Kiepski

opakowanie jest solidne i trwałe. Grafit nie jest łamliwy ale trudno go naostrzyć, nawet delikatnie łamiąc końcówkę. Kolor nie jest wystarczająco intensywny. Przy mocniejszym docisku tworzy grudki i rozmazuje się. Jego trwałość też nie jest zachwycająca. Przy delikatnym zmoczeniu już się rozmywa delikatnie. Mimo to trzyma się powieki, tylko nie jest to taki ładny, czarny, widoczny kolor a raczej delikatny kontur. Trudno też zrobić nim kreskę idealną bo ciężko rozłożyć równomiernie intensywnie go na powiece. Ma zbyt mały pigment i suchy grafit.

Czarna

Jest bardzo fajna , trzyma się na linii wodnej . Latwa w aplikacji ,jest automatyczna wiec nie trzeba mieć tęperówki .
Jestem bardzo zadowolona bo produkt jest jakosciowy
Jest bardzo tania co jeszcze bardziej zachęca do zakupu

Ściera się

"Wodoodporna kredka" - ha ha ha, większej ściemy nie słyszałam w życiu. Kupiłam na promce więc zapłaciłam tyle co za paczkę makaronu, no i jakość jest porównywalna. Kredka niby ładnie rysuje, bla bla bla, ale nic mi się nigdy tak nie rozmazywało. Po trzech mrugnięciach wyglądam jakbym sobie zrobiła niezbyt udane smoky eyes niczym Zimowy Żołnierz z drugiej części Kapitana Ameryki. Nie polecam

To nie rysuje

Plusy
wykręcana kredka -> nie trzeba tęperować
ładny kolor na swatchu

Minusy
TA. KREDKA. NIE. RYSUJE. (i jak dla mnie to zamyka temat jej przydatności xd)
tzn na ręce, jasne, pięknie się zeswatchuje i w ogóle super, ale na oku albo na lini wodnej... no ani razu nie udało mi się nią pomalować