Venus, Pianka do golenia `Konwalia i bawełna` (nowa wersja)

Venus, Pianka do golenia `Konwalia i bawełna` (nowa wersja)

Delikatna, kremowa pianka do golenia dla Pań z alantoiną i D - pantenolem. Ułatwia golenie włosów na nogach, pod pachami i w okolicach bikini. Składniki aktywne zawarte w piance regenerują uszkodzoną skórę, działają kojąco i łagodząco. Pianka zapewnia skórze ochronę przed podrażnieniami, działa nawilżająco i łagodząco.

pianka
pianka do golenia
nawilżające, regenerujące, łagodzące
z pompką
zapachowa
normalna

Dobry produkt

Moja pianka ma co prawda trochę inną szatę graficzną, ale nazwa się zgadza ;) Kupiłam ją przypadkowo, ale jestem zadowolona. Jest delikatna, nie podrażnia skóry, ma niską cenę i starcza na długo. Kupiłam już kolejne opakowanie ;)

Zapachniało majem ;)

Uwielbiam zapach i kwiaty konwalii kupiłam piankę ze względu na składnik główny oraz obietnice producenta o łagodzeniu.
Pianka od Venus okazała się hitem!
Smukły aluminiowy pojemnik o pojemności 200 ml, PAO 18 miesięcy od daty pierwszego otwarcia. Kolorowa szata graficzna opakowania przyciąga uwagę na sklepowej półce. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu zostały podane. Piankę dozujemy bez problemu, wystarczy wstrząsnąć pojemnikiem przed użyciem wycisnąć niewielka ilość pianki ponieważ rośnie na dłoni, konsystencja jest treściwa, zbita ale lekka z łatwością można rozprowadzić na zwilżonej skórze nóg i zacząć golenie, maszynka gładko sunie po piance, która nie traci puszystości. Całości dopełnia obłędny, mocny zapach konwalii jestem w siódmym niebie ;)
Wydajność zależy od intensywności stosowania u mnie wystarcza na długi czas pomimo częstego używania i podkradania mi produktu ;) Skład pianki może idealny nie jest zawiera PEG-i mimo wszystko moja ulubiona, zużyłam już kilka opakowań i nadal wracam. Cena adekwatna do jakości i wydajności produktu.

Wydajna i wygodna w użyciu

Polubiłam tę piankę, przede wszystkim za jej wydajność, ponieważ piana jest gęsta i puszysta dzięki czemu nie spływa z ciała. Poza tym łatwo się ją aplikuje, nie podrażnia i nie uczula oraz ładnie pachnie.
Jedynie co do obietnic producenta dotyczących nawilżenia, uważam że trochę poniosła go fantazja.

Odpowiednia dla skóry wrażliwej

Pianka do golenia Venus zamknięta jest w kolorowej puszce o pojemności 200ml. Jest wydajna, ma piękny zapach konwalii, który jest mocno wyczuwalny. Jest to moja ulubiona pianka do golenia, bo mam wrażliwą skórę, a ta jest łagodząca i naprawdę nie odczuwam dzięki niej żadnego dyskomfortu podczas golenia.
Pianka przynosi ulgę, koi podrażnienia i nawilża skórę, dzięki swoim składnikom.

Super produkt

Pianka w wygodnym opakowaniu charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Pianka łatwo się aplikuje, kształt opakowania jest wygodny do utrzymania w dłoni. Pianka nie spływa z ciała - zostaje na swoim miejscu. Zdecydowanie ułatwia golenie i zapobiega podrażnieniom oraz wysuszaniu się skóry. Produkt wydajny i cena atrakcyjna.

Wygodna i przyjemna depilacja

Pianka do golenia Venus to produkt hipoalergiczny, idealny do wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry. W swoim składzie posiada alantoinę, d-pantenol, ekstrakt z bawełny, które działają łagodząco i nawilżająco na skórę.
Dozowanie jest bardzo wygodne. Pianka podczas aplikacji na ciało zamienia się w gęstą pianę, która pięknie pachnie wiosennymi konwaliami.
Przy użyciu tego kosmetyku depilacja jest szybka, wygodna i przyjemna. Jestem z tego produkty bardzo zadowolona. Polecam.

Pianka ułatwiająca depilacje

Pianka jest zamknięta w charakterystycznym dla tego typu kosmetyków opakowaniu ze sprayem.

Pomimo tego, że jest perfumowana, ma zapach kowaliowo- bawełniany, mój nos tego prawie że nie wyczuwa. Może to kwestia, że mam już przez dłuższy czas tę piankę bądź po prostu delikatnego zapachu.

Wg producenta, cytuję: "Pianka zapewnia skórze ochronę przed podrażnieniami, działa nawilżająco i łagodząco". Częściowo z tym się zgadzam. Mianowicie, podczas golenia nie przyczynia się do podrażnień. Co do kwestii łagodzących i nawilżających, bez przesady, grunt, że nie powoduje wysuszenia.

Dodam jeszcze, że jej konsystencja nie jest rzadka i puszysta, co niejako przekłada się na jej wydajność i wygodę w użytkowaniu.

Dobra pianka do golenia

Pianka do golenia marki Venus jest ze mną od dłuższego czasu i nie zamierzam jej zamienić na inną. Jest bardzo wydajna, daje fajny poślizg maszynce i dodatkowo ładnie pachnie. Nie podrażnia i nie wysusza skóry nóg. Bardzo lubię ją używać.

piękny zapach konwalii

Depilacja nie jest miła czynnością ponieważ powoduje wiele problemie skorych. Dzięki użyciu pianki marki Venus o zapachu Konwalii ta czynność staje się mniej bolesna i przyjemniejsza. Pianka po nałożeniu na ciało staje się gęstą pianką która bardzo ładnie pachnie i świetnie działa nawet na skórę wrażliwą. Pianka bardzo dobrze działa w przypadku depilacji miejsc intymnych i znakomicie się w tym sprawdza.
Pianka ma bardzo ładne i poręczne opakowanie które z pewnością nie będzie zajmowało dużo miejsca w półce. Jest to produkt bardzo wydajny który sprawdzi się u nie jednej w Pań latem.

Piękny zapach

Stan skóry:
Sucha
Szorstka
Pozbawiona blasku

DOSTĘPNOŚĆ – dostępny stacjonarnie i online w wielu sklepach
OPAKOWANIE – wąska buteleczka
SZATA GRAFICZNA – niebieska, rzuca się w oczy
SKŁAD – w składzie jest d-pantenol co jest na plus
WYDAJNOŚĆ – z racji tego, że pianka jest dość gęsta i nie zbyt szybko zmywa się wodą, to wystarcza na długi czas
ZAPACH – delikatny
KONSYSTENCJA – gęsta
EFEKT – sprawia, że golenie jest przyjemniejsze, nie podrażnia skóry
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – z racji tego, że buteleczka jest wąska to sprawdza się w podróży, bo wszędzie się mieści, nawet do większych kosmetyczek
CENA – ok. 10 zł

Najlepsza dla wrażliwych

Uwielbiam tą piankę. Niestety od zawsze mam problem po goleniu z zaczerwienioną skórą oraz uczuleniem. Ale ta pianka jest dla mnie wybawieniem, po goleniu przestały wychodzić mi krostki, oraz czerwone place. Świetnie Chroni skórę, regeneruje i cudownie nawilża. Dzięki alantoinie i pantenolu golenie stało się dla mnie przyjemnością. Do tego fajny i przyjemny zapach świeżych Konwalii po prostu rewelacja.

Dobra pianka

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej pianki - nadaje dobry poślizg, ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajna i jej formuła nie powoduje podrażnień. Dzięki temu, że daje komfort golenia, ogranicza powstawanie podrażnień po goleniu - wiadomo, nie w 100%, bo tutaj też ma znaczenie np. technika golenia oraz sama maszynka, ale na pewno powiedziałbym, że ta pianka robi dobrą robotę :).