Bourjois, Talons Aiguilles (Tusz wydłużający i podkręcający)

Bourjois, Talons Aiguilles (Tusz wydłużający i podkręcający)

Maskara wydłużająco - podkręcająca. Dostępna w trzech podstawowych kolorach : niebieskim, brązowym i czarnym. Ma nowoczesne, niewielkie opakowanie, które zmieści się w każdej kosmetyczce.

Dość dobry

Według mnie tusz ten jest bardzo dobrej jakości.
Jednak należy podkreślić, że daje bardzo naturalny efekt tzn. rzęsy są wydłużone, uniesione, podkręcone delikatnie, kolor jest intensywny (miałam kolor czarny), ale jeśli ktoś szuka teatralnego efektu to zdecydowanie nie ma po co sięgać po ten produkt.
Tusz nie podrażnia oczu, nie rozmazuje się, nie obsypuje się, nie tworzy nieestetycznych czarnych plam pod okiem.
Według mnie idealny do szkoły czy pracy.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Bardzo naturalny

Na początku byłam tuszem zachwycona. Łatwy w aplikowaniu pomimo dużej szczoteczki. Dawał efekt naturalnie długich, czarnych rzęs - prawie niewidoczny.

Niestety jest bardzo mało wydajny. Po miesiącu stosowania wysechł na wiór i trudno się nim malować.

Opakowanie jest eleganckie i poręczne.

Katastrofa...

Jak dla mnie tusz jest masakryczny. Po otwarciu jakiś taki suchy, nie da się go nałożyć. Osypuje się, trochę podkręca, ale efekt jest marny. Nie polecam.

Używam tego produktu od: juz nie używam

Koszmarek

Miałam ten tusz parę lat temu i wtedy wydawł mi się całkiem przyzwoity, ostatnio skuszona promocją znów po niego sięgnełam... i wielkie rozczarowanie, mega duszący zapach!, który u mnie wywoływał odruch wymiotny myślałam ze "wyparuje" po jakimś czasie a tu guzik, wlókł się za mną przez cały dzień, jeśli chodzi o efekty to też szału nie ma wydłużenia i podkręcenia jakiegoś spektakularnego nie zauważam. Generalnie kiepski kosmetyk w wygórowanej w stosunku do jakości cenie.

Używam tego produktu od: tyg.
Ilość zużytych opakowań: 2 uzycia pierwszego

średniak

Przede wszystkim tusz potwornie cuchnie! Jest rzadki. Trzeba kilka razy wyjmować tusz z opakowania żeby uzyskać w miarę dobry efekt a co za tym idzie jest bardzo nie wydajny. Wydłużać wydłuża mniej więcej tak samo jak tusze wydłużające avon (lubię dla porównania pomalować jedno oko jednym tuszem a drugie drugim wtedy widzę dokładnie który lepszy;-) Na rynku jest taki ogromny wybór tuszy że chyba się nie niego już nie skuszę, chyba że trafię na jakąś okazję cenową bo nie jest wart tyle ile wynosi cena rynkowa.To jest mój drugi tusz bourjois i oba nie są szałowe

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

delikatny efekt

Kupiłam taniutko na allegro, ale tusz okazał się być całkowicie w porządku. Jednak efekt jest zupełnie naturalny, przyzwoity, ale nie ma w nim "tego czegoś", co mogłoby mnie zachęcić do kupienia nawet w tak okazyjnej cenie. Właściwie nie wydłuża, układa tylko rzęsy równiutko, leciutko podkręca, prawie niezauważalnie. Koloru, dla którego go kupiłam (niebieski) nie widać na moich czarnych już rzęsach. Nie kruszy się, pozostaje na rzęsach w niezmienionej formie przez cały dzień, co jest niewątpliwym plusem. Tak więc tusz dobry,ale nie rewelacyjny - mógłby bardziej wydłużać jednak. Cena regularna to chyba pomyłka ;)

OK

Mogę być nieobiektywna ponieważ kupiłam tusz na allegro za 5zł i spodziewałam się, że będzie to podróbka lub przeterminowany egzemplarz. Zaryzykowałam. Przyszedł jednak dobry tusz w lekko porysowanym opakowaniu. Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy - nic nie skleja. Można zrobić nim makijaż mniej lub bardziej naturalny. Mam brązowy lekko metaliczny, rzęsy wyglądają na naturalnie błyszczące. Wydłuuuża i podkręca (podkręcenie trwa tylko przez kilka minut po aplikacji. Nie kruszy się i nie robi placków. Dość ciężko się zmywa. Szczoteczka jest zbyt długa, a sam tusz szybko się zużywa. Ogólnie jestem zadowolona z niego bo daje mi naturalny makijaż jaki lubię. Nie wiem czy kupiłabym go za 50 zł - pewnie nie, ale jeśli trafi się w promocyjnej cenie ;) to może się skuszę jeszcze.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:m w trakcie 1

średni

Tusz wprawdzie podkręca i wydłuża rzęsy, ale
-jest naprawde mało wydajny (starcza na 2 miesiące)
-nie rozdziela rzęs
-BARDZO SZYBKO WIDAC CZARNE SMUGI POD OKIEM!
szybko sie kruszy
-cena za taka jakosc jest nieodpowiednia

Efekt henny

Tusz nadaje bardzo naturalny efekt - rzęsy są delikatnie wydłużone, lekko podkręcone...NIE SKLEJA!
Śrendiowydajny - 1,5 miesiąca.
Jestem fanką efektu sztucznych rzęs więc produkt nie spełnia moich oczekiwań, ale jak ktoś ceni sobie subtelność, to jak najbardziej.

Używam tego produktu od:paru lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:4-5

Fajny:)

TUSZ JEST FAJNY.DUŻYM ATUTEM JEST SZCZOTECZKA,KTÓRA NAPRAWDĘ ŚWIETNIE ROZCZESUJE.RZĘSY SĄ WYDŁUŻONE.JEŻELI CHODZI O PODKRĘCANIE TO MOJE RZĘSY SĄ BARDZO OPORNE,A KUPUJĄC TUSZ NIE NASTAWIAŁAM SIĘ NA OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU.BYĆ MOŻE KUPIE GO JESZCZE ALE JESZCZE CHĘTNIE POEKSPERYMENTUJE :) :) :)

KOLOR:6
WYDŁUŻANIE:6
CENA: 6+(21.99 ZŁ KUPIŁAM NA ALLEGRO)

Używam tego produktu od:3 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań:1 (PRAWIE SKOŃCZONY,ALE TUSZ ZAWSZE WYMAGA ZMIANY PO TAKIM CZASIE ;) !)

nie warto

w podstawówce używałam tuszów za 20 zł i były lepsze od tego. nie wiem czy to tylko moja uwaga ale ten tusz jak dla mnie ma strasznie nieprzyjemny zapach. czuje go około 10 minut już po nałożeniu, może to jakaś trafiona sztuka. oprócz tego nie wydłuża rzęs, trzeba się sporo nagimnastykować żeby uzyskać jakiś efekt. przyznaje ze nie ma grudek ani nie kruszy się. produkt nie jest wart tej ceny!!!

Używam tego produktu od:3tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Tusz, który maluje

Poszukiwania tuszu idealnego trwały. Do tej pory używałam takich za 20-30 zł.
Pierwszy "Burżujek" spełnił moje oczekiwania.
Tuszem maluje się bardzo łatwo, ma sporą (długą) szczoteczkę, z idealnym rozłożeniem włosków. Na początku było trochę gimnastyki, potem poszło z górki.
Mam długie, ale bardzo blade i praktycznie niewidoczne rzęsy. Wystarczy po nich przejechać i OOO! efekt murowany.
Nic się nie skleja, nie osypuje. Tusz zmywa się bez problemów zwykłym płynem do demakijażu Ziai.

Używam tego produktu od: 2 tygodni codziennie