Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Granat/zieleń/brąz + bonus :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 15:10   #8
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Granat/zieleń/brąz + bonus :D

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Oba świetne, ale jeśli są dwa to musi być porównanie i ja jestem za granatem
Piękny, niejednoznaczny, kuszący... Bardzo ciekawie wyglada z Twoją tęczówką.
Dziękuję Pierwszy tez mi się bardziej podoba

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jaki masz MF?bo normalnie odgapie :P:P
aaaaaaaaaa pierwszy makijaz bardzo mi sie podoba i taka Cie lubie mocno podkreslone oko..cudne rzesy mmm :d a druga wersja jakos mi nie lezy zupelnie..nie wiem czy przyzwyczajenie do mocnych oczu tu robi swoje czy po prostu nie te kolory...cos mi nie pasuje..
Candy, dziękuje A tusz to ten --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23843 mam wersję czarno-złotą. Kupiłam przez przypadek, niegdyś była oferta w Douglasie, ze przy zakupie MF 2000 drugi tusz gratis. MF 2000 leży na półce i schnie Maluję się tylko czarną końcówką, złotą rzadziej. Moim skromnym zdaniem, lepiej mi wychodzi malowanie rzęs tym podwójnym niż 2000. Nie osypuje się, świetnie rozdziela rzęsy, tylko trzeba uważać, żeby nie wsadzić sobie szczoteczki do oka, co mi się zdarzyło parę razy na początku użytkowania
A ty kiedy coś zmalujesz?

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
fajnie, że wróciłaś
Ja zdecydowanie jestem za pierwszym makijażem- uwielbiam Cię właśnie w takich ciemnych, mocnych makijażach. Pomijając nienaturalny odcień twarzy, co już wyjaśniłaś- jest cudnie...
Drugi właściwie jest poprawny, ale taki właśnie za nudny jak na Ciebie Wyglądasz ładnie, tradycyjnie świetne cieniowanie, czysto, ale... brakuje mi w nim pazura...
Pokazuj się częściej, myślę, że w przeciwieństwie do Ciebie, większość z nas ma ogromną ochotę Cię oglądać Jeżeli uważasz, że musisz, nawet usuwaj co chcesz w PS (Tobie wybaczę, bo wiem, ze nie musisz poprawiać swoich makijaży), ale maluj się i pokazuj tu koniecznie..

zwierzątko mnie rozbroiło totalnie...ale toto słodkie W życiu bym nie przypuszczała, że coś, co jest gatunkiem gryzonia (wybacz )może tak słodko wyglądać
Cathy, dziękuję za tak miłe słowa Postaram się pokazywać częsciej, obiecuję A mój Tołdi nie dość że słodki, to ogromny pieszczoch. Nigdy nie sądziłam, ze gryzonie takie są. Od kiedy stracił brata, ledwo wejdę do pokoju, to przybiega do drzwiczek w klatce i ją gryzie, aby go posmyrać za uszkiem i pod nóżką A jak się przy tym wygina, prawie kładzie się na plecach

Cytat:
Napisane przez 1141655
Pięknie Szczególnie ta pierwsza wersja Ciemniuch wykonany bosko, Twoje rzęsy kuszące Co to za tusz ? masterpiece? 2000calorie?
bo ciekawa jestem,ale na twoich rzesach to coś wygląda super
Pozdrawiam też koszatniczkę hehe
Cieszę się, że się podoba O tuszu już napisałam przy poście Candy i robię edycje w pierwszym poście
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując