Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 23:21   #38
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kremy wyszczuplające! Analizujemy skład, wybieramy najlepszy.

nie widziałam wcześniej tego wątku, ale może chociaż tutaj mój post z prośbą o analizę nie zostanie olany (tak jak w wątku składowym, gdzie chyba większość postów jest olewana )

Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29012
skład:
Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrolized Wheat Protein, Cantella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vanillyl Butyl Ether, Methylchloroisothiasolino ne/ Methylisothiasolinon, Fragrance, Limonene

proszę o analizę czy serum jest generalnie dobre, i o porównanie z podobnym termoaktywnym serum tej samej firmy:
Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Skład:
Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene

Ten drugi był już analizowany, ale chodzi mi o porównanie które będzie lepsze mam oba ale nie wiem który dalej kupować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29012.jpg (24,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23405.jpg (16,8 KB, 30 załadowań)
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując