Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-07, 17:14   #22
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Hosenko prosze o podanie jakiegoś linka do strony na której bede mogła zobaczyc to cudo. Przeczytałam , że masz i juz zaczełam chorowac na ten balsam.
balsamik jest zgłoszony w KWC --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16943

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hosenka Przytlaczajaca lista. Naprawde wszystkiego uzywasz, tak zamiennie?
Wiem, że przytłaczająca Jesli chodzi o kremy, to teraz gdy jest zimniej, to np. brzoskwiniowy nie jest wystarczający dla mojej skóry, więc "musiałam" zaopatrzeć się w coś treściwszego (calma i oliwkowy - spisują sie super), a z koleji sojowy jest fajny na cieplejsze dni, bo reguluje wydzielanie sebum. Sporo rzeczy mam też z wymian na tutejszym Targowisku Toniki idą mi jak woda, wiec ich u mnie nigdy za wiele, podobnie z żelami pod prysznic.

Kosmetyki oliwkowe z Body Shopu kupiłam korzystając z pobytu u TŻ w Anglii - nie mogłam odpuścić takiej okazji, zwłaszcza ze nie wiem kiedy znowu tam będę, a z koleji scrub i krem oliwkowe z Planet spa były na wyyyjątkowej promocji więc "MUSIAŁAM" kupić

z kremem na noc było podobnie - gdy w nocy grzeje OC to krem brzoswkiniowy na noc jest niewystarczający niestety wiec znowu "musiałam" poszukać czegoś "silniejszego",a brzoskwiniowy poszedł w odstawkę czekając na cieplejsze nocki

kilkanaście kosmetyków z tej listy już jest na wykończeniu, wiec lada dzień lista zmaleje zwłaszcza, że od 01.01.2007 nic nie kupiłam uuups tzn kupiłam 2 kremy do stóp z avonu, błyszczyk z avonu i puder na allegro ale narazie stop z zakupami

dostane rozgrzeszenie??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora