Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znalazłam sposób na tłustą cerę!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-25, 09:17   #1
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!


Od lat miałam problem z przetłuszczaniem się mojej mieszanej cery.
Kupowałam dziesiątki kremów i próbowałam na wszelkie sposoby, do cery trądzikowej, suchej, mieszanej, tłustej i nic.Te do tłustej i trądzikowej jeszcze bardziej wysuszały, a te do suchej przetłuszczały
Byłam już załamana, tym bardziej, że przez ciągłe zmienianie kremów moja cera bardzo się popsuła. Stała się wrażliwa, rozdrażniły się naczynka, pojawiły się pryszcze i zaskórniki. Moja cera miała dość tej cholernej chemii. Poznałam trochę składy kosmetyków i wybierałam te bez gliceryny, bez parafiny, ale to niewiele pomagało.
Kupiłam więc krem ekologiczny, ale po nim dostałam jeszcze większego wysypu a twarz była tłusta jakbym posmarowała się smalcem.
Znów wróciłam do "normalnych" kremów. Następne dziesiątki wypróbowanych specyfików i nic.
Miałam już zupełnie dość, moja twarz przetłuszczała się coraz bardziej, nawet po godzinie od mycia była już przetłuszczona!!
Wtedy natknęłam się na oliwkę do ciała HiPP.
Skład cudowny, bo bez zbędnej chemii, tylko 3 składniki: Sesamum Indicum (olej sezamowy) , Prunus Amygdalus Dulcis (olej migdałowy), Parfum.
Pomyślałam a co mi szkodzi. Kupiłam, nabrałam na wacik i posmarowałam twarz. Po kilku minutach nadmiar dokładnie starłam chusteczką. I wiecie co?? Nie mogłam w to uwierzyć! Moja cera przez prawie cały dzień była matowa!! To był dla mnie szok, bo nie widziałam u siebie czegoś takiego od lat. Po tej oliwce buzia mi sie nie przetłuszcza, jest dobrze nawilżona i gładka. Pryszcze powoli znikają.
Wiem, że cięzko w to uwierzyć, bo sama na początku nie wierzyłam, że to się dzieje na prawdę, ale ta oliwka uratowała mi buźkę. Już się nie przetłuszcza
Polecam!

Daję linka do tej oliwki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15967

Sorry że się tak rozpisałam, ale jestem w siódmym niebie i musiałam się wygadać. Jak macie jakieś pytania to piszcie!
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując