Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-06, 13:30   #521
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez m.mc7 Pokaż wiadomość
Dziewczynki proszę pomóżcie mi znaleźć Słownik Składników Kosmetycznych, nie mogę go odszukać po zmianie wizazu na nowy. Stary https://wizaz.pl/chemia/ , nie pozwala wyszukać składników. Mam nadzieję że się nie zawieruszył i będzie na wizazu, bo jest baaardzo potrzebny, aktualnie pracuję nad tym co mnie uczula i bez niego ani rusz.
Napisalam juz do Szefostwa w tej sprawie-mam nadzieje,ze jest szansa na zachowanie nie tylko tego,bo wiele artykulow takze jest niedostepnych

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Vichy, LIFTACTIV RETINOL HA
SPF 18 - UVA

dostałam próbkę w aptece - warto na to spojrzeć
mam wrażenie, że nie bardzo, ale dla pewności wrzucam INCI:
Tak patrzac bo ciezko mi idzie to nie widze tam za wiele ciekawego

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Witam

Bardzo proszę o analizę składu serum do twarzy.

Soap&Glory: Make Yourself Youthful Super Rejuvenating Face Serum

Aqua / Water, Butylene glycol, Glycerin, PEG-8, Coco-caprylate/caprate, Cyclopentasiloxane, Aluminum starch octenylsuccinate, Sodium polyacrylate, Caprylyl glycol, Glyceryl stearate, Hydrogenated polydecene, Phenoxyethanol, Cetyl alcohol, Butyrospermum parkii (shea butter), Disodium EDTA, Hexylene glycol, Trideceth-6, Limonene, Glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, Panax ginseng root extract, Zea mays (corn) kernel extract, Carbomer, Decyl glucoside, Sodium lactate, Aroma / Flavor, Gynostemma pentaphyllum extract, Parfum / Fragrance, Tocopherol, Xanthan gum, Palmitoyl oligopeptide, Palmitoyl tetrapeptide-7, Citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, Linalool, Ascorbyl palmitate, Methylparaben, Ascorbic acid, Citric acid.
Hmmm-nie jest zle ale....w sumie to,co dobre i wartosciowe rozrzucone po calosci wiec trudno ocenic jakie sa ilosci,baza serum jest lekka i powinna fajnie sie aplikowac,dawac przyjemne uczucie nawilzenia ale dla cer bardzo suchych nie do konca moze sie sprawdzic.
Fajna sprawa na okres wiosenno-letni kiedy potrzebujemy czegos lekkiego a nawilzajacego
Jezeli masz w zasiegu i potrzebujesz czegos uniwersalnego,co dobrze spisze sie takze jako baza pod makijaz to polecam

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Witam sedecznie
Bardzo proszę o analizę tego kremiku...nigdzie nie znalazłam nic o nim

Oceanic, AA Therapy intensywne nawilżanie, Krem aktywnie nawilżający do skóry bardzo odwodnionej i suchej:
Skład: Aqua, Glycerin and Ethoxydiglycol and Sodium Polyacrylate and Caprylyl Glycol, Arachidyl Alcohol and Behenyl Alcohol and Arachidyl Glucoside, Xylitylpolyglucosides and Xylitan and Xylitol, Di C12-C13 Alkyl Malate, Isodecyl Neopentanoate, Sodium Acrylate/Acryloldimethyltaurate Copolymer and Isohexadecane and Polysorbate 80, Paraffinum Liquidum, Squalane, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Betaine, Panthenol, Cyclomethicone, Durvillea Antarctica Extract, Tocopherol Acetate, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Parfum.


potrzebuje kremu do nawilzenia podczas kuracji izotekiem, i zwrocilam uwage na serie AA therapy... niestety tylko ten sklad znalazlam dlatego bardzo prosze o analize

Krem jest przyjemny,bedzie niezle nawilzal ale czy wystarczajaco?trudno ocenic
Sama mam ten krem i nie zawsze on sie sprawdza,dobry pod filtr jako dodatkowy wspomagacz.
Wart wyprobowania ale obawiam sie,ze moze byc za slaby.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora