Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-28, 09:53   #2949
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny jestem maniaczka koloru rozowego w kasetkach i puzderkach nie wyobrazam sobie nie uzywac rozu. to kosmetyk, ktory biore nawet w najdalsze wojaze, make up bez zaznaczonych policzkow jest niepelny moge zrezygnowac z podkladu ale z rozu nigdy.

zaczynalam od Burzuja i kultowego koloru Rose de Jaspe. potem pszyszla mania Clinique'owa - maczki, szachowncie, roze. wierna pozostalam tylko szachownicom i rozom maczki odejszly, z bolem serca no ale w koncu moja lazienka to nie muzeum - eksponatow mi nie trzeba wrocilam tez do starego, dobrego Aglow ktorego pzobylam sie jakis czas temu ale w koncu uznalam, ze jest sliczny

obmacalam i przetestowalam wszystkie diorowe shimmery - nie moja bajka. doskonale za to czuje sie w paskowancach i podwojnym rozu w oblednym kolorze English Rose

dlugo chodzilam obojetnie kolo Benefitow, jednak ilez mozna? B. to najwspanialsze roze pod sloncem. przebijaja chyba ukochane szachowniczki

w zalacznikach moja kulekcja rozowosci. brak na fotach jedynie oblednego PI [temu, kto stowrzyl to cudo moglabym dac nagrode siakas ]

rozowa wish-lista jest. moze nie jakas bardzo dluga [raptem kilka pozycji] ale konkretna. no i do zrealizowania w najblizszym czasie
chce wszystko!!
niektore cuda mam, ale i tak chce

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny

Chce sobie kupic jakis fajny rozświetlacz, cos co nada buzi takiej hm... promiennosci, bedzie wygladala jak otoczona mgiełką/woalką... I kuszą mnie pryzmy Givenchy tylko nie wiem na ktore sie zdecydowac
Kuszą mnie te:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16562

A moze wcale nie sa tkaie super? Jesli nie to ktore byscie mi polecily? Licze na wasze dobre rady
ja mialam, ale prasowane i nie zahcwycily ale to nie to samo w koncu, heh ja tam nie mam jak przetestowac a w ciemno lepiej nie brac

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mój ostatni nabytek Marimekko for Avon
slicznie wyglada
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to cudenko widzialyscie? Seria Bronze Goddess Estee Lauder na lato 2009

W Stanach juz jest, tylko czekac az w UK sie pojawi ( zdjecie zapozyczone z temptalia.com )
UUUUuooooo

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oooo
A co to za limitowanki
jedna jest na KWC a druga to taka muszelka
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18532
powinnam mu 5 dac w sumie efekt ma ladniejszy i wyrazniejszy niz PI tylko wydaje mi sie ze znika ale to moze wlasnie dlatego, ze jest bardziej widoczny niz PI i pozniej jak lekko zanika to jest wieksza roznica niz w przypadku Platynki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując