Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 19:53   #12
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż, chociaż nie w moich kolorach Masz bardzo fajne paletki z cieniami Mozna wiedzieć jaka to firma?
to paletki z Inglota
Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
a mi sie bardzo podoba chyba zakupie sobie taki brązer jak Ty masz
dzieki
Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba, zarowno ten jak i dwa poprzednie makijazyki Pomysl ze stepami na video po prostu rewelacja. Bardzo przyjemnie sie Ciebie oglada!!!! Sliczna z Ciebie dziewczyna
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie Ci to wychodzi, ciekawe kolory, pasują Ci, taką buzie chętnie porwałabym na sesje portretową
jak by byla taka mozliwosc
Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ehh Game jesteś śliczna. Koniec komplementów bo sobie pomyślicie, że jestem nie teges. Turkus i zieleń fajna, żółty to nie jest mój kolor. Ale pomysł świetny, mam nadzieje, że kiedyś nauczę się tak ładnie rozcierać cienie.

który masz brązer vipery , na KWC widziałam dwa jeden z jakimś puszkiem w panterkę, drugi w opakowaniu z lusterkiem. One są z drobinkami/ widać je po nałożeniu ?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2459

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4166
nie z puszkiem a ten drugi nie ma lusterka tak na zdjeciu wyszlo i jak go szukalam tez sie zamotalam bo niczego z lusterkiem nie znalazlam:P na skorze daje takie zlotaawe, opalone wykonczenie.. drobinki sa ale nie sa duze jakeis brokatoer mikroskopijne, ze tak powiem nie wyrozniaja sie ani pojedynczo nie odbijaja
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Makijaż bardzo ładny, śliczne kolory. Ale jak ty tak się na plażę malujesz to ja dziękuję Całość bardzo ładna.
ja na plaze sie nie maluje ! bo bym sie ani nie opalila i bym zaczela sie topic tytol wzial sie z kolorow bardziej:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując