Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-03, 00:50   #446
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witam! Proszę o analizę nowego kremu Sorayi:

Soraya, Care&Control, Krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28970

skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Propylene Glycol, Squalane, Hydrogenated Canola Oil, Dimethicone, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Darutoside, Hydrolyzed Algin, Chlorella Vulgaris, Maris Aqua, Hydrolyzed Yeast, Cymbopogon Nardus Rendle, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Panthenol, Allantoin, Tocopherol, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Carbomer, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool


Najbardziej zależy mi na rozjaśnieniu blizn po trądziku, oraz przeciwdziałaniu powstawaniu nowych - czy krem spełni swoją rolę? Bo szukam czegoś na wiosnę jak odstawię retinoidy, a nie chcę wracać do Acne Dermu bo nie zrobił z moją skórą nic

Prosiłabym o porównanie tego kremu z kremem z 'nieprofesjonalnej' serii:

Soraya, Care & Control, Antybakteryjny krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12009

Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Propylene Glycol, Squalane, Canola Oil, Tocopherol, Centella Asiatica Extract, Darutoside, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Dimethicone, Allantoin, Cymbopogon Nardus, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamone, DMDM Hydantoin, Parfum, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Iso Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Cinnamate, Buthylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, D-Limonene

generalnie - który będzie lepszy?

na czerwono zaznaczyłam te składniki, których NIE MA drugi krem

Mam nadzieję że nie zostanę olana, tak jak stronę czy dwie temu - no ale nie chciałam złościć moderatorek i się nie przypominałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28970.jpg (25,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12009.jpg (10,6 KB, 3 załadowań)
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora