Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-28, 13:16   #5
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Mam cerę trądzikową (tłustą, choć gdzieniegdzie przesuszoną wskutek terapii). Chciałabym poprosić o analizę poniższych podkładów i pudru, i ocenę, czy któryś podkład nadawałby się dla mnie (nie zapychał, nie wysuszał, w miarę matował) i czy uder by nie zaszkodził.

Soraya Make-up matujący
Skład:
Aqua, Cyclomethicone, Polymethylmethacrylate, Triethoxycaprylylsilane, Hexyl Laurate, Talc, Cetyl PEG/PPG - 10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Ceresin, Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Propylene Glycol, Panthenol, Sodium Chloride, DMDM Hydantoin, iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, Hydroxymethylpentyl-3-Cyclohexenecarboxaldehyde , Citronellol, Cinnamal, CI +/- 77891, 77491, 77492.

Kolastyna Satin Make-up
Skład:
Skład: Aqua, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Nylon-12, Cross-linked, Methylmethaacrylate, Isohexadecane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sodium Chloride, Cera Alba, Panthenol, Magnesium Sulfate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Silica Dimethyl Silylate, Pafrum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxymethylpentylcydohe xane Carboxaldehyhe, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (16.02.2007.)

Chciałabym dodać jeszcze poniższe dwa, ale nie znalazłam nigdzie składów. Może Ktoś zna?

Coty, Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Make Up (Podkład matujący antybakteryjny) (nowa wersja)

Bell, Skin Correction System Cover Foundation (Fluid kryjąco – korygujący)

Puder Paul Sagane, Satin Finish Touch
Skład:
Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Silica, Mica, Calcium Aluminium Borosilicate, Titanum Dioxide, Iron Oxide , Tin Oxide, Silver Oxide, [+/- Cl 77891, Cl 77499, Cl 77007, Cl 73360, Cl 75470]
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2008-02-29 o 12:24
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora