Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Make Up (Podkład matujący antybakteryjny) (stara wersja)

Podkład przeznaczony do cery młodej i trądzikowej. Dzięki antybakteryjnej formule doskonale zapobiega powstawaniu wyprysków i błyszczeniu się skóry w ciągu dnia. Dostępny jest w trzech odcieniach:
01- light
02- medium
03- dark

Sklad: Aqua, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Otyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Talc, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenyl Trimethicone, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Farnesol, Methylparaben, Parfum, Sodium PCA, Disodium EDTA, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylphenyl, Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, [+/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499].

Cena: 10zł / 30ml
/e/

Słubiutko

Używałam tego podkładu przez lata - cóż, z przyzwyczajenia i lenistwa - nie chciało mi się poszukać lepszego. Jedyne plusy jaki widzę to cena, wydajność i dostępność.

- średnio matuje
- najjaśniejszy kolor i tka jest za ciemny do bardzo jasnej karnacji
- często tworzy maskę i uwydatnia przesuszenia
- pomarańczowawy odcień
- słabo kryje

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zawiodłam sie

Plusy: cena i dostępność w sklepie, jest antybakteryjny i matowy
Minusy: kupiłam odcień 01 jasny, okazał się za ciemny dla mnie, na twarzy robi się pomarańczowy!!!
Słabo kryje i uwydatnia niedoskonałości, suche skórki.
Źle się nakłada i szybko schnie :(

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: jedno, małe

3 razy nie, dziękujemy.

Kupiłam pare lat temu, odcień 01, jako mój pierwszy, przez co zraziłam się do podkładów. Krycie zerowe, tak samo jak obiecane zmatowienie i działanie antybakteryjne.
Próbowałam kilku podejść do produktu, ponieważ po zmyciu miałam zaczerwienioną skórę :/
Nawet cena nie odnosi się do jakości. W życiu bym go drugi raz nie kupiła, zdecydowany bubel, wtedy nawet dla niewymagającej i niedoświadczonej w kwestiach makijażu nastolatki.

ps: daję pół gwazdki, bo mniej nie można

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

dla młodych

Był to mój pierwszy podkład i używałam go dość długo, ale teraz gdy nauczyłam sie już troche o makijażu, to musze przyznać, że nie kryje zbyt dobrze, ale jest antybakteryjny i nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: ok 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 7

Niestety...

Ten podklad (chyba nowsza wersję mam, bo inne opakowanie) był moim pierwszym w życiu podkladem (nie licząc kremu under20) wtedy nie chciałam sięgać po produkty z wyższych półek, ponieważ nastolatce jest tp nie potrzebne :) Nie mając jeszcze świadomości o dobrym makijażu wybrałam kolor "light". Wydawal się super, ale...
-Ciemnieje baaaaaaaaaaardzo!
-Schodząc zostawia plamy
-Po dłuższym trzymaniu w szafce zostawia gorsze efekty na twarzy.
-/+ długotrwałosc pół na pol
-/+ matowi skórę, pol na pół

Gdyby nie te minusy które zniechęcają bardzo... Zostałyby ze mna.. CHOCIAŻ FAKT, ŻE BYŁ ZE MNA DLUGO BO AŻ OK 2 LATA, NIE PRZESZKADZALO MI TO ŻE CIEMNIEJE, A PLAM NA POCZĄTKU ZNACZNYCH NIE ZOSTAWIAL.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 7

Cakiem niezły podkład

Używałam tego podkładu w kolorze 01 Light, był idealny do mojego jasnego odcienia skóry, ale teraz znalazłam swój ideał i Miss Sporty idzie w odstawkę.

Plusy:
* nie wysusza skóry,
* nie zapycha,
* jest łatwy i przyjemny w aplikacji,
* skóra nie wygląda sztucznie.

Minusy:
- nie matuje na długo, skóra świeci się prawie od razu po aplikacji.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Tragedia

Na pewno nigdy wiecej po niego nie sięgnę.

Plusy:
- cena
- dostępnosć

Minusy:
- ciemnieje na twarzy, a dokładniej robi się pomarańczowy
- daje efekt maski
- okropnie się po nim świecilam (mam cerę tłustą)
- bardzo słabo krył niedoskonałości

Ogolem rzecz biorąc, jest beznadziejny. Może dla kogoś innego by się sprawdził, ale nie dla mnie.

Tragedia

Nie jest to podkład dla osób, które mają jakieś problemy z trądzikiem. Nie miałam kasy na droższy podkład, ale bardzo żałuję zakupu i z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to najgorszy podkład jaki w życiu miałam.

PLUSY:
- nie ma takich

MINUSY:
- nie matuje,
- nie da się go normalnie rozprowadzić na twarzy, bo jest jakiś taki... wodnisty.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo dobry, ale tylko dla osób z idealną cerą...

Podkład ma fajną konsystencję, kolory są naturalne, nie maże się i... to by było na tyle jeśli chodzi o plusy. Niestety zupełnie nie nadaje się do cery z niedoskonałościami (a przecież właśnie do takiej jest stworzony - jak wynika z nazwy!). W ogóle nie jest kryjący. Obowiązkowy puder i korektor, a i tak efekt nie jest zadowalający.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Bardzo dobry podkład :)

Używam najjaśniejszego odcienia i spokojnie mogę polecić go osobom z problemami z cerą. Niedawno jeszcze miałam nieładnie wyglądające wypryski, zwłaszcza na czole i w okolicach nosa, a od kiedy zaczęłam obok naturalnych kosmetyków przeciwtrądzikowych używać tego podkładu moje problemy praktycznie zniknęły. Niedawno zakupiłam też puder z tej serii i również jestem dość zadowolona.

Plusy:
+ cena
+ odcienie
+ konsystencja
+ działanie

Minusy:
brak

Nie kupię ponownie, chyba że będę zdesperowana ;)

Nie spełnił moich oczekiwań i obietnic producenta.

Co jest napisane na opakowaniu:
- "Absorbuje sebum ze skóry" - no raczej nie, bo świeciłam się po nim jeszcze gorzej niż bez niego;
- "Oczyszcza cerę i wyraźnie minimalizuje powstawanie wyprysków i przebarwień" - nic takiego nie zauważyłam;
- "Nawilża dzięki aktywnym składnikom nawilżającym" - nie wiem, ja i tak potrzebowałam kremu;
- "Działa matująco" - śmiech na sali;
- "Efekt naturalnie wyglądającego makijażu" - u mnie też niestety nie za bardzo, bo najjaśniejszy odcień okazał się jednak za ciemny, nawet latem, kiedy byłam opalona;
- "up to 9 hours healthy looking skin" - nie miałam wrażenia, że skóra wygląda zdrowo, no ale może jeśli ktoś nie ma żadnych problemów ze skórą...

Zalety:
- tani,
- opakowanie jest łatwe do przecięcia, więc nie ma problemu ze zużyciem kosmetyku do końca.

Wady:
- skóra świeci się po nim kosmicznie,
- słabo kryje ewentualne niedoskonałości.

Kupię go ponownie tylko w przypadku, kiedy nie będę mieć kasy na inny. ;)
Daję 1,5, bo chyba już miałam gorsze podkłady, które były droższe.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Świetny!

Dla mojej cery- mieszana z tendencją do pojawiania się (częstego!) wyprysków jest idealny.
Lekki, kryje zaczerwienienia, trwały.
Miałam przed nim dużo droższych podkładów, ale zapychały mi pory.
Skusiła mnie cena w promocji w Rossmanie -40%, więc zapłaciłam za niego ok 7zł.
Mam dwa- 001 i 002, używam z zależności od stopnia opalenia skóry lub mieszam.
Nie jest to oczywiście podkład, którym stworzymy wieczorowy look, ale na co dzień polecam! :)