Wella, Wellaton Intense, Farba do włosów z kuracją nawilżającą wzbogaconą olejkiem arganowym

W farbowaniu włosów nie chodzi już tylko o kolor. Z nowym Wellatonem chodzi o całkowite pokrycie siwych włosów i wzmocnienie pielęgnacji. Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym pomaga utrzymać zdrowe i lśniące włosy. WPF Water Protection Factor zabezpiecza kolor i utrzymuje wodę na zewnątrz dla długotrwałego efektu. Formuła High Dye Loaded - specjalnie zaprojektowana dla intensywnych rezultatów kolorystycznych - zapewnia głęboką i równomierną penetrację koloru.

100% intensywny kolor na zewnątrz, zdrowe i silne włosy wewnątrz.
Włosy farbowane mogą zostać uszkodzone przez miedź obecną w wodzie podczas mycia. Miedź osłabia białko włosa, które jest ważne dla jego wytrzymałości i połysku, także kolor może wyblaknąć, pozostawiając włosy matowe, słabe i bardziej podatne na złamania. Na ratunek przychodzi Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym. Zawiera Histydynę - aminokwas o właściwościach antyoksydacyjnych. Histydyna ukierunkowana jest na usuwanie miedzi z włosów, tworząc barierę ochronną, która dzięki właściwościom hydrofobowym zapobiega wypłukiwaniu koloru. Dzięki Kuracji Nawilżającej, technologia tworzy ochronną warstwę hydrofobową, która pomaga zablokować kolor i utrzymać wodę na zewnątrz. Histydyna zapewnia również gładkość i połysk.

Głęboka kuracja odżywcza uszczelnia łuski włosów, zapewniając bogaty wygląd końcowy z optymalnym połyskiem i miękkością. Kuracja nawilżająca tworzy gładką powierzchnię dla dodatkowego połysku i kontynuuje nawilżanie włosów aż do 6 tygodni.

w butelce, w saszetce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe
farby
pokrycie siwych włosów, odżywcze, koloryzujące

Gdzie byłaś wcześniej?

Mam blond włosy i od kilku lat farbuję je na ciemny brąz lub ciemny blond.

Przez cały ten czas nie mogłam znaleźć farby, która nie zmywałaby się do czerwonego koloru, szczególnie u nasady włosów.

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się niczego po tej farbie.

Kupiłam odcień 5/0 i wyszedł ciemniejszy niż się spodziewałam.

Farbowałam włosy w grudniu i do marca zmyła się z włosów bardzo delikatnie i nie zostawiła czerwonego odcienia u nasady, szczerze jestem w szoku.

Farba Wellaton Intense jest warta wypróbowania.

Farba godna polecenia

Pierwszy raz kupiłam farbę Welli Wellaton Intense i na pewno nie ostatni.
Farba do włosów ma całkiem sporo zalet.
Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach i niezwykle skutecznie pokrywa siwe włosy i odrosty.
Kolor jest trwały, intensywny i głęboki ( kupiłam ciemny brąz) i nie zmywa się wraz z upływającym czasem. Ze względu na siwe odrosty włosy farbuję włosy raz w miesiącu.
Po 3 tygodniach od nałożenia farby włosy wyglądają doskonale.
Myję włosy co drugi dzień i nie zauważyłam, żeby kolor płowiał i zmatowił włosy.
Kosmyki są miękkie i mają żywy, intensywny kolor i ładny połysk.
W zestawie jest maska do włosów o pięknym zapachu.
Farba jak najbardziej godna polecenia.

Piękny blond i nieuszkodzone koloryzacją włosy

Farba od Wellaton w odcieniu 10 to piękny czysty blond, który idealnie pokrył moje pierwsze siwe włosy. Opakowanie farby wystarczyło do pokrycia włosów do ramion. Farba ma bardzo odżywczą formułę. Nie niszczy włosów. Nie wysusza. Włosy po farbowaniu są miękkie, błyszczące. Kolor długo pozostaje żywy. Z pewnością kupię ponownie.

Lepszej jeszcze nie próbowałam

Włosy farbuję raz w miesiącu z uwagi na nieestetycznie wyglądający odrost. Farba Wellaton Intense zachęciła mnie obietnicą 100% pokrycie siwych włosów i właściwościami pielęgnującymi. Te ostatnie zapewnia mi olejek arganowy znajdujący się w składzie farby. Koloryzacja z nowością od Wellaton pomaga utrzymać zdrowe, lśniące włosy o intensywnym kolorze. Przekonuje mnie WPF Water Protection Factor oraz formuła High Dye Loaded. Kolor na długo pozostaje lśniący i intensywny. Jestem zachęcona koloryzacją od Welli. Nie próbowałam lepszej!

Blask i pełne krycie

Farba bardzo dokładnie pokryła moje włosy, mają piękny kolor, nałożyłam ją sama, a w efekcie kolor wyszedł idealnie równomierny. Włosy są pełne blasku, nie zauważyłam aby ich jakoś uległa pogorszeniu, a wręcz przeciwnie. Polecam jako naprawdę dobrą drogeryjną farbę.

Farba do włosów Wellaton Intense

Po wycofaniu mojej ulubionej farby, długo nie mogłam znależć idealnego produktu do koloryzacji włosów. Po przetestowaniu farby Wellaton Intense stwierdzam, że z ogromną chęcią sięgnę po nią ponownie. Farba posiada w swoim składzie aż 4 głęboko nawilżające składniki między innymi olejek arganowy. Na włosach tworzy efekt intensywnego oraz głębokiego koloru z przepięknym zdrowym połyskiem. W 100% pokrywa wszystkie odrosty. Dodatkowo jest bardzo łatwa w aplikacji. W opakowaniu znajdziemy również kurację nawilżającą, która ma cudowny, kwiatowy zapach oraz bardzo mocno regeneruje włosy. Po jej użyciu włosy stają się gładkie oraz miękkie w dotyku. Testowałam kolor 2/0 czarny. Posiada on fioletowe oraz chłodne pigmenty, które neutralizują miedziane oraz rude tony. Kolor jest intensywny oraz tworzy efekt tafli i przepięknego błysku na włosach. Polecam! Farba zostanie ze mną na zawsze! :)

Super farba

Bardzo dobra farba. Kolor intensywny, głęboki, co w przypadku czerni nie każda farba jest w stanie zapewnić taki efekt. Po zastosowaniu włosy są miękkie, delikatne i błyszczące. Mam już tą farbę ok 3-4 tyg i kolor nic się nie wypłukał. Jestem zadowolona. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilża zapewniając intensywny kolor ze 100% pokryciem siwych włosów

Co miesiąc farbuję moje słabe i zniszczone włosy na blond. Mam dużo siwych włosów dlatego zależy mi na ich całkowitym pokryciu. Farba od Wellaton w 100% pokrywa siwe włosy. Zapewnia im miękkość, blask i nawilżenie. Włosy można bezproblemowo ułożyć, rozczesać. Nie puszą się ani nie są splątane. Kolor blandu jest intensywny, mocno napigmentowany. Farba ma bogatą, odżywczą formułę. Nakładanie jest proste i wygodne,bo farba nie spływa z włosów. Zapach jest całkiem przyjemny.

Kolor i blask Często far

Często farbuję włosy i oczekuje od farby dobrego pokrycia siwych włosów i koloru zgodnego z oczekiwaniem. Farbę Wellaton Intense otrzymałam do testowania i to był strzał w 10.Farba spełnia wszystko czego od niej oczekiwałam. Daje super kolor,blask, miękkość a przyjaciółki stwierdziły, że to najlepszy kolor jaki kiedykolwiek miałam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Polecam. Dobrze kryje siwe włosy.

Farbę otrzymałam do przetestowania w ramach klubu Recenzentki Wizaż za co bardzo dziękuję.
Dawno już nie korzystałam z drogeryjnych farb do włosów. Mam już bardzo dużo siwych włosów i wymagają mocniejszych farb a większość drogeryjnych dobrze kryje ale też dość szybko wymywa się z siwych włosów.
Moje włosy na dodatek bardzo szybko rosną więc dobrze widoczne odrosty mam już po trzech tygodniach. Farbowanie u fryzjera jest kosztowne, zwłaszcza że mam dość długie włosy na dodatek to ciągle umawianie się i zgrywanie terminów było dla mnie męczące. Dlatego od kilku lat farbuję włosy sama farbami dla profesjonalistów ;)
Farba Wellaton Intense bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie tym, że całkowicie pokryła wszystkie moje siwe włosy. Aplikacja farby jest łatwa i raczej nikomu nie sprawi trudności. Włosy po masce są miękkie w dotyku, błyszczące i dobrze się rozczesywały.
Pojemność farby spokojnie wystarczyła żeby pokryć odrosty i część włosów na długości. Na całe włosy musiałabym mieć ze dwie farby.
W porównaniu z farbami profesjonalnymi bardzo brudzi skórę i ciężko ją później domyć.
Nie wiem jeszcze jak jest z trwałością koloru bo farbę mam dopiero od tygodnia. Musiałam trochę odczekać z farbowaniem, aż pojawi się odrost ;) Dlatego nie wiem jeszcze czy do niej wrócę.
Farba moim zdaniem nie pachnie kwiatami tylko ma tradycyjny dość ostry zapach farby do włosów. Nie jest to dla mnie żadna wada. Pięknie pachnie za to maska do włosów. Włosy po niej zrobiły się miękkie i błyszczące. Bardzo łatwo dały się rozczesać.
Myślę, że farba Wellaton Intense jest warta wypróbowania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobre pokrycie siwych włosów

Farba Wellaton Intense jest produktem prostym w użyciu w warunkach domowych. Dobrze kryje siwe włosy i nadaje im pięknego, głębokiego koloru. Zapach farby jest przyjemny, w niczym nie przypomina innych farb. Włosy po zastosowaniu tego produktu były miękkie i niezniszczone.

Wella z olejkiem arganowym.zachwyca

Farba bardzo dobrze pokryła całe pasma włosów od nasady po końce. A do tego także siwe włosy jakich mam już sporo jako kobieta 35+. po umyciu włosy były miękkie, łatwe w rozczesywaniu i lśniące.W czasie mycia nie plątały się i mogłam swobodnie rozczesywać je palcami spłukując farbę.
będę po nią sięgać częściej.do tego kolor zachwycił i jest długotrwały.
Jedo opakowanie wystarczyło na włosy półdługie.
Farba w użyciu jest wygodna I łatwa.