Wella, Wellaton Intense, Farba do włosów z kuracją nawilżającą wzbogaconą olejkiem arganowym

W farbowaniu włosów nie chodzi już tylko o kolor. Z nowym Wellatonem chodzi o całkowite pokrycie siwych włosów i wzmocnienie pielęgnacji. Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym pomaga utrzymać zdrowe i lśniące włosy. WPF Water Protection Factor zabezpiecza kolor i utrzymuje wodę na zewnątrz dla długotrwałego efektu. Formuła High Dye Loaded - specjalnie zaprojektowana dla intensywnych rezultatów kolorystycznych - zapewnia głęboką i równomierną penetrację koloru.

100% intensywny kolor na zewnątrz, zdrowe i silne włosy wewnątrz.
Włosy farbowane mogą zostać uszkodzone przez miedź obecną w wodzie podczas mycia. Miedź osłabia białko włosa, które jest ważne dla jego wytrzymałości i połysku, także kolor może wyblaknąć, pozostawiając włosy matowe, słabe i bardziej podatne na złamania. Na ratunek przychodzi Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym. Zawiera Histydynę - aminokwas o właściwościach antyoksydacyjnych. Histydyna ukierunkowana jest na usuwanie miedzi z włosów, tworząc barierę ochronną, która dzięki właściwościom hydrofobowym zapobiega wypłukiwaniu koloru. Dzięki Kuracji Nawilżającej, technologia tworzy ochronną warstwę hydrofobową, która pomaga zablokować kolor i utrzymać wodę na zewnątrz. Histydyna zapewnia również gładkość i połysk.

Głęboka kuracja odżywcza uszczelnia łuski włosów, zapewniając bogaty wygląd końcowy z optymalnym połyskiem i miękkością. Kuracja nawilżająca tworzy gładką powierzchnię dla dodatkowego połysku i kontynuuje nawilżanie włosów aż do 6 tygodni.

farby
pokrycie siwych włosów, odżywcze, koloryzujące
w butelce, w saszetce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

rewelacyjne

Pierwsze co zauważyła to łatwość użycia. Nie potrzebowałam dodatkowej osoby aby ją nałożyć. Kolejna zaleta to zapach który nie jest mocno duszący jak w przypadku wielu farb. I najważniejsze, doskonale pokrywa włosy zarówno te siwe, jak i te inne. Zauważyłam również, że kolor jest równomierny (często na tych siwych miał zupełnie inny odcień niż na reszcie).

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo fajna farba do włosów!

Miałam przyjemność testować farbę w kolorze Burgund. Farba zapakowana w tradycyjnym kartonowym niewielkim opakowaniu.Przygotowanie farby do farbowania włosów jest bardzo proste. Łatwo jest ją przygotować w domu samodzielnie, jest jej sporo, ją mam włosy do ramion i zostało mi nieco produktu, jest bardzo wydajna. Konsystencja farby jest raczej gęsta, nie spływa z włosów co sprawia, że nakładanie farby nie jest uciążliwe. Zapach farby jest bardzo przyjemny, co jest dużym plusem, nie czuć intensywnego zapachu amoniaku podczas farbowania. Jestem brunetką, kolor wyszedł bardzo ładny, włosy po farbowaniu są lśniące, farba pokryła moje siwe włosy. Po zastosowaniu odżywki włosy są miękkie i łatwe do rozczesywania. Tak więc jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Łatwo i przyjemnie się pracuje w domu z tą farbą. Polecam ją serdecznie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wellaton - Świetna farba !!!

Farba Wellaton to godna uwagi propozycja na rynku profesjonalnych farb do koloryzacji włosów. Z pewnością sprawdzila się dla mnie do zabiegów wykonywanych w zaciszu własnej łazienki. Kolor długo utrzymuje się na pasmach, nie wypłukuje się podczas mycia, włosy zachowują dobrą kondycję i pięknie błyszczą przez długi czas.

Super żywy kolor

Testowałam odcień czarny.Farba super kryje pierwsze siwe włosy. Daje ładny błysk i mocny, żywy intensywny kolor. Nie powoduje przesuszenia, nie wypłukuje się szybko. Trwały kolor utrzymuje się długo. Dla mnie to świetna i tańsza alternatywa dla dotychczas stosowanych farb. Z całym przekonaniem będę kupować Wella. Daje efekt który oczekuję od farb.

Farba do zadań specjalnych

Moje włosy są suche, matowe, puszyste i kręcone. Raczej podatne na koloryzację. Chętnie więc się zgłosiłam do przetestowania w zaciszu domowym nowa farbę marki Wellaton. Zestaw zawiera farbę, utleniacz, odżywkę, rękawiczki i ulotkę jak krok po kroku należy koloryzować włosy. Zapisy w ulotce są bardzo przejrzyste i zrozumiałe. Myślę że jeśli nikt wcześniej nie próbował domowej koloryzacji będzie w pełni poinformowany o procesie farbowania. Zaczynając koloryzację zabezpieczyłam ubranie ręcznikiem aby nic nie spadło i nie pobrudziło ubrań. Mieszankę kremu i utleniacza wymieszałam w miseczce. Wcześniej sobie przygotowałam wąski pędzelek o szerokości 2-3 cm. Aby w miarę sprawnie nałożyć farbę na włosy. Do tego jeszcze grzebień o zaokrąglonych końcówkach aby nie podrażniać skóry głowy. Włosy podzieliłam na trzy obszary. Prawa i lewa strona przodu głowy oraz tył. Zaczęłam od nakładania na przód głowy na same odrosty. Po kolei oddzielając 2-3 cm pasma włosów podpinając ją większą plastikową spinką. Po nałożeniu na wszystkie odrosty, pozostawiłam farbę na 20 min. Trochę farmy sobie jeszcze zostawiłam. Po czym przeczesałam włosy i nałożyłam resztę farby na cała długość włosów. Po kolejnych 20 minutach głową w dół spłukałam bardzo dokładnie farbę. To jest bardzo ważne ponieważ jeśli pozostawimy choć trochę farby na włosach to jest możliwe że po nałożeniu szamponu bardzo szybko ta farba się wypłucze. Po koloryzacji staram się stosować delikatne szampony aby jeszcze bardziej nie podrażniać skóry głowy. Też bardzo ważne aby nie trzeć ani szorować skóry głowy w pierwszym myciu po koloryzacji, ponieważ skóra jest bardzo wrażliwa. Po dokładnym umyci skóry głowy czas na odżywkę, która jest dołączona do farby. Odżywkę nałożyłam na ręce, dobrze ją w rękach roztarłam i nałożyłam na włosy omijając skórę głowy. Pozostawiłam ja na ok. 10 min aby bardziej odżywić włosy po koloryzacji. Po czym dobrze spłukałam.
Po koloryzacji nawilżam dodatkowo moje włosy odzywką bez spłukiwania, stosuje też utrwalacza i suszą dyfuzorem z zimnym nawiewem.
Farba dobrze utrwaliła kolor, a odzywka świetnie zregenerowała włosy. Po farbowaniu kolor włosów jest naturalny. Brak jest żółtych tonów, co rzadko się przy domowym farbowaniu. Po tygodniu od farbowania kolor się utrzymuje i nie płowienie oraz nie wypłukuje się. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i częściej będę wykonywać ten zabieg w domu.

Bardzo dobra farba.

Biorąc udział w testowaniu tej farby nie przypuszczałam, że będzie można to zrobić łatwo i przyjemnie. Moje włosy mają piękny kolor, są dobrze nawilżone i wypielęgnowane. Mają taką przyjemną miękkość w dotyku oraz ładnie pachną. Jestem pod wrażeniem tej farby. Na pewno do niej wrócę.

Jestem na tak

Moje włosy są bardzo wymagające, trudno je pomalować. Pigment słabo w nie wnika. Po zafarbowaniu włosów uzyskałam ładny kolor . Włosy po odżywce zawartej w opakowaniu są lśniące i miękkie Farba nie uczula co zasługuję na uwagę. Plusem również jest brak ciężkiego zapachu farby.

Idealna farba Wellaton Intense szybko pokona oznaki siwizny

Farba Wellaton Intense łatwo się rozprowadza i jest wygodna w użyciu. Mogę śmiało stwierdzić, że moje siwe włosy zostały pokryte w całości i w dodatku nabrały blasku i nowego, ożywionego koloru . W dodatku po użyciu odzywki Wellaton Intense, włosy z łatwością poddają się rozczesywaniu i stały się miękkie w dotyku.
Dodatkowo farba ma kwiatowy zapach, co sprawia, że aplikacja stała się bardzo przyjemna :) Zdecydowanie polecam

Odżywcza, przyjemna koloryzacja

Mam dużo siwych włosów dlatego wybieram farby, których producent obiecuje 100%pokrycie siwych włosów. Farba Wellaton w odcieniu 10 to piękny, ciepły blond pokrywający idealnie wszystkie siwe włosy. Efekty koloryzacji to intensywny kolor, miękkość, blask i nawilżenie. Włosy nie plączą ani nie puszą. Aplikacja mieszanki farby jest prosta, przyjemna i wygodna. Zapach nie drażni. Farba nie spływa z włosów. Bardzo przyjemna odżywcza koloryzacja.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Farba w dobrej cenie, warta uwagi

Mam włosy do ramion, które regularnie farbuję w salonie fryzjerskim. Siwych włosów mam dużo. Rzadko sięgam po farby drogeryjne, a zatem raczej porównuję efekty zastosowania Wellaton Intense z efektami farbowania profesjonalnymi farbami, wykonywanego przez moją fryzjerkę.

Na pewno samo przygotowanie i aplikacja farby nie jest skomplikowana, produkt wymaga zastosowania szklanej miseczki, w której przygotujemy farbę. Nakładałam ją na włosy wykorzystując pędzelek i trzymałam na odroście oraz na całości włosów zgodnie z załączoną do farby instrukcją. Farba dobrze się nakładała, nie spływała z włosów i dobrze się wypłukała z włosów po upływie czasu farbowania. Nie podrażniła skóry głowy, nie wywołała reakcji alergicznej.

Farba o przyjemnym zapachu, aczkolwiek profesjonalne produkty mają na pewno lepszy zapach. Moim zdaniem farba nie jest szczególnie wydajna.

Po farbowaniu uzyskałam ładny kolor i niezłe pokrycie siwych włosów. Po zastosowaniu odżywki włosy uzyskały dodatkowo deklarowany przez producenta blask i miękkość - łatwo można było je rozczesać. Moim zdaniem odżywki mogłoby być więcej, ponieważ jest rzeczywiście dobrym produktem, pozwoliłoby to utrzymać efekt pielęgnacji po farbowaniu na dłużej.

Od farbowania włosów minęło ok. 3 tygodni. Kolor w tym okresie dobrze utrzymuje się na włosach.

Nie wiem czy sięgnę ponownie po tę farbę. Jej zaletą na pewno jest cena, natomiast faktyczny wpływ na włosy będą mogła ocenić po dłuższym czasie. Mam wrażenie, że jej oddziaływanie na włosy w trakcie farbowania było bardziej intensywne niż w przypadku farb używanych przez moją fryzjerkę i może jednak powodować ich wysuszenie.

Dobra farba! :)

Farba do włosów super się sprawdziła. Głęboki kolor i kwiatowy przyjemny zapach sprawił że malowanie poszło sprawnie w domowych warunkach z pokryciem wszystkich swych włosów :) Farba ma fajną konsystencję która pozostawiła włosy miękkie,z połyskiem co jest również zasługa dołączonej w opakowaniu odżywki. Włosy są nawilżone i łatwo się rozczesuja. Polecam ,sięgnę po nią jeszcze napewno :)

Pielęgnująca koloryzacja

Koloryzacja była bardzo przyjemna ze względu na kwiatowy zapach oraz łatwą i wygodną aplikację. Farbę dobrze rozprowadza się na włosach, mieszanka jest średnio gęsta i nie spływa z włosów. Włosy są miękkie w dotyku, lśniące. Siwe włosy pokryte zostały idealnie. Kolor bardzo mi się podoba. Jest trwały, intensywny od 2 tygodni.