Delia, Eyebrow System, Żelowa henna do brwi i rzęs

Delia, Eyebrow System, Żelowa henna do brwi i rzęs

Kategoria
Marka

Żelowa henna do brwi i rzęs
Kto powiedział, że piękna oprawa oczu musi być czasochłonna? Albo, że brwi i rzęsy wymagają osobnych produktów? Żelowa henna Delia Cosmetics przeczy wszelkim stereotypom!

henny
koloryzujące

Super henna do brwi, do rzęs nie polecam

Delia żelowa henna do brwi i rzęs to zestaw zawierający wszystko co potrzebne do domowej henny. Posiadam ją w odcieniu czarnym. Bardzo łatwo się ją rozrabia, nawet osoba niedoświadczona da sobie radę. Przy rozprowadzaniu jej na brwiach i rzęsach trzeba uważać, aby nie wyjechać poza obszar, któremu chcemy nadać koloryt, gdyż później będzie ją trudno zmyć ze skóry.

Hennę używam od lat. Nakładam ją głównie na brwi. Bardzo szybko barwi włoski i skórę. Wystarczy ją nałożyć dosłownie na 3 minuty i już efekt jest zadowalający. Aby nie barwiła mocno skóry, nakładam najpierw na brwi wazelinę. Henna ma mocny pigment. Ładnie barwi i podkreśla brwi. Efekt na brwiach utrzymuje się do dwóch tygodni.

Natomiast jeśli chodzi o rzęsy to tutaj niestety u mnie się nie sprawdziła. Przede wszystkim trzeba uważać, bo jak tylko odrobina dostanie się do oka, to powoduje to pieczenie, zaczerwienienie i podrażnienie oka. Trudno ją zmyć z rzęs tak, aby nic nie wpadło do oka. Dodatkowo na rzęsach efekt nie jest za bardzo widoczny.

Reasumując, henna jest super do brwi. Natomiast do rzęs niezbyt się nadaje. Trzeba z nią uważać, aby nie podrażnić sobie oczu.

Jest ze mną już od kilku lat

Ta henna jest ze mna od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiodła i nie uczuliła. Łatwo się przygotowuje, konsystencja dość gęsta i łatwo rozprowadza się po całej długości brwi. Nie spływa, trzyma się dobrze. Zmywanie również łatwe i szybkie. Im dłużej się trzyma tym mocniejszy jest kolor. Mi wystarczy dosłownie 4-5 minut by włoski zrobiły się ciemniejsze. Brwi nie wyglądają sztucznie. Kolor u mnie trzyma sie dość długo nawet do 10-12 dni. Zapach typowy jak farba koloryzująca, ale nie mocny. Cena jest bardzo zachęcająca i dostępność henny w drogeriach a nawet w marketach.

Zawsze gdy potrzebuję - by być "wyraźna" :)

Ładny głęboki kolor, wygoda nakładania i prostota - dzięki temu sama sobie zrobisz hennę. Zawsze dobra, niska cena., ogólnodostępność. Henna w pełni spełnia moje oczekiwania. Gdy nie mam czasu na kosmetyczkę kupuję Delia żelową hennę i znów jestem "wyraźna" :) jak to mówi moja koleżanka :)

Bardzo fajny produkt

Zazwyczaj robiłam hennę u kosmetyczki, ale odkąd odkryłam tą hennę robię to sama. Produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy rozmieszać produkty z opakowania ze sobą i ma się gotową hennę.
Utrzymuje się ona długo, nawet do 2 tygodni. Ma ładny kolor, bezzapachowa, nie uczula.
Jest wydajna i można ją kupić za około 10 zł w drogerii.

Piękne estetyczne brewki w 10 minut

Henna do brwi to produkt, który zrewolucjonizował moje podejście do makijażu brwi. Ten konkretny zestaw zawiera wszystko, czego potrzebowałam do przygotowania i aplikacji henny, włącznie z mini miseczką, co znacznie ułatwia mieszanie produktu do osiągnięcia idealnej konsystencji.

Kolor, który używam to ciemny brąz i muszę przyznać, że mimo moich blond włosów, odcień ten pasuje mi wyjątkowo dobrze.Efekt, jaki uzyskałam po użyciu henny, był zaskakująco naturalny i sprawił, że moje oczy wydały się bardziej wyraziste. To, co szczególnie przypadło mi do gustu, to fakt, że henna jest niezwykle wydajna. Poprzednie opakowanie wystarczyło mi na niemal cały rok regularnego użytkowania, co czyni ten produkt nie tylko efektywnym, ale i ekonomicznym wyborem.

Podsumowując, ta henna do brwi to produkt, który polecam każdemu, kto szuka długotrwałego i naturalnie wyglądającego sposobu na podkreślenie brwi. Niezależnie od tego, czy jesteś blondynką, czy brunetką, możesz spodziewać się satysfakcjonujących rezultatów, które odmienią Twój makijażowy rytuał. Dodam na koniec, że efekt wyszedł lepszy i trwalszy niż po wizycie u kosmetyczki- należy jedynie pamiętać o dokładnym odtłuszczeniu brwi przed rozpoczęciem aplikacji.

Dobrej jakości henna za niewielkie pieniądze

Dawniej z powodu dziwnych obaw robiłam hennę w salonie, ale kiedy po raz pierwszy sięgnęłam po tego typu produkty, muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Henna zamknięta w poręcznych opakowaniach, do aplikacji używam własnego pędzelka. Jest odpowiedniej, dosyć gęstej konsystencji dzięki czemu nie spływa. Zmywa się równomiernie, jej zapach nie jest drażniący. Henna utrzymuje się długo, wygląda naturalnie, jest wydajna i w niskiej cenie. Po odpowiednim zabezpieczeniu opakowań, można z łatwością użyć jej ponownie. Polecam wypróbować.

ciemnobrązowa = strata czasu

To dziwne, może mój egzemplarz jest jakiś wadliwy ale mam zupełnie odmienne zdanie na temat tego produktu niż tutaj osoby poniżej.

Kupiłam z braku laku w lokalnej bezimiennej drogerii i stwierdzam że szkoda na to czasu i pieniędzy.

Ok, łatwe przygotowanie, w opakowaniu jest cały zestaw chociaż aplikator się do nadaje tylko do mieszania na pewno nie do nakładania. I tyle.

Wszystko idzie i wygląda dobrze do momentu zmycia henny (u mnie po 10 minutach) tak jak jest napisane w instrukcji wtedy na włoskach nie pozostaje prawie nic. Kolor ciemnobrązowy, może odrobinę przyciemnia włoski jednak jest to efekt nieadekwatny naprawdę w porównaniu np do zwykłej proszkowej henny aktywowanej wodą utlenioną. Produkt nie barwi w ogóle skóry więc efektu wypełnienia brwi też nie ma. Dla niektórych, który np chcą sobie potrenować nakładanie henny to może się sprawdzić bo nie zrobią sobie krzywdy, ale tak jak ja chciałam widzieć zmianę po zastosowaniu, jej nie uświadczę. Dla mnie to jest bubel.

Spełniła swoją funkcję

Do henny z Dalii wracam co jakiś czas, kupuje ją za 3-4zł w Rossmanie. Efekt utrzymuje się na mojej skórze i włoskach doby tydzień, a nawet leciutko dłużej. Sekretem jest bardzo dobre odtłuszczenie brwi. Henna ma ładny koloru i nie uczula. Polecam

Bardzo dobra trwała henna

Hennę zakupiłam w lokalnej drogerii. Bardzo dobra henna, która trwale upiększyła moje brwi. Henna bardzo dobrze wygląda i sprawdza się w najgorszych warunkach. Wspaniale się prezentuje.

Najlepsza ze wszystkich

Cześć!

Na żelową hennę trafiłam przypadkiem. Robiąc zakupy w znanej drogerii (przez aplikację) wyskoczyło mi "polecamy, inni kupili też ".

Była akurat w promocji za jakieś 13 zł. Henny Delia znam, ponieważ od lat farbuje włoski na brwiach.

Naturalnie jestem "mysią " blondynką. Moje brwi są jasne, a do tego rzadkie. Henna jest mi wręcz wskazana.Poza tym, farbuje włosy na poziomie 5.

Żelowa henna (używam brązowej):

-ma ładny, brązowy kolor
-nie zostawia niechcianych refleksów (rudych)
-utrzymuje się ponad tydzień ( mam kiepskie brwi, codziennie maluję i je zmywam, więc to się na pewno do tego przyczynia)
-delikatna dla skóry
-wydajna
-posiada kompletny zestaw to wykonania henny
-gęsta, nie spływa podczas aplikacji

Jak do tej pory to najlepsza henna jaką stosowałam.

Moja ulubiona henna

Moje brwi są naturalne tzn., nie posiadają makijażu permanentnego. Choć myślałam o tym zabiegu nie raz bardziej wolę zabiegi henną w domu. Uwielbiam dbać o siebie i o swoją cerę a tu przychodzi najlepsza henna do brwi od Delii.
Nie dość,że cena jest bardzo przystępna to i sama zawartość produktu zachęca.
Opakowanie można zabrać ze sobą wszędzie ze względu na wszystkie potrzebne jakie posiada produkt.
Na opakowaniu producent podaje ilość 15 razy, ja zdecydowanie więcej używam to jedno opakowanie.
Hennę staram się robić co 2-3 tygodnie. Zawsze korzystam z koloru czarnego i jestem z niego zachwycona ponieważ na pierwszy rzut oka widać jak mocno Chyra ona włoski oraz skórę.

Łatwa w użyciu

Henna dostępna jest w wielu drogeriach, za niewielkie pieniądze, a wydajność rewelacja. W opakowaniu znajdziemy produkty do wykonania mieszanki koloryzującej, szczoteczkę oraz mały pojemniczek.
W bardzo łatwy sposób można wykonać mieszanką koloryzację brwi. Nie podrażnił mnie ten produkt. Jest gęsty i nie spływa z miejsca nałożenia.
Efekt jest delikatny, naturalny, raczej nie można nim przesadzić.
Niestety u mnie trwałość nie jest najlepsza, szybko się zmywa.