Dermedic, Oilage, Serum antyoksydacyjne anti-ageing

Dermedic, Oilage, Serum antyoksydacyjne anti-ageing

- Intensywnie rewitalizuje skórę i przywraca jej młody wygląd
- Ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki
- Wysoka zawartość przeciwutleniaczy
- 89,6% składników pochodzenia naturalnego
- Niekomodogenne
- Hypoalergiczne
- Przebadane klinicznie

Składniki aktywne:
Kompleks TriOleum™ (Olej z soi, Olej z awokado, Olej z wiesiołka, Izoflawony sojowe), RenovageTM, Olej migdałowy, Olej z oliwek, Olej arganowy, Phytosqualan – Skwalan)

serum
z pipetą, w butelce
lekkie
olejek
sucha, normalna, dojrzała
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
hipoalergiczna

Serum antyoksydacyjne od Dermedic

Opakowanie typowe dla serum - szklana buteleczka z kroplomierzem. Przyznaję, że nie przepadam za tego typu aplikacją kosmetyku. Miły i bardzo delikatny zapach, łatwo się rozprowadza. Ale mocno olejowa konsystencja bardzo mi nie odpowiada. Na skórze pozostaje tłusta warstwa, której bardzo nie lubię. Ale byłaby do zniesienia gdyby nie trudność zmycia tej warstwy rano. Zadziwia mnie to, bo to nie pierwsze serum, które używam i taka sytuacja jeszcze mi się nie zdarzyła. Co więcej, niektóre formuły zawierają olejki i mimo to nie dają wrażenia smarowania twarzy oliwą/

Produkt godny polecenia

Aplikacja serum jest bardzo przyjemna. Konsystencja odpowiada mojej suchej cerze. Serum wyraźnie napina skórę. Pozostawia ją gładką i elastyczną. Jakoś cery poprawiła się po regularnym stosowaniu produktu. Serum przyczyniło się do ujędrnienia skóry. Wyraźnie poprawił się owal twarzy. Zmarszczki są mniej widoczne. Polecam regularne stosowanie produktu w celu zauważenia wyżej wymienionych zalet. Z pewnością wrócę za jakiś czas do serum.

Bardzo dobry produkt

Serum antyoksydacyjne anti-ageing, Oilage marki Dermedic to świetny produkt, który od pierwszego użycia daje uczucie silnego nawilżenia i odżywienia skóry. Jego olejowa konsystencja sprawia, że bardzo dobrze rozprowadza się na skórze pozostawiając ją nawilżoną, odżywioną i jedwabiście miękką.
W ciągu okresu testowania serum zauważyłam znaczącą poprawę nawilżenia mojej suchej skóry a tym samym stała się ona bardziej elastyczna i wygładzona.
Opakowanie produktu wyposażone jest w pipetę, która zapewnia nie tylko higieniczną aplikację, ale także wygodne dozowanie odpowiedniej ilości produktu.
Serum ze względu na olejową formułę jest niesamowicie wydajne. Dosłownie 1 doza produktu wystarczy na aplikację serum na twarz, dekolt i szyję.
Dużym atutem produktu jest zawartość 89,6% składników pochodzenia naturalnego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealne serum dla dojrzalej skóry

Jestem posiadaczką cery dojrzałej i muszę przyznać, że serum Dermedic Oilage naprawdę przypadło mi do gustu.
Ma wygodne w użyciu, a zarazem eleganckie opakowanie.
Serum jest z olejkami, ale mimo to nie daje wrażenia mocno tłustej i lepkiej warstwy na skórze, dzięki czemu jego stosowanie jest przyjemne.
Zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej nawilżona, odżywiona i zregenerowana, a także zyskała na elastyczności. Wygląda również na trochę gładszą niż wcześniej.
Myślę, że dla posiadaczek cery dojrzałej to serum będzie bardzo dobrym wyborem. Polecam.

Bardzo treściwe

Serum stosowałam zazwyczaj na noc ,gdyż na codzień pod makijaż ciężko byłoby mi z nim współpracować:) serum dzięki oleistej formule jest bardzo wydajne i łatwo się rozprowadza. Wchłania się dużo szybciej niż myślałam ???? stosowałam go wraz z kremem na dzień i muszę przyznać że moja skóra jest dużo bardziej odżywiona, nawilżona i promienna. Nie zgodzę się jednak, że działa na zmarszczki - u siebie nic w tej kwestii nie zauważyłam, ale mam nadzieję że po zużyciu całego opakowania będę mogła zmienić swoją opinię. Produkt ciekawy, wart uwagi i myślę że mimo że nie zadziałał na zmarszczki to i tak do niego wrócę, gdyż moja skóra bardzo go polubiła.

Dobry produkt.

Serum zamknięte jest w klasycznym , szklanym opakowaniu z końcówką z pipetą. Opakowanie jest eleganckie.
Produkt jest o konsystencji olejowej, o neutralnym zapachu. Jak dla mnie jest bardziej na noc, gdyż trzeba trochę poczekać aż wchłonie. Na pewno jest bardzo wydajny.
Po zastosowaniu tego serum moja skóra na pewno jest bardziej nawilżona, odżywiona, bardziej elastyczna. Przy trzy tygodniowym stosowaniu nie zauważyłam jednak spektakularnej różnicy w poprawie owalu twarzy czy w spłyceniu zmarszczek. Serum będę stosowała dalej.

Serum Dermedic Oilage

Serum znajduje się w szklanym opakowaniu z pipetką, ułatwiającą dozowanie. Ma przyjemny zapach i rzadką konsystencję typową dla olejków. Serum dobrze się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania.
Skóra po stosowaniu tego serum jest dobrze nawilżona i odżywiona, a także wygląda promiennie i gładko.
Pomimo tego, że serum jest bogate w oleje, to nie zauważyłam zapychania skóry. Nie wystąpiły też żadne podrażnienia. Jestem zadowolona z tego produktu i chętnie będę stosować go przez dłuższy czas.

Dobrze natłuszczający krem

Mam zadbaną cerę normalną w kierunku do suchej. Stale stosuję kremy regenerujące i natłuszczające. Serum stosowałam do masażu na noc, bo było za bogate dla mnie na dzień. I źle się komponowało z moim podkładem i pudrem sypkim. Opakowanie z wygodną pipetką, serum dobrze się rozprowadza i zostawia miłą śliską powłoczkę. Nie uczula i ładnie pachnie.

Wygładzenie zmarszczek

Kosmetyk w estetycznej buteleczce z pipetą dozująca, bardzo łatwy w użyciu. Delikatny zapach przyciąga do użytku. Konsystencja serum delikatna ,bardzo szybko się wchłania nadając skórze delikatność . Po tygodniu testowania skóra bardziej napięta, wygładzona i mocno nawilżona .Bardzo chętnie sięgnę po kosmetyk . Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemne serum i nie zapycha

Lekkie,to ważne dla mnie,bo przy mojej wrażliwej cerze i skłonności do zapychania,wszystko co olejowe,trochę stresuje.To jest idealne.Kocham krem z tej serii,serum jest kropką nad i,w pielęgnacji.Oba produkty zrobiły na mnie ogromne wrażenie.Serum zmiękcza i wygładza cerę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobre serum dla dojrzałej skóry

Serum używałam rano i wieczorem (rano wraz z kremem z tej samej serii). Po jego użyciu nie miałam uczucia ściągnięcia, skóra była nawilżona i napięta. Produkt jest bardzo wygodny w użyciu dzięki pipetce którą można nałożyć odpowiednią ilość. Zapach jest delikatny.
Serum bardzo szybko się wchłania i nie jest lepkie, idealnie sprawdza się pod makijaż. Na plus oceniam również jego wydajność, mała ilość wystarcza aby rozprowadzić do na całej skórze twarzy oraz dekoltu. Nie zauważyłam niestety szczególnej redukcji zmarszczek.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum , to istna rewelacja ;)

Serum otrzymałam w ramach testu ,bardzo mi się spodobał, niewielka szklana buteleczka z pipetką o pojemności 30 ml o delikatnej złotej konsystencji ,serum używałam codziennie na twarz, szyję i dekolt, wystarczy kilka kropli aby wklepać ,wmasować na skórę, serum nie jest tłuste. Doskonale się wchłania ,nie pozostawiając tłustej skóry. Po regularnym stosowaniu przez 3 tygodnie moja skóra pomału przywraca fajny wygląd ,poprawił jędrność mojej skóry, napina skórę, nawilża i odżywia, skóra jest mila mi gładka w dotyku. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku, na pewno sięgnę po niego ponowne.