Oxygenetic, Relift Vitamin A Serum (Ultranaprawcze serum do twarzy na noc)

Oxygenetic, Relift Vitamin A Serum (Ultranaprawcze serum do twarzy na noc)

Serum dzięki stopniowemu uwalnianiu składników aktywnych, stymuluje procesy naprawcze zachodzące w skórze w ciągu nocy. Dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny, spłyca nawet bardzo głębokie zmarszczki, uelastycznia i ujędrnia skórę. Dodatkowo silnie regeneruje, rewitalizuje i odżywia skórę, odbudowując warstwę lipidową naskórka i utrzymując odpowiedni poziom jego nawilżenia. Efekt zaraz po przebudzeniu to wypoczęta, wygładzona, uelastyczniona, intensywnie zregenerowana i nawilżona cera o promiennym wyglądzie. Podstawą linii Relift jest połączenie retinolu z adenozyną, które przyspiesza odbudowę skóry usuwając stare komórki i zastępując je nowymi. Ponadto pobudza produkcję kolagenu i elastyny, spłycając istniejące zmarszczki i chroniąc przed powstawaniem nowych. W konsekwencji skóra jest wygładzona, napięta i rozświetlona. Kompleks dotleniających minerałów wapnia, cynku i magnezu wiąże cząsteczki tlenu zwiększając ich dostępność w skórze oraz stymuluje metabolizm komórkowy. Dzięki czemu komórki skóry otrzymują niezbędną energię, zaczynają prawidłowo funkcjonować i regenerować się. W efekcie znacznie poprawia się wygląd skóry, staje się ona zdrowa i promienna. Synbiotyk, czyli kompleks wzajemnie uzupełniającego się probiotyku i prebiotyku, wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry - mikrobiom, który chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Składnik wykazuje dodatkowo działanie nawilżające, odżywcze i wygładzające. Masło shea wspomaga naturalny proces regeneracji i wygładzenia naskórka. Dodatkowo zmiękcza i odżywia skórę, a także tworzy film ochronny zapobiegający jej odwodnieniu. Alantoina intensywnie nawilża i łagodzi przesuszoną skórę. Poprawia funkcjonowanie i przyspiesza namnażanie nowych komórek naskórka, działając rewitalizująco.

serum
z przebarwieniami / defektami, normalna, tłusta, mieszana, dojrzała
na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące
w tubce
bogate

Bardzo dobre serum

Serum jest bardzo treściwe, właściwie jak krem. Szybko się wchłania, idealne do odbudowania zaburzonej bariery hydrolipidowej. Po 3 użyciach zauważyłam, że skóra jest bardziej miękka, zaczerwienienia ustąpiły. Śmiało można stosować jako jeden produkt, bez kolejnej dawki kremu na noc.

Super serum

Serum spisuje się bardzo dobrze. Ma konsystencję gęstego kremu, fajnie się rozprowadza, Zapach przyjemny, nie drażni (trochę leśny/żywiczny). Po użyciu twarz miękka, gładka, odżywiona. Spisuje się na 100%. Jedyne zastrzeżenie: nie wiem jakie dokładnie stężenie retinolu, a to ważna informacja.
Opakowanie - tubka, za którą nie przepadam.

Świetny!

To serum a w sumie krem to sztosik :D
Kupiłam przy okazji zakupów tak z ciekawości i nie spodziewałam się, że to taki hit! Serum ma kremową konsystencje, brak zapachu. Rozsmarowuje się dobrze na skórze i wchłania otulając skórę tak przyjemnie <3
Dobrego składu i higieniczne opakowanie, serum jest wydajne.
I najważniejsze- działanie! Zauważyłam poprawę nawilżenia oraz napięcia skóry. wyrównanie kolorytu oraz zmniejszenie drobnych zmarszczek, ukojenie(zero podrażnień i wysypu), wypryski goją się w noc a pory są zmniejszone. Używam razem z wersją na dzień.
Uwielbiam i będę wracać :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum-krem

Bardzo dobre serum, to z witaminą A jak i C, sprawdziło się u mnie świetnie. Marka Oxygenetic zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Serum z witaminą A nie przypomina mi konsystencji serum, jest to bardziej krem jak dla mnie, ale jako krem sprawdził mi się świetnie.
Jest bardzo przyjemny w użyciu.
Nakładałam go po użyciu peelingu kwasowego tej samej marki, które również polecam. Skóra jest odżywiona i napięta, zdecydowanie wygładza. Polecam ????

To serum to sztos

To serum do twarzy było dla mnie miłością od pierwszego wrażenia. Serum ma mleczną barwę, stosuje się je bardziej jak krem niż serum. Rozsmarowuje się dobrze na skórze. Taka konsystencja odpowiada mi szczerze o wiele bardziej niz te inne rzadkie sera jakie stosowałam.
Nie sposób pominąć w opinii dobrego treściwego składu i delikatnego przyjemnego zapachu.
Zauważyłam porpawę nawilżenia oraz napięcia skóry. Wyrównanie kolorytu oraz zmniejszenie zmarszczek.
No dla mnie sztos.

Zaskoczenie na plus

Muszę tutaj napisać, ze to serum bardzo mnie zaskoczyło/ Bo pierwsze efekty stosowania zauważyłam bardzo szybko, już po kilku dniach. Zauważyłam lepsze napięcie skóry, szczególnie w przypadku mojej cienkiej i wiotkiej skóry w okolicach oczu (stosuję na cała twarz i nie pomijam również skóry wokół oczu).
Odczuwam też o wiele lepsze nawilżenie.
Serum jest wydajne, konsystencja nie jest ani rzadka ani gęsta tak więc dobrze rozprowadza się na skórze.
Pojemność też jest baredzo dobra, tak wiec serum wystarcza na długo. Stosuję czasami pod krem czasami solo na noc.

Najlepsze serum jakie miałam

To serum zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Szybko się wchłania, napina skórę, głęboko nawilża. Skora wydaje się bardziej gładka, odżywiona. Daje uczucie natychmiastowego ukojenia. Stosuję na cała twarz ale i na okolicę wokół oczu i tutaj widzę najlepsze efekty, wyraźne zmniejszenie lini mimicznych. Zauważyłam, ze od czasu od kiedy stosuję to serum na noc, makijaż dzienny wygląda na mojej skórz eo wiele lepiej.
Jak do tej pory najlepsze serum do twarzy jakie miałam. Tak więc zostawiam hita.

Zawsze wracam do tego serum

Jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków na noc. Ładnie nawilża, zmniejsza przesuszenie oraz nie podrażnia, koi skórę. Zapach jest delikatnie wyczuwalny i bardzo przyjemny. Produkt jest wydajny i w niezbyt wygórowanej cenie. Szczegónie pod kątem działania. Z czasem rzeczywiśćie wiezę zmniejszenie zmarszczek oraz poprawę napięcia skóry.
Lubię testować nowe produkty, więc czasem kupuję coś innego ale zawsze z radością do niego wracam i jeszcze bardziej go doceniam.

Kupię na pewno kolejne opakowanie

To serum przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam się takich świetnych efektów po serum drogeryjnym. Jest jak bomba nawilżająca i odżywiająca skóę. Po regularnym stosowaniu skóra staje się jędrna i bardziej napięta, zmarszczki stają się mniej widoczne. Przyjemna formuła, dobrze się wchlania, daje mega uczucie komfortu na skorze. Nie wiem jak sprawdziłoby się na dzień, stosuję zgodnie z zaleceniami na noc.
Od siebie polecam z całego serca, sama na pewno kupię kolejne opakowanie jak to mi się skończy.

Naprawdę dobre serum do twarzy

Stosowałam już wiele kosmetyków z witaminą A tak więc mam porownanie, mogę napisać, ze jest to naprawdę dobre serum. Nawilża, poprawia wyglad, poprawia napięcie, zmniejsza zmarszczki.

Działanie odmładzające

Mam kilka kosmetyków z tej serii, zarówno to serum jak i inne sprawiają, ze moja skóra jest bardziej nawilżona, rozświetlona. Z czasem staje się bardziej wygładzona, a drobne zmarszczki znikają.
Myślę, ze kosmetyk ten odmłodzi nie jedną z nas :)

Skuteczne do skóry dojrzałej

Moja cera: normalna z tłustą strefą T. Dojrzała.

Serum jest bardzo lekkie, stosuję nie tylko na twarz ale równeiż i na okolicę pod oczami.

Świetne nawilżenie, skutecznie wygładza skorę. Aktualnie kończe pierwsze opakowanie i mam wrażenie, ze niektóre zmarszczki uległy wygłądzeniu.

Serum jest lekkie, nakładanie to przyjemność.

Zapach: pachnie bardzo, bardzo delikatnie, na plus.

Gęstość: normalna, nie jest lejące się, nie jest gęste. Dla mnie konsystencja jest ok.

Opakowanie na duży plus, higieniczne, bez możliwosci dostania się tam bakterii.