Bioderma, Hydrabio Hyalu + serum (Nawilżające serum przeciwzmarszczowe nadające jędrność skórze)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Kwas hialuronowy naturalnie występujący w organizmie odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia w skórze i zachowaniu jej młodego wyglądu. Technologia HYALU+, której bazą jest niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wspomaga jego syntezę zapewniając długotrwałe efekty. Skóra jest odpowiednio nawodniona, przez co odzyskuje jędrność i napięcie. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy ogranicza widoczność zmarszczek dzięki ochronie wewnętrznych rezerw kwasu hialuronowego.

Niacynamid wzmacnia funkcję ochronną bariery skórnej. Lekka żelowa konsystencja, ułatwia wchłanianie. Bardzo dobra tolerancja. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Serum nie jest tłuste, nie klei się. Delikatnie perfumowane.

koncentraty i esencje, serum
wrażliwa, odwodniona, dojrzała
rozświetlające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
lekkie
żel

Świetne

Serum używam od niedługiego czasu a zachwycił mnie swoimi efektami już po pierwszym zastosowaniu.
Nakładam go na dzień i na noc solo lub pod krem. Buzia jest momentalnie nawilżona i odświeżona.
Produkt ma wodnistą konsystencje i szybko się wchłania, poradził sobie z przesuszonymi skórkami na twarzy już po jednym razie.
Skóra jest wygładzona i wyglada bardzo zdrowo, zdecydowanie to moje jedno z lepszych serum jakie używałam.

Duże nawilżenie

Moim ulubionym serum tej marki jest zdecydowanie Hydrabio Hyalu, ktore:

Długotrwale nawilża i efekt jest widoczny bardzo szybko. Koi podrażnioną skórę oraz świetnie radzi sobie z mocno przesuszonymi miejscami,po których nie ma śladu.

Przy regularnym stosowaniu widać, że skóra jest w lepszej kondycji i jakby bardziej napięta. Wygląda również zdrowiej.

Ma lekką konsystencję jak woda, wchłania się w mgnieniu oka. Idealnie nadaje się jako alternatywa bazy pod makijaż. Dobrze współpracuje z kolorowymi kosmetykami.

Skuteczność i działanie już przy pierwszym użyciu.

Produkt mieści się w szklanej buteleczce z pipetą. Ma ładny ,delikatny zapach. Jego konsystencja jest wodnista i ma kolor przezroczysty. Bardzo szybko wchłania się i nie zostawia po sobie na skórze uczucia lepkości czy tłustego filmu. Daje natychmiastowe ukojenie i nawilżenie dla skóry. Moja skóra jest na etapie, w którym mają prawo być już widoczne pierwsze zmarszczki czy linie więc to nawilżenie jest niezwykle ważne , a to serum to gwarantuje. Jest świetne i nadaje skórze świeżości. Zauważalna jest poprawa jędrności skóry i zniwelowanie drobnych linii. Super sprawa, jestem bardzo zadowolona i polecam.

Działa zaraz po użyciu

Nawilżenie i wygładzenie to to co poczułam natychmiast po pierwszym użyciu serum. Potem bylo tylko lepiej i uzależniłam się od tego cudownego serum.Bardzo potrzebowałam tego dla mojej odwodnionej i suchej zimą skóry. Wchłania się natychmiast i to zapewnia komfort użycia. Serdecznie polecam.

Prawdziwa rewolucja

Produkt o lekkiej konsystencji, bardzo wydajny i delikatny oraz bezpieczny dla skóry w ładnym, wygodnym opakowaniu. Jestem właścicielką suchej, wrażliwej skóry, która często grymasi i się buntuje, której trudno cokolwiek dopasować. Po zastosowaniu Hydrabio Hyalu + serum od Biodermy moja skóra stała się promienna, pełna blasku, bardziej jędrna, zregenerowana i bardziej nawilżona. Dodatkowo produkt wygładza istniejące drobne zmarszczki i łatwo się wchłania. Efekty można zauważyć już po pierwszym użyciu. Dla mnie i mojej skóry to prawdziwa rewolucja! Polecam wszystkim!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum zaskoczyło mnie swoją nieskazitelną konsystencji.

Serum super nawadnia skórę, ujędrnia ją i ściąga napięcie dzięki swojej technologi HYALU+. Dodatkowo zmniejsza widoczność zmarszczek, więc również sprawdzi się dla osób u których dopiero pojawiają się pierwsze oznaki zmarszczek.
Konsystencja lekka, żelowa, bardzo fajnie się rozprowadza i szybko wchłania.
Opakowanie estetyczne, nie za duże i fajnie dobre kolorystycznie.
Skórę mam suchą, matową i pozbawioną blasku a serum ją super nawodniło.

nawilża i koi

Każda posiadaczka cery suchej zgodzi się ze mną, ze znalezienie WYSTARCZAJĄCO nawilżającego serum to nie lada wyzwanie. Czy to serum podołało wyzwaniu? Tak! W połączeniu z kremem z tej samej serii stanowiło idealny duet na noc. Rano buzia była bardzo mięciutka. Nie czułam żadnej suchości ani ściągnięcia. Rewelacja! Serum na bardzo delikatny zapach i wodna konsystencje. Przy stosowaniu 2 razy dziennie, szybko ucieka z buteleczki. Kwestie przeciwzmarszczkowa pominę - nie zauważyłam żadnych zmian. Jedynie stosując je pod makijaż, zmarszczki mimiczne były bardziej ,wypelnione’. Naprawdę czuć nawilżenie przez długi czas.

Mam tylko dwa zastrzeżenia - cena i lepkość.
O ile wiem, ze Bioderma to wspaniała firma, która nie wypuszcza byle czego, tak nie rozumiem ceny w Hebe (prawie 180zl!!), na innych stronach można znaleźć je taniej, bo w okolicach 130zl. To bardzo dobry produkt, jednak myśle, ze będę szukać czegoś ociupinkę tańszego.
Co do lepkości - producent obiecywał jej brak. Niestety, nawet przy minimalnej ilości serum się klei. Bardzo nie lubie tego uczucia, tutaj niestety ono występuje. Wiem, ze są osoby, którym to nie przeszkadza i wam właśnie polecam to serum!

Podsumowując, warto wypróbować na własnej skórze!

Serum warte użycia

Świetne i wygodne opakowanie, pipetka pozwala odmierzyć ilość produktu. Trzeba użyć go naprawdę niewiele dzięki czemu jest wydajny.
Serum bardzo dobrze nawilża. Skóra czuć że odżyła, nabrała blasku.
Konsystencja dosyć lepka, tłusta. Stosowałam najczęściej na noc.
Moja skóra bardzo zyskała. To świetny jakościowo produkt.
Mialam suchą i poszarzałą skórę, a teraz po zimie nie ma znaku

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bioderma Hydrabio Hyalu+Serum – skuteczna walka z przesuszeniem i zmarszczkami.

Mam cerę dojrzałą, wrażliwą z tendencją do wysuszania. Serum poradziło sobie z odpowiednim nawilżeniem. Przy pierwszym nałożeniu szybko się wchłonął i niemal od razu skóra wyglądała na gładszą. Po kolejnych dniach stosowania, cera wyglądała na dobrze nawilżoną, rozświetloną, wygładzoną nawet z głębszych zmarszczek. Zgodnie ze wskazówką stosowania, nakładałam na oczyszczoną cerę rano i wieczorem niewielką ilość, ponieważ serum jest wydajne. Dlatego widząc w lustrze ładniejszą cerę, młodszą "Ja" ;) zdecydowanie polecam to serum każdemu kto szuka takich efektów.
Cechy produktu:
- konsystencja - transparentne, niezbyt gęste serum, dobrze się rozprowadza,
- zapach – bardzo delikatny, przyjemny,
- opakowanie - szklana, niebieska buteleczka z białą grafiką na etykietce informującą o nazwie, zwieńczona białą nakrętką ze szklaną pipetką. Pojemność 30 ml. Buteleczka znajduje się w kartonowym pudełeczku w biało-niebieskich barwach.

Serum Hydrabio Bioderma

Serum bardzo dobrze się u mnie sprawdziło.Jest idealne dla mojej suchej skóry,która dodatkowo teraz w okresie zimowym jest bardziej wrażliwa i podatna na zaczerwienienia wynikające ze zmian temperatury.Serum jest w szklanej buteleczce z pepitką.Lubię taką formę aplikacji.Ma lekko żelową konsystencję i bardzo szybko się wchłania.Nie jest lepkie,nic się nie klei.Twarz po zastosowaniu jest wyraźnie ukojona.Czuję dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry.Pojemność 30ml.,ale jest bardzo wydajne,bo do jednej aplikacji wystarczy kilka kropel.Polecam:)

Konsystencja: żelowa.
Zapach: delikatny.
Mój typ cery: sucha, wrażliwa, zaczerwienienie na policzkach, uczulenie na aloes.
Moje wrażenia:
Idealna żelowa konsystencja sprawdza mi się świetnie. Nawilża, nie podrażnia. Używałam rano i wieczorem na wilgotny nawilżający tonik. Na mokre serum nakładałam krem i to było najlepsze trio dla cery suchej. Mam tylko jeden minus bo serum minimalnym stopniu pieni się. Nawet jeśli nałożyłam serum na suchą skórę również występowało pienienie.

Lekkie a bogate

Serum łatwo i wygodnie się aplikuje. Ma lekką, ale bardzo odżywczą konsystencję. Wydajne. Pięknie się wchłania, pozostawiając na skórze zdrowy blask. Doskonale nawilża i wygładza. Skóra jest optycznie wypełniona, a bariera hydrolipidowa wyraźnie wzmocniona, przez co twarz wygląda młodziej. Ideał dla mojej suchej i wrażliwej twarzy, napewno ponownie po nie sięgnę.