L'Oreal Paris, Bright Reveal, Serum redukujące przebarwienia

Serum na przebarwienia Bright Reveal od L’Oréal Paris widocznie redukuje wszystkie rodzaje przebarwień: potrądzikowe, posłoneczne oraz związane z wiekiem.

Formuła serum zawiera:
• Niacynamid - składnik, który pomaga redukować widoczność przebarwień i ma działanie łagodzące;
• Kwas aminosulfonowy - delikatny składnik złuszczający.

Skuteczność potwierdzona klinicznie:
• Już po 1 tygodniu: widocznie znikają wszystkie rodzaje przebarwień (potrądzikowe, posłoneczne, starcze), nawet te uporczywe. Skóra jest bardziej rozświetlona;
• Po 8 tygodniach: -77% przebarwień* (w tym: potrądzikowych, posłonecznych, związanych z wiekiem).

Serum ma przyjemną konsystencję odpowiednią dla skóry wrażliwej. Nieklejąca się, nietłusta formuła. Nie powoduje powstawania zaskórników, idealnie nadaje się pod makijaż.

*Ocena kliniczna 176 przebarwień, 88 kobiet, 8 tygodni.

w butelce, z pipetą
wrażliwa, z przebarwieniami / defektami, mieszana, trądzikowa, tłusta
serum
rozświetlające, na przebarwienia, przeciwtrądzikowe
oil – free / nietłusta
lekkie

Świetne serum pod krem. Skuteczne i komfortowe w stosowaniu.

Serum redukujące przebarwienia Bright Reveal używałam około dwa miesiące. Na twarz oraz szyję stosowałam około 3-4 krople. Serum ma bardzo przyjemną, lekką, nieklejącą i nietłustą konsystencję. Jest komfortowe w stosowaniu. Bardzo szybko się wchłania. Nie klei się. Pipetka umożliwia precyzyjne nałożenie odpowiedniej ilości produktu. Serum dobrze rozprowadza się na skórze. Błyskawicznie się wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy. Wklepywałam je zawsze w skórę opuszkami palców. Świetnie sprawdza się pod krem, zarówno ten na dzień jak i na noc.

serum delikatne jak woda

serum ma bardzo przyjemną konystencję, niesmowite jak szybko się wchłania. Dzięki niacynamidowi rozjaśnia skórę i dodaje jej blasku. Moja cera jest sucha i ziemista natomiast po tym serum widzę zdrową i promienną skórę. Zdecydowanie polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobre serum, skuteczne w walce z przebarwieniami, a przy tym niezwykle przyjemne w aplikacji

Serum redukujące przebarwienia z serii Bright Reveal od L'Oreal sprawdziło się na mojej mieszanej, problematycznej cerze rewelacyjnie. Sięgam po nie codziennie czasem raz , czasem dwa razu dziennie, stosuje juz od miesiąca i widzę efekty.
Pragnę dodać, ze jest mega wydajne bo imo czestego używania, zużyłam niewiele, buteleczka jest nadal ciężka co mnie bardzo cieszy.
Serum ma lekka, delikatną, aksamintną formułę i przyjemny kremowy zapach przypominający mi produkty dla dzieci.
Wystarczy kropla żeby rozprowadzić po całej twarzy.
Szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż.
Po jakimśc czasie od pierwzego użycia zauważyłam , że moja skóra ma w końcu jednolity kolor, jest znacznie wygładzona i wygląda promiennie.
Przebarwienia zniknęły, skóra jest przyjemnie gładka i prezentuje sie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Mam cerę mieszaną i ta seria bardzo mi odpowiada.
Serum zawiera Niacynamid , który znam i lubię oraz Kwas aminosulfonowy, czyli delikatny składnik złuszczający.
Formuła produktu to skuteczność i delikatność w jednym.
Wreszcie cieszę się gładką, rozświetloną skórą bez rzucających sie w oczy przebarwień.
Ja na pewno zostanę przy niej na dłuzej.

O wiele mniej przebarwień!

Dzięki temu kosmetykowi moja cera stała się piękna i promienna, a przebarwienia zniknęły. Od dawna borykałam się z przebarwieniami po trądziku, czy przebarwieniach po lecie, to serum sprawiło, że w większości wszystko zniknęło, a moja cera jest cudowna, zakochałam się w niej ponownie!

Fajna konsystencja, nie tłusta. Lubię ją stosować i na noc i na dzień, regularność sprawia, że produkt jest skuteczny i działa. Polecam bardzo!

Serum redukujące przebarwienia

Serum w fajnym opakowaniu świetnie redukuje przebarwienia , troszkę czuć za bardzo zapach alkoholu. Napewno kupie ponownie konsystencja jest gęsta świetnie trzyma się skóry łatwe w użyciu

Skuteczne, szybko się wchłania

Serum ma fajną pipetę do aplikacji co jest bardzo higieniczne. Opakowanie to buteleczka, która przepięknie wygląda na toaletę. Produkt stosujemy dwa razy w tygodniu rano i wieczorem. Pamiętając później nałożyć krem z filtrem lub krem nawilżający. Przebarwienia się zmniejszyły a cera była nawilżona

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealne serum na przebarwienia skóry

Jestem pod ogromnym wrażeniem działania tego serum.Już po kilku użyciach zauważyłam znaczną poprawę mojej cery.Przebarwienia stały się prawie niewidoczne,pory zwężone ,a skóra rozświetlona.Polacam każdej pani borykającej się z takimi problemami skórnymi jak ja.Na dodatek pięknie pachnie i wystarcza na długo.Na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz.

Polecam rewelacja

Serum mi odpowiada jak najbardziej. Nakłada sie poprzez pipetę nie jest lejace serum. Doskonale wygładzę cerę i nawilża . Cera po nałozeniu nie jest lepka ,dobrze sie wchłania. Z pewnoscią skorzystam z niego jak mi sie skończy opakowanie.

Całkiem niezłe serum

Otrzymałam serum w ramach testów na wizaż.pl. Przetestowałam już mnóstwo podobnych kosmetyków ale marka L'Oreal jak zwykle nie zawodzi. Serum pozwala na redukcję przebarwień, plam od opalania oraz niedoskonałości przez co wyrównuje koloryt skóry. Ma lekką konsystencję, możliwy jest też do używania jako baza pod makijaż. Z pewnością też chroni skórę przed działaniami z zewnątrz. Jest też wydajny.
Zalety:
- łatwo się nakłada,
- ma lekką konsystencję,
- może sprawdzić się pod makijaż,
- jest wydajny,
- wyrównuje koloryt skóry
- stopniowo redukuje plamy i przebarwienia
Wady:
- brak

L'Oreal Paris, Bright Reveal, Serum redukujące przebarwienia

Serum redukujące przebarwienia jest moim must have w mojej pielęgnacji. Pięknie redukuje przebarwienia przy czym odżywia skórę. Cieszę się, że jeden produkt działa na wszystkie przebarwienia, nie mając znaczenia w jakich okolicznościach powstały. Wygodne opakowanie podczas codziennego stosowania. Piękna szata graficzna.

To dobre serum

Używałam go codziennie do wieczornej pielęgnacji. Szybko się wchłania, nie podrażnia, nie ma prawie zapachu, a rano skóra jest delikatna, miękka, lekko rozjaśniona i wygląda bardzo zdrowo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Moje przebarwienia posłoneczne są już prawie nie widoczne

Produkt ma lekką konsystencję,bez obaw można go stosować pod makijaż.
Skóra po użyciu jest gładka I pełna blasku.
Świetnie działa na niedoskonałość i przebarwienia.
Konsystencja lekka.
Serum cudowne i łatwe w obsłudze.