Bioderma, Hydrabio Hyalu + serum (Nawilżające serum przeciwzmarszczowe nadające jędrność skórze)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Kwas hialuronowy naturalnie występujący w organizmie odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia w skórze i zachowaniu jej młodego wyglądu. Technologia HYALU+, której bazą jest niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wspomaga jego syntezę zapewniając długotrwałe efekty. Skóra jest odpowiednio nawodniona, przez co odzyskuje jędrność i napięcie. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy ogranicza widoczność zmarszczek dzięki ochronie wewnętrznych rezerw kwasu hialuronowego.

Niacynamid wzmacnia funkcję ochronną bariery skórnej. Lekka żelowa konsystencja, ułatwia wchłanianie. Bardzo dobra tolerancja. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Serum nie jest tłuste, nie klei się. Delikatnie perfumowane.

żel
koncentraty i esencje, serum
wrażliwa, odwodniona, dojrzała
rozświetlające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
lekkie

Ukojenie na 5!

Serum zamknięte jest w przeźroczystej buteleczce z pipetą co po pierwsze pozwala kontrolować jego ilość, a po drugie sprawia, że aplikacja jest higieniczna. Ma żelową konsystencję. Jest bezbarwne z lekko wyczuwalnym zapachem. Serum jest bardzo wydajne - po miesiącu stosowania wykorzystałam zaledwie 1/3 opakowania.
Zimą moja mieszana skóra wybitnie wymaga nawilżenia, dlatego używałam serum zarówno na noc i na dzień razem z kremem z tej samej linii. Kosmetyk świetnie nawilża skórę, która po jego aplikacji jest też dodatkowo bardziej jędrna. Moja cera wygląda młodziej, jest sprężysta i ukojona. Po aplikacji kosmetyku skóra lekko się klei,ale ten efekt szybko mija bo serum bardzo szybko się wchłania. Istotne również jest to, że nie spowodował u mnie ani zaczerwienień ani podrażnień.
Nie mogę nie porównać Bioderma Hydrabio Hyalu + serum do uwielbianego przeze mnie serum Mixa Hyalurogel i muszę stwierdzić, że w mojej opinii produkty są bliźniacze jeśli chodzi o efekty, ale serum Mixy jest czterokrotnie tańsze, więc czy warto przepłacać? Pozostawiam to już Waszej ocenie...

Nowość w kosmetyczce

Bioderma Hydrabio Hyalu + serum to absolutna perełka w dziedzinie pielęgnacji skóry. Jako entuzjastka pielęgnacji skóry miałam okazję przetestować wiele produktów, ale to serum zaskoczyło mnie pozytywnie swoją skutecznością i jakością.

Już po pierwszym użyciu zauważyłam, jak moja skóra staje się bardziej nawilżona, miękka i elastyczna. Serum głęboko penetruje skórę, dostarczając jej intensywne nawilżenie, które utrzymuje się przez wiele godzin po aplikacji.

Po regularnym stosowaniu serum zauważyłam zmniejszenie widoczności drobnych linii i zmarszczek, co sprawiło, że moja skóra wyglądała młodziej i bardziej promiennie.

Jednym z atutów tego produktu jest również jego lekka, szybko wchłaniająca się formuła. Serum nie pozostawia tłustego filmu na skórze i świetnie sprawdza się pod makijażem, co jest dla mnie bardzo istotne w codziennej pielęgnacji.

Podsumowując, Bioderma Hydrabio Hyalu + serum to produkt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania w kwestii pielęgnacji skóry. Działa skutecznie, dostarczając intensywnej nawilżenia i wspierając jędrność skóry. Jestem zachwycona rezultatami i zdecydowanie polecam ten produkt wszystkim poszukującym doskonałego serum przeciwzmarszczkowego i nawilżającego.

Hydro booster

Jestem bardzo zadowolona z produktu Hydrabio Hyalu+ Serum od Bioderma. Używam go od około dwóch tygodni i widzę poprawę w nawilżeniu i wyglądzie mojej skóry. Mam skórę suchą i wrażliwą, która łatwo się podrażnia i łuszczy. Ten produkt pomaga mi utrzymać skórę gładką, miękką i promienną.

Serum ma lekką, żelową konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Ma delikatny, świeży zapach, który nie drażni mojego nosa. Nakładam go rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolice oczu. Serum zawiera kwas hialuronowy, który wiąże wodę w skórze i wypełnia drobne zmarszczki. Zawiera też inne składniki, które wzmacniają barierę skórną i chronią ją przed wolnymi rodnikami.

Zapach jest delikatny i to jest w nim swietne natomiast opakowanie stylowe i nawiązujące do nawilżania.

Miła niespodzianka

Bardzo ładna szata graficzna w błękitnym kolorze, która prócz zachęty daje wspaniałe efekty po użyciu eliksiru jaki mieści w sobie.
Serum posiada przyjemną konsystencję o delikatnym zapachu, która dość szybko wchłania się w skórę powodując natychmiastowe ukojenie. Mam suchą skórę i przyznam, że poziom nawilżenia jak dla mnie jest zaskakująco dobry. Przyjemna w dotyku cera jak i sam efekt braku dyskomfortu który znika po użyciu serum. Kondycja skóry jest zdecydowanie polepszona. Bardziej jędrna, elastyczna i zdrowsza.
Jego lekka formuła dobrze się rozprowadza na skórze przygotowując ją idealnie do dalszej pielęgnacji.

Przyjemność stosowania

Serum działa głęboko, nawilżając i wypełniając drobne linie, podczas gdy krem utrwala efekty na powierzchni skóry.
Serum z kwasem hialuronowym, dzięki swojej lekkiej konsystencji, łatwo wchłania się w skórę, intensywnie ją nawilżając. Kwas hialuronowy pomaga zatrzymać wodę, co przekłada się na elastyczność i jędrność skóry. W rezultacie skóra staje się wyraźnie miękka i gładka. Serum opakowane jest bardzo estetycznie w szklany słoiczek z pipetką ułatwiającą dozowanie. Ma delikatny zapach i na pewno polecę go przyjaciółce.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum idealnie się u mnie sprawdziło

Moja skóra jest bardzo wysuszona i serum sobie z nią zdecydowanie radziło- jedynie jak mialam jakiś bardzo wysuszony punkt to na chwilę został nawilżony. Po stosowaniu dzień w dzień po tygodniu zauważyłam, że skóra jest jędrniejsza, ale po nałożeniu serum masowałam twarz kamieniem.

Opakowanie poręczne, szklana buteleczka.
Zapach przyjemny, czuć taką świeżość.
Serum przezroczyste konsystencja idealna- nie spływa szybko bo twarzy po nałożeniu pipetką.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bioderma, Hydrabio Hyalu + serum : serum daje świetne nawilżenie. Z łatwością się aplikuje. Opakowanie bardzo eleganckie.
Moja skóra jest bardzo odżywiona i nawilżona.

Serum które warto rozważyć

Serum jest zamknięte w eleganckiej szklanej buteleczce niebieskiej barwy wraz z pipetką, która ułatwia precyzyjną aplikację. Produkt posiada delikatny, przyjemny zapach. Ma dość gęsta, oleista formułę. Konieczne jest nanoszenie niewielkiej ilości, ponieważ przy nałożeniu większej ilości towarzyszyło mi uczucie lepkości na skórze, które utrzymywało się dość długo, co uważam za spory minus przy produkcie za taką cenę. Posiadam skórę suchą i wrażliwą z dużą skłonnością do zapychania. Nie zauważyłam żadnych podrażnień na skórze podczas stosowania, za co należy się plus. Po zastosowaniu skóra staje się miękka w dotyku oraz nawilżona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jedno z moich ulubionych serum na mojej liście.

Ubóstwiam to serum za skład oraz działanie. Bardzo długo walczę z sucha skóra, już dawno nie widziałam tak wspaniałego produktu, który tak pięknie nawilży moja skórę, uwielbiam go! Bardzo dobrze nawilża oraz łagodzi buzie, wystarczy kilka kropelek na idelane nawilżenie. Przy dłuższym stosowaniu widzę same dobre rezultaty. Jestem na tak!

Serum jest mega

Stosuję serum od miesiąca i jestem mega zadowolona.Mam cerę normalną.Doskonale nawilża,nie lepi się.Stosuję codziennie wieczorem po oczyszczeniu twarzy.Polecam i kupię ponownie

Super serum

To serum to prawdziwa perełka w świecie kosmetyków .Już po tygodniu regularnego stosowania zauważyłam wyraźną poprawę w jędrności mojej skóry. Serum szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia tłustości, co jest dla mnie bardzo istotne. Skóra staje się gładka, a drobne zmarszczki wydają się mniej widoczne. Dodatkowo, serum intensywnie nawilża, co sprawia, że moja skóra wygląda młodziej i promiennie.

Przyjaciel mojej skóry

Moja skóra szczególnie w okresie jesienno zimowym potrzebuje mocnego nawilżenia.
Ten produkt mi to zapewnił już od pierwszej aplikacji.
Skóra stała się nawilżona i ukojona.
Po regularnym stosowaniu w duecie z kremem zauważyłam poprawę w jędrności skóry.
Serum szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.
Jego zapach jest bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny.