Dermedic, Oilage, Serum antyoksydacyjne anti-ageing

Dermedic, Oilage, Serum antyoksydacyjne anti-ageing

- Intensywnie rewitalizuje skórę i przywraca jej młody wygląd
- Ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki
- Wysoka zawartość przeciwutleniaczy
- 89,6% składników pochodzenia naturalnego
- Niekomodogenne
- Hypoalergiczne
- Przebadane klinicznie

Składniki aktywne:
Kompleks TriOleum™ (Olej z soi, Olej z awokado, Olej z wiesiołka, Izoflawony sojowe), RenovageTM, Olej migdałowy, Olej z oliwek, Olej arganowy, Phytosqualan – Skwalan)

z pipetą, w butelce
lekkie
olejek
sucha, normalna, dojrzała
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
hipoalergiczna
serum

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Olejowe serum dla komfortu skóry

Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne:

szklana buteleczka z dobrze widoczną ilością zużywanego produktu
wygodny aplikator
subtelny zapach, który uwielbiam
delikatny radosny kolor
olejowa konsystencja

Serum wydaje się dość tłuste, ale moja sucha skóra bardzo szybko je zaabsorbowała. Stosuję na noc i zaraz po aplikacji skóra staje się miękka, komfortowo odżywiona i mniej ściągnięta. Ten kto ma suchą skórę będzie wiedział o co chodzi i jak bardzo wielką ulgę się odczuwa, gdy skóra przestaje "ciągnąć" i doznaje natychmiastowej ulgi

Serum odczuwalnie pielęgnuje skórę, wygładza zmarszczki, ujędrnia.
Mam nadzieję że wpłynie też na wiotką skórę i podniesie owal twarzy.

Czekam na dalsze efekty jego stosowania, ale początki są bardzo obiecujące:)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

U mnie się nie sprawdziło

Serum jest oleiste. W wygodnym opakowaniu z pipetą, choć nie wiem, czy to tylko u mnie, ale z pipety kapało mimo braku nacisku, więc miałam problem z aplikacją. Dla mnie to serum okazało się zbyt ciężkie. Kompletnie się nie wchłaniało. Mimo odczekania kilku minut, większość wcierałam wieczorem w poduszkę. Próbowałam różnej ilości, również nakładania pod krem i mieszania z kremem, ale to jednak nie dla mnie. Może lepiej sprawdziłoby się w przypadku bardziej suchej skóry?

super nawilża

Serum znajduje się w szklanej buteleczce z pipetą. Jest bardzo wydajne więc trzeba oszczędnie aplikować żeby dobrze się wchłonęło i nie pozostawiało tłustego filmu. Używałam również z dodatkiem kilku kropel wody jako emulsję i tą metodę polecam osobom z tłustą skorą.
Bardzo dobrze nawilża, skora jest nawilżona, wygląda zdrowo. A wiadomo, ze skóra nawilżona jest jędrniejsza, zmarszczki są mniej widoczne. Czy faktycznie ujędrnia i poprawia owal twarzy? Myślę, że potrzeba więcej czasu aby zobaczyć te efekty.

Polecam serum.

Polecam serum z serii Oilage, skóra jest wypoczęta, dobrze zadbana i nawilżona i odżywiona.
Zapach bardzo miły i przyjemny. Stosowałam głównie na noc wtedy moja skóra rano była wypoczęta i dobrze odżywiona.
Buteleczka bardzo ładna dla oka.
Konsystencja w formie oliwki jednak szybko się wchłaniała, można dodać kilka kropel wody na dłoń i wtedy serum jest lżejsze jak krem.

Tłustość nie dla każdego

Serum jest takie tłusto, oleiste. Nie należy do lekkich kosmetyków i w przypadku nie każdej cery się sprawdzi. Mam skórę mieszaną i zostawiał u mnie tłustą warstwę, ale nie zauważyłam, żeby zapychał skórę. Skóra jest jakby bardziej odżywiona po nim, ale nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego, ale może jest to kwestia dłuższego stosowania. Serum jest w małej szklanej buteleczce. Dzięki pipecie dobrze się je aplikuje, można zaaplikować na skórę taką ilość jaką się chce. Trzeba jednak uważać, bo serum jest bardzo płynne i szybko ścieka na twarzy, więc zaraz po nałożeniu trzeba je wmasować w skórę. Zapach jest taki sztuczny, ale w miarę przyjemny.

Serum anti-agening

Serum Dermedic Oilage poprawia kondycję skóry, jest ona bardziej jędrna i elastyczna. Zawartość antyoksydantów, oleji z awokado, soi oraz wiesiołka sprawiają, że proces starzenia skóry przebiega wolniej. Stosowanie serum jest komfortowe. Serum zamknięto w szklanej buteleczce z pipetą. Szata graficzna opakowania jest schludna, podoba mi się. Chętnie sięgnę po serum ponownie.

Najlepsze serum jakie miałam

Moja dojrzała skóra polubiła się z tym kosmetykiem od pierwszej aplikacji, dlatego to serum uważam za najlepsze z dotychczas używanych. Serum aplikuje się pipetką/ kroplomierzem, podobnie jak inne sera, co pozwala na dobór odpowiedniej ilości kosmetyku.
Ma delikatny, nie nachalny zapach, jest lekko oleiste , ale dobrze się wchłania pozostawiając skórę miękką i wygładzoną.
Używam od miesiąca i poprawę widać gołym okiem :)

Świetny produkt

Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z kroplomierzem. Wystarczy kilka kropli serum aby skóra była zdecydowanie nawilżona. Serum chociaż ma bardziej olejową konsystencję całkiem dobrze się wchłania, pozostawiając zdecydowanie wygładzoną skórę. Dużym plusem jest wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego i to, że serum jest praktycznie bez zapachu. Idealnie nadaje się do stosowania pod krem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Solidne nawilżenie dla suchej skóry

Serum zaskoczyło mnie bogatą, tłustawą konsystencją dlatego nie wchłania się za szybko. Lubię takie kosmetyki, ponieważ zmagam się z suchą skórą która ma skłonności do łuszczenia się i podrażnień. Skład bardzo dobry i bogaty,. Serum nie jest komedogenne, nie zapycha ani nie ściąga skóry. Zapach intensywny, nieco z mocny jak na tego typu kosmetyk. Całość zamknieta w wygodnym opakowaniu.

Super nawilżenie

Serum zamknięte jest jest w eleganckim szklanym słoiczku. Do aplikacji posiada wygodną pipetę, która pozwala z łatwością kontrolować ilość kosmetyku używanego do pielęgnacji. Serum jest bardzo wydajne, już niewielka jego ilość wystarcza do aplikacji na całą twarz.
Stosowałam serum na noc. Po mimo gęstej i oleistej konsystencji jego aplikacja jest łatwa. Serum szybko się wchłania pozostawiając skórę miękką.
Zauważyłam wyraźną poprawę kondycji mojej skóry, która stała się bardziej promienna, dobrze nawilżona, a zmarszczki stały się mniej widoczne.

Serum robi swoje

Olejowe serum bardzo dobrze sie wchłania. Nie pozostawia tłustego filtru. Idealne pod krem. Nawilża i poprzez to spłyca optycznie zmarszczki. Serum mnie zachwyciło i na pewno jeszcze raz go kupie.

Przyjemne serum olejkowe

Jestem bardzo miłe zaskoczona serum Dermedic Oilage. Ma świetny skład gdyż zawiera aż 90% składników pochodzenia naturalnego. Przepięknie pachnie i ma olejkową konsystencję. Stosuję je codziennie podczas wieczornej pielęgnacji. Na oczyszczoną skórę aplikuję kilka kropelek serum i wykonuję delikatny masaż twarzy. Dzięki temu moja skóra jest zrelaksowana. Rano skóra twarzy jest odpowiednio nawilżona, ujędrniona i zregenerowana. Po 2 tygodniach regularnego używania zauważyłam poprawę kondycji mojej cery która jest rozświetlona i wygląda młodziej. Wraz z kremem na dzień z tej samej serii stanowi świetny duet w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.