Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Make Up (Podkład matujący antybakteryjny) (stara wersja)

Podkład przeznaczony do cery młodej i trądzikowej. Dzięki antybakteryjnej formule doskonale zapobiega powstawaniu wyprysków i błyszczeniu się skóry w ciągu dnia. Dostępny jest w trzech odcieniach:
01- light
02- medium
03- dark

Sklad: Aqua, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Otyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Talc, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenyl Trimethicone, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Farnesol, Methylparaben, Parfum, Sodium PCA, Disodium EDTA, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylphenyl, Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, [+/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499].

Cena: 10zł / 30ml
/e/

Nie mogę ocenić na więcej niż jedną gwiazdkę

Niestety moje początki z makijażem sięgają do takich pomyłek jak właśnie ten podkład. Cena jest super, ale nic poza tym. Nie kryje, moja buźka błyszczała i nie jest trwały. To jedyny fluid, który wylądował o pełnym opakowaniu w koszu.
Omijam szerokim łukiem :/

Używam tego produktu od: 6 lat temu przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/10

dla mnie dobry

Dziwi mnie tak wiele negatywnych opinii na temat tego podkładu, bo dla mnie jest on bardzo dobry. Jest lekki, nie czuć go na twarzy, zupełnie jak krem. Dobrze kryje, wyrównuje kolor cery i dopasowuje się do niej. Nawilża i matuje na długo, jestem bardzo zadowolona. I ta cena, rewelacja :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: sporo, koło 10

Nie

To już bardzo stara historia. Ten podkład był drugim podkładem jakiego używałam w moim życiu.
Hmm... najjaśniejszy kolor wcale nie jest taki jasny i w dodatku ma żółtawy odcień. Podkład niezbyt przyjemnie pachnie. A jeżeli chodzi o działanie: dno. Wysusza skórę, podkreśla suche skórki, nie kryje, robi smugi, ciężko się rozprowadza, zostawia ślady ... Czy zapycha? Nie wiem, wtedy miałam jeszcze bezproblemową twarz.

+ bez żartów, nie ma mowy o plusach

- nieprzyjemny zapach
- okropne kolory
- robi smugi
- pozostawia ślady
- drogi jak na jakość i wydajność
- nie kryje
- ciężko się rozprowadza
- wysusza
- podkreśla suche skórki
- bardzo słaba wydajność

Dodam jeszcze tylko, że dostaje ode mnie całą gwiazdkę tylko dlatego, że znam gorszy podkład. Niemożliwe? A jednak!

3 razy nie

beznadziejny smród zostawiający smugi, plamy... okropny!!! tworzy maskę, podkreśla suche skórki, krostki i inne :niespodzianki", nie wspomnę o kolorach! efekt maski gratis. wodnopodobny bubel, który zapchał mi calą gębusie. podziękujmy tej firmie, za wyrzucone w błoto pieniążki

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół.... resztę wyrzuciłam bez łezki w oczku

Jeszcze gorszy od korektora tej firmy

Przygoda z kolorówka Miss Sporty była bardzo krótka, no i dzięki Bogu.
-okropna kolorystyka. Producent chyba nie orientuje się w jakim klimacie żyją Polki, dając najjaśniejszy odcień x3 ciemniejszy niż moja skóra
-zapycha potwornie jak mało jaki podkład
-może delikatnie matuje, ale za to podkreśla wszystkie niedoskonałości skóry - wgłębienia, bruzdy, wypryski
-nietrwały
-bardzo rzadka konsystencja
-waży się na twarzy
Absolutnie nie polecam, bubel jakich mało.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo cięzki

Cena jest jedyna zaletą tego kosmetyku.
-Jest niezwykle ciężki, nosi się go okropnie, miałam wrażenie maski, tapety i czego tam jeszcze można mieć
- zatyka pory, czyli w ogole nie spelnia swojej funkcji
- kolory nie są zbyt naturalne
- nie jest trwały
- eksponuje bruzdy, daje wrażenie zmarszczek
- eksponuje suche miejsca
- nie kryje drobnych niedoskonałości
Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Masakra

W życiu nikomu nie poleciłabym takiego dziadostwa. Głupoty piszą "dla młodej cery" tak chyba po to aby zatkać pory i narobić głębokich wągrów. Poza tym nie trwały po godzinie jakby gdzieś zniknął. No tak zniknął, bo tak wsiąkł, że narobił wągrów i się zmył. Nigdy więcej tego podkładu. Na szczęście po tych koszmarnych 2 podkładach które zniszczyły mi cerę(ten+ nivea visage jakiś tam z kremem nawilżającym) trafiłam na coś troszkę droższego ale porządnego

Używam tego produktu od: 3 tygodnie ale ląduje w koszu
Ilość zużytych opakowań: pół

Średni

Plusy:
+ jest lekki
+ nie zapycha i nie obciąża za bardzo
+ tani
+ kolor w miarę dobrze się rozsmarowuje

Minusy:
- nie zauważyłam matowienia
- jest nietrwały, ściera się
- słabo kryje zaczerwienienia i pryszcze, które ma rzekomo redukować, ale tak się nie dzieje
- dla cery trądzikowej jednak się nie sprawdzi tak dobrze

Marnota

Kupiłam go dłuższy czas temu, ponieważ był tani i chciałam wypróbować coś nowego. I jak to zwykle bywa trafiłam na bubel.
Plus:
+poprawia koloryt
Minusy:
-zero krycia, jakbym posmarowała sobie twarz jakimś zabarwionym kremem
-nie matuje
-ściera się z twarzy
-strasznie rzadka konsystencja
-podkreśla suche skórki
-waży się

Nie polecam, chyba że ktoś ma idealną skórę, dobrze nawilżoną bez suchych i potrzebuje tylko wyrównania kolorytu.

Ilość zużytych opakowań: jedno wymęczone

Beznadzieja

Po używaniu przez jakiś czas tego podkładu, byłam wręcz zadowolona, kiedy w końcu go zgubiłam :D
-nie matuje
-spływa
-nie kryje
-uwidacznia suche skórki
-zmienia kolor na pomarańczowy
-działania antybakteryjnego nie ma
+/ cena - niby tanie, ale to dalej wyrzucanie pieniędzy w błoto
+wydajny, aż za bardzo... ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Beznadziejny

Chyba najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam w życiu. Kupiłam go dawno temu, nie miałam doświadczenia z makijażem, nie wiedziałam o istnieniu wizażu i kupiłam w ciemno. To był błąd. Ciężko się rozsmarowuje, pozostawia plamy na twarzy. Ciężko go rozetrzeć. Ma alkoholowy zapach, nie czytałam składu przed wyrzuceniem ale jestem pewna, że zawiera w sobie alkohol. Wysuszał mi skórę i powodował powstawanie przesuszeń. Nie trzymał się zbyt długo. Wyrzuciłam bez chwili zastanowienia i bez żalu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedna dziesiąta

Dla mnie bardzo dobry,choć ma wady.

Widzę tu różne zarzuty, większość niestety bezpodstawnych. Jestem młoda i szukałam czegoś lekkiego, bez tony makeupu na twarzy,dla mnie świetny,choć ma wady,które jestem w stanie wybaczyć.

Plusy
*ma przyjemny, NIE chemiczny zapach
*Cena-jak na mój niski nastoletni bużdżet -świetna ! (ok. 10 z)
*nawilża
* Nie tworzy efektu maski,działą raczej jak krem
* Nie powstają po nim nowe wypryski
*Prawie nie zatyka porów
*dość dobrze się go rozrowadza
*rozświtla,nabłyszcza buźkę,daje efekt zdrowej,młodej cery
*lekki
*Wygodne i poręczne opakowanie
*wydajny

Minusy:
- Nie matuje, wręcz przeciwnie
-słabe krycie (a przy cerze trądzikowej powinien kryć)
- Ma pomarańczowawy odcień i ogólnie mała gamę odcieni,co da się przeżyć
- przy większych niedoskonałościach,je uwydatnia.
- Nie nakładać na wysuszoną skórę ! Marszczy się i roluje,trzeba najpierw urzyć kremu.
- Trwałość pozostawia wiele do życzenia.

Nie jest idealny,jednak za tą cenę i z moją lekką trądzikową skórą i ze staraniami ograniczenia makijażu jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: Od pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze