Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 11:04   #2011
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że bajeczka000 i littledevil przyniosą lepsze wieści, bo ja niestety nie zdałam.
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:09   #2012
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że bajeczka000 i littledevil przyniosą lepsze wieści, bo ja niestety nie zdałam.
Uuuuuu... to bardzo zła i bardzo przykra wiadomość! ALE!!!!Trzeba wierzyć, że uda się następnym razem
Wiem, że po porażce - nie chce się nic na ten temat pisać ale jak już troszeczkę ochłoniesz - mogłabyś zdać nam jakieś, bardziej szczegółowe relacje... Z niecierpliwością czekamY!!!
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:14   #2013
littledevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 177
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

wymusilam pierwszenstwo w 37 minucie
littledevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:24   #2014
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez littledevil Pokaż wiadomość
wymusilam pierwszenstwo w 37 minucie
Szkoda ...
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:33   #2015
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Durne pytanie trochę nie na temat - czy wie któraś z was może czy w KRAKOWSKIM MORDZIE jak zdamy test teoretyczny i udajemy się do poczekalni.... to tam jest gdzie zapalić???
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:43   #2016
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez littledevil Pokaż wiadomość
wymusilam pierwszenstwo w 37 minucie

szkoda, ale następnym razem na pewno będzie OK
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:45   #2017
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez littledevil Pokaż wiadomość
wymusilam pierwszenstwo w 37 minucie
O jeeeeej... Szkoda!!! Ale wymusiłaś? Czy tak egzaminator tylko uznał?! .
Nie dobrze...Kolejna zła wieść...Do góry główka!
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 13:11   #2018
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez littledevil Pokaż wiadomość
wymusilam pierwszenstwo w 37 minucie
Godzinę przede mną dziewczyna wymusiła na ostatnim skrzyżowaniu, jak już wracała.
Ale trzymam kciuki i następnym razem zdasz Tylko się nie poddawaj
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:24   #2019
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
sto lat!


Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Kinia GRATULUJĘ No i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Ale żeś sobie prezenta na urodzinki zrobiła
heh no udało się. Najlepszy prezent jak do tej pory Dziękuje

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
panna kinia - również spóźnione ale bardzo szczere życzenia... Wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzinek!
dziękuje
A Ty łodzianko postaraj się na początku stycznia!

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że bajeczka000 i littledevil przyniosą lepsze wieści, bo ja niestety nie zdałam.
ojejkuu szkoda

Cytat:
Napisane przez littledevil Pokaż wiadomość
wymusilam pierwszenstwo w 37 minucie
siet! A było tak blisko ... trzymasz się?
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:47   #2020
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

A mnie się udało Na pewno dzięki Waszym kciukom trzymanym .
agta85 i littledevil główki do góry następnym razem na pewno się uda
panna kinia spóźnione ale baaardzo szczere życzenia i buziak

To może teraz napiszę jakieś chaotyczne szczegóły mojego egzaminu bo rozemocjonowana jestem cały czas .
Od samego rana byłam tak zdenerwowana, że aż mi niedobrze było. Jakoś usiłowałam sobie wytłumaczyć, że przecież na litość boską nic się nie stanie jak nie zdam, mój brat zdał za drugim razem a kierowcą jest świetnym. No i w mniej więcej takim stanie dojechałam do WORDu. Oczywiście trzeba było zaczekać co mnie już dobiło całkowicie. Po jakimś czasie zaczęli się kręcić w tej całej poczekalni egzaminatorzy. Było kilku takich tzw "wrednych z twarzy" i Anetka już zdrowaśki klepała żeby tylko na żadnego takiego nie trafić. Bozia się zlitowała i trafił mi się taki łysawy ok 30, ale wyglądał na miłego.
I dochodzimy do samochodu on tam pyta czy warunki są mi znane, i pyta mnie o nazwisko a ja pustka w głowie ( zapomniałam jak się nazywam) ale olśnienia doznałam to się przedstawiłam, no to przechodzimy do egzaminu. Pierwsza rzecz - proszę wsiąść do pojazdu i sprawdzić czy działa sygnał dźwiękowy (czy jak to się tam mówi na to) no to ja wsiadam i sprawdzając ten klakson patrzę na pedała. Pierwsza myśl: ku**wa przecież ja nie wiem który do czego - to się nazywa pustka .
No ale nic a egzamin trwa. Pomyliłam płyn chłodniczy z hamulcowym, on zadał drugi raz to samo pytanie i się zorientowałam i mówię przepraszam pomyliłam się i mówię jak powinno być. Egzaminator przerwał mi w pół słowa i zadał następne pytanie. Skołowana byłam jak nie wiem co. Łuk i górka bez rewelacji. Ale przy najbliższym skrzyżowaniu samochód mi zgasł - ja panika, egzaminator - niech się pani uspokoi.
Później jakoś przebrnęłam przez miasto (oszczędzę Wam bo nie chcę zanudzać) i problem się zaczął jak ujrzałam swoją zmorę - rowerzystę. Kurde co tu robić. No ale zmieniłam pas i jadę dalej, no ale chciałam na ten pas wrócić przed przejściem jeszcze. I tak się to złożyło, że pas zmieniałam w tym samym momencie jak autobus wyjeżdzał z przystanku i chciał mi złapać kierownicę ale uratowałam sytuację a on zdążył mnie złapać tylko za rękę, no ale myślę sobię już po egzaminie. Ale kazał jechać prosto na rondo i zawrócić, zrobiłam i odzyskałam nadzieję, że może jednak dam radę. Jakieś 300 m od wjazdu do WORDU mielibyśmy wypadek bo jakiś palant wyjechał centralnie na mnie. Egzaminator za kierownicę, hamulec - ja blada ze strachu (niewiele brakowało) i mówi do mnie, że to nie będzie miało wpływu na wynik egzaminu bo to nie moja wina, i żebym wzięła kilka głębokich oddechów i się uspokoiła (po mnie bardzo widać jak się stresuję i dodatkowo puszczam sprzęgło za szybko) i żebym jechała dalej. No i czułam, że przytrzymał mi to sprzęgło, żeby mi nie zgasł i dojechałam jakoś . Powiedział tylko, że egzamin ocenia jako pozytywny i gratuluję
No najdłuższy post w mojej wizażowej karierze
Buziaki
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:56   #2021
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

bajeczka000 GRATULUJĘ
Ja bym chyba umarła ze stresu po tym "prawie wypadku"... ale miałaś męczący egzamin nie dość, że i tak człowiek zestersowany to jeszcze taka sytuacja... szoook
Ale jaka jesteś dzielna naprawde


panna kinia 100 lat i wszyyyyystkiego najlepszego
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 15:13   #2022
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
A Ty łodzianko postaraj się na początku stycznia!
No będę się starała jak nie wiem co!!! Ale to Ty nie wiesz o tym?! Ostatnio też się starałam, i za pierwszym razem też się starałam iiiiii ...z tego wyszła!!! ALE! Może w końcu coś z tych starań wyjdzie (chociaż one nie mają zbyt dużego wpływu na wynik egzaminu w moim przypadku).

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
A mnie się udało Na pewno dzięki Waszym kciukom trzymanym .
Brawo, brawo, brawo! Ogromniaste gratulacje! Dołączyłaś więc dzisiaj do grona szczęściarzy!!!

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Od samego rana byłam tak zdenerwowana, że aż mi niedobrze było. Jakoś usiłowałam sobie wytłumaczyć, że przecież na litość boską nic się nie stanie jak nie zdam, mój brat zdał za drugim razem a kierowcą jest świetnym.
Mogę być tak troszeczkę zgryźliwa ?!!! I od razu proszę o wybaczenie i zrozumienie ()... Czy uważasz, że ktoś, kto zdaje za trzecim lub czwartym lub piątym razem - nie może być dobrym kierowcą?! Wybacz ale wiele jest osób, które świetnie sobie radzą za kierownicą a nawet za drugim razem nie zdają!!!
Bardzo się cieszę, że Tobie tak szybciutko się udało zdać i nie kryje się w tym żadna złośliwość ale moim bynajmniej zdaniem - ilość niezdanych egzaminów wcale nie musi świadczyć o tym, jakim kto będzie kierowcą. Amen

... chyba jestem trochę nadwrażliwa dzisiaj ale wiecie kobitki jak to jest z nami kobitkami i o co chodzi więc od razu proszę o rozgrzeszenie ...

Edytowane przez adzipersik
Czas edycji: 2008-12-09 o 15:16
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:40   #2023
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
No będę się starała jak nie wiem co!!! Ale to Ty nie wiesz o tym?! Ostatnio też się starałam, i za pierwszym razem też się starałam iiiiii ...z tego wyszła!!! ALE! Może w końcu coś z tych starań wyjdzie (chociaż one nie mają zbyt dużego wpływu na wynik egzaminu w moim przypadku).

Brawo, brawo, brawo! Ogromniaste gratulacje! Dołączyłaś więc dzisiaj do grona szczęściarzy!!!

Mogę być tak troszeczkę zgryźliwa ?!!! I od razu proszę o wybaczenie i zrozumienie ()... Czy uważasz, że ktoś, kto zdaje za trzecim lub czwartym lub piątym razem - nie może być dobrym kierowcą?! Wybacz ale wiele jest osób, które świetnie sobie radzą za kierownicą a nawet za drugim razem nie zdają!!!
Bardzo się cieszę, że Tobie tak szybciutko się udało zdać i nie kryje się w tym żadna złośliwość ale moim bynajmniej zdaniem - ilość niezdanych egzaminów wcale nie musi świadczyć o tym, jakim kto będzie kierowcą. Amen


... chyba jestem trochę nadwrażliwa dzisiaj ale wiecie kobitki jak to jest z nami kobitkami i o co chodzi więc od razu proszę o rozgrzeszenie ...

zgadzam sie
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:45   #2024
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że bajeczka000 i littledevil przyniosą lepsze wieści, bo ja niestety nie zdałam.
Bardzo mi przykro już wiesz jak to wszystko wygląda, i na pewno zdasz za drugim razem POWODZENIA

Cytat:
Napisane przez littledevil Pokaż wiadomość
wymusilam pierwszenstwo w 37 minucie
no szkoda, opisz dokładnie przebieg egzaminu, jak się już "wyluzujesz"


Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
A mnie się udało Na pewno dzięki Waszym kciukom trzymanym .
agta85 i littledevil główki do góry następnym razem na pewno się uda
panna kinia spóźnione ale baaardzo szczere życzenia i buziak
GRATULACJE PŁYNĄCE ZE SZCZEREGO SERDUSZKA
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:07   #2025
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
A mnie się udało Na pewno dzięki Waszym kciukom trzymanym
GRATULACJE

Kurcze normalnie jak czytam te wasze relacje to serce mi wali jak oszalałe i zachowuję się tak jakbym sama jechała
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:09   #2026
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość

Mogę być tak troszeczkę zgryźliwa ?!!! I od razu proszę o wybaczenie i zrozumienie ()... Czy uważasz, że ktoś, kto zdaje za trzecim lub czwartym lub piątym razem - nie może być dobrym kierowcą?! Wybacz ale wiele jest osób, które świetnie sobie radzą za kierownicą a nawet za drugim razem nie zdają!!!
No właśnie bałam się, że napiszę to tak, że ciężko będzie zrozumieć co mam na myśli. Absolutnie nie miałam nic złego na myśli, dziś zdałam sobie sprawę jak dużo zależy od przypadku i naprawdę nie sądzę, że ilość niezdanych egzaminów w jakikolwiek sposób kogoś ocenia jakim jest kierowcą. Przepraszam za to zamotanie i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:55   #2027
littledevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 177
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

prezentacja świateł i płynów ok, placyk poszedl elegancko więc pojechaliśmy na miasto, jeżdziłam po waskich jednokierunkowych zrobiłam tam kilka parkowań (skośne równolełge...) chciał mnie na zakaz nakierować ale się wybroniłam bo w pore zauważyłam nakaz skretu w prawo, pojechaliśmy pod taką górę zaciągnęłam ręczny i dosyć długo czekałam aż bedę miała wolną drogę jak w końcu ruszyłam to facet powiedział mi że mam dynamiczniej jeździć więc tak tynamicznie wjechałam na rondo, że wymusiłam kazał skrecić na parking przesiadka i dziękuję bardzo. :|
littledevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:20   #2028
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

agta85 przykro mi Wiem co czujesz... Może jak ochłoniesz to napiszesz co poszło nie tak? Zapisałaś się na kolejny termin, mam nadzieję?

littledevil jaka szkoda że tak wyszło. Byłaś już tak blisko zdania. Eh pewnie jesteś wściekła. Trzymaj się i pisz, kiedy następna szansa.

bajeczka000 gratulacje!! Super, że się udało!! Zazdroszczę
carrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:37   #2029
EDZIA1051
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 46
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

hej, mam jutro egzamin i potworny stres mam duza prosbe do kogos kto juz jest po egzaminie zeby opisał mi co i jak, od poczatku , czy w samochodzie sa odrazu juz kluczyki czy trzeba samemu je włozyc do stacyjki, czy samochod jest otwarty i właczony, jaka jest kolejnosc omawiania po kolei swiateł, i tak sie zastanawiałam jak mi powie ze mam właczyc wszystkie swiatła to jak to zrobie bo przeciez mijania i pozycyjnych za jednym razem nie włacze?, i co jest po kolei pod maska omawiane, i kiedy sprawdzam sygnał dzwiekowy?? bede bardzo wdzieczna za jakie sporady i odpowiedzi na pytania tym bardzije ze zdaje po 18 wiec ciemno jest i to kolejny stres
EDZIA1051 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 17:57   #2030
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Egzaminator wkłada i wyjmuje kluczyki. Ty tylko zapalasz lub gasisz( tak było u mnie). Światła może kazać zapalić wszystkie i wtedy po prostu wszystkie zapalasz: mijania, drogowe, awaryjne, przeciwmgielne i światło cofania(zaciągając bieg wsteczny). Może też powiedzieć, żeby po kolei pokazywać, wtedy to robisz.
Sygnał dźwiękowy też powie, kiedy masz użyć. Maskę może sam otworzyć, ale nie zawsze tak jest. U mnie na pierwszym wyrywkowo mnie pytał co pod maską, a na drugim mogłam sama opowiadać. Przy pokazywaniu może zapytać o to, ile poszczególnych płynów ma być. I nie bój się bo stres okropny, ale trzeba to przeżyć. Zjedz snickersa, to trochę się humor poprawi i poczujesz się lepiej
Powodzenia
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:06   #2031
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Na początku zaglądałam na ten wątek.. Po 3 porażce omijałam go szerokim łukiem, bo sama myśl o egzaminie psuła mi humor, w brzuchu wierciło, bez sensu..
Do dziś dnia, w którym to ZDAŁAM!!! Za 6 razem!!! Hehe.. nie wierzę w to cały czas, mimo, że minęło już parę ładnych godzin.. Jedno wielkie ufff. W końcu trafiłam na miłego pana egzaminatora (4 razy jechałam z kobietą..), sympatycznego i ludzkiego. Gratuluje wszystkim, które (którzy?) zdały, a reszta niech się nie poddaje! POWODZENIA!

EDZIA1051
-czy w samochodzie sa odrazu juz kluczyki czy trzeba samemu je włozyc do stacyjki, , czy samochod jest otwarty i właczony


są kluczyki w stacyjce, silnik uruchomiony, samochód otwarty

- jaka jest kolejnosc omawiania po kolei swiateł, i tak sie zastanawiałam jak mi powie ze mam właczyc wszystkie swiatła to jak to zrobie bo przeciez mijania i pozycyjnych za jednym razem nie włacze?

Nie ma ustalonej kolejności świateł, po koleji włączasz, mówisz jakie, nie wszystkie na raz.

- i co jest po kolei pod maska omawiane, i kiedy sprawdzam sygnał dzwiekowy??

Wymieniamy elementy pod maską według własnej kolejności; sygnał dźwiękowy włączamy przy omawianiu świateł (zawsze robiłam to na końcu)

-bede bardzo wdzieczna za jakie sporady i odpowiedzi na pytania tym bardzije ze zdaje po 18 wiec ciemno jest i to kolejny stres

Tak przynajmniej było u mnie, może w innych ośrodkach inaczej to wygląda. Fakt faktem jestem dość doświadczona w tym temacie, niestety.

GŁOWA DO GÓRY, POWODZENIA!
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:11   #2032
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie, ale dziś ZDAŁAM za drugim razem. Pierwszy raz wymusiłam pierwszeństwo na około 40 minucie. Zawzięłam się wykupiłam 5 h dodatkowych na innym aucie (ponieważ szybsze terminy) i dziś z samego rana godzina 7 egzamin. Plac ok. Byłam mniej zestresowana niż za pierwszym razem. Wyjechałam na miasto z egzaminatorem i facetem, co się na egzaminatora przyuczał.
Parę razy musiałam gwałtownie hamować. Ciężarówka wymusiła pierwszeństwo, innym razem pies wyskoczył na jezdnię. Miałam zawracanie w bramie, parkowanie równoległe (tu robiłam korektę). Egzaminator mnie poganiał na jednym skrzyżowaniu, chciał mnie podpuścić.
Te 45 minut zleciało bardzo szybko. Starałam się jeździć bardzo dynamicznie. Oczy wokół głowy, pełne skupienie i jestem z siebie dumna Jako pierwsza wyjechałam z WORDU ze wszystkich grup, co zdawały. Czuje się szczęśliwa choć to dopiero początek przygody i nowego wyzwania.

Wierzę, że uda się zdać innym dziewczynom to tylko kwestia czasu. Trzymam kciuki za Was
nadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:12   #2033
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez brzozka Pokaż wiadomość
Na początku zaglądałam na ten wątek.. Po 3 porażce omijałam go szerokim łukiem, bo sama myśl o egzaminie psuła mi humor, w brzuchu wierciło, bez sensu..
Do dziś dnia, w którym to ZDAŁAM!!! Za 6 razem!!! Hehe.. nie wierzę w to cały czas, mimo, że minęło już parę ładnych godzin.. Jedno wielkie ufff. W końcu trafiłam na miłego pana egzaminatora (4 razy jechałam z kobietą..), sympatycznego i ludzkiego. Gratuluje wszystkim, które (którzy?) zdały, a reszta niech się nie poddaje! POWODZENIA!
Gratulacje !!!!!!!!
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:23   #2034
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Brawo, brawo, brawo! Ogromniaste gratulacje! Dołączyłaś więc dzisiaj do grona szczęściarzy!!!
Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość

GRATULACJE PŁYNĄCE ZE SZCZEREGO SERDUSZKA
Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
GRATULACJE
Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość

bajeczka000 gratulacje!! Super, że się udało!! Zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
bajeczka000 GRATULUJĘ
Strasznie dziękuję dziewczyny
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 19:59   #2035
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez EDZIA1051 Pokaż wiadomość
hej, mam jutro egzamin i potworny stres mam duza prosbe do kogos kto juz jest po egzaminie zeby opisał mi co i jak, od poczatku , czy w samochodzie sa odrazu juz kluczyki czy trzeba samemu je włozyc do stacyjki, czy samochod jest otwarty i właczony, jaka jest kolejnosc omawiania po kolei swiateł, i tak sie zastanawiałam jak mi powie ze mam właczyc wszystkie swiatła to jak to zrobie bo przeciez mijania i pozycyjnych za jednym razem nie włacze?, i co jest po kolei pod maska omawiane, i kiedy sprawdzam sygnał dzwiekowy?? bede bardzo wdzieczna za jakie sporady i odpowiedzi na pytania tym bardzije ze zdaje po 18 wiec ciemno jest i to kolejny stres
Dasz rade

Cytat:
Napisane przez brzozka Pokaż wiadomość
Do dziś dnia, w którym to ZDAŁAM!!! Za 6 razem!!!
GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez nadja Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie, ale dziś ZDAŁAM za drugim razem.
GRATULACJE
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:10   #2036
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
panna kinia spóźnione ale baaardzo szczere życzenia i buziak
dziękuje za spóźnione życzenia i gratulje POZTYWNEGO wyniku

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
panna kinia 100 lat i wszyyyyystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
No będę się starała jak nie wiem co!!! Ale to Ty nie wiesz o tym?! Ostatnio też się starałam, i za pierwszym razem też się starałam iiiiii ...z tego wyszła!!! ALE! Może w końcu coś z tych starań wyjdzie (chociaż one nie mają zbyt dużego wpływu na wynik egzaminu w moim przypadku).
ciiiichooo teraz bedzie lepiej! Ba, najlepiej!

Cytat:
Napisane przez brzozka Pokaż wiadomość
Na początku zaglądałam na ten wątek.. Po 3 porażce omijałam go szerokim łukiem, bo sama myśl o egzaminie psuła mi humor, w brzuchu wierciło, bez sensu..
Do dziś dnia, w którym to ZDAŁAM!!! Za 6 razem!!! Hehe.. nie wierzę w to cały czas, mimo, że minęło już parę ładnych godzin.. Jedno wielkie ufff. W końcu trafiłam na miłego pana egzaminatora (4 razy jechałam z kobietą..), sympatycznego i ludzkiego. Gratuluje wszystkim, które (którzy?) zdały, a reszta niech się nie poddaje! POWODZENIA!
Ojj i jeszcze przez pare najbliższych dni nie będziesz mogła w to uwierzyć. Myśle, że dopiero jak odbierzemy plastik to dojdzie do Nas, że to już po wszystkim ... hmm a może właśnie początek ?!
Nie mniej jednak gratuluje
Cytat:
Napisane przez nadja Pokaż wiadomość
Te 45 minut zleciało bardzo szybko. Starałam się jeździć bardzo dynamicznie. Oczy wokół głowy, pełne skupienie i jestem z siebie dumna Jako pierwsza wyjechałam z WORDU ze wszystkich grup, co zdawały. Czuje się szczęśliwa choć to dopiero początek przygody i nowego wyzwania.
no to moje najszczersze gratulacje
Mnie także ten egzaminacyjny czas zleciał strasznie szybko, a więc może też metoda nie zerkać na zegar?
Teraz się zacznie prawdziwa nauka jazdy ...


Ogólnie to mamy ostanio nawet dobrą passe na wątku, nieprawdaż?
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:23   #2037
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Ogólnie to mamy ostanio nawet dobrą passe na wątku, nieprawdaż?
i oby trwała jak najdłużej
gratuluję zdającym!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:37   #2038
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

ja również GRATULUJE wszystkim które zdały w ostatnim czasie,wiem jaka to radość
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:40   #2039
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

gratuluje wszystkim którzy zdali

agta85 następnym razem się uda
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:43   #2040
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

A ja dziewczyny juz w sobote... jutro mam dodatkowe jazdy...
mam nadzieje ze juz za tym 3 razem sie uda
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.