Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 19:24   #241
megami
Raczkowanie
 
Avatar megami
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 335
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
przejrzyj wątek, pojawia się w nim dużo adresów lumpków, dziewczyny też piszą gdzie sie one znajduja ja sie powtorze i powiem, że polecam Kola Shopy: na Dworcowej, Dubois, Hubskiej, Ładnej i bodajże Słowiańskiej albo Nowowiejskiej
W Kola Shopie na Dworcowej nie podobało mi się.. wszystko było poupychane, że aż ciężko było coś wyciagnąć i ogólnie nic fajnego nie znalazłam. Może akurat trafiłam na taki dzień. Natomiast super rzeczy mają na Stawowej, ale ceny z kosmosu.. Płaszcze kosztują nawet 300zł, sukienki 80zł lub więcej. Większość rzeczy jest nowa, ale jak na lumpeks to strasznie drogo
megami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 21:08   #242
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

w tym na Dworcowej jeszcze nie udało mi się nic kupić. Faktycznie jest tam strasznie ciasno i ludzi masa...wymieniłam po prostu wszystkie Kola Shopy, ktore znam
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 22:02   #243
kasjopeja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 295
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

dziewczyny a jest we wro taki butik z ciuchami vintage, boho? szukam i szukam i nie mogę do takowych dotrzeć...
kasjopeja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 15:08   #244
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
w tym na Dworcowej jeszcze nie udało mi się nic kupić. Faktycznie jest tam strasznie ciasno i ludzi masa...wymieniłam po prostu wszystkie Kola Shopy, ktore znam
przeciez Cie nie atakujemy

Dziewczyny a czym dojechac na dubois z grunwaldu?? i jak dojsc do tego lumpka?? bo tyle o nim mowiliscie, ja juz sie tyle razy wybieralam i nigdy mi sie nie udalo, a jutro w koncu bede mogla z tego co wyczytalam w watku to jutro tam jest dostawa, czyli ubrania beda wycienione tak??
I co jeszcze po drodze z grunwaldu moge odwiedzic??
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 22:32   #245
lilmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 279
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Czesc dziewczyny.
Ja od niedawna mieszkam we Wrocławiu, dzisiaj obudzilam sie z totalnym przeswiadczeniem, ze chce poszperac w lumpkach i co... spełzło na niczym. i to nie z mojej winy!
Jezdzilam, szukalam, wpadlam moze do dwoch, trzech (tyle udalo mi sie odwiedzic), ale asortyment raczej ubogi albo ceny megazawyżone (bluzka za 36 zł itp ) ;/
Moze mozecie polecic jakies adresy (chociazby na PW) w okolicach centrum, magnolii itp. ?

Z gory dzieki za odp i pozdrawiam
lilmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:22   #246
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

ja z tych Koala znam dwa na ładnej - tam nigdy nic nie udało mi się kupić i na Nowowiejskiej - a tam ceny szalone, ostatnio podobały mi się buty ale kosztowały 170zł przeginają przecież to są używane ciuchy
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 12:46   #247
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

na Dubois to mozna podjechac tramwajem na Bema i kawałek przejsc. nie wiem czym mozna dostac sie z grunwaldu.Blisko jest tez z przystanku Pomorska.A dokładnie to się znajduje na skrzyżowaniu w takiej starej kamienicy.na pewno trafisztak ciuszki sa wycenione no i w dniu dostawy to ceny są dość wysokie ale na pewno mozna zlowic wiele perełek.niestety w lumpkach nie jest za taniozwlaszcza w dniu dostaw, dlatego ja, jesli juz sie wybieram najczesciej wtedy gdy jest -50% czasem mozna trafic na cos fajnego i nie jest az tak drogo.ale czesto tez wychode z pustymi rekami.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 08:24   #248
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Witam. Jestem totalnie zawiedziona co do lumpkow we Wrocławiu. Byłam na szczytnickiej i w okolicach grunwaldu i w lotosie na Pl. Legionów. Ceny z kosmosu!!! Torebki za 40-70 zł w zwyż. W kola shopach też nic, na dworcowej jeszcze jakos, ale na ładnej same szmaty. Macie jeszcze jakieś pomysły gdzie można trafić na fajne ciuchy? Np. z Anglii? P.s. ten lumpek koło Kazimierza Wielkiego jak się idzie w stronę Pl. Jana Pawła "Angielska odzież używana" zlikwidowali.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 14:02   #249
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Dawno już skończyły sie lumpeksy gdzie wszystko na wagę i w cenie 2 -5 zł.
Ja osobiscie chętnie za coś ciekawego i na mnie dobrego ( niestety nosze rozmiar 40-42 ) dam 30-50zł .
Synom też często kupuje ciuchy w lumpach i obydwaj je przechodzą i jeszcze co niektóre oddaje w dobrym stanie kuzynce ! A jak pojde na jakis plac np. Świebodzki to szmata w takiej cenie po 2 praniach nie przypomina wogule tego co zakupywałam !!
Na mnie bardzo dobre wrażenie zrobił lumpik za Pedeciekiem , to chyba ul. Sucha !! Seny z tych wyższych ale ciuszki śliczne !!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:28   #250
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Ja dzisiaj odwiedziłam:

- Kola Shop na Ładnej - nowy towar.. znalazłam 2 pary fajnych rurek, ale czarne sprane a białe troche za duże. Pozatym dość biednie.. Nic nie przykuło mojej uwagi, szłam głównie z nadzieją na jakąś fajną kurtke lub właśnie rurki (kiedys jak sklep miescil sie na rogu Sienkiewicza i Sępa-Szarzyńskiego) mimo że powierzchnia była mniejsza i większy ścisk to jakoś towaru było więcej czy co.. zazwyczaj nie wychodziłam z pustymi rękoma.


- mały lumpeks na Sienkiewcza, na przeciwko przychodni - przecena -50% ale towaru dość mało i raczej nic specjalnego.. spodnie tylko 'dzwonowate', kurtek praktycznie ze 3 może a i z bluzek nic ciekawego nie wypatrzyłam Choć gatunkowo towar wydawał mi się sporo lepszy niż w Koli..

Także przyszłam do domu niepocieszona i z pustymi rękoma. Zastanawiałam się jedynie czarną mini w Koli ale po 1 do lata daleko, po 2 mam podobną a po 3 kosztowała 18 zł a tyle warta moim zdaniem nie była..


Czy jest jeszcze gdzieś fajny lumpeks we Wrocławiu?
Żeby był duży wybór, niedrogo...

Szlag mnie trafia jak koleżanka z Lublina pokazuje co kupiła u siebie w dodatku za śmieszne pieniądze bo na wage.. po 2-3zł ciuchy!
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:54   #251
moomuffin
Raczkowanie
 
Avatar moomuffin
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 94
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

ja też byłam dzisiaj w kola shopie na ładnej, zaglądam tam co środę jak jest nowy towar,ale dopiero po pracy po 16stej, więc na jakieś perełki nie mam co liczyć,bo większość rozchodzi się rano...poszłam tam kiedys na otwarcie...przychodzę a tam tłum pod drzwiami jakich jeszcze nie widziałam, jak tylko otworzyli dziki tłum wlał się do środka...a tam juz tylko przepychanki i prawie wyrywanie wieszaków z dłoni...
udało mi się dzisiaj kupić tylko sweterek za 12 zeta...skromnie,ale sie przyda...w zasadzie co srode przynosze stamtad cos nowego,jak bede miala czas to zrobie zdjecia.
lubie tez dni jak jest wszystko po 3 zeta albo za złotówkę,czesto zostają same szmaty,ale nieraz mozna znalesc jakies rzeczy typu niezniszczony podkoszulek lub polar do chodzenia po domu...
poza tym sądze ,że maja jednak za wysokie ceny...nie rozumiem jak mozna chciec np 20 zeta za totalnie zmechacony sweter...moze wychodza z zalozenia ze jak cos jest atmosphere to ludzie to kupia bo w pl nie ma primarka...
__________________
...dreaming of the Osaka sun...
moomuffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 21:34   #252
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez moomuffin Pokaż wiadomość
poza tym sądze ,że maja jednak za wysokie ceny...nie rozumiem jak mozna chciec np 20 zeta za totalnie zmechacony sweter...moze wychodza z zalozenia ze jak cos jest atmosphere to ludzie to kupia bo w pl nie ma primarka...
ceny to tam są z kosmosu, nie wiem o czym oni myślą, ale to jest przesada porównując sobie za ile oni to naywają czyli jakieś 10/15 zł kilo, więc zyski mają masakryszczne
mnie się udało ostatno kupić 2 rzeczy po -50% mimo że zaglądam tam od 4 miesięcy
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:54   #253
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Co do cen się zgadzam!

Z tymże jakoś wcześniej, jak sklep był jeszcze na skrzyżowaniu Sienkiewicza z Sępa to w dniu gdzie wszystko było po 3 zł fakt że było stado babek w różnym wieku, duszno, gorąco, przepychanki a do przebieralni (były 3) mega kolejka.. kłótnie o ilość czasu na przebieranie między klientkami - gorzej niż na jarmarku, ale za te 3 zł można było wyhaczyć fajne rzeczy. Naprawde! Ja pamiętam że i bluzy takie rozpinane dopasowane, i sweterki, ba nawet kurtke ktora bardzo lubie kupilam za 3 zl tam tylko troche juz sie podniszczyla niestety.
A teraz.. jak się pójdzie w dzień po 3 zl to praktycznie jak moomuffin mowisz - same szmatki ew coś do chodzenia po domu albo na konie
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:25   #254
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

dziewczyny w jakie dni są dostawy w Kola tym koło Grunwaldu, na Dubois, może też orientujecie się na Tęczowej kiedy są, bo ja nie mam pojęcia, na Dworcowej, też możecie podpowiedzieć pozdrawiam
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 12:15   #255
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakie dni są dostawy w Kola tym koło Grunwaldu, na Dubois, może też orientujecie się na Tęczowej kiedy są, bo ja nie mam pojęcia, na Dworcowej, też możecie podpowiedzieć pozdrawiam
nowy towar

poniedziałek - Dworcowa
wtorek - Nowowiejska
środa - Ładna
czwartek - Dubois
piątek - Hubska
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:57   #256
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
nowy towar

poniedziałek - Dworcowa
wtorek - Nowowiejska
środa - Ładna
czwartek - Dubois
piątek - Hubska
Dziubaski, a gdzie dokładnie jest ten na Nowowiejskiej? Bo Nowowiejska długa a jeszcze tam nie byłam?
Tu moje ostatnie:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2909
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 16:20   #257
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dziubaski, a gdzie dokładnie jest ten na Nowowiejskiej? Bo Nowowiejska długa a jeszcze tam nie byłam?
Tu moje ostatnie:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2909

dokładnie to na skrzyżowaniu Nowowiejskiej z Piastowską, naprzeciwko przystanków.

a powiedzcie czy wrto wybrać się jutro na Dubois? jakoś nigdy tam nie dotarłam? mają ciekawe ciuszki?

Edytowane przez juhaska
Czas edycji: 2008-12-10 o 16:21
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 16:31   #258
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Fajny mały lumpeks jest na ul. Ślężnej, mniej więcej na wysokości ul. Weigla tylko po drugiej stronie ulicy obok apteki. Wyłącznie wycena, dostawa we wtorki, a potem przeceny, mało ludzi. Wszystko ładnie wisi na wieszakach, nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o buty. Ceny dosyć wysokie za firmowe rzeczy w dobrym stanie trzeba trochę zapłacić, bluzki-sweterki nawet do 30zł.
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 19:11   #259
megami
Raczkowanie
 
Avatar megami
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 335
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dziubaski, a gdzie dokładnie jest ten na Nowowiejskiej? Bo Nowowiejska długa a jeszcze tam nie byłam?
Tu moje ostatnie:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2909
W którym lumpku dostałaś tą czarną bluzeczkę z żabotem?
megami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 19:58   #260
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez megami Pokaż wiadomość
W którym lumpku dostałaś tą czarną bluzeczkę z żabotem?
tę akurat wyhaczylam na pl.św. Macieja. (3 zł a w idealnym stanie) Tam są 2 ciuchlandy - nie ciekawe, trzeba grzebać w skrzyniach, ale rzeczy są za to tańsze.
__________________
Wymieniam:

Edytowane przez zioła
Czas edycji: 2008-12-10 o 20:01
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:49   #261
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Witam, ciesze się że znalazłam taki wątek. Mieszkam we wrocq od 6 miesiecy dopiero i jakos brakowalo mi czasu żeby się tu dokładnie rozejżeć
Napisze co znalazłam w moim regionie (okolice ul Grabiszyńskiej)
*ul. Stalowa bunkier tak jak ktoś już wyżej wspominał dużo ciuszków do wygrzebania, ale trzeba sie naprawde nieżle nagrzebać no i trafic na godzine gdzie nie ma aż tyle innych `pań` które też czegoś szukają polecam wtorki jest wtedy najniższa cena bo 5 zł/kg w środy dostawy więc cena jest najwyższa
*ulica żelazna (obok żabki) tam byłam narazie tylko jeden raz, wszystko ładnie poukładane, dostawy tematyczne np ubrania na sylwestra. co do cen to jak bede dzis szla to zobacze i napewno dopisze

narazie tyle ale wybieram się dziś na zakupy i wiec napewno coś dopisze
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/

Edytowane przez silver_shira
Czas edycji: 2008-12-13 o 10:51 Powód: literówka
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:38   #262
alexandree
Raczkowanie
 
Avatar alexandree
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 95
GG do alexandree
Cool Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

[quote=zioła;10035152]Dziubaski, a gdzie dokładnie jest ten na Nowowiejskiej? Bo Nowowiejska długa a jeszcze tam nie byłam?
Tu moje ostatnie:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2909
[/que]

Jesli chodzi o Kola shop to jest to skrzyzowanie jednosci narodowe z nowowiejska. Powiem wam, ze do kola shopow nie bylam przekonana, ale pracuje na kaszubskiej i mam po drodze z pracy ten na dubois - i ostatnio nawett zaszalalam - mozna wyhaczyc cos jak jest 50%lub za 3zl, bo jak za 1zl to nie bardzo chyba, ze cos do lazenia po domu. Ostatnio zdobylam sliczna marynareczkę w prazki z GERRY WEBBER :0 od razu sie glowilam ile by kosztowala w sklepie WEBBEra w Galerii Dominikanskiej :0)
Milych lowow dziewczeta
__________________
Wszystko w życiu ma swoje miejsce, dranie także....
alexandree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:17   #263
aVantino
Przyczajenie
 
Avatar aVantino
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

HEj wszystkim
Przeczytałam wątek "od deski do deski" i od poniedziałku wyruszam na łowy. Chciałabym się dowiedzieć jednak czy wiecie może gdzie można dostać ładne kurtki i spodnie narciarskie? Nie chcę wydawać fortuny a są mi potrzebne
aVantino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:06   #264
traskat
Raczkowanie
 
Avatar traskat
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 166
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

witajcie a czy we Wrocławiu jest ciucholand "skandynawska odzież"? Chyba tak brzmi jego nazwa...
traskat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:55   #265
white-tree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

a nie jest on przypadkiem na ulicy Ruskiej?

a ciekawe secondhandy z markowymi ubraniami, znacie jakieś?
__________________
Where we lay side by side
Tightly wrapped together
Safe from the outside.
white-tree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:11   #266
karolcia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

witajcie kobitki bardzo proszę o doradzenie szukam lodziezy uzywanej dla dzidzi czyli pajacyki kaftaniki czy są jakies we wrocku w miare tanie
karolcia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:59   #267
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

byla ktoras z Was tam na traugutta (prawie na krakowskiej) ??
od ktorej jest otwarte? jutro jest dostawa?

bo sie wybieram :P
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:02   #268
ladywilkinson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

No i co? Koniec tematu? Piszcie dziewczyny, piszcie, co tam we Wrocławiu....?
ladywilkinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:38   #269
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

ja polecam pereca , w pon nowy towar na wagę 45 kg , wtorek 35 i maleje z dnia na dzień , da sie od czasu do czasu jakies perełki znaleźć , chociaż też dużo zależy od dostawy .
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:52   #270
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez silver_shira Pokaż wiadomość
Witam, ciesze się że znalazłam taki wątek. Mieszkam we wrocq od 6 miesiecy dopiero i jakos brakowalo mi czasu żeby się tu dokładnie rozejżeć
Napisze co znalazłam w moim regionie (okolice ul Grabiszyńskiej)
*ul. Stalowa bunkier tak jak ktoś już wyżej wspominał dużo ciuszków do wygrzebania, ale trzeba sie naprawde nieżle nagrzebać no i trafic na godzine gdzie nie ma aż tyle innych `pań` które też czegoś szukają polecam wtorki jest wtedy najniższa cena bo 5 zł/kg w środy dostawy więc cena jest najwyższa
*ulica żelazna (obok żabki) tam byłam narazie tylko jeden raz, wszystko ładnie poukładane, dostawy tematyczne np ubrania na sylwestra. co do cen to jak bede dzis szla to zobacze i napewno dopisze

narazie tyle ale wybieram się dziś na zakupy i wiec napewno coś dopisze
Jak dostac sie na ulice Stalową? najlepiej z przystanku K (pętla na Kamieńskiego przy szpitalu) bo bede akurat w szpitalu i chcialabym zobaczyc ten lumpeks na Stalowej, ale zupelnie nie wiem w co wsiasc We Wroclawiu bylam tylko pare razy i wiem tylko jak sie dostac na Jednosci Narodowej i to tez nie tak do konca :P
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.