Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 17:08   #2401
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ale farsa
chyba sobie subskrypcje skasuje

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki wątku które opisywały swoje szczere i subiektywne odczucia po wizytach u fryzjerów. Duzo mi dały
Nawet Ci sie nie dziwie......... po tych ostatnich postach mam naprawde mieszane odczucia. mam tylko nadzieje ze watek powroci do swojej poprzedniej "formy". dla mnie EOT!
P.S komplementowac sie mozecie na PRIVIE
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:06   #2402
pumma86
Raczkowanie
 
Avatar pumma86
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkich! Czytam i czytam już chyba godzinę i mam coraz większy mętlik w głowie...każdego dnia przejeżdżam obok GAWW i nigdy nie miałam odwagi zajrzec do środka - to chyba efekt moich traumatycznych spotkań z "władcami nożyczek", ale chyba coś we mnie pękło po waszych postach i mam zamiar stanać u progu tego słynnego miejsca. Mam tylko mały dylemat...czy umawiając się na spotkanie trafiam do danej osoby przypadkowow czy mogę wybrać np. polecanego Sebastiana?? I czy naprawde mogę oddać moje nieokrzesane włochale w jego ręcę bez żadnego ale?? Pomóżcie dziewczyny....nie spodziewałam się że temat fryzjer może być tak wciągający, pozdrowasy!!
pumma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:19   #2403
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

nie chce mi się w to wszytsko wierzyc..
ale przynajmniej sie uśmiałam
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:26   #2404
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

Pummo, oczywiście, że możesz się umówić do kogo chcesz w końcu jesteś klientką i masz swoje prawa A kwestia zaufania fryzjerowi to inna sprawa, ja zawsze mam swoje fryzurowe typy ale proszę o opinię fryzjera
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:36   #2405
pumma86
Raczkowanie
 
Avatar pumma86
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Dot.: Fryzjer Poznan

Hmmmmmm w takim razie czas na zmianę, przekroczę próg i wyznaczę mojego władcę)) ...chyba gorszy stres niż u dentysty heheheh!!
pumma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 00:14   #2406
muuumiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
a Pan Krzysztof?

Witam,

dziewczyny nie wiecie może ile kosztuje aktualnie cięcię u Krzysztofa tego z salonu Kaja na Półwiejskiej?


Muszę się wybrać, a niestety ostatnio krucho z funduszami .

A może polecicie mi jakiegoś tak DO 60zł na krótką fantazyjną fryzurę. Część włosów mam wygolonych, część mocno pocieniowanych.. taki misz masz




Proooosze polećcie coś
Z góry dziękuję za pomoc
muuumiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 00:19   #2407
muuumiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam,

dziewczyny nie wiecie może ile kosztuje aktualnie cięcię u Krzysztofa tego z salonu Kaja na Półwiejskiej?


Muszę się wybrać, a niestety ostatnio krucho z funduszami .

A może polecicie mi jakiegoś tak DO 60zł na krótką fantazyjną fryzurę. Część włosów mam wygolonych, część mocno pocieniowanych.. taki misz masz




Proooosze polećcie coś
Z góry dziękuję za pomoc
muuumiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 00:34   #2408
muuumiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
prośba o radę

Witam,

dziewczyny nie wiecie może ile kosztuje aktualnie cięcię u Krzysztofa tego z salonu Kaja na Półwiejskiej?


Muszę się wybrać, a niestety ostatnio krucho z funduszami .

A może polecicie mi jakiegoś tak DO 60zł na krótką fantazyjną fryzurę. Część włosów mam wygolonych, część mocno pocieniowanych.. taki misz masz




Proooosze polećcie coś
Z góry dziękuję za pomoc
muuumiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:14   #2409
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: prośba o radę

Cytat:
Napisane przez muuumiiaa Pokaż wiadomość
Witam,

dziewczyny nie wiecie może ile kosztuje aktualnie cięcię u Krzysztofa tego z salonu Kaja na Półwiejskiej?


Muszę się wybrać, a niestety ostatnio krucho z funduszami .

A może polecicie mi jakiegoś tak DO 60zł na krótką fantazyjną fryzurę. Część włosów mam wygolonych, część mocno pocieniowanych.. taki misz masz




Proooosze polećcie coś
Z góry dziękuję za pomoc
Odradzam salon Kaja . Pan fryzjer zrobił mi taka masakrę na włosach, że 3 miesiące odrastały, żeby cokolwiek można było z nimi zroibic ( krótka fryzurka), następna fryzjerka po nim zapytała mi się czy spotkałam się z kosiarką . Do krókich fryzurek polecę z czystym sumieniem " Kącik fryzjerski" Agnieszki Chwiałkiewicz na ulicy Kramarskiej koło Mexican.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 12:52   #2410
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: prośba o radę

dziewczyny, doradzcie mi, gdzie mam isc, aby mi sie farba nie splukala? jestem zla, gdyz 2 tygodnie temu bylam w le grand, wyszlam z pieknym kolorem, zaplacilam ponad 300 zl i z czekoladowego brazu nici po 14 dniach ugh:/
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:16   #2411
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: prośba o radę

jestem zalamana . termin do Grzegorza Supersona to styczen . a ja myslalam, ze jeszcze w grudniu sie zalapie . umowilam sie na poczatek stycznia. musze jakos wytrzymac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 21:23   #2412
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: prośba o radę

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
dziewczyny, doradzcie mi, gdzie mam isc, aby mi sie farba nie splukala? jestem zla, gdyz 2 tygodnie temu bylam w le grand, wyszlam z pieknym kolorem, zaplacilam ponad 300 zl i z czekoladowego brazu nici po 14 dniach ugh:/

Ja mam na głowie aktualnie farbe Goldwella (robione w GAWW) i trzyma sie spokojnie 2 miechy . tak nawiasem mowiac szkoda kolorku bo super byl -dokladnie taki o jakim marze ale na pocieszenie ciecie baaardzo ladne -przynajmniej to co zaprezentowalas na fotkach
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:18   #2413
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ale farsa
chyba sobie subskrypcje skasuje
o tym samym pomyślałam.....
och och, ile swieżych wizażanek i wizażan na tym forum, co za przypadek
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 00:41   #2414
jagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Fryzjer Poznan

Byłam ostatnio w Pacykarni u pana Piotra i niestety jestem baaardo niezadowolona.. Było bardzo miło, pachniały odżywki i inne pianki, pan miły, rozmawiał, oglądał włosy i zapowiadało się wszystko świetnie.. Powiedziałam, że nie prostuję włosów, lubię jak się puszą i że nie chcę mieć głowy-stożka.. Ale on tego w ogóle nie wziął pod uwagę!! Powiedział, że będzie ciął na sucho, wyprostował prostownicą, ale chyba zapomniał, że cała fryzura sporo się uniesie skoro mam włosy falowane! Strzygł mnie tyłem do lustra, więc się nie widziałam i nie byłam świadoma co tam wyprawia.. Jak mnie odwrócił byłam tak zaskoczona zmianą, że nawet zadowolona, ale potem chodząc po sklepach i oglądając się w witrynach nie mogłam się poznać i załamywałam coraz bardziej Mam wyciętą grzywkę tak że odkrywa dużo mojego wysokiego czoła a włosy wycieniowane tak że tworzą coś jak grzyb natknięty na czubek Generalnie z moją podłużną twarzą przypomninam teraz konia w czapeczcie od zołędziagrrrrr.. Może za miesiąc, dwa będzie to wszystko super wyglądać jak włosy trochę odrosną, ale nie idę do fryzjera, żeby dobrze wyglądać kiedyś!!
Znowu niecierpię fryzjerów!
jagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 03:31   #2415
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: prośba o radę

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Ja mam na głowie aktualnie farbe Goldwella (robione w GAWW) i trzyma sie spokojnie 2 miechy . tak nawiasem mowiac szkoda kolorku bo super byl -dokladnie taki o jakim marze ale na pocieszenie ciecie baaardzo ladne -przynajmniej to co zaprezentowalas na fotkach
tzn kolorek mam caly czas ciemny, ale w dzien niestety widac, ze farba sie splukala, chyba, ze sama juz nie potrafie oceniac, wrzuce self made fotki

prosze Cie powiedz mi ile placilas za farbowanie? nie chce tracic kolejnych 300 zl po to by miec kolorek na jakis czas eh, a bylam w sklepie dzis i dojrzalam nowa farbe loreala i nr 5 bardzo mi sie podoba, takze mysle, aby sama sobie wloski dofarbowac :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg savesave.jpg (36,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e75be4275c.jpg (40,0 KB, 90 załadowań)
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 09:35   #2416
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: prośba o radę

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
tzn kolorek mam caly czas ciemny, ale w dzien niestety widac, ze farba sie splukala, chyba, ze sama juz nie potrafie oceniac, wrzuce self made fotki

prosze Cie powiedz mi ile placilas za farbowanie? nie chce tracic kolejnych 300 zl po to by miec kolorek na jakis czas eh, a bylam w sklepie dzis i dojrzalam nowa farbe loreala i nr 5 bardzo mi sie podoba, takze mysle, aby sama sobie wloski dofarbowac :P

Widze jasniejsze refleksy na tym pierwszym zdjeciu(od lewej) ale wyglada to dosc naturalnie.mnie sie tam podoba! a moze wczesniej mialas rozjasnione wloski i dlatego farba sie szybciej troszke wyplukuje?nie wiem czego uzywaja w LE Grand ale ja tak mialam po farbach L'Oreala - 2 tygodnie i czesc co do domowego farbowania.... nie doradzam ani nie odradzam jesli kolor tej farby jest zblizony do tego co masz na glowie to moze akurat! z brazami chyba nie ma takiego ryzyka jak np z samodzielnym rozjasnianiemmysle ze mozna sprobowac.
ja place za farbowanie ok 150-160 zl (tak mniej wiecej) -dlugie wlosy. glowa do gory fryzurke masz super!!!
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________

Edytowane przez aussie31
Czas edycji: 2008-12-13 o 09:43
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 11:39   #2417
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: prośba o radę

dziekuje

to bardzo przystepną cene zaplacilas, ja pewnie sprobuje z ta farba, a jesli cos bedzie nie tak, udam sie do gaww, w sumie to bylo moim poczatkowym planem, ale nie mieli juz miejsc w sobote :p

taktak, mialam jasne pasemka i bylam przygotowana na to, iz kolorek sie troche zmyje, ale nie tak szybko ;[
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:22   #2418
madzioch23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewczyny,

a ja mam takie pytanie - czy któraś z Was miała styczność z Tomkiem byłym pracownikiem GAWW (Oprócz Lizzy, Sarri - bo ich wypowiedzi brzmią jak ogłoszenia reklamowe itp). Jeżeli tak - jakie macie wrażenia?? Polecacie czy nie?? :P
pozdrowienia

Edytowane przez madzioch23
Czas edycji: 2008-12-13 o 12:27
madzioch23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:58   #2419
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez madzioch23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

a ja mam takie pytanie - czy któraś z Was miała styczność z Tomkiem byłym pracownikiem GAWW (Oprócz Lizzy, Sarri - bo ich wypowiedzi brzmią jak ogłoszenia reklamowe itp). Jeżeli tak - jakie macie wrażenia?? Polecacie czy nie?? :P
pozdrowienia
Jak byłam w GAWW miałam okazje spoglądać na jego prace(miły i sympatyczny)przykładał się,obcinał dziewczyne w stylu "starego Kenzo"tj.asymetryczna grzywka,cieniowanie,prost ownica.Ogólnie nawet fajnie to wyglądało,uważam że jest dobrym fryzjerem i sądze że p.Waldkowi palma uderzyła od nadmiaru klientek.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 09:40   #2420
Poananianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: prośba o radę

Hej ja osobiście polecam salon GAWW ,a konkretnie to p. Sebastiana który tam pracuje. Chodzę tylko do niego i jeszcze mi się nie zdażyło żebym wyszła niezadowolona. Farba trzyma mi się około 2 miesiecy ale odrost mam już wcześniej ,a wszystko przez to że moje włoski rosną dość szybko
Poananianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:45   #2421
Poananianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

hej ja byłam u TOMKA tylko raz ,jeszcze przed tym jak nie było w GAWW p. Sebastiana i nie byłam zachwycona, obcioł moje włosy tak że wogule mi się nie układały.Oczywiście jak wychodziłam to było wszystko ok ,ale po umyciu KATASTROFA!!! Teraz chodze do p.SEBASTIANA z GAWW i jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez Poananianka
Czas edycji: 2008-12-14 o 09:46
Poananianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 10:19   #2422
majakonieczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Cześć dziewczyny tak sobie czytam Wasze opinie na temat Sebastiana i Adama z Gaww i chyba zdecyduje się tam pójść, ale mam dylemat do którego mam się zapisać?
Czy któraś z Was była u obu Panów ? i może napisać porównanie?
majakonieczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 10:35   #2423
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Poananianka Pokaż wiadomość
hej Ja byłam u Sebastiana z GAWW i jestem super zadowolona. Zrobił mi farbe i świetnie podcioł włosy. Naprawde polecam .Nie dość że jest świetny w tym co robi to jeszcze jest miły i fajnie zbudowany
Cytat:
Napisane przez Poananianka Pokaż wiadomość
Ja też przyznaje ,że Sebastian nie wygląda na fryzjera.Ale powiem Wam ,że byłam u niego na farbie i wyszłam bardzo zadowolona. Napewno odwiedze jeszcze ten salon i Sebastiana
Cytat:
Napisane przez Poananianka Pokaż wiadomość
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z GAWW. Chodze do p.Sebastiana.

Ostatnio czekałam 4 dni.
Cytat:
Napisane przez Poananianka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny .Byłam wczoraj w Gaww i nic takiego nie słyszałam ,żeby ktoś kogoś wyzywał i był nie miły. Było jak zwykle bardzo miło i pracownicy też byli mili. To że p.Tomek odchodzi nie znaczy ,że salon przestaje istnieć. I nie zgadzam się z opinią ,że jest to najlepszy fryzjer.Byłam raz u niego i napewno tego błedu nie popełnie drugi raz. Ja chodze do Sebastiana i jestem zawsze zadowolona.
Cytat:
Napisane przez Poananianka Pokaż wiadomość
Hej ja osobiście polecam salon GAWW ,a konkretnie to p. Sebastiana który tam pracuje. Chodzę tylko do niego i jeszcze mi się nie zdażyło żebym wyszła niezadowolona. Farba trzyma mi się około 2 miesiecy ale odrost mam już wcześniej ,a wszystko przez to że moje włoski rosną dość szybko
Cytat:
Napisane przez Poananianka Pokaż wiadomość
hej ja byłam u TOMKA tylko raz ,jeszcze przed tym jak nie było w GAWW p. Sebastiana i nie byłam zachwycona, obcioł moje włosy tak że wogule mi się nie układały.Oczywiście jak wychodziłam to było wszystko ok ,ale po umyciu KATASTROFA!!! Teraz chodze do p.SEBASTIANA z GAWW i jestem bardzo zadowolona
Otrzymujesz odemnie status spamera w tym wätku.Plus za sklonowanie klona ban staly.

majakonieczna ma sklonowane konta
majakonieczna loguje się na różne konta z tego samego komputera: Poananianka i majakonieczna
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 10:40
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:13   #2424
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

a moze loguje sie z tego samego komputera, bo np korzysta z kompa w pracy, gdzie duzo osob ma dostep?

lub z kawiarenki internetowej?

marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:03   #2425
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer Poznan

Wydaje mi się że na forum rozgrywa się "wojna"?!"przechwałki czy chęć nałapania jak największej liczby dziewczyn na idealnego fryzjera.Wiem dobrze że fryzjerzy z GAWW śledzą to forum,zresztą proszono mnie o pochlebną relacje z wizyty jak będe zadowolona,ale całe to zamieszanie zraziło mnie do tego salonu i nie mam zamiaru już tam kiedykolwiek się pojawić.Panowie z GAWW pokażcie co potraficie nożyczkami i farba a nie żałosnymi postami bo dziwczyny są mądrzejsze niż myślicie.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:11   #2426
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Fryzjer Poznan

Zgadzam się z przedmówczynią
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:12   #2427
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja polecam Kamila, który pracuje w nowej części Starego Browaru Z czystym sumieniem, bez zastrzeżeń jestem dosyć wybredna, a on juz dwa razy ślicznie mnie obciął
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:27   #2428
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
a moze loguje sie z tego samego komputera, bo np korzysta z kompa w pracy, gdzie duzo osob ma dostep?

lub z kawiarenki internetowej?





Poananianka -caly czas w wätkach wychwala ten salon i osobe,troche za duzo tego na 3 stronach.Raz wystarczyloby napisac a nie po kilka razy.Jak dla mnie jest to czysta Reklama.
Co do majakonieczna ,gdyby nawet to byla inna osoba ,to dziwne ze trafila na ten wätek i zaraz po kilku minutach po poscie Ponaniaka.Odpisuje o tym samym salonie i fryzjeröw.Zamiast przeczytac pare postöw .....
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 17:28
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:24   #2429
madzioch23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej wizazanki ;p
czy ktoras z Was mialaby moze namiary na salon fryzjerski "Ekstrakt" czy jakos tak, bo za Chiny nie moge ich znalezc w internecie. Prosze o wiadomosc na priv.
pozdrowienia
madzioch23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 01:02   #2430
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: prośba o radę

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
jesli kolor tej farby jest zblizony do tego co masz na glowie to moze akurat! z brazami chyba nie ma takiego ryzyka jak np z samodzielnym rozjasnianiem

podkusilo mnie by samej pofarbowac ta nowa loreala i ryzyko jednak jest
kolor byl zblizony, prawie taki sam, a wyszedl mi bardzo ciemny braz i teraz to juz w ogole porazka, bede musiala jutro gdzies zasuwac i pasemka robic ehh :/
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.