Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 14:20   #1081
agnieszka13333
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka13333
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziekuję za odpowiedż

hmm zależy mi jednak na tym by zaoszczędzic, ale też nie chcę wyrzucic pieniędzy w błoto.

A czy macie może jakieś filmiki instruktarzowe, które pokazują w jaki sposób wszywa się klipsy w taśmę?

Jak takie włoski wogóle przygotowac, by ich nie zniszczyc? Taśmię przecina się zwykłymi nożyczkami i następnie wszywa klisy? I to wszystko??
agnieszka13333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:32   #1082
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabiko Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się efekt uzyskany na tej aukcji http://www.allegro.pl/item497987861_...e.html#gallery
- pierwsze zdjęcie - włoski falowane blond i w związku z tym mam jeszcze jedno pytanie
wiem, że włosy falowane czy kręcone z czasem się prostują - tylko jakie są wtedy?
będą normalnie proste czy mogą zrobić się puszyste?
chciałabym falowane i tak się zastanawiam czy brać od razu falowane czy robic normalnie proste i kręcić? (swoje mam delikatnie falowane i żeby jakoś wyglądać musze albo prostować albo kręcić...)
to najlepiej kupic dziewicze, ciete z glowy falowane naturalnie to bedziesz miec pewnosc ze sie nie wyprostuja

ja sama nosze takie wlosy bo swoje mam rowniez falowane i idealnie wspolgraja - a jak wygnieciesz na pianke to juz w ogole bajka

EDIT: o wlasnie mam taki efekt jak na tej aukcji co pokazalas

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2008-12-14 o 16:33
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:56   #1083
gabiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
to najlepiej kupic dziewicze, ciete z glowy falowane naturalnie to bedziesz miec pewnosc ze sie nie wyprostuja

ja sama nosze takie wlosy bo swoje mam rowniez falowane i idealnie wspolgraja - a jak wygnieciesz na pianke to juz w ogole bajka

EDIT: o wlasnie mam taki efekt jak na tej aukcji co pokazalas

Kurcze, na słowiańskie mnie trochę nie stać
Napisałam do tej dziewczyny ile pasemek jest w cenie - odpisała, że 100
Mogę na przedłużenie przeznaczyć max jakieś 500 zł i teraz mam następne pytanko-
ile Ty masz pasemek?
Bo w zasadzie nie noszę spiętych włosów - czasem je upinam i teraz skoro zdecydowałabym sie na włosy falowane to ich optycznie jest więcej niż prostych - to może wystarczyłoby by 100 pasemek?
gabiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:49   #1084
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabiko Pokaż wiadomość
Kurcze, na słowiańskie mnie trochę nie stać
Napisałam do tej dziewczyny ile pasemek jest w cenie - odpisała, że 100
Mogę na przedłużenie przeznaczyć max jakieś 500 zł i teraz mam następne pytanko-
ile Ty masz pasemek?
Bo w zasadzie nie noszę spiętych włosów - czasem je upinam i teraz skoro zdecydowałabym sie na włosy falowane to ich optycznie jest więcej niż prostych - to może wystarczyłoby by 100 pasemek?

ja ogolnie zakladam roznie - zalezy od wlosa jedne sa ciensze a jedne grubsze
raz mam 100 a raz 130 a raz 90

a nie chcialabys wlosow slowianskich?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:06   #1085
Psychiatra
Przyczajenie
 
Avatar Psychiatra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

*

Edytowane przez Psychiatra
Czas edycji: 2009-02-04 o 19:11
Psychiatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:18   #1086
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

aha gabiko jesli jestes zainteresowana doczepieniem wlosow u tej pani z aukcji to nie spodziewaj sie rewelacji za ta cene. sory jesli ktos Ci zaklada 100 pasemek za 300zl to jakie moga byc to wlosy? liczac nawet ze sa sama robote bierze ze 100zl to za 200zl ma wloski a za to cene to raczej najgorsza jakosc.

zreszta jest napisane na aukcji - wlosy o str slowianskiej - heh wlosy albo sa slowianskie albo nie, a te teksty na aukcjach o str slowiasnkiej mnie rozbrajaja
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:18   #1087
gabiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja ogolnie zakladam roznie - zalezy od wlosa jedne sa ciensze a jedne grubsze
raz mam 100 a raz 130 a raz 90

a nie chcialabys wlosow slowianskich?
Chcieć to bym chciała, ale finansowo nie dam rady
gabiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 18:20   #1088
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabiko Pokaż wiadomość
Chcieć to bym chciała, ale finansowo nie dam rady

pisalas ze mozesz wydac 500zl - czy to kasa jaka mozesz wydac lacznie z przedluzeniem?? jesli tak to rewelacji nie znajdziesz w tej cenie raczej, chyba ze jakies klipy czy tasma nie wiem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:23   #1089
gabiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aha gabiko jesli jestes zainteresowana doczepieniem wlosow u tej pani z aukcji to nie spodziewaj sie rewelacji za ta cene. sory jesli ktos Ci zaklada 100 pasemek za 300zl to jakie moga byc to wlosy? liczac nawet ze sa sama robote bierze ze 100zl to za 200zl ma wloski a za to cene to raczej najgorsza jakosc.

zreszta jest napisane na aukcji - wlosy o str slowianskiej - heh wlosy albo sa slowianskie albo nie, a te teksty na aukcjach o str slowiasnkiej mnie rozbrajaja

Napisałam do dziewczyn, które robiły włoski u tej pani, ale nie dostałam jeszcze żadnych odpowiedzi. A co powiesz na temat pozostałych aukcji, do których linki wrzuciłam? (ostatni post na 36 stronie)
Nie chcę clipów, wolę coś na dłużej, ale niestety jestem troszkę ograniczona finansowo....
gabiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:31   #1090
gabiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
pisalas ze mozesz wydac 500zl - czy to kasa jaka mozesz wydac lacznie z przedluzeniem?? jesli tak to rewelacji nie znajdziesz w tej cenie raczej, chyba ze jakies klipy czy tasma nie wiem
Czyli mówisz, żeby sobie odpuścić?

Teoretycznie mogłabym sobie dozbierać do słowiańskich, ale zawsze mam tak, że jak tylko cokolwiek odłoże, to natychmiast coś wypada (więc już nawet przestałam próbować) - przeważnie autko mi się wtedy psuje i trzeba kasę na naprawę wydać - radar ma jakiś czy co?

O przedłużeniu myślę tak od roku - ale zawsze coś stawało na przeszkodzie
BTW - teraz też coś mi zaczęło stukać
gabiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:34   #1091
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

gabiko nie zagladalam do tamtych aukcji ale jesli sa rowniez za 300zl to sadze to samo

a moze tasma przyszyta do warkocza? jesli dobrze pamietam to Renihair chyba zaklada za 500 czy 600zl taka tasme

jesli chcesz wloski slowianskie to sluze pomoca ale to jesli o same wloski chodzi a nie przedluzenie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 18:43   #1092
gabiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
gabiko nie zagladalam do tamtych aukcji ale jesli sa rowniez za 300zl to sadze to samo

a moze tasma przyszyta do warkocza? jesli dobrze pamietam to Renihair chyba zaklada za 500 czy 600zl taka tasme

jesli chcesz wloski slowianskie to sluze pomoca ale to jesli o same wloski chodzi a nie przedluzenie
ech już sama nie wiem.....
gabiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:26   #1093
Micheellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 223
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej dziewczyny mam pytanie a nie chcę zakładać nowego wątku. Otóż mam włosy do ramion, zbilża się sylwester a ja nie wiem jak się uczesać. Polatałam dziś trochę po mieście i znalazłam przedłużane włosy. tyle że w kucyku, nie wiem jak to wytłumaczyć ale są to włosy na takiej blaszce która się owija wokół wlasnego kuca cena ? 20 zł No i mam chęć je kupić .. Tyle że jednak bym wolała włosy rozpuszczone, da radę wyjąć tą blaszkę i przypiąć te sztuczne włosy jakimiś spinkami do włosów ? pliis napiszcie co o tym myślicie :P No i jak macie jakieś fotki to był bardzo prosiła
__________________


Micheellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:05   #1094
basia100
Raczkowanie
 
Avatar basia100
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam, dziewczyny, zamierzam przdłużyć sobie włosy na ślub, metodą great lenghts, i proszę te z Was, które też wybrały ta metodę, o odpowiedź na pytanie, czy miejsca złączenia włosów są naprawdę niewidoczne? Chciałabym mieć na ślubie prostą fryzurę z długich, gładkich włosów, a obawiam się, że na takich właśnie może być coś widać.
basia100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:01   #1095
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Uważam, że wygląda to bardzo nienaturalnie. Nawet jak jakaś fryzjerka potrafi zrobić to tak, że nie da się poznać, że są one przedłużane to według mnie jest to bardzo sztuczne. Coś trochę w ten deseń jak powiększanie piersi. Gdybym była facetem to czułabym pewien dyskomfort przebywając z kobietą, która ma jakieś nie swoje doczepiane do swoich włosy albo ma sztuczne usta, czy piersi. Wielu facetów to odpycha.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:22   #1096
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a ja myslę, że wielu facetów na to nie zwraca uwagi, chcą po prostu, żeby kobieta wyglądała jak najlepiej, a jak jakis mówi inaczej, tzn. że kłamie
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:49   #1097
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Chodziło mi o to, że wolą dziewczynę z naturalnie długi włosami, a nie ze sztucznymi doczepianymi. Wielu odczuwa dyskomfort dotykając takie włosy. Niektórym to zwisa, byle by tylko oko cieszyło, ale mówią tak tylko zwolennicy np. sztucznych biustów. Wielu fcaetów nie pozwala swojej kobiecie zrobić sobie sztucznych piersi, nawet jak ma małe, bo wolą takie, wolą naturalne. Odpycha ich sztuczność. To samo się tyczy przedłużania włosów. Faceci nie mają powodu, żeby kłamać, ani okłamywać swoje dziewczyny Przecież każdy facet powie, że woli długie naturalne od długich przedłużanych. Mam kilka koleżanek, które nie mają długich włosów i chciały sobie je przedłużyć. Jednak ich mężczyźni odradzali im to. Bo przecież głupio tak przytulać się do jakiegoś sztucznego włosia heh Oczywiście ja wypowiadam się o dużej licznie facetów, którym to przeszkadza i wolą naturalność i piękne długie, gęste i naturalne włosy. Niektórym to nie przeszkadza. Należą do nich zwolennicy sztucznych biustów, ust, policzków itp
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:12   #1098
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Nie chcę marudzić, ale to jest wątek akurat o "sztucznyh włosach" czytaj nie wyhodowanych na własnej głowie. I zasięgamy tu opinii innych wizażanek, moim zdaniem pisanie tu o sztuczności włosów przedłużanych czy silikonowych piersi mija się z celem.
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:22   #1099
basia100
Raczkowanie
 
Avatar basia100
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Jeśli to była odpowiedź na mojego posta, to nie do końca o to mi chodziło. Miałam na myśli, czy miejsce łączenia własnych włosów z doczepianymi w metodzie great lenghts będzie widoczne przy rozpuszczonych, prostych i gładkich włosach.
basia100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 18:26   #1100
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a co jak Bozia nie obdażyła kogoś grubymi, gęstymi i długimi włosami?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:48   #1101
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Uważam, że wygląda to bardzo nienaturalnie. (...), która ma jakieś nie swoje doczepiane do swoich włosy albo ma sztuczne usta, czy piersi. Wielu facetów to odpycha.
Ciekawa jestem co zrobisz jak ci sie zepsuja lub wypadna zeby , skoro jestes przeciwnikiem wszystkiego co sztuczne...

Co do faktu jak to widzi facet ... Nie wszystko co naturalne jest piekne.
Sadzisz ze oni nie lubia duzych biustow i dlugich wlosow ?
Nie bylabym tego taka pewna...
A tak poza tym nie rozumiem jaki masz w tym cel zeby pojawiac sie tutaj i NAM tu wyglaszac mowe na temat beznadziejnosci przedluzania , jak i TAK CIE NIKT NIE POSLUCHA.

My przedluzamy wlosy, kochamy to robic i bedziemy nadal , dlatego sie tu udzielamy i wymieniamy doswiadczeniem.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:03   #1102
Micheellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 223
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

:d
__________________


Micheellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:03   #1103
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co zrobisz jak ci sie zepsuja lub wypadna zeby , skoro jestes przeciwnikiem wszystkiego co sztuczne...

Co do faktu jak to widzi facet ... Nie wszystko co naturalne jest piekne.
Sadzisz ze oni nie lubia duzych biustow i dlugich wlosow ?
Nie bylabym tego taka pewna...
A tak poza tym nie rozumiem jaki masz w tym cel zeby pojawiac sie tutaj i NAM tu wyglaszac mowe na temat beznadziejnosci przedluzania , jak i TAK CIE NIKT NIE POSLUCHA.

My przedluzamy wlosy, kochamy to robic i bedziemy nadal , dlatego sie tu udzielamy i wymieniamy doswiadczeniem.
XENIU-tu jest wątek dla wszystkich,oraz sonda-co myślisz o przedłużaniu włsow,więc ma prawo wejść i wygłosić swoją opinię.
dodam,że nie kazda z dziewczyn przedłuzających może sobie pozwolić na dlugie włosy.nie kazda ma tak geste,żeby łanie się prezentowały.więc nie można nikogo oceniac po pozorach,a według mnie głównym atrubutem kobiecośc są właśnie długie włosy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 08:18   #1104
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hajja hawa bez urazy ale piszesz jak zazdrosna zakompleksiona kobieta.
jesli kogos stac i mu sie podoba to niech ma doczepione wlosy, sztuczne piersi, napompowane usta, mozesz mowic co chcesz ale nie wierze, ze nie podobaja ci sie modelki, a wiekszosc z nich ma przedluzone wlosy, powiekszone piersi itp, moj facet zarowno lubi moje naturalne wlosy jak i doczepione, podobaja mu sie dlugie i kiedy wychodze w rozpuszczonych (mimo , iz doczepionych, ale nie kazdy o tym wie) jest zachwycony i w sumie nie on jeden
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 09:44   #1105
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Gdzie kupię naprawde dobrą taśmę tzn włosy na taśmie tak do 500zł? Błagam pomózcie?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:20   #1106
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micheellee Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie a nie chcę zakładać nowego wątku. Otóż mam włosy do ramion, zbilża się sylwester a ja nie wiem jak się uczesać. Polatałam dziś trochę po mieście i znalazłam przedłużane włosy. tyle że w kucyku, nie wiem jak to wytłumaczyć ale są to włosy na takiej blaszce która się owija wokół wlasnego kuca cena ? 20 zł No i mam chęć je kupić .. Tyle że jednak bym wolała włosy rozpuszczone, da radę wyjąć tą blaszkę i przypiąć te sztuczne włosy jakimiś spinkami do włosów ? pliis napiszcie co o tym myślicie :P No i jak macie jakieś fotki to był bardzo prosiła
Cytat:
Napisane przez basia100 Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny, zamierzam przdłużyć sobie włosy na ślub, metodą great lenghts, i proszę te z Was, które też wybrały ta metodę, o odpowiedź na pytanie, czy miejsca złączenia włosów są naprawdę niewidoczne? Chciałabym mieć na ślubie prostą fryzurę z długich, gładkich włosów, a obawiam się, że na takich właśnie może być coś widać.
u góry macie czarnym ,wytłuszczonym drukiem napisane-PRZEGLADARKA FORUM.

wpisujecie interesujące was zagadnienie i włala.
wszystko jest .
nie chce mnam się po raz setny pisać tego samego.

no chyba,że jest tu ktoś cierpliwy-ja nie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:53   #1107
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hm nie chcę się powtarzać, ale czytam 1 część wątku i czytam i się zdecydować nie mogę, nie mogę znaleźć odpowiedzi. Która metoda jest Waszym zdaniem najlepsza i najbezpieczniejsza dla naszych naturalnych włosów. Wybaczcie, ale są już trzy części i naprawdę w 5 minut nie da się tego ogarnąć byłam już zdecydowana na micro ringi ale już się naczytałam że to jest ponoć chłam. Więc ?
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 14:41   #1108
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
hm nie chcę się powtarzać, ale czytam 1 część wątku i czytam i się zdecydować nie mogę, nie mogę znaleźć odpowiedzi. Która metoda jest Waszym zdaniem najlepsza i najbezpieczniejsza dla naszych naturalnych włosów. Wybaczcie, ale są już trzy części i naprawdę w 5 minut nie da się tego ogarnąć byłam już zdecydowana na micro ringi ale już się naczytałam że to jest ponoć chłam. Więc ?
każda metoda jet inwazyjna dla włsow.
wszystko zależy od gotówki i na co cię stać.
metod jest dużo,a profesjonalne założenie gwarantuje,że nie pozbędziesz się namiaru włosow.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 14:51   #1109
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
każda metoda jet inwazyjna dla włsow.
wszystko zależy od gotówki i na co cię stać.
metod jest dużo,a profesjonalne założenie gwarantuje,że nie pozbędziesz się namiaru włosow.
dziękuję ślicznie za odpowiedź generalnie napewno będę przedłużać naturalnymi włosami, co do metody właśnie nie jestem zorientowana co do gotówki to chciałabym się zamknąć w 450 zł max
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 15:06   #1110
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
dziękuję ślicznie za odpowiedź generalnie napewno będę przedłużać naturalnymi włosami, co do metody właśnie nie jestem zorientowana co do gotówki to chciałabym się zamknąć w 450 zł max
to lepiej daj sobie spokój z przedłużaniem, bo za tyle to raczej nic dobrego z tego nie wyjdzie. Chyba, że za te pieniądze chcesz kupić same włosy. A no i ja uważam, że przedłużanie włosów na microringi to porażka. Zresztą już to pisałam. No, chyba, że ktoś ma czarne, to nie będzie widoczne.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.