Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 22:02   #361
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

hej dziewczyny
po przeczytaniu kilku opinii tutaj wybralam sie jakis miesiac temu do Marcina z Wizardu co do wlosow to mialam takie do lopatek- teraz mam do ramion, czyli dosc sporo sciete - mimo, ze mowilam iz zapuszczam;p ale nic to.
zastanawialam sie rowniez nad farba na cale wloski, bo do tej pory mialam blond pasemka (moj naturalny kolor to tez blond), ale Marcin powiedzial, ze wyjda zolte i kolor bedzie brzydki:<
troche mnie to wkurzylo:P bo w zimie farbowalam sama w domu i nic zoltego nie wyszlo ale ok wiec zrobil mi pasemka...

mysle, ze jest dobrym fryzjerem, scina rewelacyjnie. ale po 1 scial mnie bardzo krotko, mimo ze mowilam, ze zapuszczam po 2 strasznie mocno mi pocieniowal wloski, choc specjalnie przez pare mcy je rownalam;p
eh;d poza tym ile to sie nasluchalam o swoich zniszczonych wlosach:<
fakt mam cholernie zniszczone, cienkie wlosy, w ogole nie sa puszyste tylko takie 'klejace' ;d jakies...

mimo wszystko chcialabym, zeby ktos zaproponowal mi jakis ladny blond na cala glowke. ale mieszkam od niedawna w toruniu i niezbyt sie orientuje:<
jest tu w ogole fryzjer/ka ktory/a doradzi, jaki kolor mi np pasuje?
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 19:27   #362
voxmon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Wiadomości: 6
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam!
Jestem "świeżynka" na forum, ale w poszukiwaniu dobrego toruńskiego fryzjera przeczytałam dokłądnie cały wątek i wciąż mam problem na kogo się zdecydować.
Przyznam szczerze, że byłabym wielce zadowolona gdyby któś znał namiary na fryzjerkę Asię, pracującą kiedyś u Górnych, o której ktoś niedawno pisał. Świetne cięcie, doskonale dobrana fryzura i niestety zmiana salonu...Proszę jakieś wieści, może ktoś wie gdzie teraz pracuje??
A tak na marginesie, czy Marcin z Wizardu dobrze radzi sobie z włosami cieniutkimi, prostymi? - pytam, gdyż chyba się skuszę na wizytę właśnie u niego, choć szczerze, to strasznie się boję
voxmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 19:57   #363
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

moim zdaniem on właśnie dobrze cieniuje cienkie włosy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 14:50   #364
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
moim zdaniem on właśnie dobrze cieniuje cienkie włosy

Ja mam cienkie i on jako jedyny tak pięknie mi je cieniu, że nie widać schodów. Cieniowanie jest płynne niczym robione brzytwą. U innych fryzjerek jak widzę jak biorą nożyczki i "próbują" cieniować to mnie ciarki przechodzą...a jak na koniec posiłkują się degażówkami to już wogóle włosy stają mi dęba.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 16:04   #365
voxmon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Wiadomości: 6
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dzięki wielkie dziweczycny!!
Przyznaję dodałyście mi odwagi, dlatego umówię się do Marcina i oczywiście podzielę się z Wami moimi wrażeniami!
voxmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 09:06   #366
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

no i jestem juz po wizycie. zdecydowalam sie na salon michelle na sukienniczej. mialam długie (do stanika) farbowane na braz włosy. chcialam zrobic sobie jasny karmelowy balejaz i sciac włosy a'la bob wersja dłuzsza (poszlam z fotka). efekt: balejaz calkiem calkiem i choc nic rewelacyjnego to mi sie podoba. nie jest karmelowy lecz bezowy blond i wyglada naturalnie, wiec to jest na plus ale niestety głownie pasma na gorze zostaly popalone i niewielka czesc jasnych wlosow po prostu mi sie wykruszyla!! prosilam aby nie bylo zadnych rudosci, ale niestety na gorze gdzie byl maly problem z rozjasnieniem... fryzjerka wedle prosby klientki moje wloski troche dluzej "przygrzewala". rudosci nie ma to fakt, ale jakim kosztem... teraz stercza mi takie blond sprezynki (troche w tym mojej winy bo przed wizyta pare pasemek rozjasnilam sama, by sprawdzic czy rozjasnienie bez rudosci jest mozliwe i to wlasnie te wczesniej rozjasniane tak ucierpialy- reszta jest OK) ech... jesli chodzi o ciecie, fryzurka odbiega od tej z foto. mimo, iz mowilam, ze nie chce zbyt krotko z tylu, fryzjerka stwierdzila, ze musi mocno sciac i jeszcze wycieniowac, aby sie ukladaly. ale tu na szczescie miala racje tyl fryzurki choc krociutki to bardzo ładny. z przodu tez zrobila krocej niz chcialam, ale jest dobrze niestety przod niepotrzebnie wycieniowowala i to akurat srednio mi sie podoba i za to daje minus. cena przystepna 125 zl, fryzjerka bardzo mila i ogolnie atmosfera w salonie przyjemna. gdy wrocilam do domu prawie 2h ryczalam patrzac na moje wlosy, szczegolnie te sterczace ale emocje opadly i ogolnie jestem dosc zadowolona, do fryzurki sie przyzwyczailam a popalonym wloskom funduje teraz kuracje regenerujaca opinia otoczenia : super fryzurka i podobno lepiej wygladam niz w długich
moja ogolna ocena: 4+
I jeszcze jedno, mialam okazje zobaczyc efekty koncowe 2 klientek, fryzurki i kolory bardzo ladne. ja bylam pierwszy raz i chyba jeszcze tam wroce
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 12:56   #367
Migotka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Hej Dziewczynki!
Przeczytałam cały wątek a pomimo to nadal nie wiem, który z salonów wybrać.
Mam zamiar farbować włosy na jasny blond (naturalnie jestem szatynką) , cięcie nie wchodzi w rachubę.
Początkowo planowałam wybrac się do Kleopatry - z uwagi na dobrej jakości farby L'oreala jakie tam oferują Zaczynam się jednak zastanawiać czy nie traktują tam klientki hurtowo (plus ta żałosna (anty)reklama jaką tu urządziły tamtejsze fryzjerki) ? Czy któraś z Was ma doświadczenie z farbowaniem w tym salonie? Lub może wykonywała podobny zabieg i poleci mi kogoś innego?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Edytowane przez Migotka90
Czas edycji: 2008-12-21 o 13:17
Migotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 19:22   #368
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Migotka90 sporo lat temu też wybrałam Kleopatrę ze względu na środki i masakra wyszła z tego farbowania może sie poprawiło ...

india83 opowiadasz opowiadasz wklej fotkę!!
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:47   #369
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Patrilla bardzo proszę fotki niestety robione komórką, więc jakość taka sobie. Pierwsza fotka robiona w dzien, druga wieczorem z lampa - jak widać zupelnie inne kolory i zamieszczam jeszcze trzecią - kolor wlosów z jakim weszlam do fryzjera ( farbowalam bardzo dlugi czas na jasny braz, niestety kolor wlosow zrobil sie bardzo ciemny miejscami nawet czarny ) Dla mnie sukces, ze nie ma rudego!!! niestety miałam juz rózne doswiadczenia.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OKW.jpg (18,5 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W22.jpg (26,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W3.jpg (29,4 KB, 102 załadowań)
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 08:45   #370
Migotka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Patrilla a co dokładnie Ci zepsuli?
Migotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 15:57   #371
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

miało być farbowanie odrostów - kolor 5 tonów za jasny wyszłam platynowa blond ze złotej ciemnej blond do tego w jenym miejscu koszmarna jak ja to nazywam jajecznica - bo chyba już wiedziały ze coś za jasna farba została dobrana i zaczęły mi przełużac na pasemka wtedy wyszłam i byłam w takim szoku że nawet nie wóciłma ze skargą
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 22:03   #372
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A ja byłam jak zwykle u Marcina. Pasemka super - odcień idealny, strzyżenie i cieniowanie również. Za całość w miłym klimacie 110zł!!!! Chyba czasem eksperymentowanie z innymi fryzjerami nie wychodzi za dobrze więc wolę w razie co wkurzyć się na "starego" fryzka niż wyjść załamana po wizycie eksperymentalnej u nowego. Całe szczęście na Marcina nigdy sie nie wkurzyłam - wychodze zadowolona i oby tak dalej!!!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 07:17   #373
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka a czy mogłabyś wklei foto? może rzeczywiście następnym razem pójdę do tego słynnego Marcina . Niestety kolor mojego balejażu zaczyna mi się zmywać i nie jestem zbyt zadowolona!
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 08:29   #374
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez ElizaGPA2 Pokaż wiadomość
chcialabym sie podzielic z wami moja opinia.
polecam Marcina z Marcielo z Długiej.. swietny koles, jeszcze nigdy nie wyszlam od niego niezadowolona minus - trzeba czekac czasami i 3 tygodnie na wizyte ;] oraz ceny - ja place 55zl za swoje troche dluzsze wlosy;
polecam rowniez p.Jacka z Kwiatowej, aczkolwiek odkad mial problemy z prawem (jakies 2 lata temu) nie bywam juz u niego i nawet nie wiem czy nadal jest 'w branzy'. Wg mnie byl to najlepszy torunski fryzjer;
trzecim fryzjerem, ktorego polecam to Roman z Atelier na Chelminskiej. krotki czas oczekiwania - czasami z dnia na dzien. bierze 40zl za sciecie;
czy ktos zweryfikuje moje opinie?
ps. moje wlosy sa bardzo geste i nie ukrywam, ze czasami fryzjerzy maja problemy z szybkim ich scieciem
co do pana Jacka z Kwiatowej - to studio Czyżewscy?
pozdrawiam i dzieki za ewentualną odp.

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2009-01-24 o 17:59
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 12:17   #375
luizkaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Radze omijać szerokim łukiem salon l'oreal w hotelu Filmar...myślałam że idę do profesjonalistów, a to kompletni partacze!MASAKRABardzie j nie mogli mi spaprać włosów-chodzi o farbowanie...jednym słowem-Partacze!
luizkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:02   #376
Razza
Przyczajenie
 
Avatar Razza
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A co myślicie o salonie fryzjerskim "Magia" ?
Razza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:24   #377
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

dziewczyny, szukam fryzjera w toruniu ale takiego zebym nie musiala sie zapisywac, bo mieszkam w Uk i wpadlam tylko na pare dni a w dodatku nie mieszkam w toruniu
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:57   #378
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Travis...to będzie problem bo bez zapisów to chyba tylko w podrzędnych salonach można z ulicy wejść....Może ktoś ze znajomych mógłby cię z tydzień przed przylotem zapisać na konkretny dzień?
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:16   #379
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Travis...to będzie problem bo bez zapisów to chyba tylko w podrzędnych salonach można z ulicy wejść....Może ktoś ze znajomych mógłby cię z tydzień przed przylotem zapisać na konkretny dzień?

tylko ze ja juz jestem w Pl i jutro do torunia sie wybieram... wiem wiem
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 16:09   #380
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Jednak postanowiłam, ze tym razem odwiedzę salon Wizard. Dzwonię żeby się umówić do pana Marcina, a tu jakiś kobiecy głosik mówi, że jest dwóch Marcinów... hmmm... ;p chciałam do szefa ( a więc to chyba ten o którym tak czesto piszecie), ale w najbliższym czasei terminy zajęte przynajnmiej w tych godzinach co mi pasuje. a może któraś z Was ma doświadczenia z drugim panem Marcinem??? Prosze o szybką odpowiedz. z góry dzięki
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:21   #381
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

India83...dwóch Marcinów?????? Odkąd pamiętam to najpierw był sam Marcin, potem w nowym lokum do Marcina dołączył Robert...o kolejnym Marcinie nic nie wiem a ostatnio byłam w samą Wigilię i był duedt M&R....
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:41   #382
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka też się zdziwiłam, bo forum uwaznie przeczytałam i drugiego Marcina jakoś sobie nie przypominałam. Dzwoniłam dziś... no chyba, że pomyliłam nr: 6486140 to ten??? jeśli tak to wszystko się zgadza ;p po moim wyraźnym zdziwieniu (dwóch??!!)i po kilku sekundach milczenia pani zapytała "zapisać do szefa czy do drugiego Marcina?" Marcin- szef (hihi) tak jak wspomniałam w interesujących mnie terminach nie ma wolnego miejsca, a z drugim Marcinem wolałam nie ryzykowac, więc odpowiedziałam, że jeszcze się zastanowię dlatego od razu pytanie skierowałam na forum, ale widze, że nie tylko ja jestem zaskoczona. rozważam jeszcze świat fryzur... chcę ładna fryzurkę a'la bob ( obecna nie zadowala mnie do końca) i ładny kolorek. ech... czy wybór fryzjera musi być taki trudny???
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 22:29   #383
Melazja178
Raczkowanie
 
Avatar Melazja178
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 55
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Też szukam jakiegoś fajnego fryzjera, który fajnie ścina na "boba". Po przejrzeniu tego forum to mam taki mętlik w głowie, ze już sama nie wiem kogo wybrać
Melazja178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 15:33   #384
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

No to jestem umówiona zdecydowałam się na salon Marcelo, o ile dobrze zrozumiałam jestem umówiona do pana Damiana (???) czy któraś z Was kojarzy tego fryzjera? jakby co mam jeszcze czas do namysłu- termin wizyty dopiero na 10.02., więc jak widać klientek też mało nie ma wiec pocieszam się, że źle być nie może tylko cennik mnie przeraził, wstępnie za balejaż na moich włosach( obecnie fryzura a'la bob z tylu b.krótkie wycieniowane, a przód lekko z ucho) ok. 200- zł!!! mam nadzieję, że nie pożałuję. Już nie mogę się doczekać
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:33   #385
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Niestety jak to zazwyczaj bywa moja kolejna wizyta u fryzjera na Prostej okazała się niewypałem :/ Przyłączam się do poszukiwań pani Asi z salonu Górnych - odkąd zniknęła zaczęły się rozpaczliwe poszukiwania kogoś na miarę jej talentu - wciąż bezskuteczne A może był ktoś z Was u p. Cezarego Springera na Małych Garbarach albo w salonie "Feminarium" na Starówce? Pozdrawiam serdecznie
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:49   #386
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

marguerite83 niestety nie mogę Ci pomóc, bo w tych salonach o których piszesz nigdy nie byłam. Moje obawy przed wtorkową wizytą u fryzjera są coraz większe mam nadzieję, że będę bardziej zadowolona niż Ty, ale dobrze wiem jak to bywa... ech... no ale kto wie, może w koncu będę zadowolona
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:02   #387
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Jestem po wizycie, w końcu zadowolona!!! Aż kamień spadł mi z serca... Tak jak wspominałam wcześniej trafiłam do p. Damiana z salonu Marcelo. Pomalutku moje włosy przypominają to o co mi chodziło od kilku miesięcy. p.Damian bardzo miły, cierpliwy i słuchający klientki. Włoski podcinałam (bez układania fryzura ładnie wygląda ) nadal pozostałam przy bobie (wersja krótsza z dłuższym przodem) Na pewno dla mnie lepsza ponieważ mam okrągłą twarz, więc to co powinno jest ukryte. Znowu przez balejaż( bradzo drobny- taki jaki sobie zażyczyłam) miałam rozjaśniane włosy na całości, a następnie tonowane na kolor beżowy. Efekt jest naturalny i bradzo mi się podoba. Myślę, że kolejna wizyta stworzy mój ideał koloru (albo przynajmniej coś bardzo zbliżonego). Załączam zdjęcie do jakiego kolorku dąże POLECAM W 100%. Coś mi się wydaje, że moje poszukiwania dobrego fryzjera dobiegły końca dla zainteresowanych cena końcowa: 190zł
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8846868.jpg (27,4 KB, 93 załadowań)
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:48   #388
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

india83 cieszę się, że Tobie się udało, może i ja się tam wybiorę? Zobaczymy Póki co: mogłabyś wkleić jakieś zdjęcia po ostatniej wizycie? Mnie też chodzi o drobny, dający naturalny efekt baleyage, ale fryzjerom jakoś ciężko to zrozumieć :/
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:00   #389
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

OK, fotki zrobię w weekend jak będę miała wolne bo w tygodniu w domu jestem po 16tej, a więc fotki byłyby tylko przy sztucznym świetle, a jak wiadomo przy dziennym wychodzą inaczej. Więc proszę o cierpliwość, w sobotę na pewno się pojawią
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:03   #390
deliriumtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Zapisalam sie do WIZARDU ale dopiero za 3 dni mieli wolny termin strasznie sie denerwuje, mam grube i falowane wlosy i latwo je sknocic 2 razy tylko bylam zadowolona z nowej fryzurki, ale niestety to bylo w innym miescie.

Zwykle chodzilam do salonu Alicja na Rubinkowie I ale ostatnio mnie 2 razy pod rzad ze lzami w oczach wyszlam, zrobili mi kompletnie niedopasowana do rodzaju wlosow fryzure za pierwszym razem pomimo moich prozb o nie sracanie(mialam wlosy za ramiona) na czubku glowy wycieli mi wlosy na dlugosc ok7cm!!
za drugim grzywka byla kompletna katastofą czulam sie jak nieopierzone kurcze: byla bardzo gruba zaczynala sie posrodku glowy bardzo krociutka i strasznie mocno wycieniowana ten opis nie oddaje katastroficznego rezultatu ale mozecie mi wierzyc przez 2 miesiace chodzilam ze spieta do tylu grzywka bo NIC nie szlo z tym zrobic

od tamtego czasu bardzo dlugo nie bylam u fryzjera i boje sie tej wizyty bardziej niz dentysty. heh w poniedzialek wam napisze jak bylo w Wizardzie, mam nadzieje ze mnie nie skrzywdza:/
deliriumtr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.