Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 08:06   #1
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 346

Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu


Jakie były Wasze najgorsze sytuacje stresowe? Gdzie emocje były silniejsze i stres przejmował kontrolę


U mnie to była z pozoru błaha sprawa ale pamiętam ją do dziś
2 klasa gimnazjum, sprawdzian semestralny z fizyki ... nie nauczyłam się na niego (nawet nie pamiętam dlaczego) i tak się nim stresowałam, że nie zdam itp że ... zemdlałam... nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami i urwał mi się film :P wiem, że przyjechała karetka i obudziłam się w szpitalu. na szczęście wątpliwa przyjemność pisania testu mnie ominęła :P

Dalej była matura (tutaj obeszło się bez takich rewelacji ale ten potworny stres pamętam do dziś)

I ostatnio kiedy musiałam wygłaszać publiczne przemówienie przed tłumem ludzi. To było potworne i mimo że dałam radę to już sobie postanowiłam że nigdy więcej

Ehh aż mi się recę spociły jak to sobie wszystko przypomnialam
__________________
Walka o zdrowe i piękne włosy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 09:59   #2
Nusia516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 58
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Jestem osoba nerwowa i stres towarzyszy mi nawet przy bardzo blahych sytuacjach, ale mysle ze dla mnie bardzo stresujaca byla matura ustna z jezyka polskiego, polowe prezentacji zapomnialam, zacinalam sie, momentami widzialam ciemnosc przed oczami, oblewal mnie gorac, jakies gwiazdki widzialam w oczach, nawet zadne srodki uspokajajace nie byly w stanie wyciszyc mnie, mature zdalam, uratowalam sie dodatkowymi pytaniami, ale stres byl okropny, wychodzac ze sali przewrocilam sie dwa razy, po prostu nie moglam utrzymac sie na nogach a gdy podnioslam sie zaliczylam kolejny upadek. Zawsze gdy sie stresuje to prawie nog nie czuje :/
Nusia516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:02   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

U mnie najwiekszy stres, nie matura, nie egzaminy na studiach, nie sprawa sadowa, w ktorej uczestniczylam, ale nie wiem czemu (!) egzamin na prawo jazdy, ktory przeciez jak nie zdam raz, drugi, trzeci, dziesiaty to moge zdawac dalej i nic sie nie stanie, oprocz straty kasy [na szczescie od 2 lat mam to za soba].
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:09   #4
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Do tej pory to zdecydowanie egzamin na prawo jazdy. Stresowałam się już kilka dni przed, aczkolwiek tak ekstremalnie jak u założycielki wątku nie było. W każdym razie już jak zostałam wyczytana, zaczęło przechodzić, na placu byłam właściwie w "normalnym" stanie. Dopiero na mieście znowu się zaczął stres (ale nie taki jak np. dzień przed egzaminem ), ale jakoś zdałam.

Myślę, że na maturze bardzo się nie zestresuję (no, boję się tylko ustnego ang.), bo już byłam na tylu różnych konkursach, że jakoś się przyzwyczaiłam. Ale boję się o wstępne egzaminy na studia, w każdym razie mam nadzieję, że aż takiego stresu jak na egzaminie na prawko nie będzie.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:15   #5
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

u mnie, to moment tuz przed cesarskim cienciem- gdybym dosiegala nogami do podlogi (siedzialam na lozku operacyjnym), to ucieklabym i tyle by mnie widzieli
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:17   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

jak dla wielu osob - egzamin na prawo jazdy
dobrze, ze mam juz to za soba
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:24   #7
voladera
Przyczajenie
 
Avatar voladera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zimna północ ;)
Wiadomości: 28
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

dokładnie, egzamin na prawo jazdy, byłam tak zestresowana, że nie wiedziałam co robić z kończynami (!), nie wiedziałam jak się nazywam, to było straszne, nie docierało nic do mnie. mam nadzieje, że matura nie będzie tak straszna
__________________

voladera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 10:37   #8
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Kurczę, jak tak czytam wasze wypowiedzi, to chyba sobie odpuszczę zupełnie to prawo jazdy (choć planuję od kilku lat).
Najbardziej pamiętam stres przedmaturalny (przed ustną z matmy - masakra ) i kilka egzaminów na studiach.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:49   #9
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

O matko, to moje życie jest w takim razie jednym wielkim stresem, bo ja strasznie się denerwuję i to prawie codziennie
Z takich największych stresujących momentów wymienić mogę maturę(zwłaszcza ustną ), egzamin na prawo jazdy(zdałam za 2. razem, ale najbardziej się stresowałam przy pierwszym podejściu ), egzaminy na studiach(zwłaszcza te, do których miałam ostatnie podejście i gdybym nie zdała to powtarzałabym przedmiot) oraz praca na poczcie(tam stres miałam codziennie przez pół roku ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:32   #10
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Egzamin na prawo jazdy. Zdałam dopiero za 3 razem, gdy nafaszerowałam się tabletkami uspokajającymi Na poprzednich egzaminach trzęsłam się jak galareta, a kilka dni przed bolał mnie brzuch i płakałam ze strachu Przed maturą mniej się denerowałam!
Koszmar, na szczęście to już za mną :
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:35   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Pierwsze spotkanie z dzieciakami i ich rodzicami w pracy Dobrze, że we dwie byłyśmy z koleżanką w klasie, bo chyba bym zemdlała prawie 40 par oczu wpatrzonych w nas dwie jak w obraz, świadomość, że muszę przez przynajmniej 3 najbliższe lata uczyć i wychowywać i mieć dobre stosunki z rodzicami. I weź tu się odezwij człowieku pod taką presją

Ale dałam radę.

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2008-12-30 o 11:49
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 11:39   #12
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

podobnie jak niektóre z was - matura ustna, egzaminy, szczególnie te w 1 sesji, bo potem idzie się przyzwyczaić No i niestety chyba największy stres jak podejrzewałam że jestem w ciąży, Boże, myślałam o tym w każdej sekundzie normalnie, to było straszne. Tyle że najlepsze jest to, że z medycznego punktu widzenia, prawdopodobieństwo zajścia było naprawdę niewielkie, tylko mój ex mnie tak nastraszył
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?

Edytowane przez lapus
Czas edycji: 2008-12-30 o 11:40 Powód: dopisek
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:30   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Egzamin na prawo jazdy. Zdałam dopiero za 3 razem, gdy nafaszerowałam się tabletkami uspokajającymi Na poprzednich egzaminach trzęsłam się jak galareta, a kilka dni przed bolał mnie brzuch i płakałam ze strachu Przed maturą mniej się denerowałam!
Koszmar, na szczęście to już za mną :
przezywalam dokladnie to samo
i tez zdalam dopiero za 3 razem jak sie nafaszerowalam uspokajaczem
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:32   #14
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Kiedy czekałam na wyniki badań mojej mamy. Każdy egzamin, test, wszystko- będzie powtórka, będzie druga szansa, piąta, dziesiąta. I wszystko tak naprawdę leży w Twoich rękach. Wtedy dobijała mnie świadomość, że nic ode mnie w tej chwili nie zależy.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:41   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Jak mi dziecko się zakrztusiło landrynką i zaczęło dusić. Na szczęście w sytuacjach stresowych działam a dopiero potem przeżywam, ale jak już tą landrynkę z niej wytłukłam, to musiłam usiąść na podłodze gdzie stałam bo z nerwów zrobiło mi się słabo i jakoś tak przestałam widzieć na chwilę.
I jeszcze jak mi dziecko z nosidełka wypadło na chodnik.

Zresztą jak tak myślę to najgorsze stresy zgotowały mi dzieci- te wcześniejsze stresy związane z egzaminami itp to nic w porównaniu z tymi.


Jak myłam okno (2 piętro) i potknęłam się o miskę i mało nie wyleciałam na zewnątrz. Az mnie zemdliło ze strachu, musiałam iśc zwymiotowac a potem telepałam się i pociłam dobre 10 minut ze strachu przed tym, co mogło się stać.

I okropny strach jak mnie koń w lesie poniósł. Okropne, traumatyczne przeżycie, ale chyba każdy jezdziec powinien doświadczyć choć raz, zeby wiedzieć na później z jaką masą i siłą sobie pogrywa. Do tej pory robi mi sie słabo na wspomnienie tej "przejażdzki".
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:45   #16
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Jak się zgubiłam w Poznaniu
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:47   #17
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

U mnie zdecydowanie na prowadzenie wysuwa się prawo jazdy, w porównaniu z nim matura czy sesje to u mnie Pikuś trafiłam na najgorszego egzaminatora, gdy go zobaczyłam nogi sie pode mną ugieły i nie byłam w stanie nazwać porzadnie wszystkich swiateł . Zdawanie zająlo mi 6 podejśc i za kazdym razem stresowałam się podobnie. Ten 6 szczęśliwy raz znow trafiłam na tego krzykacza, który darł się na mnie przez calutką godzinę a na koniec powiedziałze zdałam - chóry anielskie wtedy usłyszałam
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:52   #18
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Za każdym razem jak czekam na wyniki badań.

-----------------------

A poza tym przy żadnym egzaminie tak się nie stresowałam jak przy tym na prawo jazdy Jak było po wszytskim to siadłam na krawęzniku i żadna siła przez jakiś czas nie potrafiła mnie z niego ruszyć
A potem pierwsza samodzielna jazda
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:53   #19
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

podobnie - prawo jazdy. drugi i trzeci egzamin. stres, załamanie, strach, obrzydzenie, niechęć - wszystko to czulam zmieszane
(za czwartym jak to olałam to zdalam)
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 13:04   #20
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

A mnie prawo jazdy jakos wcale tak bardzo nie zestresowalo, ani egzaminy, ani matura.

Najbardziej sie zestresowalam w zyciu jak moja mama miala operacje i ogolnie najbardziej strseuja mnie sytuacje zwiazane ze zdrowiem, wszstkie egzaminy mozna poprawiac po sto razy,a zdrowie ma sie tylko jedno.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:34   #21
voladera
Przyczajenie
 
Avatar voladera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zimna północ ;)
Wiadomości: 28
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
I okropny strach jak mnie koń w lesie poniósł. Okropne, traumatyczne przeżycie, ale chyba każdy jezdziec powinien doświadczyć choć raz, zeby wiedzieć na później z jaką masą i siłą sobie pogrywa. Do tej pory robi mi sie słabo na wspomnienie tej "przejażdzki".
to też mogę dołączyć do tych stresujących chwil. ja mała dziewczynka i koń, jeden z najbardziej narwanych, płakałam jak galopem niósł mnie po nieznanym lesie, dostałam jakichś trzęsiawek, przez kilka godzin nic do mnie nie docierało. po tym wydarzeniu skończyła się moja ''konna kariera''
__________________

voladera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:58   #22
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez voladera Pokaż wiadomość
to też mogę dołączyć do tych stresujących chwil.(...)po tym wydarzeniu skończyła się moja ''konna kariera''
No nie, ja się nie dałam. Jeżdżę dalej, tylko z większą dawką pokory, szacunku i wyobraźni.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:21   #23
voladera
Przyczajenie
 
Avatar voladera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zimna północ ;)
Wiadomości: 28
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No nie, ja się nie dałam. Jeżdżę dalej, tylko z większą dawką pokory, szacunku i wyobraźni.
zazdroszczę z jednej strony, ale z drugiej teraz mogę przebywać z koniem w bezpiecznej odległości - 5 m
najwidoczniej nie jest to dla mnie
__________________

voladera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:09   #24
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Kiedy czekałam na wyniki badań mojej mamy. Każdy egzamin, test, wszystko- będzie powtórka, będzie druga szansa, piąta, dziesiąta. I wszystko tak naprawdę leży w Twoich rękach. Wtedy dobijała mnie świadomość, że nic ode mnie w tej chwili nie zależy.
U mnie dokładnie to samo. Czekanie na wynik biopsji mamy i totalna bezsilność. Jeszcze moment, kiedy dowiedziałam się o tragicznej śmierci kogoś z rodziny. Wszystkie egzaminy mogą się schować, to był dla mnie stres zupełnie innej kategorii, nie wiem, czy Wy tak też macie, ale mnie potem strasznie bolały mięśnie, jeszcze przez kilka dni, jak po okropnym wysiłku fizycznym. Sylwónia, mam nadzieję, ze z Twoją Mamą wszystko ok, moja ma się świetnie
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:17   #25
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Ale śmiesznie,nie wiedziałam,że tyle osób stresowało się egzaminem na prawo jazdy
Przyznam szczerze,że ja sie swoim egzaminem nie stresowałam mimo że każdy mi mówił,że będę strasznie panikować to jakoś nie,ponieważ jak oczekiwałam to do mnie taki boski koleś zarywał i jego przeżywałam

A jak siadłam do auta to zapomniałam,że to egzmain i po prostu sobie przejeździłam mimo że dziadek był nieuprzejmy do granic możliwości,ale jakoś przeszło.


Wracając do tematu to owszem przeżywam sytuacje stresowe,żeby ojciec się nie złościł,zdrowie kogoś z rodziny i egzaminy
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:46   #26
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Ja jestem osobą nerwową i czasem byle co może spowodować u mnie ogromne nerwy, ale nigdy sie chyba tak nie nastresowałam jak w mojej pracy na pasmanterii, tzn. byłam stażystką, szefowa niezbyzt miła i jak mi przyszło ciąc jakieś flizeliny to wiele mnie kosztowało opanowanie emocji, zwłaszcza, gdy ta nade mną stała i patrzyła mi na ręcę. Strasznie się stresuje jak ktoś patrzy mi na ręce. Mogę coś sobie na spookojnie robić, ale jak dostrzegę, że ktoś mi na ręce patrzy to się zaczynam nerwować.
2.czekanie na wyniki matury pismenej. Byłam przekonana,że przez hisotrię nie zdam matuyru. czekam w tej kolejce przed gabinetem dyrektora, wszyscy wychodzą i informują znajomych, że zdali, a ja cały czas myślałam o tym, że będe pierwsza osobą, która nie zdała. Jak ię dowiedziałam, że zdałam i to nawet z zapasem sporym tą historię, to tak mi się ręce trzęsły, że nie byłam w stanie normalnie się podpisać na jakimś tam arkuszu , tylko jakies zygzaki tam pokreślałam z wielkim trudem. Także sama matura to dla mnie nic (choć na polskim ustnym by łam na środkach uspokajających)w porównanu z czekaniem na wyniki.
3. prawie-wybuch" piecyka gazowego u mnie w domu. Ułamki sekund decydowały o tym, co się mogło za chwilę wydarzyć.Nigdy nie zapomnę tego huku, tryskającej gorącej wody i w ogóle.
4. Wyniki egzaminu z organizacji ruchu turystycznego decydujące o dalszym być albo nie być na uczelni. I znów tak mi się ręce trzęsły , że kledwo byłam w stanie oddać indeks do wpisu
Egzaminu na prawo jazdy jeszcze nie miałam Co ciekawe to zauwałzylam, że w sytuacjach ekstramalnie stresujących dla mnie w których teoretycznie powinnam się stresować potrafię zachować trzeźwość umysłu i nie reagować zbyt emocjonalnie, wtedy działam, przeżywam dopiero wszystko po danej sytuacji
__________________



Edytowane przez Magadan
Czas edycji: 2008-12-30 o 20:03
Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:51   #27
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

dla mnie najgorsze co mogło byc to zdawanie prawa jazdy
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:55   #28
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Nie potrafię sobie przypomnieć żadnej megastresującej sytuacji

Na maturze się nie stresowałam, a wcale jakoś wspaniale przygotowana nie byłam. Może na polskim był lekki stres i niepewność, bo wielu lektur nie przeczytałam, ale w końcu okazało się, że polski zdałam najlepiej (79% pp)

Jeśli chodzi o prawo jazdy, to na razie miałam tylko egzamin teoretyczny, zero błędów (). Również w ogóle się nie stresowałam, chociaż uczyłam się dzień przed i znowu mała niepewność była

Hmm... No może na olimpiadzie z historii się trochę stresowałam. Na etapie ustnym, po przejściu pisemnego. Oko w oko z trzyosobową komisją, trochę spanikowałam i się poplątałam Gdybym była lepiej przygotowana pewnie byłoby OK, ale tak to te trzy pary oczy wlepione we mnie i czyhające na mój najmniejszy błąd, eh
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:04   #29
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

koszmarem sa sytuacje kiedy musze czekac na czyjas decyzje
wszystkie inne, chocby nie wiem jak trudne sa w porzadku, stres dziala na mnie stymulujaco, nie przeszkadza mi dopoki moge cokolwiek zrobic
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:09   #30
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

matura ustna z polskiego

na szczęście już dawno za mną
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.