Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 10:22   #1681
Berta23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Witam Drogie Wizażanki, to może ja też podzielę się wrażeniami z Berendowicz&Kublin w Magnolii we Wrocławiu. Byłam tam dwa razy - najpierw pod koniec września u Bartka, i niedawno - przed świętami u Dominiki. Mam włosy proste do łopatek, jestem szatynką. Powiem szczerze, że narazie nie mam zamiaru pójść nigdzie indziej. Nareszcie czuję, że fryzjer (i fryzjerka) naprawde mnie słuchają i poświęcaj czas, żeby dobrać fryzurę, stylizację i kolor. Nigdy tak starannie nie dobierano mi koloru - mają tam naprawde duzy wybór farb i kolorów, robią coś co frzyjerka nazwała testem koloru, tak żeby była pewność że kolor jaki pokazałam w palecie był rzczywiście tym czego chciałam. Efekt - wymarzony o dawna głęboki błyszczący brąz Wcześniej tylko się tam ścinałam i to byłtaki mały test, który salon przeszedl pozytywnie. Dobre ścięcie, włosy pięknie się układały, nie tylko po wyjściu z salonu. Bartek bardzo fajnie z wyczuciem doradził mi fryzurę. Ostatnio u Dominiki dobór koloru i sam zabieg były przyjemnością, nie wspoinając o efekcie Atmosfera salonu i obsluga jest naprawde bardz miła. Polecam z czystym sumieniem. Aha, za kolor ze ścięciem zapłaciłam 160PLN - po rabacie poniedziałkowym (chyba 15 albo 20%). Ogólnie salon nie jest tani ale jest dużo okazji do zniżek - rabat stałego klienta - po kilku wizytach, nie pamiętam po 4 czy 3, poniedziałkowy, urodzinowy, różne promocje i gratisy - nie wiem czy mieli tyle promocji tylko na święta czy tak jest zawsze. Jedyna wada salonu - jest on dosyc maly i cisany i jest tam duzy tłok, podczas moich wizyt bylo zawsze pełno klientow i byl duzy ruch. No ale cóż odpoczywa sie na kanapie w domu i dla dobrych usług warto tam pójść. Pozdrawiam. Asia
Berta23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:52   #1682
maisak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 22
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Mam od lat tego samego fryzjera we Wroclawiu (chociaz tam nie mieszkam) i zawsze jestem zadowolona. To Pan Henryk, ktory wczesniej pracowal w Laurencie, a teraz ma wlasny salon - Prestige. Ceny przystepne, strzyzenie wlosow do ramion to ok.50 zl. Polecam!

Edytowane przez maisak
Czas edycji: 2008-12-30 o 22:03
maisak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:04   #1683
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ja bylam wczoraj u Jurka B.
Przeniosl sie z Armii Krajowej na Lipowa. Ma studio nad nowa Upiekszalnia. Bez szyldu i reklamy, z zalozenia dla zamknietego grona klientek.
Jak zawsze wyszlam zadowolona, mniej mi sie spodobaly nowe cey za sciecie wlosow do lopatek zaplacilam 120zl
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:59   #1684
irisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czy ktoś jeszcze ma doświadczenia z salonem Qualite??
irisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 10:33   #1685
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Mam dwa pytania odnośne salonu Qualite na skłodowskiej
1. Cy można iść w ślepo bez zapisywania się do konkretnego fryzjera czy są tam tacy, których lepiej unikać ?
2. Pisałyście, że na więziennej pracują wszyscy fryzjerzy z jld. W takim razie czy dalej używają tylko maszynek? Bo to już testowałam i moje włosy lubią się zdecydowanie tylko z dobrymi nożyczkami :roll-eyes:
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:31   #1686
crescendo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 55
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Mam dwa pytania odnośne salonu Qualite na skłodowskiej
1. Cy można iść w ślepo bez zapisywania się do konkretnego fryzjera czy są tam tacy, których lepiej unikać ?
2. Pisałyście, że na więziennej pracują wszyscy fryzjerzy z jld. W takim razie czy dalej używają tylko maszynek? Bo to już testowałam i moje włosy lubią się zdecydowanie tylko z dobrymi nożyczkami :roll-eyes:
1. ja sie nie zapisywalam do zadnego konkretnego,ale wydaje mi sie z tego co widzialam po innych klientkach to wszyscy strzyga ok
2. Na szczescie uzywaja juz nozyczek Jak bylam tam ostatnio to w ogole nie uzyli maszynki
crescendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:47   #1687
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Matko... Jaka szkoda, że nie ma jednej pozytywnej opinii na temat salonu w Magnolii Bo ja już sama nie wiem co robić...
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde

Edytowane przez zxc000
Czas edycji: 2009-01-04 o 13:50
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 19:02   #1688
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Dzięki
W takim razie chyba ich odwiedzę, bo muszę podciąć końcówki, a że mam kręcone, więc dla większości fryzjerów bardzo problematyczne , włosy to boję się przeokropnie
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 07:35   #1689
Berta23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Jak to nie ma - poczytaj wątek zxc 000. Ogólnie zauważyłam, że fora tego typu służą przede wszytkim do wylewania swoich żali jeżeli nie jest się na 100% przekonanym do usługi. Praktycznie każdy salon we Wrocławiu ma dużo negatywnych opinii a jednak ludzie tam chodzą... Ja byłam zadowolona z usług wszystkich salonów, w których byłam (Unique, Salonik na pl. Kościuszki, LeGrand, Berendowiczw Magnolii) z wyjątkiem Broadwaya, bo tam za każdym razem było źle i naprawde jest to przereklamowana firma, jadąca tylko i wyłącznie na znanej marce i nic więcej.
Berta23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:43   #1690
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Cytat:
Napisane przez Berta23 Pokaż wiadomość
Jak to nie ma - poczytaj wątek zxc 000.
.
Mnie chodzi o tą jedną jedyną Wiem, że są tu pozytywne opinie, ale mnie jest trudno się zdecydować czytając też negatywy. Mam przykre doświadczenia po ostatnim ścięciu i tak strasznie się boję iść do fryzjera... Chciałabym żeby zrobił mi to co JA chcę. Dlatego zaczęłam czytać nt. droższych salonów, bo na osiedlowym się przejechałam...
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:12   #1691
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A któraś wie coś o "Szalonych nożyczkach" na placu Piłsudzkiego? polecala mi je znajoma, jako niedrogi i dobry salonik... ale nic konkretnego nie powiedziała, a ja chwilowo mam dość eksperymentów, bo ostatnio ścięto mi włosy tak, że w ogole się nie układają, nie wspominając juz o grzywce, ktora regularnie co 2 tygodnie staje takiego dęba i tak się nie układa, że chce mi się płakać
andune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 12:51   #1692
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Mam dwa pytania odnośne salonu Qualite na skłodowskiej
1. Cy można iść w ślepo bez zapisywania się do konkretnego fryzjera czy są tam tacy, których lepiej unikać ?
2. Pisałyście, że na więziennej pracują wszyscy fryzjerzy z jld. W takim razie czy dalej używają tylko maszynek? Bo to już testowałam i moje włosy lubią się zdecydowanie tylko z dobrymi nożyczkami :roll-eyes:

Byłam osatanio. Jesli chodzi o cięcie to jestem zadowolona, ale ja na ogół nie robie szalonych fryzur, podcinam końcówki i grzywkę poprawiam. Natomiast jeśli chodzi o kolor to całkowicie się nie zrozumiałyśmy z fryzjerką. Tragedi nie ma, ale za 200 zł spodziewałam się czegoś lepszego.

Następnym razem chyba się udam do polecanego p. Pawła z upiększalni.
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:26   #1693
Ewulek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam drogie koleżanki

Ja jakis czas temu wybrałam sie do salonu Wella w Pasażu Grunwaldzkim.
I muszę Wam powiedziec że za zwykłe podcięcie+farba (jeden kolor na całej długości) skasowali 230 zł!!!! Nie powiem żebym była niezadowolona z efektu pracy fryzjera no ale ta cena stanowczo "wyleczyła" mnie z kolejnych wizyt...
Ewulek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 00:18   #1694
klima20
Przyczajenie
 
Avatar klima20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja chciałabym polecić pana Bartka z salony w Magnolii park idealne ścięcie, wlosy po wysuszeniu ukladają się tak jak po prostowaniu, mam puszące się wlosy, a przez to stały sie one cięższe i już nie prostuję, do tego idealnie dobrany kolor, zawsze nosiłam jasne blond włosy teraz mam ciemny brąz i wyglądam o wiele wiele lepiej, cena za średnej długości włosy farbowanie całosci i ścięcie, do tego modelink wuniosło mnie 200 zł
klima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 08:47   #1695
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja w koncu zapisalam sie do fryzjera odnosnie studniowki Mialam problem, bo studniowke mam w niedziele a wtedy raczej wiekszosc salonow jest zamknietych. Generalnie moglam wybierac tylko posrod tych w CH. No i wybralam Akademie fryzjerska Berendowicz&Kublin w Magnolii
Planuje tylko podciac grzywke (moze koncowki, ale jeszcze nie wiem) i ulozyc sobie jakas fryzure na studniowke
Jak wroce stamtad to zdam relacje co i jak i czy jestem zadowolona
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:20   #1696
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Hej, wklejam linka do wątku o polecanych fryzjerach we Wrocławiu, nie widziałam żeby był podawany a jak był to ... przepraszam akurat o salonie Benderowicz&Kublin było dużo negatywnych opinii

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42395

pozdrawiam
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:31   #1697
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja natomiast polecam p. Irka z salonu fryzjerskiego prestige przy ul. Przestrzennej.

Dla chętnych podam nr telefonu na pw.
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 22:37   #1698
familijna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Smile Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

po Wszych wpisach byłam w salonie Qualite na Więziennej. Są teraz firmowym salonem Lorala i Kerastase. Byłam u Pana Tomka i to co zrobił mi z włosami to odjazd ! . Pozytywnie zaskoczyło mnie to , że obyło się bez naciagania, o cenie dowiedziłam się przed wykonaniem usługi, wcześniej chodziłam do Bradwaya i tam nigdy nie wiedziłam ila zapłacę. Polecam z czystym sumieniem.
familijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:11   #1699
marcia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 83
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Odwiedziłam Upiększalnie,ze względu na Pawła i musze powiedzieć ,że to naprawde utalentowany fryzjer. Bardzo przyjemny salonik na Al.Lipowej ,w którym Paweł pracuję do tego naprawde profesjonalnie przeprowadzona usługa,widać,ze priorytetem jest tam usługa na najwyższym poziomie. Dodam ,że dotad korzystałam z usług Carlo Biani i zdecydowanie Carlo Biani zamieniam na Upiększlanie
marcia_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 10:17   #1700
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Quality na Skłodowskiej - czy może na ich temat wypowiedzieć się posiadaczka kręconych włosów? Niestety już nie raz się przekonałam, że fryzjerze, którzy wykonują cuda na włosach prostych, kręciołki partaczą
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:55   #1701
monisadwroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Mogę ci polecić Panią Różę w Qualite. Byłam tam i jestem bardzo zadowolona. Koleżnaka z długimi kręconymi też była tam, chciała rozprostować, nie chcieli się podjąć , bo uznali , że bez "zniszczenia " się nie uda. Uparła się i znalazła w końcu jakiegoś partacza z jakiejś prcowni, który jej zrobił z głowy siano. Wróciła więc do Qualite na strzyżenie i ampułki.
monisadwroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:32   #1702
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez monisadwroc Pokaż wiadomość
Mogę ci polecić Panią Różę w Qualite. Byłam tam i jestem bardzo zadowolona. Koleżnaka z długimi kręconymi też była tam, chciała rozprostować, nie chcieli się podjąć , bo uznali , że bez "zniszczenia " się nie uda. Uparła się i znalazła w końcu jakiegoś partacza z jakiejś prcowni, który jej zrobił z głowy siano. Wróciła więc do Qualite na strzyżenie i ampułki.
No dobrze, ale to dalej nic mi nie mówi o tym, jak sobie radzą z kręconymi włosami. Chyba, że Ty tez jesteś posiadaczka takowych?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 11:10   #1703
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez familijna Pokaż wiadomość
po Wszych wpisach byłam w salonie Qualite na Więziennej. Są teraz firmowym salonem Lorala i Kerastase. Byłam u Pana Tomka i to co zrobił mi z włosami to odjazd ! . Pozytywnie zaskoczyło mnie to , że obyło się bez naciagania, o cenie dowiedziłam się przed wykonaniem usługi, wcześniej chodziłam do Bradwaya i tam nigdy nie wiedziłam ila zapłacę. Polecam z czystym sumieniem.

Byłam u Tomka, ujdzie, chociaż bez zachwytów. Cięcie niezłe, ale ułożenie tragedia! Na szczęście, po umyciu - jest OK. Mam też parę zastrzeżeń do samego salonu - np. brak jakichkolwiek żaluzji na oknach - osobiście nie lubię, jak przechodnie się na mnie gapią. Moim zdaniem, dla salonu to wyjątkowo kiepska reklama. Na farbę tam nigdy nie pójdę - właśnie dlatego. Inna sprawa - mało komfortowo się czułam, gdy fryzjerka tuż obok obcinała faceta. Wiem oczywiście, że to salon dla obu płci, ale - źle się z tym czułam. Niewykluczone jednak, że jeśli okaże się, ze włosy dobrze się trzymają, złamię się i ponownie tam pójdę. Za ścięcie krotkich włosów zapłaciłam 66 zl.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 11:14   #1704
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez andune Pokaż wiadomość
A któraś wie coś o "Szalonych nożyczkach" na placu Piłsudzkiego? polecala mi je znajoma, jako niedrogi i dobry salonik... ale nic konkretnego nie powiedziała, a ja chwilowo mam dość eksperymentów, bo ostatnio ścięto mi włosy tak, że w ogole się nie układają, nie wspominając juz o grzywce, ktora regularnie co 2 tygodnie staje takiego dęba i tak się nie układa, że chce mi się płakać

Polecam panię Reginę - dobrze ścina, zdaje się jednak, ze dość długo trzeba czekać. Dlatego rzadko do niej chodzę, zazwyczaj jak się decyduję na fryzjera, to muszę "od razu". Co niestety różnie się kończy... Robiłam u niej balejaż - też był niezły, chociaż nie skonsultowała koloru. jakiś rok temu zapłaciłam za balejaż i strzyżenie krótkich włosów. Niedrogo.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:48   #1705
familijna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Beato to czemu mu nie powiedziałaś, że stylizacja Ci nie leży. Cieszę się, że cięcie Ci przypadło do gustu. Wysłałam już do niego kilka koleżanek i wszystkie są zachwycone. Mnie się wystrój Qualite podoba, nowoczesne wnętrze i przed wszystkim super czysto, ale wszystko jest kwestią gustu.
familijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:13   #1706
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez familijna Pokaż wiadomość
Beato to czemu mu nie powiedziałaś, że stylizacja Ci nie leży. Cieszę się, że cięcie Ci przypadło do gustu. Wysłałam już do niego kilka koleżanek i wszystkie są zachwycone. Mnie się wystrój Qualite podoba, nowoczesne wnętrze i przed wszystkim super czysto, ale wszystko jest kwestią gustu.
Następnym razem będę twardsza w kwestii modelowania Co do czystości salonu - fakt - żadnych zastrzeżeń.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:50   #1707
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Czytałam i czytałam i wybrałam Unique.
Mam blond włosy, i zniszczene farbowaniem oraz lekami jakie bralam.
Zadzwonilam do salonu i poprosiłam o mówienie mnie z ekspertem od farbowania - bo nie zamierzam na moich cieńkich włoskach mieć jakieś bujnej fryzury - bo ona i tak sie nie układa - najlepiej wygladają proste (a ostatnio fryzjerka namówiła mnie na cieniowanie - i załuje do dziś!!)
Tak wiec pani poleciła mi pana Jarka ale na stronie http://www.unique.wroc.pl/ nic o nim nie ma!!!!
czy ktoś go zna i moze był u niego???? czego mam sie spodziewać?
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:49   #1708
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42395

Hej
wklejam link do wątku o polecanych fryzjerach we Wrocławiu, dużo można tam opinii znaleźć na temat dobrych i tych mniej fryzjerów

Ja od jakoś 1,5 roku chodzę do Atelier Fryzjerskiego na ul.Jaracza do p.Ani, pracują na Lorealach a p.Ania naprawdę słucha i potrafi doradzić.
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 06:18   #1709
Kamil4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 13
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam, czy mogłabym prosić na priv nowy, dokładny adres Kasi i Krzysia z Infinity!
Błagam
Kamil4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:54   #1710
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Czytałam i czytałam i wybrałam Unique.
Mam blond włosy, i zniszczene farbowaniem oraz lekami jakie bralam.
Zadzwonilam do salonu i poprosiłam o mówienie mnie z ekspertem od farbowania - bo nie zamierzam na moich cieńkich włoskach mieć jakieś bujnej fryzury - bo ona i tak sie nie układa - najlepiej wygladają proste (a ostatnio fryzjerka namówiła mnie na cieniowanie - i załuje do dziś!!)
Tak wiec pani poleciła mi pana Jarka ale na stronie http://www.unique.wroc.pl/ nic o nim nie ma!!!!
czy ktoś go zna i moze był u niego???? czego mam sie spodziewać?

O prosze a kiedy ja 3 tyg temu prosilam o zapisanie do kogoś kto się zna na kooryzacji to zostałam zapisana do p.Róży. Być może to wina moich zniszczonych włosów ale kolor wyszedł inaczej niż się tego spodziewałam O wiele ciemniejszy...miał się trochę wypłukać po 3 myciach...no cóż, owszem tak się satło ale to ciągle nie ten kolor, który miał być.
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.