Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 09:32   #1861
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

AA young.
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 09:54   #1862
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
AA young.
Ja też go polecam ;-) tylko ten "Intensywna pielęgnacja" a nie na nawilżająco-matujący
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:51   #1863
gabber2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ja też go polecam ;-) tylko ten "Intensywna pielęgnacja" a nie na nawilżająco-matujący
Hej chodziło o ten krem?? http://www.fabrykazdrowia.pl/info/aa..._50ml-382.html

Jednak czy napewno będzie on dobry do cery tłustej, bo jakoś nigdzie nie jest napisane? I czy można go stosować na dzień i na noc? Gdzieś przeczytałem, że on wysusza, a mi właśnie chodziło o coś co będzie nawilżało i zwalczało nadmiar sebum.

Edytowane przez gabber2004
Czas edycji: 2009-01-04 o 17:58
gabber2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:06   #1864
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

tak, ten

ja używam właśnie nawilżająco- matującego i też jestem pozytywnie zaskoczona tylko trzeba dac mu czas, nie działa od pierwszego użycia.
mnie nie wysusza.
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:21   #1865
gabber2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Co powiecie na to? Sprawdzał ktoś? http://mediweb.pl/forums/viewtopic.php/t=16272.html
gabber2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:17   #1866
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

A stosuje ktoś z Was krem Dermacos anti-acne
(http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-do...36178.html?i=5)

i jak tak to jak się sprawuje ? Mam saszeteke z próbką, ale zbyt mało, zeby ocenić czy bedzie on dla mnie dopowiedni.
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:20   #1867
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gabber2004 Pokaż wiadomość
Co powiecie na to? Sprawdzał ktoś? http://mediweb.pl/forums/viewtopic.php/t=16272.html
Cytat:
Napisane przez Kate_Austen Pokaż wiadomość
A stosuje ktoś z Was krem Dermacos anti-acne
(http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-do...36178.html?i=5)

i jak tak to jak się sprawuje ? Mam saszeteke z próbką, ale zbyt mało, zeby ocenić czy bedzie on dla mnie dopowiedni.
Dziewczyny, to jest wątek o domowych sposobach, z tymi pytaniami idźcie na wątek o kuracjach i ogólny o trądziku
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 16:28   #1868
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gabber2004 Pokaż wiadomość
Co powiecie na to? Sprawdzał ktoś? http://mediweb.pl/forums/viewtopic.php/t=16272.html
na tym forum pisze o piciu wierzbownicy drobnokwiatowej , która ma zmiejszać łojtok wiec to chyba jest domowy sposób?
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:05   #1869
apocalipta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja mam 11 lat ale mam już trądzik
Mam na niego sposób ale nie wiem czy na każdego podziała
Mam taki żel z "GARNIER"
Tu jest link zdjęcia :
http://www.aptekeo.pl/i/b/82/1362
Ja myje nim ok. 3 razy dziennie i trądzik powoli znika.
Jeśli jakieś pytanka do tego żelu pisać na gg 10289883
apocalipta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:35   #1870
olcia9292
Raczkowanie
 
Avatar olcia9292
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 48
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja polecam CEBULE niewiem czy juz ktos dal ten pomysll, ale pewnie tak . Na mnie podzialal. Ale nietety nieladnie pachnie i oczy lzawia. Na poczatku " wyciaga" wsyztsko na wierzch a pozniej juz sie to leczy dla mnie bomba ale przestalam uzywac gdyz wynlazlam super cudo na tradzik - DUAC gel. gdzies tam jest watek o tym to poczytajcie. REWELACJA pozdrawiam
olcia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 15:33   #1871
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witam ponownie
Nie opisze domowego sposobu, mimo że to taki wątek, ale mi pomógł, więc prosiłabym o pozostawienie postu tutaj.
Jakiś czas temu (od ok listopada 2007 do lipca 2008) czytałam i udzielałam się na tym wątku. Wypróbowałam wiele sposobów, zarówno domowych jak i polecanych tutaj maści itp Pomagało lepiej lub gorzej, najczęściej w ogóle, czasem tylko krótkotrwało. W połowie lipca '07 okazało się, że moja mama zna kosmetyczkę, która chwaliła się wieloma wyleczonymi trądzikami, zmianami skórnymi itd. Potrafiła powiedzieć która blizna, zaczerwienienie itd jest po czym, co było wcześniej i w co się to zamieni. Postanowiłam zapisać się do niej na wizytę i przekonać się czy mi też pomoże. Mieszka niestety daleko (ponad 100km ode mnie), ale były wakacje, miałam więcej czasu i stwierdziłam że raz tyle rzeczy już wypróbowałam, że to mi nie zaszkodzi. Od początku sierpnia do ok połowy października jeździłam do niej co 2 tygodnie na zabiegi. Potem miałam oczyszczanie i teraz co miesiąc znowu zabiegi. Już po 2 zabiegu efekty były widoczne gołym okiem - mniej zaczerwienień, lepszy koloryt skóry, wszystko wychodziło mi na wierzch, ale było kontrolowane i unieszkodliwiane.
Jeszcze na konsultacji miałam dobrane odpowiednio kosmetyki do mojej cery i dokładnie powiedziane jak je stosować (inaczej niż jest napisane na ulotce). Teraz za każdym razem kosmetyczka ta najpierw ogląda moją cerę, a dopiero potem decyduje co robimy. Dobrane kosmetyki pomagają jej w pracy i wspomagają leczenie.
Nie miałam jakiegoś okropnego trądziku, ale jednak dość spory miałam, a teraz spełnia się moje marzenie bo idę na studniówkę i mogę na nią pójść zupełnie bez podkładu i pudru Już długi czas do szkoły nie maluję się wcale i to nie dlatego że nie chce, ale dlatego że nie muszę. Wiadomo że moja cera jeszcze nie jest idealna, ale już zostało do tego bardzo mało.
Zabieg który mam wykonywany to elektrody. Odpowiednio jeździ się nimi po twarzy, a one pobudzają skórę, zbierają tłuszcz i starą skórę. Z tego co wiem, bo kosmetyczka ta bardzo pilnuje swojej wiedzy i nie za bardzo chce mówić co i jak robi. Z jednej strony powinna, ale z 2 zawsze każdego się pyta czy jej zaufa i będzie robił wszystko to co ona zaleci.
Jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości, pytajcie. Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam. Mam jeszcze dużo wskazówek i porad, ale post już i tak jest długi, więc to może kiedy indziej napiszę
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 18:24   #1872
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

To świetnie
A możesz powiedzieć ile Cię to kosztowało? Pewnie miałaś jakieś zniżki ze względu na to, że to znajoma Twojej mamy, szkoda że ja takiej nie mam .
__________________
Mam do sprzedania tanio kosmetyki przeciwtrądzikowe, zużyte w b. małym stopniu - zapraszam do profil -> O mnie -> Reklama
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:46   #1873
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kangurek91 Pokaż wiadomość
To świetnie
A możesz powiedzieć ile Cię to kosztowało? Pewnie miałaś jakieś zniżki ze względu na to, że to znajoma Twojej mamy, szkoda że ja takiej nie mam .
Zniżek niestety nie miałam, bo Pani ta twierdzi że ma ceny dla każdego. Zresztą to taka znajoma poznana tak bliżej niedawno i do tego jest specyficzna - wszystko wie najlepiej, nie jest za miła itd. Gdyby nie efekty jej pracy nie jeździłabym do niej. A 1 zabieg tymi elektrodami kosztuje 50zł.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 08:47   #1874
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olcia9292 Pokaż wiadomość
ja polecam CEBULE niewiem czy juz ktos dal ten pomysll, ale pewnie tak . Na mnie podzialal. Ale nietety nieladnie pachnie i oczy lzawia. Na poczatku " wyciaga" wsyztsko na wierzch a pozniej juz sie to leczy dla mnie bomba ale przestalam uzywac gdyz wynlazlam super cudo na tradzik - DUAC gel. gdzies tam jest watek o tym to poczytajcie. REWELACJA pozdrawiam
Ale jak ? Obierałaś cebule, brałaś te łuski i przecierałas twarz? Długo to trzeba robić ?
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 16:09   #1875
lajtway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej! wreszcie przebrnęłam przez wszystkie stony watkutrafiłam tu bo marzy mi się supergładka skóra. Walke z tradzikiem mam juz za soba- wysyp mam tylko przed okresem albo kiedy duzo się stresuje a mało śpie teraz mogę się z Wami podzielic swoimi doświadczeniami. Trafiłam kiedys do mądrej pani dermatolog- tam pierwszy raz ktos podszedł do mojego problemu powaznie. Najpierw był wywiad- jaki tryb zycia prowadze, co jem, czy na cos choruje. Pani doktor przyjrzała siętwarzy i powiedziała że nie dostanę żadnych tablet dopóki nie upewni się że trądzik nie wynika z zaburzeń układu pokarmowego. I to był strzał w 10! Poleciła mi zebym kupiła w aptece Helicotest na obecność bakterii helicobacter pylori- około 20 zł. test mozna zrobić samemu ale ja poszłam do przychodni i pielegniarka mi go zrobiła. Oczywiście wynik testu był dodatni i musiałam podjąć leczenie. Rozwój tej bakterii powoduje spozywanie węglowodanów czyli cukrów- dlatego po jedzeniu czekolady, duzej ilości pieczywa, lodów itd miałam wysyp. Polecam Wam gorąco- nic nie tracicie a wiele mozna zyskać. Po zakończeniu leczenia miałam jeszcze pryszcze ale nie były to juz duże bolesne wulkany a małe krostki
lajtway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 17:20   #1876
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lajtway Pokaż wiadomość
Hej! wreszcie przebrnęłam przez wszystkie stony watkutrafiłam tu bo marzy mi się supergładka skóra. Walke z tradzikiem mam juz za soba- wysyp mam tylko przed okresem albo kiedy duzo się stresuje a mało śpie teraz mogę się z Wami podzielic swoimi doświadczeniami. Trafiłam kiedys do mądrej pani dermatolog- tam pierwszy raz ktos podszedł do mojego problemu powaznie. Najpierw był wywiad- jaki tryb zycia prowadze, co jem, czy na cos choruje. Pani doktor przyjrzała siętwarzy i powiedziała że nie dostanę żadnych tablet dopóki nie upewni się że trądzik nie wynika z zaburzeń układu pokarmowego. I to był strzał w 10! Poleciła mi zebym kupiła w aptece Helicotest na obecność bakterii helicobacter pylori- około 20 zł. test mozna zrobić samemu ale ja poszłam do przychodni i pielegniarka mi go zrobiła. Oczywiście wynik testu był dodatni i musiałam podjąć leczenie. Rozwój tej bakterii powoduje spozywanie węglowodanów czyli cukrów- dlatego po jedzeniu czekolady, duzej ilości pieczywa, lodów itd miałam wysyp. Polecam Wam gorąco- nic nie tracicie a wiele mozna zyskać. Po zakończeniu leczenia miałam jeszcze pryszcze ale nie były to juz duże bolesne wulkany a małe krostki
Bardzo dobre podejście tej dermatolog. Dziewczyny - jak dermatolog nie zapyta się was o wcześniejsze leki, własne sposoby rodzaj pryszczy itd to uciekajcie od niego jak najszybciej i jak najdalej!
To podstawa przy próbie podjęcia leczenia, więc jak ktoś tego nie zrobi to już wiecie, że nie ma pojęcia o co chodzi i przepisze wam najpopularniejszy lek, który wam nie pomoże.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:42   #1877
nieletnia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja osobiscie na przebarwienia polecam ugotowaną cebule rozdrobnioną na papke. Śmierdzi okropnie ale czerwone plamki blakną
nieletnia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:44   #1878
nieletnia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja mam jeszcze pytanie do ludzi którzy używali differinu. czy tylko mi schodziła skóra?
nieletnia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:12   #1879
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nieletnia123 Pokaż wiadomość
ja osobiscie na przebarwienia polecam ugotowaną cebule rozdrobnioną na papke. Śmierdzi okropnie ale czerwone plamki blakną
a ja na no zaczełam smarowac krostki i plamki sokiem z cebulki ale po prostu tne cebulke i tam wbijam ten patki patyczek kosmetyczny i sie namacza chwilke a potem smaruje smrodek jest troche ale da sie potem przyzwyczaic heh efekty jakies juz sa
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 14:13   #1880
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nieletnia123 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze pytanie do ludzi którzy używali differinu. czy tylko mi schodziła skóra?
na poczatku jak miłam czerwona i sucho skórke ale mi nie schodziła;p
buziaki
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:23   #1881
ewelina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

metafora pisze o maseczce cynamonowej - genialne to na serio pomaga teraz musze zwalczyć tylko małe plamki
ps. ja wytrzymuje tylko 3 min ale po dwuch użyciach pomogło
ewelina14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:29   #1882
Mudiwa
Raczkowanie
 
Avatar Mudiwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: moje miasto a w nim kolorowe sny ;))
Wiadomości: 132
GG do Mudiwa
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez ewelina14 Pokaż wiadomość
metafora pisze o maseczce cynamonowej - genialne to na serio pomaga teraz musze zwalczyć tylko małe plamki
ps. ja wytrzymuje tylko 3 min ale po dwuch użyciach pomogło
Też to robiłam, ale strasznie piecze i skóra po tym jest czerwona.
Mudiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:16   #1883
Mudiwa
Raczkowanie
 
Avatar Mudiwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: moje miasto a w nim kolorowe sny ;))
Wiadomości: 132
GG do Mudiwa
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Wracając do maseczki cynamonowej to co ile dni Wy ją nakładałyście?
Mudiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:08   #1884
malgoo1
Przyczajenie
 
Avatar malgoo1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

a jak zadbać o dekolt? bo wszędzie mi na buzi ładnie już się goją tylko zaczyna mi zsypywać właśnie dekolt. Jak temu zapobiec i w jaki sposób pielęgnować?
__________________
Myślę, że jestem.
malgoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:21   #1885
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

a mi teraz wywalają wągry na polikach masakra:/
coraz gorzej z moją cerą mimo że zdrowo się odżywiam i chodzę np na saune ech
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:41   #1886
lajtway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a mi teraz wywalają wągry na polikach masakra:/
coraz gorzej z moją cerą mimo że zdrowo się odżywiam i chodzę np na saune ech
Może po prostu buźka Ci sie oczyszcza Głowa do góry, wszystko wyjdzie na wierzch a potem będzie pieknie. Albo masz za dużo stresów- u mnie od razu widać to po stanie skóry.
Aha, chciałam się z Wami podzielić małym odkryciem- nie jest to co prawda domowy sposób ale działa- tonik Eveline cosmetics- głeboko oczyszczajacy w formie żelu- nie wysusza jak wiekszość toników oczyszczajacych a wrecz przeciwnie-po użyciu mam wrazenie nawilzonej skóry. wczesniej uzywałam wersji w płyie i efekty też były fajne
lajtway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 11:46   #1887
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

może to po saunie??
ale jakoś wątpie że to samo zniknie
dziś w aptece zamówiłam krem z masy perłowej ....
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:49   #1888
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

a mnie się strasznie łuszczy skóra. a to wszystko przez Zorac. ale pani dermatolog powiedziała, że będzie to trwać max. tydzień. mam szczęście, że nie mam czerwonej twarzy .
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:03   #1889
thuskawa
Raczkowanie
 
Avatar thuskawa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 340
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

wypróbowałam tego toniku ( woda + cytryna ) i dzisiaj zrobiłam te okłady z cebuli i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona po toniku grudki pod skórą jakby znikły a po cebulce wszystkie wągry na nosie.. hmm że tak powiem same wyszły na wierzch i ciekawa jestem jak zadziałałby ten aloes
__________________


Sat down here with my head hung down and I just seem to find a bit of peace, bit of love, bit of something left behind.











thuskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:29   #1890
ewelina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

ja robie codziennie i juz na jakieś 5 min
ewelina14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.