pomozcie mam dylemat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 20:04   #1
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76

pomozcie mam dylemat


mamy okazje leciec na karaiby na 7 dni a Dominikane we dwoje z Tż wycieczka wyjdzie nas kolo 17 tys jak nie wiecej ...mielismy leciec w marcu . Stwierdzilismy ,ze sa to kolosalne pieniadze ,nie musielismy je odkladac (mąz proawadzi kilka dzialalnosci ktore od niedawna przynosza wielkie dochody) ale wciaz sa wydatki ...to dzialka pod dom ,to samochod dla mnie itp itd. . Ja obecnie nie zarabiam (wychowuje dziecko)i powiedzmy na zachicianki oczywiscie bez przegiec dostaje od Tż sa to kwoty od 200-600zl miesiecznie .Ja przez wizaż oszalalam ,siedze tu bardzo czesto ,tworze listy kosmetyczne ,perfumow no i normalnie wpadlam w obsesje kupowania.Mam dwie listy jedna na kosmetyki druga na perfumy calkowity koszt to ponad 4 tys zlotych -jakbym chciala je spelnic od zaraz .Moj facet chce sobie otworzyc silownie(tzn u siebie w firmie tylko dla siebie) i potrzebuje kasy na sprzet ....i zastanwiamy sie czy nie wydac tych pieniedzy na inne przyjmnosci ,ja wkoncu wykupilam bym obie listy on by wzial 1 tys na silownie ja 4 tys na moje widzimisie ,a 5 tys -bysmy odlozyli na jakas tansza i blizsza wycieckze latem... . czyli wyszloby nas to ok 10tys ..niedosc ze taniej to i fajnie ..ale czy fajniej niz wakacje na karaibach to nie wiem...ehhh co byscie wybraly pomozcie sie zdecdyować .
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:07   #2
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: pomozcie mam dylemat

to żart?
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:09   #3
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

nie skadże prawdziwy dylemat a co tak smiesznie brzmi?
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:10   #4
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
mamy okazje leciec na karaiby na 7 dni a Dominikane we dwoje z Tż wycieczka wyjdzie nas kolo 17 tys jak nie wiecej ...mielismy leciec w marcu . Stwierdzilismy ,ze sa to kolosalne pieniadze ,nie musielismy je odkladac (mąz proawadzi kilka dzialalnosci ktore od niedawna przynosza wielkie dochody) ale wciaz sa wydatki ...to dzialka pod dom ,to samochod dla mnie itp itd. . Ja obecnie nie zarabiam (wychowuje dziecko)i powiedzmy na zachicianki oczywiscie bez przegiec dostaje od Tż sa to kwoty od 200-600zl miesiecznie .Ja przez wizaż oszalalam ,siedze tu bardzo czesto ,tworze listy kosmetyczne ,perfumow no i normalnie wpadlam w obsesje kupowania.Mam dwie listy jedna na kosmetyki druga na perfumy calkowity koszt to ponad 4 tys zlotych -jakbym chciala je spelnic od zaraz .Moj facet chce sobie otworzyc silownie(tzn u siebie w firmie tylko dla siebie) i potrzebuje kasy na sprzet ....i zastanwiamy sie czy nie wydac tych pieniedzy na inne przyjmnosci ,ja wkoncu wykupilam bym obie listy on by wzial 1 tys na silownie ja 4 tys na moje widzimisie ,a 5 tys -bysmy odlozyli na jakas tansza i blizsza wycieckze latem... . czyli wyszloby nas to ok 10tys ..niedosc ze taniej to i fajnie ..ale czy fajniej niz wakacje na karaibach to nie wiem...ehhh co byscie wybraly pomozcie sie zdecdyować .


yyyy ale na co Ci kosmetyki za 4 tys zlotych??
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:11   #5
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: pomozcie mam dylemat

śmieszne? troche tak
bo chyba sama wiesz najlepiej jak stoicie z kasą i co mozecie kupic teraz, a co moze jeszcze poczekac i zamiast tego leciec na wakacje.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:12   #6
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

travis -nie kosmetyki za 4 tys a wymieniam cala kosmetyczke a calosc wynosi ok 2tys ,i mam ok 10 perfumow ktore chce kupic totez wyjdzie kolo 2 tys ...
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:13   #7
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

moze jeszcze na wybielenie zabkow by mi starczylo ehhh ,to wszystko przez ten wizaż wrr!!!
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 20:18   #8
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pomozcie mam dylemat

ja bym wybrala wycieczke,bo kosmetyki i sprzet to tylko rzeczy a wspomnienia z wycieczki,zapachy, widoki,smaki zostana Ci w pamieci do konca zycia.przynajmniej zobaczysz cos ciekawego,a kremami mozesz sie i tak pacykowac pozniej do emerytury
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:18   #9
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: pomozcie mam dylemat


to chyba żart.
nie długo wizaż bedzie pomagał nam przy zwykłych podejmowanych decyzjach.

czy iść do toalety,czy jeszcze poczekać.przecież dwa razy trzeba spuścić wodę,ale znow szkoda pęcherza.co robić .pomocy

jak nie wiesz co zrobic z pieniędzmi to wyślij do mnie
podaję konto:12345678901234567890

ja sie nimi zaopiekuję.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:20   #10
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja bym wybrala wycieczke,bo kosmetyki i sprzet to tylko rzeczy a wspomnienia z wycieczki,zapachy, widoki,smaki zostana Ci w pamieci do konca zycia.przynajmniej zobaczysz cos ciekawego,a kremami mozesz sie i tak pacykowac pozniej do emerytury
dziekuje za odpowiedz ,czeka na dalsze ...


Chyba zrozumie mnie tylko perfumoholiczka i kosmetyoholiczka,ze chec posiadania juz "teraz" wszystkiego o czym marze ,moze stac sie silniejsza
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:23   #11
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: pomozcie mam dylemat

Mnie się wydaje ze sama sobie stwarzasz problemy, bo doskonale wiesz co byś chciała masz swoje zachcianki, 10 perfum musisz na raz kupić, kosmetyczkę wymienić, no a na wakacje pojedziesz na tydzień i tyle z tego będziesz miała
A tak poza wszystkim to strasznie drogą sobie tą wycieczkę znaleźliście, jakbyście poszukali dobrze to możecie pojechać w równie egzotyczne miejsce za dużo mniej..

BTW chciałabym mieć takie dylematy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 20:26   #12
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: pomozcie mam dylemat

Autorko, nie obraź się, ale ten wątek wydaje mi się lekko nietaktowny. Nie bez powodu istnieje powiedzenie, że o pieniądzach się nie rozmawia. Sama wiesz najlepiej, na co możesz sobie pozwolić, a co musi poczekać.

Edytowane przez Reijel
Czas edycji: 2009-01-05 o 20:27 Powód: literówka
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:26   #13
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: pomozcie mam dylemat

Wyjazd

perfumy czy kosmetyki mozna kupic na raty( nie musisz miec wszystkiego od razu - a tym bardziej jak nie testowalas to po co kupowac z kartki i kupic cos dla kupienia zeby lezalo ..) w sumie ze sklepow nie wycofaja a wycieczka fajna rzecz
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:26   #14
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: pomozcie mam dylemat

Żart jakiś
Tak pozatym to drogie te wycieczkinie przesadziłaś troszke z ceną?
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:28   #15
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje ze sama sobie stwarzasz problemy, bo doskonale wiesz co byś chciała masz swoje zachcianki, 10 perfum musisz na raz kupić, kosmetyczkę wymienić, no a na wakacje pojedziesz na tydzień i tyle z tego będziesz miała
A tak poza wszystkim to strasznie drogą sobie tą wycieczkę znaleźliście, jakbyście poszukali dobrze to możecie pojechać w równie egzotyczne miejsce za dużo mniej..

BTW chciałabym mieć takie dylematy
hehe byc moze i sama..ale to duze pieniadze itrzea je madrze wydać ... wycieczke taniej moze i tak ale marzyly nam sie akurat karaiby a po tym kryzysie ceny sa dosyc spore no 6 gwiazdkowy hotel tez duzo wiecej kosztuje a ponoc do 2-3 nie warto jechac bo syf...jedno kusi i drugie nie chcialabym zalowac swojego wyobru ...z jedenj strony na taka wycieczke moze juz nie bede miala okazji poleciec a z drugiej te perfumy ,kosmetyki moge kupic za 2-3 lata przy dobrych obrotach nie wiadomo co przyniesie przyszlosc...
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:29   #16
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Żart jakiś
Tak pozatym to drogie te wycieczkinie przesadziłaś troszke z ceną?
a to niekoniecznie drogo zalezy jaka klasa wycieczki , od wyzywienia, hotelu , przelotu, dodatkowych atrakcji etc nie kazdy kupuje po promocji zeby jak najtaniej
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:31   #17
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Żart jakiś
Tak pozatym to drogie te wycieczkinie przesadziłaś troszke z ceną?
prosze bardzo ,hotel ktoryy wybralismy...plus ewentualne koszty na miejscu


http://www.tui.pl/centrumpodrozy.kra...00&d2=0&dzieci[0]=0&dzieci[1]=0&md5=
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:32   #18
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
moze jeszcze na wybielenie zabkow by mi starczylo ehhh ,to wszystko przez ten wizaż wrr!!!
Nie przez wizaz tylko próżność.
Proponuję zatrudnić doradcę finansowego i zdrowy rozsądek. Na karteczce plusy i minusy wypisać, albo mniej rozsądnie monetą rzucić.
Jak ja się ciesze, że nie mam takich problemów
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:35   #19
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: pomozcie mam dylemat

Wybacz, ale to strasznie dziecinne, prosić wizażanki o rozstrzyganie takich dylematów. Mam nadzieję, że to żart.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 20:35   #20
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
nie skadże prawdziwy dylemat a co tak smiesznie brzmi?
w sumie miałam tego nie komentowac, ale jak czytam wszystkie twoje wypowiedzi to az samo pcha sie na usta.
dziewczyno "prawdziwy dylemat" to mają np schorowani starsi ludzie - pod tytułem - 'kupic leki czy ugotowac obiad?"
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:36   #21
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
moze jeszcze na wybielenie zabkow by mi starczylo ehhh ,to wszystko przez ten wizaż wrr!!!
pomyśl,czy nie trzeba odessać tłuszczyku tu i ówdzie,albo piersi powiekszyć.
może znajdziesz coś jeszcze ,przecież wygląd jest najważniejszy.
a wycieczka?pojedziesz i zapomnisz,a jak spojrzysz na siebie w lustrze to bedziesz dumna.
aa zapomniałabym ,twoj misiu już nigdy nie obejrzy się za inną.mająć taką doskonałość pod ręką bedzie wdzięczny za kasę,ktorą zarabia.
ja wybieram operacje.wycieczka poźniej,jak bedziesz szczupła i zgrabna i doskonała
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:40   #22
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pomyśl,czy nie trzeba odessać tłuszczyku tu i ówdzie,albo piersi powiekszyć.
może znajdziesz coś jeszcze ,przecież wygląd jest najważniejszy.
a wycieczka?pojedziesz i zapomnisz,a jak spojrzysz na siebie w lustrze to bedziesz dumna.
aa zapomniałabym ,twoj misiu już nigdy nie obejrzy się za inną.mająć taką doskonałość pod ręką bedzie wdzięczny za kasę,ktorą zarabia.
ja wybieram operacje.wycieczka poźniej,jak bedziesz szczupła i zgrabna i doskonała
malo smieszne i mile ,myslalam ze mozna sie tutaj poradzic ,wiem ze to nie jest jakis wielki problem ale milo jak poslucha sie rady osob ,z ktorymi tak na prawde codzien przebywa wirtualnie na wizazu -naszym wspolnym domu ,hobby gdzie ujawniamy swoje najskrytsze maszenia,dzielimy sie radami ... .

A propos tluszczyku akurat nie mam ,przydalabymi sie terapia na przytycie

Edytowane przez escada21
Czas edycji: 2009-01-05 o 20:41
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:41   #23
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
hehe byc moze i sama..ale to duze pieniadze itrzea je madrze wydać ... wycieczke taniej moze i tak ale marzyly nam sie akurat karaiby a po tym kryzysie ceny sa dosyc spore no 6 gwiazdkowy hotel tez duzo wiecej kosztuje a ponoc do 2-3 nie warto jechac bo syf...jedno kusi i drugie nie chcialabym zalowac swojego wyobru ...z jedenj strony na taka wycieczke moze juz nie bede miala okazji poleciec a z drugiej te perfumy ,kosmetyki moge kupic za 2-3 lata przy dobrych obrotach nie wiadomo co przyniesie przyszlosc...
no wlasnie,moze pojdziesz do pracy i bedziesz miala wiecej kasy na wlasne wydatki niezaleznie od obrotów firm TZta i szybciej sobie kupisz to co chcesz
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:42   #24
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: pomozcie mam dylemat

Wybacz, nie obraź się, ale chyba szukasz tym postem dowartościowania. Chcesz się pochwalić ile masz pieniędzy? Bo dobrze wiesz, że większość naszego społeczeństwa wybiera między nowym ciuchem, a nowymi butami na zimę, więc pytam po co takie głupie pytania na co wydać pieniądze? Chciałaś, żeby inni Ci zazdrościli? Ok... Błagam weźcie mnie ze sobą, bo mnie nie stać na wycieczki za 1000zł.
Skoro Twój TŻ ma kilka działalności, które przynoszą dochód (chociaż dziwię się w dobie obecnego kryzysu, bo większość firm raczej popada w długi), to myślę, że spokojnie dasz radę i kupić kosmetyki i pojechać na wycieczkę. To moja porada, a druga? Zejdź na ziemię i jeśli to jest na prawdę Twój problem, to ciesz się tym co masz, a nie chwal się, bo kasa, to ulotna sprawa. Raz jest, raz jej nie ma...
__________________
11.03. - 67,5

Cel I: 62

Cel II:56
absta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:42   #25
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
mamy okazje leciec na karaiby na 7 dni a Dominikane we dwoje z Tż wycieczka wyjdzie nas kolo 17 tys jak nie wiecej ...mielismy leciec w marcu . Stwierdzilismy ,ze sa to kolosalne pieniadze ,nie musielismy je odkladac (mąz proawadzi kilka dzialalnosci ktore od niedawna przynosza wielkie dochody) ale wciaz sa wydatki ...to dzialka pod dom ,to samochod dla mnie itp itd. . Ja obecnie nie zarabiam (wychowuje dziecko)i powiedzmy na zachicianki oczywiscie bez przegiec dostaje od Tż sa to kwoty od 200-600zl miesiecznie .Ja przez wizaż oszalalam ,siedze tu bardzo czesto ,tworze listy kosmetyczne ,perfumow no i normalnie wpadlam w obsesje kupowania.Mam dwie listy jedna na kosmetyki druga na perfumy calkowity koszt to ponad 4 tys zlotych -jakbym chciala je spelnic od zaraz .Moj facet chce sobie otworzyc silownie(tzn u siebie w firmie tylko dla siebie) i potrzebuje kasy na sprzet ....i zastanwiamy sie czy nie wydac tych pieniedzy na inne przyjmnosci ,ja wkoncu wykupilam bym obie listy on by wzial 1 tys na silownie ja 4 tys na moje widzimisie ,a 5 tys -bysmy odlozyli na jakas tansza i blizsza wycieckze latem... . czyli wyszloby nas to ok 10tys ..niedosc ze taniej to i fajnie ..ale czy fajniej niz wakacje na karaibach to nie wiem...ehhh co byscie wybraly pomozcie sie zdecdyować .
Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
hehe byc moze i sama..ale to duze pieniadze itrzea je madrze wydać ... wycieczke taniej moze i tak ale marzyly nam sie akurat karaiby a po tym kryzysie ceny sa dosyc spore no 6 gwiazdkowy hotel tez duzo wiecej kosztuje a ponoc do 2-3 nie warto jechac bo syf...jedno kusi i drugie nie chcialabym zalowac swojego wyobru ...z jedenj strony na taka wycieczke moze juz nie bede miala okazji poleciec a z drugiej te perfumy ,kosmetyki moge kupic za 2-3 lata przy dobrych obrotach nie wiadomo co przyniesie przyszlosc...
Uważam, że wydatki należy planować z głową.
Ty nie pracujesz, macie dziecko a dopiero od niedawna jakieś większe przypływy gotkówki.
I co?
Trzeba to wszystko od razu wydać?

Ani wycieczka ani kosmetyki, jak nie macie co zrobić z tymi pieniędzy to załóżcie dziecku książeczkę oszczędnościową, na przyszłość jak znalazł.

Takie jest moje zdanie


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

to chyba żart.
nie długo wizaż bedzie pomagał nam przy zwykłych podejmowanych decyzjach.

czy iść do toalety,czy jeszcze poczekać.przecież dwa razy trzeba spuścić wodę,ale znow szkoda pęcherza.co robić .pomocy

jak nie wiesz co zrobic z pieniędzmi to wyślij do mnie
podaję konto:12345678901234567890

ja sie nimi zaopiekuję.
Dobre, hehe
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:43   #26
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no wlasnie,moze pojdziesz do pracy i bedziesz miala wiecej kasy na wlasne wydatki niezaleznie od obrotów firm TZta i szybciej sobie kupisz to co chcesz
bardzo bym chciala pracowac nawet nie wiesz jak mi tego brakuje ,ale tż sie na to nie zgadza...pozatym studiuje zaocznie ,wiec poza dzieckiem mam jeszcze nauke.
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:44   #27
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
mamy okazje leciec na karaiby na 7 dni a Dominikane we dwoje z Tż wycieczka wyjdzie nas kolo 17 tys jak nie wiecej ...mielismy leciec w marcu . Stwierdzilismy ,ze sa to kolosalne pieniadze ,nie musielismy je odkladac (mąz proawadzi kilka dzialalnosci ktore od niedawna przynosza wielkie dochody) ale wciaz sa wydatki ...to dzialka pod dom ,to samochod dla mnie itp itd. . Ja obecnie nie zarabiam (wychowuje dziecko)i powiedzmy na zachicianki oczywiscie bez przegiec dostaje od Tż sa to kwoty od 200-600zl miesiecznie .Ja przez wizaż oszalalam ,siedze tu bardzo czesto ,tworze listy kosmetyczne ,perfumow no i normalnie wpadlam w obsesje kupowania.Mam dwie listy jedna na kosmetyki druga na perfumy calkowity koszt to ponad 4 tys zlotych -jakbym chciala je spelnic od zaraz .Moj facet chce sobie otworzyc silownie(tzn u siebie w firmie tylko dla siebie) i potrzebuje kasy na sprzet ....i zastanwiamy sie czy nie wydac tych pieniedzy na inne przyjmnosci ,ja wkoncu wykupilam bym obie listy on by wzial 1 tys na silownie ja 4 tys na moje widzimisie ,a 5 tys -bysmy odlozyli na jakas tansza i blizsza wycieckze latem... . czyli wyszloby nas to ok 10tys ..niedosc ze taniej to i fajnie ..ale czy fajniej niz wakacje na karaibach to nie wiem...ehhh co byscie wybraly pomozcie sie zdecdyować .
Prowokacja na 100%
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:44   #28
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: pomozcie mam dylemat

Dzięki za link juz zarezerwowałam bilety


Ja nie wiem jaki jest sens zakładania takich watkówPochwalić się chcesz czy jak
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:46   #29
escada21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Wybacz, nie obraź się, ale chyba szukasz tym postem dowartościowania. Chcesz się pochwalić ile masz pieniędzy? Bo dobrze wiesz, że większość naszego społeczeństwa wybiera między nowym ciuchem, a nowymi butami na zimę, więc pytam po co takie głupie pytania na co wydać pieniądze? Chciałaś, żeby inni Ci zazdrościli? Ok... Błagam weźcie mnie ze sobą, bo mnie nie stać na wycieczki za 1000zł.
Skoro Twój TŻ ma kilka działalności, które przynoszą dochód (chociaż dziwię się w dobie obecnego kryzysu, bo większość firm raczej popada w długi), to myślę, że spokojnie dasz radę i kupić kosmetyki i pojechać na wycieczkę. To moja porada, a druga? Zejdź na ziemię i jeśli to jest na prawdę Twój problem, to ciesz się tym co masz, a nie chwal się, bo kasa, to ulotna sprawa. Raz jest, raz jej nie ma...

chwalic kasa ,przepraszam jaka??przeciez to wspolne pieniadze ,ja ich nie zarabiam ...wybacz ale nie skomentuje ..zaczynam zalowac ,ze zalozylam ten watek.
escada21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:46   #30
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: pomozcie mam dylemat

sama musisz się zastanowic co jest dla Ciebie ważniejsze.

Jeżeli ta wycieczka jest spełnieniem Twoich marzeń, za które oddałabyś wszystkie pieniądze to nie wachałabym się ani chwili tylko poleciała. Nie wiadomo co stanie się za rok i czy jeszcze będzie Was na to stać. Marzenia trzeba spełniać tu i teraz, a kosmetyki rzecz nabyta.

Jednak mówiąc za siebie to kupilabym kosmetyki (chociaż w życiu bym 4 tys nie wydała, żal mi by było ) , a na wycieczkę pojechała gdzieś bliżej za mniejsze pieniądze. Natomiast resztę kasy odłożyła na gorsze czasy.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.