Stepper - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 07:52   #4441
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
chyba własny fan klub założę heheh a tak serio to dzięki dziewczyny ,Wy dla mnie tez jesteście wsparciem..bo jak się usłyszy kilka miłych słów na swój temat to od razu chce się zasuwać na stepper ....


dorinka a teraz to własciwie jak sie odzywiasz...masz konkretną dietę czy jak???


Madziarella odżywiam się trochę według zasad właśnie SB, staram się jeść produkty o niskim indeksie glikemicznym, ale wiesz jak to jest zdarzy się i pizzę wciągnąć i kebab, chociaż na codzień staram się jeść w miarę zdrowo....Kiedyś ściśle trzymałam się zasad SB i było O.K , ja tylko włączam do diety węglowodany typu- pieczywo, ryż, makaron- który uwielbiam- zaraz tyję, to co robić żyć bez węglowodanów już całe życie ????
Słodyczy nie jem już kilka lat, nie pijamnic słodzonego, żadnych soków, tylko woda i zdrowe herbatki i nie przychodzi mi do głowy co mogłabym zrobić więcej
Nieststy biorę tabetki antykoncepcyjne i myślę, że od tego cholerstwa puchnę właśnie

A wracając do tematu wczoraj 30 minut zaliczone, i znowu samopoczucie lepsze
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 08:55   #4442
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Stepper

Ponoć niedawno weszły nowe tabletki ... niestety nazwy nie pamiętam ... które nie zatrzymują wody w organizmie. Wiele dziewczyn je sobie chwali.
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 09:34   #4443
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Stepper

a ja jestem chora ale i tak ćwicze...przeczytałam w ''Urodzie'' wywiad z naszą kochaną Dodą, która mimo iż za nią nie przepadam miała w jedym racje a mianowicie powiedziała że rzuciła palenie z dnia na dzień bo ma tak silną psychikę że potrafi sobie wszytsko wmówić! dobra motywacja. Co do mnie...ja też mam tak silną psychikę, że potrafię schudąć 10 kg damy rade! chociaż wczoraj miałam maxi doła
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 09:45   #4444
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Ponoć niedawno weszły nowe tabletki ... niestety nazwy nie pamiętam ... które nie zatrzymują wody w organizmie. Wiele dziewczyn je sobie chwali.

Mówisz o tabletkach anty....nie wierzę w to, ja właśnie takie biorę co nie zatrzymują niby...........(Yasmin sa jeszcze Yasinelle ale to jest to samo prawie)

Za to są na rynku takie tabletki AQUA Femin i one pomagają tę wodę wydalać, ale brać je non stop -bo inaczej nie ma efektu to trochę bez sensu, i tak już biorę tabletki na to i na tamto, niedługo przestanę jeść i będę się żywić tabletkami, to jest myśl
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:04   #4445
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Mówisz o tabletkach anty....nie wierzę w to, ja właśnie takie biorę co nie zatrzymują niby...........(Yasmin sa jeszcze Yasinelle ale to jest to samo prawie)

Za to są na rynku takie tabletki AQUA Femin i one pomagają tę wodę wydalać, ale brać je non stop -bo inaczej nie ma efektu to trochę bez sensu, i tak już biorę tabletki na to i na tamto, niedługo przestanę jeść i będę się żywić tabletkami, to jest myśl
Jeśli dobrze kojarzę, to tamte tabletki są na literkę "S". Koleżanki musiałabym zapytać

Bez takich proszę

Ja czekam na wypłate (jeszcze tylko 2 dni ) i również zamawiam steper
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:27   #4446
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze kojarzę, to tamte tabletki są na literkę "S". Koleżanki musiałabym zapytać

Bez takich proszę

Ja czekam na wypłate (jeszcze tylko 2 dni ) i również zamawiam steper
Taaak, to może coś o czym nie wiem , jesli mogłabyś się dowiedzieć będę wdzięczna

Kupuj, kupuj i dołączaj do grupy wsparcia w walce ze swoim ciałem
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:42   #4447
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper

Madziarella-ja już po zabiegu-teraz kurować się będę w domu...powoli zaczyna bolec,ale tabl juz wzięta...może pomoże...no cóż-teraz tylko kwastia czasu kiedy się wszystko zagoi...pozdrawiam!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 14:12   #4448
Katrina5
Raczkowanie
 
Avatar Katrina5
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 67
Dot.: Stepper

Dziewczynki, mam pytanko dotyczące teraz górnej części ciała Jakie ćwiczenia wykonywać by ją wzmocnić, trochę rozbudować, bo gruszkowata figura nabrała proporcjonalności?
Z góry dzięki

30 min steppera zaliczone ;]
Katrina5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:43   #4449
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
[/b]

Madziarella odżywiam się trochę według zasad właśnie SB, staram się jeść produkty o niskim indeksie glikemicznym, ale wiesz jak to jest zdarzy się i pizzę wciągnąć i kebab, chociaż na codzień staram się jeść w miarę zdrowo....Kiedyś ściśle trzymałam się zasad SB i było O.K , ja tylko włączam do diety węglowodany typu- pieczywo, ryż, makaron- który uwielbiam- zaraz tyję, to co robić żyć bez węglowodanów już całe życie ????
Słodyczy nie jem już kilka lat, nie pijamnic słodzonego, żadnych soków, tylko woda i zdrowe herbatki i nie przychodzi mi do głowy co mogłabym zrobić więcej
Nieststy biorę tabetki antykoncepcyjne i myślę, że od tego cholerstwa puchnę właśnie

A wracając do tematu wczoraj 30 minut zaliczone, i znowu samopoczucie lepsze


Ja tez lubię ryże,makarony itd. ja zastąpiłam ryż zwykły -ryżem dzikim(czarnym)
makaron zwykły-makaronem razowym
a pieczywo-czarnym chlebem ze słonecznikiem
ziemniaki-piekę w piekarniku w łupinach
mnie ta zmiana bardzo pomogła
a tabletki musisz sobie dopasować..najlepiej zrób wyniki na hormony z tym wynikiem do ginekologa i on Ci dobierze odpowiednie tab. a nie na oko dają


kuleczka powrotu do zdrowia życzę ,najgorzej jak się jest przeziębionym..nic się nie chce....

dygotka-- ja na Ciebie czekam,ale i współczuje..życzę żeby nie bolało

Katrina- rób ćwiczenia na barki..biceps i triceps Ja robię z hantelkami
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:50   #4450
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
[/b]

Madziarella odżywiam się trochę według zasad właśnie SB, staram się jeść produkty o niskim indeksie glikemicznym, ale wiesz jak to jest zdarzy się i pizzę wciągnąć i kebab, chociaż na codzień staram się jeść w miarę zdrowo....Kiedyś ściśle trzymałam się zasad SB i było O.K , ja tylko włączam do diety węglowodany typu- pieczywo, ryż, makaron- który uwielbiam- zaraz tyję, to co robić żyć bez węglowodanów już całe życie ????
Słodyczy nie jem już kilka lat, nie pijamnic słodzonego, żadnych soków, tylko woda i zdrowe herbatki i nie przychodzi mi do głowy co mogłabym zrobić więcej
Nieststy biorę tabetki antykoncepcyjne i myślę, że od tego cholerstwa puchnę właśnie

A wracając do tematu wczoraj 30 minut zaliczone, i znowu samopoczucie lepsze


Ja tez lubię ryże,makarony itd. ja zastąpiłam ryż zwykły -ryżem dzikim(czarnym)
makaron zwykły-makaronem razowym
a pieczywo-czarnym chlebem ze słonecznikiem
ziemniaki-piekę w piekarniku w łupinach
mnie ta zmiana bardzo pomogła
a tabletki musisz sobie dopasować..najlepiej zrób wyniki na hormony z tym wynikiem do ginekologa i on Ci dobierze odpowiednie tab. a nie na oko dają


kuleczka powrotu do zdrowia życzę ,najgorzej jak się jest przeziębionym..nic się nie chce....

dygotka-- ja na Ciebie czekam,ale i współczuje..życzę żeby nie bolało

Katrina- rób ćwiczenia na barki..biceps i triceps Ja robię z hantelkami


net mi nawala 2 razy wysłałam ten sam post sorki
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:57   #4451
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper

dziękuję Madziarella
dorinka,posłuchaj Madziarelli i odstaw table,pozwól by organizm się oczyścił i wówczas zrób sobie badania i lekarz niech Ci dobierze odpowiedznie tabsy mi właśnie zostały przepisane o tak o-bez badańi cieszę się,że je odstawiłam bo już nie mogłam sama ze soba wytrzymac
pozdrawiam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 18:16   #4452
iwon1
Raczkowanie
 
Avatar iwon1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 74
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
no właśnie tak Was pouczam a mi coś motywacja spadła hehe...jeszcze sie trzymam ,ale cos mi sie zdaje ,że na dniach mi sie leń właczy...i znowu brzuchol bedzie wielki
Madziarella Ty już i tak tu furrore zrobiłaś na forum i pokazałaś jak można wyglądać, nawet gdyby troszeczkę Ci się przytyło to i tak jesteś wielka. Czasami odpoczynek potrzebny jest każdemu- ale nie na długo. Nie pozwól żeby tłuszczyk Tobą rzadził i powolutku zajmował coraz to większe miejsce na ciele tak ciężko pracowałaś na to Trzymaj się
__________________
Im więcej mądrości, tym mniej złośliwości
iwon1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:20   #4453
iwon1
Raczkowanie
 
Avatar iwon1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 74
Dot.: Stepper

Ja wczoraj zrobiłam oprócz 30 min. jeszcze dodatkowe 20 min. na stepperze, na szczęście zakwasów dzisiaj nie było
__________________
Im więcej mądrości, tym mniej złośliwości
iwon1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:05   #4454
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez iwon1 Pokaż wiadomość
Madziarella Ty już i tak tu furrore zrobiłaś na forum i pokazałaś jak można wyglądać, nawet gdyby troszeczkę Ci się przytyło to i tak jesteś wielka. Czasami odpoczynek potrzebny jest każdemu- ale nie na długo. Nie pozwól żeby tłuszczyk Tobą rzadził i powolutku zajmował coraz to większe miejsce na ciele tak ciężko pracowałaś na to Trzymaj się

dzięki..ale właśnie dopadł mnie leń...i dziś nie ćwiczyłam i już wiem ,ze jutro też będę miała lenia..... masakra ,ale może jutro zbiorę tyleczek,a jeszcze wczoraj na innym wątku pisałam,ze nie mam problemu z mobilizacją a tu proszę
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:12   #4455
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Stepper

No dziewczyny, jestem szczęśliwą posiadaczką steppera. Dzisiaj dotarł, 20 minut zaliczone, ale z przerwami. Nie sądziłam, że to takie poty. Po 5 minutach pot lał mi się po skroniach, nogi to mnie tak bolały, że wejście na 12 piętro to pestka, zero wysiłku. Ale mam pytanie w związku z nim, dociskacie do samego końca, aż pedały dotykają do podstawy? pytam, bo w instrukcji jest napisane, że przy stepperowaniu pedały nie powinny dotykać do podstawy. I tu nie wiem, bo jak robię nie do końca, to mam wrażenie, że robię płytko.
A, i co do Yasmine, to też brałam i dla mnie super anty
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:18   #4456
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
Nie wiem jaka masz sylwetkę,ale jak nie masz nadwagi i chcesz tylko wyrzeźbić ciałko jak najbardziej...bedziesz jak ta lala hehe ale dorzuc sobie jakies siłowe.a własciwie to jakie cwiczenia robisz????
Typ gruszki: waga 56, pod biustem 75, w pasie 70, biodra 102 uda - 60 cm no i wiek - 39 lat. Ograniczam jedzenie, ćwiczę na podłodze rowerek, przysiady kolankowe skrętne, boczne podnoszenie nóg do wysokości bioder i turlanie bioder z podparciem rąk, no i chodzę po schodach na 12 piętro.

Edytowane przez Lulu na moście
Czas edycji: 2009-02-03 o 19:19
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:19   #4457
iwon1
Raczkowanie
 
Avatar iwon1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 74
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
dzięki..ale właśnie dopadł mnie leń...i dziś nie ćwiczyłam i już wiem ,ze jutro też będę miała lenia..... masakra ,ale może jutro zbiorę tyleczek,a jeszcze wczoraj na innym wątku pisałam,ze nie mam problemu z mobilizacją a tu proszę
A no natrafiłam na ten wątek, w którym pisałaś o braku lenia u siebie, też ten wątek podczytuje jak i inne no zdarza się jak u każdego ten leniuch i czasami nie ma rady, aby się zmobilizować Ja póki co muszę ruszyć pupę bo inaczej mnie lato zastanie i nieciekawe widoki
__________________
Im więcej mądrości, tym mniej złośliwości
iwon1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:24   #4458
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Lulu na moście Pokaż wiadomość
Typ gruszki: waga 56, pod biustem 75, w pasie 70, biodra 102 uda - 60 cm no i wiek - 39 lat. Ograniczam jedzenie, ćwiczę na podłodze rowerek, przysiady kolankowe skrętne, boczne podnoszenie nóg do wysokości bioder i turlanie bioder z podparciem rąk, no i chodzę po schodach na 12 piętro.

Lulu a ile masz wzrostu??
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:29   #4459
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
Lulu a ile masz wzrostu??
160 cm
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 19:33   #4460
iwon1
Raczkowanie
 
Avatar iwon1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 74
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Lulu na moście Pokaż wiadomość
Typ gruszki: waga 56, pod biustem 75, w pasie 70, biodra 102 uda - 60 cm no i wiek - 39 lat. Ograniczam jedzenie, ćwiczę na podłodze rowerek, przysiady kolankowe skrętne, boczne podnoszenie nóg do wysokości bioder i turlanie bioder z podparciem rąk, no i chodzę po schodach na 12 piętro.
Wiataj LULU NA MOŚCIE widzę, że nie tylko ja w tym wieku chcę wygladać dobrze ja z kolei jestem typ jabłuszka, pierwsze co to brzuszek wystający no ale jakoś będziemy działać, każde wsparcie się przyda Ja działam od wczoraj na stepperze, no i już wcześniej pracuję z hantlami i agrafką, gimnastyka mnie nie pociąga wolę coś cięższego
__________________
Im więcej mądrości, tym mniej złośliwości
iwon1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:58   #4461
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Laseczki w każdym typie figury potrzebne są aeroby(rowerek,bieganie,s tepperek,szybki marsz,orbitrek...itd.) a dodatkowo ćwiczenia siłowe(np.z hantlami) na poszczególne partie ciała....i tak jak Lulu ma typ figury gruszki to powinna tez ćwiczyć na ramiona żeby sylwetka była proporcjonalna....
Lulu jeśli nie masz żadnego sprzętu w domu to wypróbuj ćwiczenia 8 minutowe. Wejdź w YouTube i wpisz 8 min arms na przykład ...znajdziesz tam takie 8 minutówki na każdą część ciała od ramion po ..brzuch..nogi...
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:00   #4462
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Stepper

Dzięki Madziarella, wypróbuję. Ale z jednym się nie zgodzę. Mam od dziś super sprzęt, he, he, jeszcze do tej pory czuję uda
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:04   #4463
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Lulu na moście Pokaż wiadomość
Dzięki Madziarella, wypróbuję. Ale z jednym się nie zgodzę. Mam od dziś super sprzęt, he, he, jeszcze do tej pory czuję uda

hehehe tym lepiej ,ze masz szybciej osiągniesz cel
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:04   #4464
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: Stepper

Ja dzisiaj zaliczyłam 35 min i jestem z siebie dumna Spróbowałam sposobu, o którymś już tu ktoś pisał - oparłam się rękami o biurko i stepowałam pochylona. I muszę powiedzieć, że dzięki temu mogłam dużo mocniej naciskać piętami, niż gdy stepowałam stojąc prosto. Czułam że dałam mojej pupie wycisk jak nigdy
Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 07:31   #4465
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Stepper

Muszę przelecieć wątek od początku, bo nie jestem pewna, czy dobrze ćwiczę. Wczoraj zaliczyłam jeszcze drugie 20 minut około godz. 22 i muszę powiedzieć, że szło mi naprawdę dobrze. Naciskam do końca, aż stukną pedały o podstawę. Niby jest regulacja nacisku, ale jak kręcę pokrętłem, to nie czuję różnicy. W każdym razie mięśnie uda wcale mnie dzisiaj nie bolą, może dlatego, że chodziłam po schodach i ćwiczyłam rowerek Ale super mi się ten sprzęt podoba, żeby mi tylko starczyło zapału, żeby go dosiadać

iwon1 - super, raźniej w podobnym wieku , bo trochę odczuwałam dyskomfort, że same młode laski, a ja podstarzała i się pcham do towarzystwa

Cytat:
Napisane przez malgos_t Pokaż wiadomość
Mam dylemat . Zastanawiam się nad kupnem steppera skrętnego, ale się obawiam, że 40 wiosen to zbyt wiele by zaczynać tą walkę? Boję się o stawy. Czy są wśród Stepperowiczek "strsze panie", które mogłyby rozwiać wątpliwości?
Jest tu więcej w podobnym wieku Dasz radę

Edytowane przez Lulu na moście
Czas edycji: 2009-02-04 o 08:11
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:11   #4466
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Penny Ur Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaliczyłam 35 min i jestem z siebie dumna Spróbowałam sposobu, o którymś już tu ktoś pisał - oparłam się rękami o biurko i stepowałam pochylona. I muszę powiedzieć, że dzięki temu mogłam dużo mocniej naciskać piętami, niż gdy stepowałam stojąc prosto. Czułam że dałam mojej pupie wycisk jak nigdy

Takie ćwiczenie z podpieraniem się,nie obciąża tak stawów...ale jest mniej efektownie..

Lulu mam 30 lat na karku,wiec znowu taka młoda nie jestem..i znajdzie sie tu kilka w podobnym wieku...
a poza tym jaka podstarzała..daj spokój...fajnie,że się przyłączyłaś

Edytowane przez Madziarella
Czas edycji: 2009-02-04 o 09:16
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:23   #4467
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
Takie ćwiczenie z podpieraniem się,nie obciąża tak stawów...ale jest mniej efektownie.
Być może tak jest, ale stojąc prosto kładłam mniejszy nacisk na pięty i nie czułam tak mocno jak mięśnie w pośladkach i tylnej stronie ud pracują. Natomiast kiedy się pochyliłam i oparłam mogłam bardzo mocno naciskać piętami i czułam efekt. I spociłam się jak nie wiem
Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:29   #4468
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Stepper

A ja dzisiaj wytrzymałam tylko 5 minut bo mam mega zakwasy po wczorajszych cwiczeniach na agrafce Rozmasuje troche udka i zrobie kolejne podejście...
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:37   #4469
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Lulu na moście Pokaż wiadomość
No dziewczyny, jestem szczęśliwą posiadaczką steppera. Dzisiaj dotarł, 20 minut zaliczone, ale z przerwami. Nie sądziłam, że to takie poty. Po 5 minutach pot lał mi się po skroniach, nogi to mnie tak bolały, że wejście na 12 piętro to pestka, zero wysiłku. Ale mam pytanie w związku z nim, dociskacie do samego końca, aż pedały dotykają do podstawy? pytam, bo w instrukcji jest napisane, że przy stepperowaniu pedały nie powinny dotykać do podstawy. I tu nie wiem, bo jak robię nie do końca, to mam wrażenie, że robię płytko.
A, i co do Yasmine, to też brałam i dla mnie super anty

To fajnie, że już masz sprzęcik

ja wczoraj nie ćwiczyłam, bo byłam mega wkurzona bo mi fryzjerka spaprała kolor i musiałam się pocieszyć dzinem z tonkiem

Ale dzisiaj obiecuję, ze wracam do gry

Hehe ja też jestem nienajmłodsza wiec kto tu marudzi o podstarzałym paniach , ja się tam czuję i wyglądam młodo a chcę jeszcze lepiej
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:50   #4470
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Stepper

No to do dzieła dziewczyny Ja zaczynam odliczać: 79 /to są przybliżone dni do Egiptu/
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.